Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)

❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯
42509. Luca07 (válaszként erre: 42507. - Zsonett70)
márc. 22. 12:19
Mikor mentem varrat szedèsre simán ment a farmer csak az öv nem így meg folyamatosan húzgáltam fel hogy el ne hagyjam
42508. Luca07 (válaszként erre: 42505. - Tia69)
márc. 22. 12:17
Nincs .Azt mondta a dokim h kapok majd egy levelet h kèsz s utánna mehetek érte.De levèl sehol
42507. Zsonett70
márc. 22. 12:14
Csajok ti feltudtok őltőzni,már úgy mond normálissan?Én egyenlőre a szabadidő alson kívűl semit sem tudok elviselni.Farmeros vagyok,más nincs is de jelenleg az orvoshoz is szabadidőben járok.Tőlem nem megszokott.Roppant előkellő a megjelenésem.😉😆
42506. Tia69 (válaszként erre: 42504. - Zsonett70)
márc. 22. 11:55
Már szinte mindent csinálok,csak sokkal lassabban,néha kicsit mérgelődöm,hogy ilyen szerencsétlen vagyok,de ezek szerint nem csak én...ez kicsit megnyugtat. Még én is pihenek ha úgy érzem ,hogy kicsit sok. Ez van,ez ezzel jár,tudomásul kell,hogy vegyük.Nem kis dolog amin keresztül mentünk!😀
42505. Tia69 (válaszként erre: 42499. - Luca07)
márc. 22. 11:47
Szerintem már meg van,csak nem érem el a dokimat telefonon,pedig ő adta a számot,hogy azon keressem,hogy mikor menjek érte,meg hová,mert időközben költöznek a kórházban az osztályok. Ráadásul azt mondták a kórházban,hogy a héten nincs is,Ausztriában van...na így marad a jövő hét,pedig már nagyon szeretnék túl esni rajta...tiszta frász vagyok. Tiéd meg van?
42504. Zsonett70 (válaszként erre: 42503. - Luca07)
márc. 22. 11:24
Ez így van ahogy irod,az én esetemben detto.
42503. Luca07 (válaszként erre: 42502. - Zsonett70)
márc. 22. 11:19
Nem csak te vagy tàpos😀Nekem egy zuhany hajmosás combo is tud kihívás lenni,Elég sok mindent megcsinálok a háztartásban de közte simán be kell iktatnom a pihenőket.Ami alap esetben pikk pakk ment most á néha kínszenvedés tud lenni,A türelmem meg szép lassan fogy
42502. Zsonett70
márc. 22. 11:14
Én is honap tőltőm a 4hetet,de nekem még nincs meg a szővettan.
42501. Zsonett70
márc. 22. 11:12
Ja és fájdogál is néha elég rendessen.
42500. Zsonett70 (válaszként erre: 42499. - Luca07)
márc. 22. 11:11
Nekem se az igazi a sebem,és be remeg a lábam meg úgy mindenem ha elfáradok ami elég hamar bekővetkezik.De azt hittem csak én vagyok így a 4.-hét határán tápos.Már féltem.
42499. Luca07 (válaszként erre: 42496. - Tia69)
márc. 22. 11:06
Szia!Èn is holnap leszek 4 hetes,Alig làtszik a sebed?Hm az enyèm az mèg simàn làtszik.Nekem is fàj mèg leginkàbb szúródik bal oldalon gondolom azèrt ott mert a bal petefèszket vettèk ki.Nekem mèg simàn beremeg a lábam mire feljövök a negyedikre😕Pedig azt gondoltam hogy simàbban fog menni.A szövettanod megjött már?
42498. Zsonett70
márc. 22. 11:03
Még akkor tűreles leszek magamhoz.Kőszőnőm.
42497. Zsonett70
márc. 22. 11:02
Tia Evili kőszőnőm a gyors válaszokat.Kb nálam is ez a helyzet,egy kicsit megnyugodtam
42496. Tia69
márc. 22. 10:51
Sziasztok! Holnap leszek négy hetes,és tegnap óta én viszem -hozom a gyerekeket...úgy hogy ismét vezetek!!!!Nem olyan kényelmetlen csak a ki-be szállás még lassan megy. A sebem teljesen begyógyult,alig látszik,belül viszont érzek fájdalmat. Főleg a hasam legalján,valószínüleg a méhszáj helye,azért az nem kis heg lehet ott belül. Gondolom 4 hét után ez még természetes! Bár a wc-n is vannak még fájdalmaim,nem tudom az még bele fér -e?🤔
42495. Evili71 (válaszként erre: 42494. - Zsonett70)
márc. 22. 10:18

A külső seb teljesen begyógyult igen. Bár mégérzékeny kicsit a heg, de nálam ez egyéni adottság is. A belső varratokat nem tudom néha szokott kicsit fájdogálni itt-ott a hasam

Nekem a korlátozottság elsősorban a nehéz dolgok emelgetésére és anehezebb fizikai tevékenységekre terjed ki. Futni nem tudok viszont a séta remekül megy, az 5-6. héten már napi szinten 5-6 kilométereket sétáltam és jól is esett. A fáradékonyság szerintem hosszabb távú dolog, hónapokig is eltarthat. Nálam még mindennapos, most hogy már dolgozom főleg.

Ezért is írtam a múltkor Nektek hogy pihenjetek sokat és legyetek türelmesek magatokhoz és ne csináljatok még olyan házimunkát ami kimerítő.

42494. Zsonett70
márc. 22. 09:40
Sziasztok.Lányok nektek a seb valamint a belső varratotok 6hetes korotokra úgy érzitek begyogyúlt?Szerintetek ez időtájt mennyire vagyunk korlátozottak még?Meddig tart ez a fáradékony időszak?
42493. Evili71
márc. 22. 06:46

Sziasztok! 6 és fél hét pihi után Hétfő óta én is dolgozom... Ami azt illeti szívesebben lennék még pár hetet itthon de nem megoldható.

Ülőmunkát végzek, így nem annyira megerőltető, de a derekam estére már nagyon fáj és a hasam is érzékenyebb. A 6 hét körüli vérezgetés nekem eddig kimaradt. Esténként már hulla fáradt vagyok, de amúgy minden ok.😊.

Gyógyuljatok, pihenjetek amíg csak lehet!!!

Katonca! Kilábaltál már az influenzából?

Anyukád hogy van?

42492. vony (válaszként erre: 42487. - Katonca)
márc. 21. 21:32

Szia Katonca!

Bárcsak sétálhatnék!!!😔

Az a helyzet,hogy vissza kellett térnem a mókuskerékbe,amiből két hónapra sikerült kiszabadulnom.Nagyon szeretem a munkámat,csak sajnos erre a szférára is (szociális)jellemző a munkaerőhiány.Ezért aztán emberfelettiek az elvárások.

Hét hetet tudtam itthon maradni,harmadik hete dolgozom.Az első két napom nyolc órás volt,a következőeket már 12-be nyomtam.Azt hittem,hogy beledöglök,szó szerint.😫

Az első hosszú napom után nekem is jelentkezett a szokásos vérezgetés,amiről pont ebben az időszakban számoltak be a lányok.

Ami még tünetem volt két hétig,az a hüvelyi idegentest érzés.Olyan érzés,amikor kezdtem fáradni,mint amikor menseskor a tampon csúszott kifelé.Mintha valami sértette volna a hüvelyemet.Most két napig éjszakás voltam,nem kellett annyit futkározni,most már elmúlott.Megaztán már belejöttem.Nem így volt megbeszélve a főnővérrel,de sajnos így alakult,hogy nem kaptam annyi szabit,hogy tovább tudtam volna maradni otthon.A háziorvos meg egyáltalán nem tartott tovább hat hétnél.(de a nőgyogyi sem)

Úgyhogy most már jól vagyok,minden oké.Minden téren.Minden ugyanúgy megy,mint előtte.A szexben sérülékenyebb a nyálkahártya,de mindig elfelejtek venni sikosítót.😁

A méhösszehúzódás tényleg hiányzik,de nem vészes. 😉

Minden lánynak kívánok nagyon jó egészséget,gyors felépülést!

Követlek benneteket,még ha hozzá nem is szólok annyiszor.💕

Katonca!

Nem sokára neked is eljön az idő,hogy pontot tehess a testi megpróbáltatások végére!😍

Nagyon szurkolok neked,hogy végre teljes életet élhess,a sok kín után!🙌🙌🙌

42491. Katonca (válaszként erre: 42488. - Zsonett70)
márc. 21. 21:14
Nálunk is kicsit csípős az idő! A nyuszika szánkón fog jönni?
42490. Katonca (válaszként erre: 42489. - fmadri)
márc. 21. 21:13
Jaj de jó! Arra éppen elég a kicsi mínusz ami van!
42489. fmadri (válaszként erre: 42487. - Katonca)
márc. 21. 21:06
Én kihasználtam a szép tavaszi időt és elmentem a hosszú hétvégén sielni 😀
42488. Zsonett70 (válaszként erre: 42487. - Katonca)
márc. 21. 20:40
Szia.Sétál?Inkább didereg a nálunk lévő -6fokban.😅
42487. Katonca
márc. 21. 20:22

Sziasztok lányok!

Hová lettetek? Mindenki sétál a tavaszban?

42486. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42484. - Zsuzsa Kun)
márc. 21. 10:06
Manka bocsi hogy megint megkérdeztem.Visszanéztem és látom hogy 25volt.
42485. Zsuzsa Kun
márc. 20. 20:29
Cikatridina hüvelykup jónak néz ki
42484. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42483. - Manka67)
márc. 20. 19:29
Kismedencére mennyit kaptál?
42483. Manka67 (válaszként erre: 42480. - Zsuzsa Kun)
márc. 20. 19:19

Igen, 3-at. Csak nekem nem az elején volt, hanem ezzel zárták. Semmi különös, csak sokáig kellett kiterítve, kikötözve lenni de nem éreztem semmit. Állítólag megégett a nyálkahártya de ebből semmit de tényleg semmit sem éreztem.

Hüvelyszárazság... nekem kb 2-3 évig időszakosan jelentkezett, olyankor hormonmentes krémet használtam (ösztogénest nem szabad az adenocarcinoma miatt az első időkben). A harmadik évtől viszont mintha elfújták volna, azóta nincs semmi panaszom sem a hüvelyszárazság sem a szex területén. Úgy emlékszem erről is érdeklődtél.

42482. Katonca (válaszként erre: 42477. - Fürjecske)
márc. 20. 18:30

Kedves Fürjecske!

Engem is érdekel a kúp és a kenőcs neve, mert még szükségem lehet rá. Mivel kidobálták a méhem, és a petefészkeimet is, előbb-utóbb a hormonhiány megteszi a hatását. Természetes következménye a műtétnek, hogy a hüvelyi nyálkahártya elvékonyodik, kiszárad, sérülékeny lesz. Ez bekövetkezik sugár és kemo nélkül is. A Barátnőmnek minden belső szerve meg van, de beleért a változókorba, és már ő is vakaródzik, kenőcsöt használ.

42481. Katonca (válaszként erre: 42473. - Honey0201)
márc. 20. 17:45

Kedves Honey!

Akkor már a felénél jársz a kezelésnek. Mire már szép idő lesz, letudod a másik kettőt is.

Az időjárásról annyit, csodáltam a tulipánjaimat a kertben, kb. 10 cm-esek, szép zöldek. Erre most belepte a hó! Lehet most fagy el... :(

42480. Zsuzsa Kun (válaszként erre: 42097. - Manka67)
márc. 20. 16:58
Manka Te kaptál a hüvelyedbe is sugarat?
❮❮ ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook