Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


5854. jaja0904 (válaszként erre: 5830. - Rezeda63)
2010. aug. 15. 22:06
Kicsit olyan Marcsis érzésem van!
5853. Margaréta68 (válaszként erre: 5848. - Moncsina)
2010. aug. 15. 22:00

Moncsina!


Lélekben veled leszünk, szorítunk érted.


Nem volt régen, mikor én készülődtem. Most egy kicsit elszorult a torkom, gondolni fogunk Rád!



Kitartás!!!!!!!!Puszi!!!!!!!!!!!!!!!!!

5852. pilike (válaszként erre: 5847. - Baa8646580)
2010. aug. 15. 20:51

Szia C.A.T. Nem kell általánosítani. Egy valaki miatt volt egy kis kavarodás. Személy szerint sajnálom őt, segítség kellene neki, de ezt ő láthatólag elutasítja. Remélem mire visszatér, megnyugszik ő is, és nem lesz több negatív hangvételű megszólalás, hanem arról szól amiről kell, a bátorításról, és vígaszról, jóesetben humorról, mert az is van.

Éljen a MNM Klubja!

5851. pilike (válaszként erre: 5842. - Moncsina)
2010. aug. 15. 20:46

Hajrá! Stramm csaj vagy te. Én is kívánok kalappal. Remélem a legenyhébb verzió jut neked. :)

Pihenj, gyógyulj, és gyere vissza. :)

5850. Ekka74 (válaszként erre: 5846. - Szofi99)
2010. aug. 15. 19:50

Ragadós! Ez az idő nekem ragadós. Vacak, meleg és kellemetlen.Nem az a jó nyári idő,úgyhogy jó lenne ha változna. Rossz lehet ilyenkor egy kórházi ágyon feküdni. Mondjuk azt sosem jó..

Megyek mesélni:)

5849. Ekka74 (válaszként erre: 5848. - Moncsina)
2010. aug. 15. 19:47
A pityergés ilyenkor szerntem hasznos:) Mégegyszer,szorítok!
5848. Moncsina
2010. aug. 15. 19:44

Köszi csajok, aranyosak vagytok. El is pityeredtem, pedig olyan erős voltam ma, ma még nem is bőgtem. De most igen. Úgyhogy nem jövök már, majd csak a kórházból (ha tudok).

Puszi Mindenkinek és mégegyszer köszi:)

2010. aug. 15. 19:02
Lányok, nem akarok senkit megbántani, inkább a topik jelenlegi hangulatára reagálok, ahogy most látom.Tavaly, amikor a topik indult, én is itt voltam, még másik nicknéven. Akkor bátorító, és vidám hangulata volt, most elég negatív...
5846. szofi99 (válaszként erre: 5842. - Moncsina)
2010. aug. 15. 18:09

Szia !


Szoritok Neked, kivánom, hogy minden rendben legyen veled ! Sok-sok puszi !:) Az idő már szerintem enyhülni fog a jövő hétre , már nekem is megváltás lenne :

5845. Ekka74 (válaszként erre: 5842. - Moncsina)
2010. aug. 15. 17:46

Kedves Moncsina,

Nagyon sokat fogok gondolni rád, és tiszta szívből kívánom, hogy a lehető legkevesebb kellemetlenség érjen az elkövetkező napokban. Jó olvasni, hogy felkészültél és ez biztosan segít majd a gyógyulásban.

Fájdalmaid lesznek, de ha tudod hogy ez sajnos elkerülhetetlen, biztosan jobban fogod viselni.

Nagyon ügyes vagy a takarítással:)- mert ez volt jóóóó sokáig az uccsó:))

(kicsi kis előnyök, apró örömök)

5844. ametiszt73 (válaszként erre: 5842. - Moncsina)
2010. aug. 15. 17:46
Veled vagyunk kedves Moncsi,nagyon szorítunk neked :))
5843. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 5842. - Moncsina)
2010. aug. 15. 17:44

A legjobbakat kívánom Neked Moncsina, tarts ki, szorítunk érted!!!!!!!

Ölellek: Jucika

5842. Moncsina
2010. aug. 15. 17:31

Sziasztok Lánykák:)

Az utolsó műtét előtti bejelentkezésem.

Köszönök minden információt és biztatást, nagyon aranyosak vagytok. Igyekszem erős lenni és bátor:)

Fel vagyok készülve lelkileg, testileg. Nem izgulok egyenlőre, csak nagyon melegem van. Kisuvickoltam mindent a lakásban, kivasaltam, most pakolászom össze a holmikat. Vigyázzatok ti is magatokra, én is fogok. Ha lesz erőm, a kórházból jelentkezem csütörtök körül.

Puszi Mindenkinek:))

2010. aug. 15. 15:23

Sziasztok Lányok !

Olyan elszomorító, ezeket olvasni... nekem is nagyon rosszul esett,hogy nyavajgásnak titulálja valaki az őszinte panaszaimat és segítségkérésemet,csak ennyi amit hozzáfűzök...

5840. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 5839. - Ekka74)
2010. aug. 15. 12:08

Szia Ekka!

Átjössz a másik fórumra is? Interneten létrejött barátságok, ez a neve.

Olyan jókat szoktunk ott beszélgetni, mindenről, gyere, várunk.

Üdv: Jucika

5839. Ekka74 (válaszként erre: 5837. - Rezeda63)
2010. aug. 15. 11:59

Szia Rezeda:)

Mindig érdekelt milyen lehet, de sosem volt bátorságom kipróbálni. Pajzsmirigy alulműködésem van, azt sem tudom hogy lehet e. Azért köszönöm, hogy leírtad, mert a kisördög bennem van, és ha a szex is jobb, akkor miért ne?:))

2010. aug. 15. 11:48

Lányok akkor utolsóként én is hozzászólok, és utoljára az Emma-ügyhöz.

Aki nem volt még itt, az nem tudhatja, hogy Emmát a műtétje idején, előtte, utána ugyanúgy bátorítottuk, elláttuk tanácsokkal,mint ahogyan itt mindenkit, érdeklődtünk felőle a párjánál.

Ugyanazt a szeretetet kapta, mint itt mindenki más, amit jómagam is kaptam. Hálás vagyok érte a társaimnak.

Soha nem írnám le, hogy ez egy ez panaszáradat-fórum. Emma leírta, és ez nagyon rosszul esett nekem.

Amikor Emma megkérdezte, hogy vajon mikor szokott méheltávolítás után megjönni a menzesz, mindenki azt hitte, hogy hülyéskedik. Azt hittük szívat, és jókat nevet a számítógépe előtt, persze, hogy mi is nevettünk.

Később világossá vált, hogy tényleg nem hülyéskedik.

Ha valamit nem tudunk, megkérdezzük. De nem sértődünk be a saját magunk butaságán. Ha valakinek van egy szemernyi öniróniája, akkor jót nevet magán, ha nincs, akkor nem feszegeti tovább a témát, és magában szégyenkezik.

De az, hogy még fel is háborodjon, és panaszáradatnak nevezze a fórumot, az már nekem sok.

Ezennel az Emma-ügyet befejezettnek tekintem.


Emma, ha akarsz írni, akkor privátban tedd, nehogy elijesszünk valakit, akinek tényleg szüksége van a szeretetünkre, a segítségünkre.

5837. Rezeda63 (válaszként erre: 5835. - Ekka74)
2010. aug. 15. 11:10

Szia Ekka!

Egyszer próbád ki! Nem tudok mit mondani. Én nagyon szeretm. A 35 fokos melegben is szaunáztunk és sokkal jobban viseltem a hőséget. Télen meg azért jó mert sokkal jobban viseled a hideget. Egyébként nagyon jó méregtelenítő az izzadás által, és nagyon jó a bőr feszességének megőrzése érdekében, és edzi az immunrendszert, és az ereket. Nem mellékesen rendkívül jó érzés fizikailag, amikor kijössz a forróságból, belemerülsz a jéghideg vízbe, és utána lefekszel pihenni. Egy kellemes hűsítő "forróság" jár át és mindened elernyed. Utána kezded előlről 3-4 alkalommal. Ettől csak a szex jobb :))))))

Üdv. Rezeda

5836. Ekka74 (válaszként erre: 5835. - Ekka74)
2010. aug. 15. 10:19
Hehhe, az első mondat után nincs kérdőjel:)
5835. Ekka74 (válaszként erre: 5833. - Rezeda63)
2010. aug. 15. 10:18

Én még sosem szaunáztam? Szereted? Milyen?:) Kiváncsi vagyok nagyon.

Nem felfázós érzés, inkább mintha az izom fájna, de nem izomláz.

Végülis mindegy, az egyik oldalam gyakran nyom, nem kifjezetten fájdalmas, de érzékeny.

A pozitív változás rám is igaz,semmi panasz.

5834. pilike (válaszként erre: 5831. - Ekka74)
2010. aug. 15. 10:11
Ebben igazad van. :)
5833. Rezeda63 (válaszként erre: 5832. - Ekka74)
2010. aug. 15. 10:10

Szia Ekka!

Én rendszeresen szaunázok,, és a szauna után a jéghideg merülő medencét használom. Még soha nem tapasztaltam ilyet, pedig az 17-18 fokos víz.

Mondjuk nem tartózkosdom benne néhány prcnél továbbb. Egyébként a műtét előtt sokkal érzékenyebb voltam a felfázásra mint most. Nem tudom ez miért van. Előtte elég volt ha az autó ülése hideg volt már a pisilés megölt tőle. Most nem 'hál' Istennek. Egyébként fizikailag sok pozitív változást tapasztaltam magamon az utóbbi hónapban, a műtét előtti állapothoz képest. Nem is gondoltam volna.

Üdv. Rezeda

5832. Ekka74 (válaszként erre: 5828. - Szofi99)
2010. aug. 15. 09:58

Annyira vicces, nem is meséltem. Mikor meglátom a fehét gatyóimat mindig rátok gondolok és jókat mosolygok közben:)

Ez már örökké így marad szerintem.

Na amit viszont kérdezni szerettem volna. Tegnap fürödtem a Balatonban és nekem kicsit hideg volt. Mondjuk nagyon jól szórakoztunk, így annyira nem volt zavaró. Éjjel meg fájt a hasam, de nem a sebem....valami megmagyarázhatatlan volt, nem is fájdalom, csak olyan "nemoké" érzés.

Valaki nem tapasztalt ilyet fürdés után?

5831. Ekka74 (válaszként erre: 5826. - Kamilla62)
2010. aug. 15. 09:53

Mivel nem ülök örökké a gép elött, a tegnapi dolgokra csak most tudok reagálni. A véleményem pedig ugye elmondhatom?


Engem annyi zavart csak, hogyha mondjuk én mondok alapvető butaságot és rápirítanak a hiányosságomra, 2 dolgot tehetek, vagy nem jövök többet szó nélkül, vagy jövök és átsiklok a témán. Csak annyi volt "idegesítő", hogy Emma az újaknak felhozta hogy őt itt megsértették stb. Ez pedig egy új olvasónak félreérthető lehet.


Pusztán ennyi és nem több.

5830. Rezeda63
2010. aug. 15. 09:38

Sziasztok!

Ami számunkra nyilvánvaló, még nem biztos, hogy a másiknak is az! Ettől Ő még nem rosszabb mint Mi vagyunk, sőt bizonyos területeken lehet sokkal "okosabb" mint Mi.

Ezt a témát már régen ejtettük, nem kellett volna előhozakodni vele ismét.

Emma puszillak és légy jó!

Üdv Eda

5829. pilike
2010. aug. 15. 08:32

Még egy gondolagtmenet kislányok, és verjetek kupán ha nincs igazam.

A fórum azért van, hogy segítséget nyújtsanak azok, akik már túl vannak rajta és olyan információk birtokában vannak, ami az újaknak nincs meg. Plusz lelki támaszt, vígaszt nyújthat az újaknak.

Ez történt Emmával is. Nem tudott valamit, megkérdezte.

Majd kiakadt a válaszon. Ekkor jön a lelki támasz rész...


Bocs, ha valaki buta, attól még ugyanaz a segítség kijár neki.


Na ezennel le is szálltam a témáról. :)

5828. szofi99
2010. aug. 15. 08:27

Sziasztok !


Ezt a helyet, nem süllyesztjük le az egyéb fórum hangvételére, ahol más sincs mint egymás szidása. Ez ugy van ahogy Ekka leirta, és szerintem még az orvos sem gondolta,hogy erről neki beszélnie kell, ez nyilvánvaló.Bár nekem százszor elmondta a mütét utáni minden kedvező momentumot, de a kellemetlenekről persze kevésbé beszélt.


Azt még azért elmondom, hogy itt idétlenkedtünk, hogy elő a fehér nadrágokkal, nincs többé betét, és a maradékot felajánlom akarkinek, és ujjongtunk hogy soha többé nem kell !!! Ünnepélyes fogadalmat tettrm, hogy soha többé nem használok !:) Hát ugy látszik Emma nem olvasta az irásainkat. Ezzel ezt a témát én is befejeztem :)


Szép napot mindenkinek, és hüvöset !!!!!!!:):):)

5827. pilike (válaszként erre: 5824. - Ekka74)
2010. aug. 15. 08:25

Szia Ekka!

Ébren vagyok. :) Nem akarom védeni Emmát, de nyilvánvalóan szenved lelkileg. A kérdésével kapcsolatban, szerintem én is azt hittem volna, hogy poén, mert nem fordult volna meg a fejemben, hogy nem tudja honnan jön a vér. Ettől még ő tragédiaként éli meg, hogy nem fog menstruálni. Van akinek a mensi egyenlő azzal, hogy NŐ. Ergó, nincs vérzés, nem nő. Én tudom, hogy nem ettől vagyok NŐ. Neked hülyeség volt a kérdés, neki nem. Nyilván a tudatlansága is bántja nem kicsit.

És bizony megalázó érzés lehet, mikor kiderül, nem tudott valami olyat, ami a körölötte lévőknek alap.

Nem?

5826. kamilla62
2010. aug. 15. 08:18
Ekka, ezt nem kéne megint ,,megmagyarázni", tudja ő is, hogy hol, mikor tévedett.Lépjünk már túl ezen.Ezzel senkinek sem segítsz, csak olajat öntsz a tűzre.
5825. Ekka74 (válaszként erre: 5822. - Kamilla62)
2010. aug. 15. 08:13

Tényleg kár, de szerintem nem Jucika a haibás ebben. Ő volt leginkább aki segíteni próbált Emmán..

Na, nekem végülis mindegy, számomra ez a téma lezárva:)

Szép napot mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook