Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Michael Jackson a Popzene kiralya! fórum

Michael Jackson a Popzene kiralya! (beszélgetős fórum)


1 2
2019. márc. 20. 17:36
Valaki látta a Neverland elhagyását? Ha igen, mi a véleménye?
2012. jún. 21. 13:54

Szerintem nem halt meg, igenis él!:))

Mindjárt itt van június 25-e de én egész nap röhögni fogok:DD Michael életben van!!:D Sokat kell utánaolvasni, nyomozni, hogy összeálljon, mert egybe seholse írják le, de ha egy kicsit is foglalkoztat... Prince a megemlékezésen unottan rágózott... másnap vidáman pancsoltak a strandon.. az ismert halotti képen nem látszik a köldöke.. a lába és a csuklói is túlságosan vékonyak... Dave Dave szeme hirtelen barna lett míg eddig zöld volt... a hangja is kísértetiesen hasonlít Michael-ére... és az írása is.. a mozgása is....

Van mg millióegy gyanús dolog ami erősíti ezt az elméletet...

Szerintem érdekes ezen elgondolkozni egy kicsit is:)))


SZERETLEK MICHAEEEEL!!!!

2011. dec. 4. 02:27

Úgy érzem,szinte törvényszerű,hogy az ekkora tehetségeknek ilyen tragikusan végződik az élete,tényleg olyan volt az,mint egy feltartóztathatatlan,fék nélküli vonat,amit senki nem tudott megállítani:(

Szeretlek Michael!

2011. dec. 4. 02:20

Nem tudom nem imádni,akármiket hord össze a média róla.Bár tény,hogy képtelenség kiszűrni az igazságot,hiába olvasok el már minden létező cikket ,interjút angolul,nem tudom összerakni a képet.Így maradnak a megérzéseim,amik persze elfogultak is:)!Amikor rajongok egy ilyen nagy tehetségért akkor már nem csak a művészete,a tehetsége,hanem mint ember is foglalkoztat,csak így tudok ekkora fanná válni:),ha látom,milyen jó ember is mindemellett,szerény,és nagyon tud szeretni.Én így láttam őt,de sajnos az a sok interjú néha engem is összezavar.Tény,hogy néha rossz "ügyvédje" volt önmagának,talán dacból,s ezt sokan kihasználták.Tényleg nem tudta,vagy nem akarta észrevenni milyen vérszívók veszik körül!

Két dolog nem hagy nyugodni,s görcsösen keresem a választ,holott esélytelen megtalálni.(Lisa és a Beatles jogok)

1.Bárcsak ez lenne a válasz:Igenis ő is szerette Lisát,tiszta szívéből,de legalábbis megszerette,ha nem is volt belé szerelmes,s tényleg igaz amit a második felesége állított,azért vált el tőle,mert még mindig Lisát szerette.Arról majdnem teljesen meg vagyok győződve,hogy Lisa nagyon szerette őt.Ugye igazi,teljes családot akart eredetileg,felségestül,mindenestül,nem csak gyerekeket,csak nem jött össze:(?

2.Meglepődtem,mikor azt olvastam,1985-ben megvásárolta 49 mill. dollárért a Beatles jogokat egy árverésen ahol Paul McCartney is ringbe szállt de alulmaradt,s utána többet nem beszéltek egymással,pedig előtte barátok voltak állítólag.Ez nem hangzik túl jól:(!A Presley jogok egy részét vajon már Lisa előtt birtokolta?

Bárcsak valaki tudna nekem válaszolni:(

Egyébként azt gondolom eltették láb alól,a végén kihasználták,ki lehetett,mert gyenge volt fizikailag,tudták,holtan még több hasznot hoz,a saját családja hívásait sem közölték vele,a családnak szó szerint át kellett törnie a ház kapuját.:(

Ez az én kedvencem,bárcsak a helyükben lehettem volna:) [link]

2010. jún. 24. 19:00
"Túl sok ember vette körül a (PÉNZÉT!).
2010. jún. 19. 16:59
Ngayon jó énekes volt.Ezenkivül nem tudom mit higyek el róla és mit nem.
2010. jún. 19. 09:30
Annyi mindent összeírtak róla, ki tudja mi az igazság?
2010. jún. 19. 08:54
Olyat is olvastam hogy rengeteg adossaga volt es felaldozta magat hogy a csaladjat kihuzza az anyagi csodbol.
2010. jún. 18. 22:38
Úgy gondolom,ha nem veszik el a gyerekkorát, talán nem lett volna ekkora sztár, de biztos, hogy hosszabb lett volna az élete.
27. Krisztian2580 (válaszként erre: 18. - 5c164bdafa)
2010. jún. 18. 21:55
Akaratosan? Ilyen a verbeli Los Angelesi mentalitas. A stabjaban mindenkit o hozott fel vilagsztar szintre. A tancosait az utcarol szedte ossze. Es most hol tartanak? Gettobol vilagsztarok!
26. Krisztian2580 (válaszként erre: 22. - D441802019)
2010. jún. 18. 21:34
Az biztos! Londonban a This Is It Tour keretein belul.
25. d441802019 (válaszként erre: 23. - Krisztian2580)
2010. jún. 18. 21:33
Szerencsés vagy. Biztos nagy élmény volt. :-)
2010. jún. 18. 21:33

Egyik nagy kedvencem: [link]


A szöveg, a zene, a hangja egyszerűen fantasztikus!

2010. jún. 18. 21:31
Egy erzekeny odaado segitokesz ember volt. Legjobban mi tukrozte a lelki vilagat? Egy dal You Are Not Alone(Sosem vagy egyedul). En lattam eloben itt Budapesten.
22. d441802019 (válaszként erre: 21. - Vica009)
2010. jún. 18. 21:29
Hát igen, egy igazi őstehetség volt! és biztosan rengeteg szépet kaphattunk volna még tőle... :-(
21. vica009 (válaszként erre: 14. - D441802019)
2010. jún. 18. 21:16
Elég szomorú dolog,hogy mindíg akkor jönnek rá valaki,nagyságára,amikor már meghalt,,mert életébe ócsárolták !Én is nagyon szeretm a zenéjét,sőt a 11 éves kislányom is.
2010. jún. 18. 21:05
Nagyon szeretem, kedvencem a Billy Jean:)
2010. jún. 18. 20:58
Egyszerűen imádom.
2010. jún. 18. 20:52

Szerintem egy olyan ember, aki sokat adott a világnak, de nem ismerték el eléggé, ezért nyúlt altatókhoz, egyre lejjebb csúszott, de most egy jobb helyen van.

A zenéje... néha egy kicsit akaratosan állt a dolgokhoz, hallatszott az előadó módján, de azt profin csinálta.

Legalábbis ez az én véleményem, és ez volt a kérdés :D

Ne bántsatok :S :))

17. pymary
2010. jún. 18. 20:42
nem vagyok kimondott rajongó, de egy legenda, történelem, király-e szavakkal illetném
2010. jún. 18. 20:40

A legjobb és az is marad.

Hihetetlen, hogy már nem (itt) énekel.

2010. jún. 18. 20:29
Szerettem. Szeretem. Szeretni fogom.
2010. jún. 18. 20:26
Nagyon szeretem, és sajnálom, hogy nincs már köztünk. Remélem jobb helyre került, mert itt nem becsültük meg eléggé. :-/
13. nedi
2010. jún. 18. 20:25
Kár érte:(
12. Sexton
2010. jún. 18. 20:25

Szerintem a világ legnagyobb énekese volt, a Zene királya!

Sajnálom, hogy elment

11. daroki
2010. jún. 18. 20:23
Imádom:)
2010. jún. 18. 20:23
valamit tudott..az biztos. kevés olyan művész van, mint ő volt..
2010. jún. 18. 20:22
Mi a velemenyed Michael Jacksonrol?
8. cskata (válaszként erre: 5. - Krisztian2580)
2010. jún. 16. 22:40

viszont ha igazán kedveled, akkor ne hívd Jacko-nak, mert nem szerette ezt a nevet..


itt beszél róla:

[link]

7. cskata (válaszként erre: 4. - Veronika27)
2010. jún. 16. 22:33

talán attól, hogy mindenkinél tehetségesebb, sokoldalúbb és humanitáriusabb volt..;)


néhány példa:

- a zenei és előadói tehetsége már 5 éves korában (sőt, korábban) megmutatkozott, gyerekként is profikat megszégyenítő magabiztossággal énekelt és táncolt

- a pop-, rock- és soul zenében igazi újító volt, olyan emberek ismerték el tehetségét, munkásságát és előadói képességét már egész fiatal korában, mint pl. James Brown, Fred Asteire..

- a videoklipet, mint műfajt megreformálta, ő volt az első, aki egy történet köré építette fel az általa kisfilmeknek nevezett klipjeit

- ő volt az első afroamerikai előadóművész, akinek az MTV rendszeresen játszani kezdte a videóit, ezáltal utat nyitva más fekete bőrű előadók rendszeres szereplésének is.. (és MJ által az MTV egy átlagos zenecsatornából óriássá nőtte ki magát)

- övé minden idők első (Thriller) és második (BAD) legnagyobb példányszámban eladott albuma

- az éneklés és a tánc mellett kitűnő verseket írt és nagyon jól rajzolt.. a dalai kb. 90%-át saját maga szerezte: ő írta a szöveget és ő komponálta a dallamot - ez sem mindenkire jellemző. Dalszövegeiben gyakran szólalt fel az elnyomás, a faji megkülönböztetés, az agymosó média, a bandaháborúk, vagy a környezetszennyezés és a Föld tönkretétele ellen..

- ő produkálta a legnagyobb bevételeket hozó koncertturnékat

- ő volt a legtöbbet jótékonykodó és a legtöbbet adományozó sztár a világon.. (senki sem költött nála többet jótékonykodásra) Alapítványokat hozott létre ill. támogatott, beteg, éhező vagy égési sérült gyerekek megsegítése érdekében.. jópár koncertje teljes bevételét ajánlotta fel alapítványoknak.. a We Are The World c. sláger megírásával pedig az afrikai éhezőknek nyújtott(ak) segítséget.. a birtokán létrehozott vidámparkban, állatkertben és moziban rákos gyerekek tömegét látta vendégül, anyagi és mentális segítséget nyújtva nekik.. a turnéi összes koncerthelyszínén kórházakat látogatott, pénzadománnyal és játékokkal támogatta a kórházban lévő gyerekeket.. hazai érdekesség: egy magyar kisfiú máj-átültetését is kifizette, amikor Budapesten járt..

- élete során számtalan díjat nyert, többek között 13 Grammy díjat kapott.. volt 1 Oscar jelölése is (egy film betétdaláért), és többször is bekerült a Guiness Rekordok könyvébe

- mai előadóművészek tucatjára hatott, rengetegen tekintik példaképnek gyerekkoruk óta (Beyoncé, Will.I.Am, Justin Timberlake, Usher, Lady Gaga, stb..) pl. Beyoncé - saját elmondása szerint - egy kislánykorában élőben látott Michael Jackson koncert után határozta el, hogy énekesnő lesz..:)

- a fentiek mellett kiváló üzletember is volt, éles ésszel és jó megérzésekkel..

- állítólag két olyan kifejezés létezik, amelyet bárhol a világon kiejtesz a szádon, mindenki tudja, hogy miről van szó, ez pedig a "Coca-Cola" és "Michael Jackson"..;)


szerintem nem sorolom tovább, hogy miért ő a "leg"..;)

és igazad van, egész iparággá nőtte ki magát az évtizedek során - pusztán már a neve is.. ilyet sem tud(ott) - tudtommal - senki más felmutatni eddig a világon..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook