Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meddig van jogom elhozni a dolgaimat? fórum

Meddig van jogom elhozni a dolgaimat? (tudásbázis kérdés)


6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Ágio8405)
jan. 31. 20:20
Elhidegülés, fokozatosan romló kapcsolat, nulla kommunikáció. A válást én kezdeményeztem, ő beleegyezett. A ház felét kifizette, én jöttem el.
5. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - 9d8195c5d9)
jan. 31. 13:50
Mi volt az ok ami miatt szét mentek?
jan. 31. 09:19
A fiú unokám és az élettársa 5 év után szakított. Váratlanul ért bennünket a családban. "Álompárnak" számítottak. Soha egy hangos szó nem volt közöttük. Azóta viszont dúl a háború. A lánynak kellett költöznie. Vitte a gyereket, akit azóta alig látunk, mivel az apának is kevés a vele együtt töltött idő. Gyűlölik egymást, az se számít, hogy a gyerek issza meg a levét.
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 31. 09:02
Ha elmondod, hogy nem tudtál menni érte, nem hiszem, hogy ne lehetne megbeszélni...
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 31. 08:51

Szerintem ilyen nincs(bár nem volt részem benne)miért tarthatná meg.

Hacsak nem bosszúból,,,mert jó szar helyzet lehet ha telefonálni sem tudsz neki ,hogy mi van .

jan. 31. 08:45
Elváltunk, elköltöztem. A teljes kiköltözés határideje ma jár le, de van még sok cuccom ott. (Beteg voltam) Van jogom még pár napig visszamenni, ahogy időm engedi? A törvény szerint. Vagy az ex megtarthatja azokat, amik az én személyes dolgaim, de nem sikerül elhoznom időben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook