Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... ❯❯
2009. jún. 27. 00:19
Neked is!
361. pampers
2009. jún. 27. 00:19
Jo éjszakát
360. era741211 (válaszként erre: 359. - Féknyom)
2009. jún. 27. 00:18

Végre valaki.....ugye mi MAGYAROK vagyunk!???

R.I.P=Nyugodjék Békében.....de miért nem lehet ezt leírni MAGYARUL?????

2009. jún. 27. 00:15
Miért kellene egy magyar embernek alapból tudni, hogy mi a "R.I.P"? Ha emlékezetem nem csal, egy temetésen sem hallottam még, hogy bárki is R.I.P.-ezett volna...
358. pampers
2009. jún. 27. 00:14
Te kivel beszélsz,ki az akit le hülyézel,mert nem egészen egyértelmü,már meg bocsáss?
357. pampers (válaszként erre: 356. - Ab2c098f9b)
2009. jún. 27. 00:13
Hát ezt mondtam én is. NYUGODJON BÉKÉBEN(most már).
2009. jún. 27. 00:10

Nagyon szerettem a számait!

Nyugodjon békében.Csak egy ember volt ő is,igaz hogy nem egy átlagos,de esendő!!

Halottakról pedig jót,vagy semmit....

355. era741211 (válaszként erre: 354. - Brigibaba)
2009. jún. 26. 23:58

Egyetértek!

Hiába írtam délután egy hsz-t....senki se vette magára!

R.I.P.....Nyugodjék BÉKÉBEN!!!!!


Ezen mi NEM érthető?????????????


Aki fikázni akar....nyisson új topicot!Mert ez NEM arról szól!!!!

2009. jún. 26. 23:52

szerintem nem kéne nagyon veszekedni mert aztán valakit nehogy menjen a trágárkodás miatt!

Volt már rá példa!!!

353. pampers (válaszként erre: 350. - Latünde)
2009. jún. 26. 23:49
Pénzért elég sok mindent lehet állitani,ismered valamelyiket közülük hogy biztosan tudod ezeket a dolgokat?Kül.nem is érdekel a véleminyed,kár veled foglalkozni.
2009. jún. 26. 23:48
az ilyen botrányoknál általában kiderül hogy egy sehonnai gyerek így akart középpontba kerülni!! Volt már rá példa!!
2009. jún. 26. 23:46

mit is csinált?

jaaaaaaaaaaaaa amit az újság írt! Biztos igaz!!! :S

2009. jún. 26. 23:43
Sőt a botrányain kívül ami valami oknál fogva mindíg gyerekekkel volt kapcsolatos, (hol a sajátjaival hol máséval)mit produkált az utóbbi 10 évben, amiért most krokodil könnyeket érdemelne? Azt hogy Ufót csinált az általa nevelt gyerekekből, vagy azt hogy "betépve" kilógatta az egyiket egy hotel erkélyéről? Talán ezek is kitalációk? És mindent elnézünk neki mert jó volt a zenéje? Ha nem lett volna jó a zenéje és nem lett volna pénze, már rég valamelyik börtönben rohadt volna el, így úgyis úri körülményei voltak.
349. pampers
2009. jún. 26. 23:36
Töled nem élt messze hogy láttad amit müvelt,vagy csak a szomszéd mesélte?Hallottad e a mondást,hogy a halottrol jot,vagy semmit?,ha nem akkor ilyen szájjal keress más forumot,mert itt nem kiváncsi rád senki,meg a véleményedre sem.
2009. jún. 26. 23:34
miért a tieiddel???
2009. jún. 26. 23:32
hát igen,mai emberek már csak ilyenek....ez a nö arra sem érdemes hogy visszairjanak neki,és még neked van gyereked ?öszinte részvétem nekik!
2009. jún. 26. 23:32

Egy egyéniséget vesztett el a föld! Tényleg úgy van ahogy a Tv-ben mondták:Mindenki ismerte!

Nem hiszem hogy lenne olyan ember akinek ha ezt mondjuk MICHAEL JACKSON , ne tudná kiről beszélünk!

Sok vád érte, de kérdem én :egy állítólagos pedofil ember költene-e annyi pénzt egy idegen gyerek gyógykezelésére, mint ő!

És szerintem mindenki ártatlan addig, amíg nem bizonyítják a bűnösségét!! Bocsi!

Aki szereti a gyerekeket az mindenki az? Akkor nagyon sok pedofil ember él ezen a földön!

Emlékezzünk rá inkább tiszta szívvel, mint vádaskodva!!!

Nyugodjon békében!!!

345. pampers
2009. jún. 26. 23:30
Azért ne idiotázzuk le egymást,ez a te szegénységi bizonyitványod.
344. pampers
2009. jún. 26. 23:29
Aki szerette az szeretni is fogja ezután is,aki pedig nem,az halála után már ne pocskondiázza(latünde),föként ha nem tud rola biztosan semmit!Ö is egy ember volt,és nem akármilyen,aki tudja csinálja utána,lássuk!Én imádtam,és imádom mai napig is a zenéjét,és az emberrel sem volt semmi bajom.
2009. jún. 26. 23:27
Bocs, de ennyire durván azért ne!...
2009. jún. 26. 23:24
de gonosz vagy de ne aggodj ,visszakapod még az élettöl!!!!!!!!
341. lilluska25 (válaszként erre: 335. - Ti-mici)
2009. jún. 26. 23:21
tök jó h ennyit tudsz róla..amugy 97 óta nem turnézott de miért ?akkoriban még nemvolt beteg, nem?
340. 656f03db60 (válaszként erre: 338. - 9933e6cc1b)
2009. jún. 26. 23:20
Aha, és te miért vagy ebben olyan biztos? Csak érdekelne...
339. Nívea
2009. jún. 26. 23:20

"Egy régi indián közmondás arra int: ne ítélj senki felett addig, amíg legalább két holdnyi időt nem jártál az ő mokaszinjában.

A legtöbben, akik rólam írnak, nem ismernek, ezért lát sok minden oly gyakran napvilágot, ami nem igaz. Ezzel mélyen megbántanak, ami miatt sokszor sírok. Aggódom a világ gyermekeiért. Én ugyanis értük élek. A kritikusok azonban vért akarnak látni, nem osztoznak a szenvedésben. Én mégis szenvedélyesen kutatom az igazságot. Ki kell tartanom, hogy utat mutathassak. Az én küldetésem a gyerekek világának szól. Jó lenne, ha részvétet éreznétek, már nagyon hosszú ideje vérzek." (Michael Joseph Jackson)RIP :(((

2009. jún. 26. 23:16
a fröcsögő majmok hogy a franca lehetnek ennyire biztosak a dolgukban?????? senki nem tudta igazán rábizonyítani,valószínűleg azért: MERT NEM IS VOLT MIT.....
337. d4464aaf8a (válaszként erre: 336. - Latünde)
2009. jún. 26. 22:59

startlap.hu


Egy csomó infót olvashatsz onnan...


VAgy az RTL_KLUB honalapján a híradót vissza lehet nézni...

2009. jún. 26. 22:57

Sziasztok!


Bocsi egy hete se tévét nem láttam, sem a híreket nem figyeltem de most ez komoly? Meghalt Michael Jackson? Hol? Miben? Mikor? Valaki válaszoljon rá légyszi!

335. ti-mici
2009. jún. 26. 22:45

ja es a 2 nagy pedofilia per tette tonkre!!!

erdekes hogy akkor azt senki sem vette figyelembe hogy tobb szaz millio dollart adomanyozott raszoruloknak foleg gyerekeknek, segitett es tenni akart a vilagert, nem is hiaba lett o a vilag legismertebb embere!

es minden ilyen dijosztason meghatodott es szohoz sem jutott, ha anyira rosz ember lett volna akkor talan ugy lep fel mind pl Madonna, aki egy eros hatarozott valaki, es ot nem banthatja senki azonnal perel mindenert es stb ot nem cipeltek ilyen olyen perbe mert nem lehetett ugyebar...a naivsaga es a hiszekenysege miatt most egyedul es boldogtalanul kellett meghalnia...es most egy hulye kerdes, erdemes volt igy es ezert elni es kinlodni?! hogy vegul megse maradjon semmivel :(


de legalabb nekunk megmaradnak a zenei...

334. ti-mici
2009. jún. 26. 22:35

borrakja volt, de az nem faj es konyen kezelheto, jo eredmenyeket is josoltak neki a borrak legyozeseben, ez a morfiumos dolog...haaat most hogy koncertekre keszult, az orvosok felturboztak hogy birja a gyurodest, de fajdalmai voltak, kebzelhetitek hogy 45 EVES KARRIER utan, amit vegigtancolt es vegig probalt, a csontjai, izuletei milyen allapotban lehetnek, plusz a sok serules meg minden, velunk is tortenik baleset hogy ferrelepunk es belefajdul a bokank, gondoljatok bele, a tanc mit jelent?! es o milyen szinten muvelte...plusz a psihes dolgok, mivel mindenki tamadta depresszios volt stb...ezert a nyugtato es fajdalomcsilalpito...

nah ha most az energia gyogyszereket osszeadjuk a nyugtatokkal mi lesz?! total kar!!!! hisz az egyiktol hevesebben ver a szived a masik meg lelassitja, a tested mar nem tudja mit is csinaljon igy leall...sajnos ez tortent vele is :(

a gond a fejeben volt, vagyis az hogy gyerek volt, es ezt mindenki kihasznalta, es egy zseni volt, akikrol tudjuk hogy nem ugy gondolkodnak es elnek mint a normal emberek, ezert is tamadtak, baj volt hogy fekete volt, baj volt hogy ilyen olyan szovegeket irt minden baj volt, minden oldalbol furtak csoda hogy eddig is birta...elmenekult mert mar nem volt mas valasztasa...

tudjuk hogy az apja hogy bant vele, es megis! 2006ban mikor a thrillert ert kapott kituntetest es a vilag leghiresebb emberenek valasztottak, megkoszonte a csaldjanak es fokepp az apjanak hogy odaig kitartottak mellette es segitettek hogy oda jusson...azert szerintem ahoz is ero kell hogy annak aki kihasznalt, vert, kinozott a karriered erdekeben, megkoszond a dolgot...


persze most megy a spekulacio...de majd talan egyszer kiderul minden...


jaaa es ami a legjobb, es amiert a halal utan sem fogjak beken hagyni, 100 darab zenedarabot hagyott a gyerekeire, 100 darabot! es szigoruan kikototte hogy csakis hala utana jelentessek meg oket! ugyhogy mig o eltunt a vilag szeme elol, nem ult tetlenul 100 szamot alkotni nem semmi!!!

RESPECT!!!!


es meg valami szerintem nem olte meg magat vagy nem az volt a cel a gyogyszerekkel, hipohoder volt, tehat felt minden betegsegtol es attol hogy meghaljon, es most hogy ujra felepett volna biztosan orult neki, szal szerintem szo sincs arrol hogy talan o akart eltunni vagy ongyilkos lett....

333. tücsimücsi (válaszként erre: 329. - 9cb35398ff)
2009. jún. 26. 22:23

Ez se biztos, annyi pletyka kering, innen nem tudhatjuk mennyi az alapja.

De ha rákos lett volna kemény fájdalmakkal,nem hiszem, hogy tervezett volna ilyen nagy turnét.

❮❮ ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook