Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! fórum

Meghalt Michael Jackson! - Emlékezzünk rá! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯
392. ti-mici (válaszként erre: 388. - E7dba6d90b)
2009. jún. 27. 08:11

felesleges!!!


olyanok a hozzaszolasaid mint a kommunistake...hamar felhoztad a dolgot...csak egyet mondtak s mondtak s mondtak s mondtak, nem szolt senki semmit mert mar ertelmetlen volt...ugyis csak egyenesen mint az oroszok a megszokott berogzott dumaval...

391. dzsigg (válaszként erre: 381. - E7dba6d90b)
2009. jún. 27. 08:11

Elizabeth T. Legjobb baràtja/nöje megcàfolta,mivel ö maga mondta,ö is gyakran aludt Jacksonnal egy àgyban,DE Jackson nem volt hajlando màst nézni csak rajzfilmet.

Ö maga még egy gyerek volt.Nem nött fel. Ennyi

390. 41e36cdb38 (válaszként erre: 388. - E7dba6d90b)
2009. jún. 27. 08:10

Halottról jót, vagy semmit.

Kár, hogy rólad még mindig lehet.

389. dzsigg
2009. jún. 27. 08:09

Jo reggelt!

Làtom ujra megy a vita:(((((((((((

Én meg egész éjjel nem aludtam.Volt egy dokumentumfilm,este 11-ig.sztàn egy 1992-es talàn legnagyobb koncertje Bukarestböl.Hajnal 2-ög tartott.

Probàlok visszaolvasni

2009. jún. 27. 08:05

Nekem aztán mindegy, szarok rá.

Azért érdekes, hogy bármennyire utálhattok, nem tudjátok megcáfolni az állításaimat.

Erről ennyit.

2009. jún. 27. 08:05

Sziasztok!

Számomra személy szerint felfoghatatlan, hogy nincs többé, hogy meghalt. Nem tartozom a kifejezett rajongói táborához, még csak nem is ismerem teljesen az életútját sem, mégis amit véghez vitt az élete során, amit ,, le tett az asztalra,, az mindenképpen elismerésre méltó. Lehet, hogy az utóbbi 10 évben már csak egy szellem volt, de sajnos hajlamosak vagyunk a multról megfeletkezni.

MAGYAR VÍRTUS: Sajnos egy két hozzászólást elolvastam mielőtt beírtam ide. Mint mindenhol máshol itt is hajlamos a BUTA MAGYAR EMBER ítélkezni és felülbírálni és persze ennek következményeként helytelenül dönteni. Azt állítjátok, hogy pedofil volt! Ugyan már......

Ezt senki nem tudhatja. Kedves felhasználók akik a ide beírtok ott voltatok láttátok???? Még csak be sem bizonyosodott. Felháborítónak tartom, hogy az egyszerű agyatokkal az egyszerű otthonaitokban, tv-t nézve átalakultok. Tényleg a médiának ekkora hatalma van?

Úr Isten, hogy lehet egy popsztárt Hitlerhez hasonlítani.??????? Szóval ez egyszerűség itt is felütötte a fejét, igazán sajnálom.

Mégegyszer leírom én nem vagyok nagy fan, sajnálom hogy elment de az emberi hülyeség mindennél jobban feltud dühíteni.

386. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 384. - 40163fd81d)
2009. jún. 27. 08:04
Én nem fogok lebuktatni :o))
385. e7dba6d90b (válaszként erre: 384. - 40163fd81d)
2009. jún. 27. 08:02
A VILÁG TEJHATALMÚ KIRÁLYNŐJE
384. 40163fd81d (válaszként erre: 383. - 3e0ba54fb8)
2009. jún. 27. 08:01
Miért ki Ő?:))
383. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 380. - 40163fd81d)
2009. jún. 27. 07:59
Jaj, hát majd visszajön újra meg újra :o)). Bár, legnagyobb sajnálatomra egyre gyengébben nyomja :DDDD.
2009. jún. 27. 07:57

:D


Ilyenkor a ti kultúrált megnyilvánulásaitokkal ugye minden rendben van?

2009. jún. 27. 07:52

Na, akkor pontokban.


1. Nem vagyok birka, arról is van véleményem, ami közvetlenül nem érinti az életem.


2. Gondolom Jacko nem szívjóságból perkálta ki azt a 20 millát. A peren kívüli megegyezések általában azért köttetnek, hogy a perelt ne kerüljön börtönbe. Azzal a huszassal gyakorlatilag a szabadságát vásárolta meg.


3. Vastagon szarok a befolyásoló tényezőkre, beleértve Hitler gyerekkorát. Aki gonosz ember volt életében, azt nem változtatja meg a halála.

A pedofilok gonoszok és pont.


4. Persze, a dalszövegeiből azt hallod hogy szeressük egymást (egyáltalán ő írja azokat?).

De szerinted tényleg normális egy olyan felnőtt férfi, aki csinál egy magánbirtokot, ahová összeszed gyerekeket, akikkel együtt alszik egy ágyban? Ez egészséges? A te férjed is ezt csinálja?


5. My English is perfect, thanks for the compliment. I do understand Jacko's lyrics, but I don't like them. They're boring, pointless, and gayish.

2009. jún. 27. 07:47

Lehet véleményed,le is írhatod,de ha nem válogatod meg a szavaidat,és a fogalmazásodat,akkor ki fognak zárni,jogosan.

Olvasd el a szabályzatot,de ha baj van a szövegértelmezéseddel,akkor csak szólj ,szívesen segítek!:)


Várj,most is el kel egy kis segítség.

Olvasd el a fórum címet,ha kell 3-szor ,négyszer,hátha nem azt olvasod ki belőle,"mi a véleményünk a pedofiliáról".

379. ti-mici
2009. jún. 27. 07:40

ja es meg valami...

igen egy pedofil allat, tuti 300 milla dollart aldoz vilagszerte!!!! ilyen olyan segelyekre

megepit a sajat hazanal egy vidamparkot, ahova ingyen mehettek szorakozni gyerekek, felnottek, es egy ilyen pedofil olyan zeneszovegeket ir hogy szeressuk egymast, vedjuk a gyerekeket, mosolyogjunk megha faj is, probaljuk megvaltoztatni a vilagot hogy jobba tegyuk mindenki szamara es meg sorolhatnam...hely sem lenne bemasolni a sok zenet, nah meg nem is biztos hogy felfogd az idegen nyelven irodott szoveget... valoszinu ezert is vadaskodsz itt...mert a negyedet sem erted a dolgoknak!!!

378. ti-mici
2009. jún. 27. 07:35

ja es ami Hitler es Ceausescut illeti...igen ok is kovettek el csunya es nagyon rossz dolgokat, ami nagyon is elitelendo...de azert a korulmenyekrol es a befolyasokrol es az elvarasoktol sem szabad megfeletkezni...

Hitler az anyat akarta megboszul a zsidokkal, psihesen labilis volt mert a zsido apja kihasznalta az anyat...Ceausescu meg a szovjetek altal diktalt dolgokat csinalta, vagyis elnezest, nem is o maga mint maganszemely, hanem sokan masok segitsegevel es befolyasaval akik meg ma is a parlamenteket tomik...

de valoszinu ebben sem ertunk egyet...


de akkoris nagyon orulnek ha nem irnal tobbet!!!


de en azt nem ertem hogy minek szolsz bele abba ami nem erdekel es elutasitod...ha valmi nem erdekel akkor velemenyem sincs nem?! es megha van is minek nyilvanitsam ha egyszer nem erdekel...


erdekesek vagytok ti, bopofatlankodok es vadaskodok...

377. ti-mici
2009. jún. 27. 07:31

nah hello


orulok hogy ujra itt vagy!

csak azt nem tudom hogy mi a hupikek torpikeknek????????? nem erdekel a tema, ne nezz fel, ne olvass, menj s talalj magadnak jobb elfoglaltsagot, menj kapalni vagy napozni!!!!


ha te csak ezt a pedofilos dolgot tudod akkor igazan sajnallak, ezert igazan nem kene koptatnod az ujjad vagy kormeid hogy ide irj!!!


elore is szepen megkoszonnem, szerintem a tobbiek neveben is, ha elhuznal a busba!!!!


szep napot neked! es remelem tobb ilyen megnyilvanulasod nem lesz, hisz hulyeseg es alaptalan is!!!!!


a pedofilia sokkal tobb annal mint amit Jackora akartak kenni...es azt hogy magyarazod hogy a biro artatlannak nyilvanitotta de a szulok kertek 20 millat amit meg is adott es azzal akkor mar minden el volt rendezve?! nah akkor kinek a gyereke? sajat vagy nem sajat?!

ha tenyleg megtortent volna miert ertek be 20 millaval?! jaaa mert hogy arra palyaztak az ugyvedekkel egyutt...


mig nem tudod milyen starkent elni, atelni azt hogy mindenki teged kur!! addig halgass es menj setalni!!!!


szevasz!

376. ti-mici
2009. jún. 27. 07:25

1998 as konyveben, arrol ir hogy neki Elvis volt a peldakepe es nagyon felt hogy ugyanugy vegzi...tudta hogy Elvis gyogyszerfuggo volt es nem akarta ugy vegezni es megis...mikor meg Lisa Presley vel voltak hazasok beszeltek errol, es mar akkor mondta neki hogy nem jo iranyba megy, Michael tisztaban volt vele es azt mondta neki, "en is ugyanugy fogom vegezni, majd meglatod"

arrol irt meg hogy menyire szerette es probalt rajta segiteni es megszabaditani a hienaktol akik csak kihasznaltak, de nem ment, kozben mar o sem volt sajat maga, o is kezdett bekattani, igy ugy dontott hogy magara hadja Michaelt, de baratok maradtak...sok mas erdekes es szivszorito dolgot irt a blogjan... es szerintem nem azert mert penz kell neki vagy egyebb...hanem siman azert mert ismerte, hisz egyutt eltek 2 evig, es valoszinu el szeretne mondani hogy nem volt o olyan rossz meg pedofil mint azt a media allitja...

375. ti-mici
2009. jún. 27. 07:14
leadtak a beszelgetest amibe a mentoket hivtak, egy pasi aki kisse dadogott es mondja hogy gyorsan kuldjenek mentot mert nem lelegzik, megkerdeztek volt e vele valaki mikor rosszul lett, es volt az orvosa...ekkor a mentos megnyugodott hogy van vele egy orvos de hogy a mentok is jonnek mindjart...csak ok tudjak mit csinaltak ott...
374. ti-mici
2009. jún. 27. 06:37

amugy megcsinaltak a boncolast, persze nem mondanak rola semmit, es soha nem fogunk megtuni semmit, foleg az igazat nem, aztan csinalt a tv egy visszapillantot

kezdve Elvisel, Marilyn Monroeval es meg sok masok akik nagy hiressegek voltak, mindig vadoltak oket ezzel azzal es a hires dorg vagy gyogyszerufggoseg, amira vegul rafogtak a halat is...de pl Monroe tele volt kek-lila foltokkal es a gyomraban nem talaltak semmilyen gyogyszert, ahogy Elvis halala sem volt teljesen egyertelmu...nem erdekes?!

nagy star es csak ugy hirtelen meghal...

nekem kezd mar picit fura lenni a dolog, foleg hogy az orvosa latta utoljara, aki eltunt, igy elkebzelheto hogy megint csak a hienak aldozata lett, szerintem valaki nagyon felt attol hogy visszaterjen....


amugy azert nem csinalt sok even keresztul "semmit" mert ot nagyon felbolygatta a pedofilias dolog, ami nem a birosagon dolt el, vagyis ott artattlannak nyilvanitottak, de a szulok kertek 20 millio dollart...o megadta mert nem akart bajt...ot mindenki kihasznalta, kihasznaltak azt hogy naiv volt, mindenki csak huzta le rola a penzet meg az emberseget, ott furtak ahol tudtak, lehet o nem is tudta soha menyi penze, a konyvelok meg egyebek rendeztek az ilyen dolgokat, de ez sem volt eleg akkor ugy gondoltak meg odateszunk egy egy pert hadd fizessen van honnan...es igy tovabb elso per utan jott a depi, nem volt ki segitsen, mert oszinten ha a csalad ott van es tudja min megy keresztul igyekezik megalitani vagy segiteni, aztan jott a masodik per megjobban letort, mivel hipohonder is volt, ezert megjobban ette magat hogy jaj megint beteg hogy jaj igy jaj ugy, o nem szeretett volna roszz allapotban megjelenni a szinpadon, o azzal ugy erezte volna hogy megbantja atveri a rajongokat, ezert nem tett semmit anyi even keresztul, aztan lassan legyengult es megjobban tonkre ment, jo visszajelzest nem kapott soha sehonnan igy kebzelitek hogy az onbizalma hol lehetett...es minnel tobbet bujkalsz annal nehezebb megint elojonni, es neki nem csak az utcara kellett kimennie hanem egy nagy szinpadra, felt a kudarctol is...de szerintem nagyon orult annak hogy visszajohet most, de ugy latszik valaki megsem akarta ezt megengedni...


:(


bocsi ha tul hosszu lettem

373. ti-mici
2009. jún. 27. 06:23

sziasztok!


jaj latom megintbepofatlankodott valaki...

mostmar ugye nem lehet megvaltoztatni a topic cimet, es talan odairni hogy csak annak akit erdekel, hatha majd ugy visszafogjak magukt, de amugy Hoxa nem kene torolje az efelle nagyon durva hsz.okat?

nah mind1, ha nekik ez esik jol, de majd meglatjak egy szep nap ok is...


akik meg irnanak alaptalanul es vadaskodva...inkabb ne tegyek!!!! ha akarjatok nyitok en nektek egy fikazo topicot, mert ugy latszik nektek ez nem megy, ott aztan azt irtok amit akartok, de nekunk hadjatok beket!!!

mi nem ezert vagyunk itt es nem erre vagyunk kivancsiak!!!!!!!!!!!!!!!!

elore is koszonom!!!!!!

372. doxikri
2009. jún. 27. 00:56

Amúgy meg úgy gondolom, tett amit tett, ki tudja igaz-e, de a zenéje vitathatatlanul zseniális.

Az ő élete sem volt egy léányálom.


Zenélni, énekelni, táncolni, nagyon tudott! Erre kell emlékezni, nem másra!


Nyugodj békében Jacko!!!

371. doxikri
2009. jún. 27. 00:43

Elég is amit bemutatkozásképpen írtál magadról....meg az igen durva besólásod,


Hogy lehet ilyen kib.....t q..a rondán beszélni?


Nem méltó egy ilyen helyre!!!

370. pampers (válaszként erre: 368. - Era741211)
2009. jún. 27. 00:27
Tökéletes megfogalmazása sokunk véleményének.
369. pampers (válaszként erre: 367. - Latünde)
2009. jún. 27. 00:25
Van akivel neked esetleg nincs valamilyen problémád? Te sem vagy tökéletes,ugye tudsz rola?
368. era741211 (válaszként erre: 366. - Era741211)
2009. jún. 27. 00:24
Én nem vagyok egy elvakult Jacko rajongó....de szerettem a dalait...és EMBER volt....meghalt....sajnálom mint EMBER.....mint minden embert....akinek el kell búcsúznia a Földi léttől!
367. latünde (válaszként erre: 364. - Ab2c098f9b)
2009. jún. 27. 00:22

juj de ízesen fogalmazol! Már megyek is ha már így "elküldöl".

JÁÓ ÉJT!

366. era741211 (válaszként erre: 365. - Féknyom)
2009. jún. 27. 00:22
Tudom,.....de sokan hiába tudják....mégis fikázzák azokat,akik NEM azért írnak ide!:(
2009. jún. 27. 00:20
Én tudom mit jelent, nem azért kérdeztem... Magyarok igen,Linda is megmondta...
2009. jún. 27. 00:20

Neked mi bajod van he?Vizsgáltasd már ki magad az elmegyogyóban.Talán a te pulyáddal is csinált valamit?Esetleg veled?Nem szégyeled magad hogy ilyen mocskos szád van?

Mjd mindjárt megmoderálnak,ha nem nyugszol a bőrödben.Azt mondtam,halottakról vagy jót,vagy semmit!!Senki nem kíváncsi hogy te mennyire útálod,eredj fikázni másfele.

363. era741211 (válaszként erre: 360. - Era741211)
2009. jún. 27. 00:19

Mert annyira "menő" lett,hogy idegen nyelven írunk mindent!

DE!Miért....könyörgöm!!!!Ettől több lesz bárki is????????????????????????

❮❮ ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook