Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯
212. Katinkaboszi (válaszként erre: 197. - 40163fd81d)
2009. jún. 26. 18:40

sok hasonló eset lenne még, no nem éppen pedofilia, de lehet tönkretenni embereket, ha azok talán jobban futnak fölfelé, mint azt egyesek szeretnék, vagy nekik éppen megy.

elmesélek egy régi esetet.


A színész amerikában játszott és a negyvenes években bálványa volt a nőknek, csinos, szép, kedves ember volt, imádta mindenki, jó szerepei voltak, anyukám mindig emlegette a Zé a fekete lovast, meg a Hét tenger ördögét :)


Nos ez a férfi a nők körében nagyon kapós volt, emiatt körberajongták, mindig talált magának arra alkalmas jelentkezőt.

Megnősült, a felesége is híres színésznő volt, majd elváltak.

Ezután kissé megzakkant az élete és már mindegy lett kivel igen, kivel nem, de összejött fűvel-fával. a filmjei viszont nagyon sikeresek maradtak.


Biztosan lehetett egy "jó" barátja, vagy akárkije, mert egyik alaklommal rajtakapták egy lánnyal. Ez eddig még semmi. Viszont mint kiderült, a lány érintetlen és 16 éves volt.

Ez bizony azokban az években pont olyan főbenjáró bűnnek számított, mint Jacko állítólagos pedofiliája.

Ez az ember is hiába mondta, a lányon nem látszott a kora, sőt, a sminkjével még többnek is nézett ki.

A bíróság elítélte, eztuán alig kapott állást, filmeket nem forgattak vele, csak hébe-hóba.


szóval néha elég egy rosszindulatú egyén, hogy egy ilyen pletyka szárnyra kapjon bárkiről.

211. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 197. - 40163fd81d)
2009. jún. 26. 18:39
Különösen Amerikában, ahol a gyerek mindenek felett.
2009. jún. 26. 18:39
Adná az ég, hogy így legyen!
209. ti-mici (válaszként erre: 204. - Lilluska25)
2009. jún. 26. 18:39

egyeterek!

mindig bantottak es tenyleg nem ezt erdemelte...

de hat mivel gyerek volt nem erette hogy o menyit is keres es menyit is er, es ha nem batoritottak hanem csak tamadtak, persze hogy egy ido utan bekattant...es akinek meg a penze kelett szepen kihasznalta aztan eldobta, ezert is volt o mar evek ota mely pontban...

ugy orultem mikor meghalottam hogy lesz koncert es hogy visszajon es megmutatja hogy ki is o es mire kepes...es erre tessek...


nagyon nagyon sajnalom!!!

de ugy latszik ezt nem erti meg szinte senki, marmint rajtatok kivul....

208. dzsigg (válaszként erre: 204. - Lilluska25)
2009. jún. 26. 18:39

Rajongok sokasàga még mindig vàrakozik a klinika elött,és abban reménykednek hogy Michael kijön,és azt mondja hogy tévedés volt a halàlhire....

Bàr ugy lenne.

207. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 199. - Dzsigg)
2009. jún. 26. 18:38

Írhat rosszat, ha bizonyítani tudja. Nem kispályás ügyvédek próbálták bebizonyítani, hogy gyerekeket molesztált, mégsem sikerült. Hogy pedofil volt-e vagy sem, ez már sosem fog kiderülni. A magam részéről nem hiszem.

Ebből a szempontból tök mindegy, hogy meghalt-e vagy sem, kár mocskolódni olyan dologgal, ami nem bizonyított.

2009. jún. 26. 18:34
A Híradók most mutatják...
2009. jún. 26. 18:33
Sokat adott a Földnek, a Világnak! Zenét, táncot, szeretetet, igazságot, reményt adott az embereknek! Küzdött a békéért, a kornyezetvédelemért stb., ezt már csak utánozták a tobbiek...nem értem, hogy miért kell egy ilyen embert utálni, megalázni!Ő máshogy élte az életét, mint Mi, teljesen más világban élt,ezért nem szabad elitélni senkit...
2009. jún. 26. 18:27

amikor meghallottam nem akartam hinni a fülemnek,most sem...

szerintem öt szinte csak bántani tudták, nem ezt érdemelte.

203. dzsigg (válaszként erre: 179. - Ti-mici)
2009. jún. 26. 18:27
ah màr megirtad.:)
202. dzsigg
2009. jún. 26. 18:26

Màr azt vitatjàk,hogy az orvosa adott be neki hal£lis dozisu injekciot....

És a dokit nem talàljàk.

Eszméletlen.

201. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 195. - Bársonyfüles)
2009. jún. 26. 18:24
ha Neked szánalmas az, ha megemlékeznek egy emberről, akkor tényleg veled van a baj!sajnálom, hogy esetleg a szived helyén nagy lyuk tátong...nem tudom mi a bajod ezzel a topikkal!de nem is érdekel, én megnyitottam, és megemlékezem Michael Jacksonrol, ha téged nem érdekel, akkor mi a fa×××nak tévedtél ide!
200. c95c921ae7 (válaszként erre: 186. - Bársonyfüles)
2009. jún. 26. 18:23
Azért siratják ilyen sokan , mert sokat adott a világnak És ezt még az sem vitathatja, aki ilyen rossz indulatú.
199. dzsigg (válaszként erre: 195. - Bársonyfüles)
2009. jún. 26. 18:23

Szànalmas az az ember aki a halott emberröl is csak rosszat képes irni.

ITT nem szànalmas emberek,hanem inkàbb tisztelettudoak vannak.

2009. jún. 26. 18:23
Ő gyerek volt, a gyerekekkel volt egy szinten, akiket szeretett, de soha nem bántott volna szerintem!persze, hogy megzavarodott, amiket kitaláltak róla, rágalmazták, meglincselték, meghurcoltak...bele lehet gondolni a helyzetébe, de ne csak abba, hogy 400millio dollárod van a bankszámládon, hanem a kovetkezményekbe!kikészulsz idegileg az tuti!nem mindenki tudja feldolgozni a hirtelen jott sikert, Ő sem!
197. 40163fd81d (válaszként erre: 189. - Katinkaboszi)
2009. jún. 26. 18:22

Ugyan már,gondolkozzatok egy kicsit reálisan.

A pedofília szinte minden emberben gyilkos érzelmeket vált ki,talán a legszörnyűbb bűntett amit ember elkövethet az életben.

Aki ebben a betegségben szenved mindent elkövet,hogy még csak a gyanú leghalványabb árnyéka se vetődjön rá.......

196. dzsigg (válaszként erre: 194. - 00346cf747)
2009. jún. 26. 18:22

:):(

Ne tegyétek tönkre a topikot veszekedéssel,provokàcioval!

Aki szerette,vagy tisztelte a zenéjét,vagy öt az irjon ide,akinek^nincs inyére,az nyisson egy külön topikot,ahol megirhatja a rosszindulatàt.

195. Bársonyfüles (válaszként erre: 188. - C95c921ae7)
2009. jún. 26. 18:21

Ok,ok.Inkább tényleg nem szólok.


A többieknek meg,csak annyit,hogy szánalmas amit csináltok.:))))

További szép estét! :)

194. 00346cf747 (válaszként erre: 183. - Bársonyfüles)
2009. jún. 26. 18:19
Te sem vagy teljesen egészséges, a jelekből nyilvánvaló.
193. ti-mici (válaszként erre: 185. - Bársonyfüles)
2009. jún. 26. 18:19

drasztikusabban...a szerint amiket halottal...es mi van ha azoknak csak a penz kellet?! es direkt talaltak ki a dolgokat?!


nem egy tortenet volt miszerint kihasznalta a producer kihasznalta az apja kihasznalta xy...o egy gyerek volt! egybol felnott mert a starsag ezt kivanta...miert vegzett el x mutetet miert jutott el ide? mert mindig meg akart felelni mert mindig kritizaltak stb stb stb...nah igy hogy ne betegedjen bele egy ido utan egy akarmenyire is eros ember?!


itthonrol konnyu itelkezni...de mint hiresseg elni...az is szivenut ha csak azt mondjak vagy kerdezik h jaj meghiztal? hat akkor ha nap mint nap tamadnanak es a penzed akarnak...

192. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 187. - 40163fd81d)
2009. jún. 26. 18:19
ebben igazat adok! támadási feluletet adott, és kihasználták,jol mondtad!sajnos ez az igazság! a média errol szol, csinaljuk ki az embert, máshoz nem értenek, csak a hazugságokhoz
2009. jún. 26. 18:19

Rövidités: RIP. Jelentés: Requiescat In Pace. Nyelv: latin. Fordítás: Nyugodjék békében.


Csak nem biztos....hogy mindenki tudja mit jelent!

190. dzsigg (válaszként erre: 183. - Bársonyfüles)
2009. jún. 26. 18:18

Nyilvànithatsz véleményt,de halottrol jot vagy semmit.

Akor inkàbb hallgasd el magadban a rosszindulatu megjegyzést.

189. Katinkaboszi (válaszként erre: 182. - Ti-mici)
2009. jún. 26. 18:18

ne idegeskedj, tudod jól, vannak emberek, akik más szemében a szálkát, magukéban a gerendát ugye.....


ezzel nem azt akarom mondani, hogy maga a pedofilia, vagy egy pedofil nem elítélendő,

csak hát nem tudni itt éppen mi igaz,

mi csak pénz, és mi a hírverés,

mert azt is ismerjük, hogy sokan már leszálló ágban vannak és inkább egy rossz hír, mert legalább akkor is vele foglalkoznak.

mit tudni az ügyvédei és a producerek mit ötlöttek ki, és főleg mennyi pénzért :)


de ezt az adósság kérdést én sem értem. :(

2009. jún. 26. 18:17
Jaj istenem..Ezt nem tudhatod biztosan. Mindig azokat vádolják meg ilyen dolgokkal, akikből sok pénzt lehet kiszedni. Ez az oldal ne erről szóljon már..
187. 40163fd81d (válaszként erre: 183. - Bársonyfüles)
2009. jún. 26. 18:17

Denzel inkább gyilkolászik a filmeken ,michael,meg wonderlandet épített a gyerekeknek.

Szeretette őket,szeretett köztük lenni,hiba volt részéről.

Támadási felületet adott ,amit a sok gusztustalan pénzéhes ember ki is használt ,mindenki.

A gyerekek szüleitől kezdve a média.

Én így gondolom.

Hiba volt részéről.

186. Bársonyfüles (válaszként erre: 182. - Ti-mici)
2009. jún. 26. 18:16

Vicces vagy :)))) Nem lehet véleményt nyílvánítani? Akkor miért nem írtad ki a cím mellé,hogy csak szánakozó vagy sajnálkozó hsz-kat szeretnétek olvasni.Félreértés ne essék,nem örömködök,hogy meghalt,bár az is igaz,hogy nekem mindegy.A szomszéd néni állapota akinek a veséje beteg,jobban aggaszt.De azért az is durva,hogy mindenki úgy sír,mintha az anyja halt volna meg..

Amúgy nekem se a bredpitt sem a jolikája nem favorit.:)

185. Bársonyfüles (válaszként erre: 181. - 00346cf747)
2009. jún. 26. 18:13
Hát a minimum,hogy perkált.Bár én tuti drasztikusabban büntettem volna..
2009. jún. 26. 18:12
talán -ha lehet ilyet mondani- ha egy koncertre fel tudott volna állni a színpadra, egyet énekelni, egyszer még látni a rajongóit, egyszer még érezni azt, hogy milyen amikor szeretik, talán boldogabban halt volna meg!
183. Bársonyfüles (válaszként erre: 180. - 40163fd81d)
2009. jún. 26. 18:12
Jajjmááár..:))) Érdekes,hogy pl Denzel Washingtonról vagy másról nem terjedt ilyen dolog..Beteg volt,pedofilia ide vagy oda.Ennyi.A munkásságát nem vitatom,de beteg volt..
❮❮ ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook