Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) fórum

Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) (beszélgetős fórum)


110. k.Andi89 (válaszként erre: 106. - *Királylány*)
2010. máj. 6. 11:09

én ott a laurás honlapon olvastam a fórumot, hogy elég sokaknak semmi eredménye a két hét után, szóval én abszolút nem hiszek nekik :) mármint a diéta kitalálónak. ötleteket lehet meríteni belőle, de két hetet így elpazarolni, h a szervezet meg sem kapja a szükséges tápanyagokat :)

ühümm, lehet, hogy jó ez a helyettesítés, de ajánlanak mellette vitamin kiegészítőket, mert ezekben a porokban csak a sporthoz használatos vitaminok vannak nem?

109. *Királylány* (válaszként erre: 104. - 77f8dd8592)
2010. máj. 6. 11:08
Sok sikert! Az eredményedet módszeredet majd írd le néha. Kíváncsi vagyok én is majd, hogy haladsz.
108. *Királylány* (válaszként erre: 105. - K.Andi89)
2010. máj. 6. 11:07
hol vetted mi a neve? milyen ízű? Finom?
107. k.Andi89 (válaszként erre: 104. - 77f8dd8592)
2010. máj. 6. 11:07

szia, remélem azért amire akarod, arra lesz időd, ha nem látunk olyan sűrűn, akkor sok sikert, és kitartást :D

az eredményekre meg igenis kíváncsiak vagyunk :)

106. *Királylány* (válaszként erre: 96. - K.Andi89)
2010. máj. 6. 11:07
aha itt olvastam a csajoktól h a laurás diétát alkalmazták ilyen olcsóval. És a laurás honlapon van ilyen könnyített mód azt a könyítettet fogom csinálni terveim szerint kicsit szigorítottan. Azaz ha valamit akarok enni eszek estleg nem várom meg ameddig kidőlök de a fő kaja ez a por lesz.
2010. máj. 6. 11:06

igen, akkor tuti olyan mint az enyém, én átszámolva valami 6-700 ftért vettem :) és jó is, fincsi is, vitaminos is, szóval ez lehet az :)

igen, abban énsem hiszek annyira, meg két hétig csak azt inni... pff

2010. máj. 6. 11:05
Sziasztok csajok. Szeritnem csak néha fogok ide írni, majd a fogyási eredményeket :) mert nincs időm végigolvasni a sok hozzásszólást sajnos.
103. *Királylány* (válaszként erre: 95. - K.Andi89)
2010. máj. 6. 11:05
Nem azt a fajtát de úgy szeretném alkalmazni nagyjából. Nem 100%ban követem az elvüket.
102. *Királylány* (válaszként erre: 93. - K.Andi89)
2010. máj. 6. 11:04
nem ez olcsóbb. arra nincs pénzem :-) Nem is hiszek olyan drága porokban. Ez olcsó sporthoz meg kellene a fehérje vitamin gondoltam kipróbálom. Édesség helyett is jó mert több féle fincsi ízben kapható.
2010. máj. 6. 11:03
na, akkor megnézem, köszi :)
2010. máj. 6. 11:03

well mix... na, énis hasonlót iszok majd, ha végre nem felejtem el :D

csak én angliából valót.

99. *Királylány* (válaszként erre: 92. - *Haynee*)
2010. máj. 6. 11:02
well mix diétás port iszok majd. lehet vele pár étkezést helyettesíteni. Olcsó por. Akiktől hallottam fogytak vele sokat.
98. *Királylány* (válaszként erre: 91. - K.Andi89)
2010. máj. 6. 11:01
len magot mondtak dm vagy rossman ott bizti van én nem vettem.
97. *Haynee* (válaszként erre: 95. - K.Andi89)
2010. máj. 6. 11:00
2 hétig????? Ja és azt a második nap tuti feladnám, úgyhogy akkor "stornó" :)
2010. máj. 6. 10:59

a másik diéta meg nincs kifejezetten a neten sztem, ezt valaki kitalálta itt a hoxán, azaz valószínű nem csak itt alkalmazzák, de ez ilyen házi dolog :)

de nem rossz amúgy :)

2010. máj. 6. 10:59
nem tudom leírni a nevét, de nagyon gyors diéta a neve, (szinoníma) biztosan hallottál már róla: "KÉRDEZZE LAURÁT". :D két hétig csak azt lehet inni.
94. *Haynee* (válaszként erre: 93. - K.Andi89)
2010. máj. 6. 10:54
Én egyikről sem hallottam, de majd rákeresek.
2010. máj. 6. 10:44

fehérjeporos?

csak nem arra a tv-ben is reklámozott kék ruhás nős diétára gondoltál tényleg?!?!

vagy pedig sima fehérje poros, sokan alkalmazzák azt, hogy a vacsorát kicserélik egy fehérjeturmixra az izmoknak. nekem is van fogyi shakem, de mindig elfelejtem. na ma tuti azt vacsizok. még tejet is vettem hozzá. :)

92. *Haynee* (válaszként erre: 90. - *Királylány*)
2010. máj. 6. 10:31
Ez milyen diéta?
2010. máj. 6. 10:28

ha mozogsz mellette az nem olyan nagy bűn :)

ja, lányok, én auchanban kerestem, de nem találtam olyan magot. milyen mag is, amit most sokan vettetek, emésztésre? len? hű, de hülye vagyok manapság :) de kéne vennem...

2010. máj. 6. 10:24

Sziasztok


Igyekszek majd aktívabb tag lenni itt is. Én járok futni néha eszegettem többet mint szerettem volna. De gondolom a mozgás miatt nem olyan nagy bűn. :D

Ma kezdem a fehérjeporos diétámat.


Sok siket, kitartást mindenkinek és akkor mire jön az igazi nyár szép vékonyak leszünk. :-)

89. k.Andi89 (válaszként erre: 85. - Nituska18)
2010. máj. 6. 10:20

jaj, itt szerencsére nem volt akkora vihar, egy kicsit több eső esett, de kb 10 percig :) (Budapest)

és tegnap nem tekertem, csak egy fél órát még reggel, szóval ma már muszáj lesz, csajok rúgjatok seggbe, ha ma nem mozgok :D megvolt a reggeli gyümim :)

na, én mondtam neked ezt, meg még valaki(bocsánat, névmemóriám nulla) tökéletes, mert a Norbinak vannak ezek a kifejezetten zsírégető tornái, duci tréning, meg hasonlók, nem tudom neked melyik van meg, de a kettő együtt már pont jóó :) ahogy mondod. a bicikli beindítja a dolgot, aztán rátornázol, bomba leszel :D

88. k.Andi89 (válaszként erre: 84. - Husifül)
2010. máj. 6. 10:17

tudod, fő fokozatosság, az, hogy az édességről lemondtál, az már egy jópont, és egy lépés a cél felé. a következő legyen a határ :)

pl kenyeret már 3 után nem eszel, próbálkozz meg ilyen kisebb célokat felállítani :)

remélem minden okés lesz, sikerülni fog :)

87. Dorka31 (válaszként erre: 85. - Nituska18)
2010. máj. 6. 09:39
Szerintem nem kell ennyire görcsösen megkötni, hogy mikor mit mozogj. Mindig azt amit megkívánsz, mert ha csak magadra erőlteted nem fogod élvezettel csinálni és akkor válik szenvedéssé az egész fogyókúra. Én amikor meguntam, hogy mindig takargatom magam elkezdtem sokat mozogni, de diétázni nem voltam hajlandó. A súlyom tényleg nem változott, de a ruhaméretem egy számmal kisebb lett. Senki nem hitte el, hogy egy dekát sem fogytam. Persze ha még rá is diétázol...
86. *Haynee* (válaszként erre: 85. - Nituska18)
2010. máj. 6. 09:17

Nálunk sem süt a nap, az biztos. :(

A baicó az jó, a másik tornának meg az a lényege, hogy ugri-bugri torna legyen, tehát emelje a pulzusszámot.

2010. máj. 6. 08:52
jó reggelt csajok! húú nem tudom ki hol lakik de nálunk hatalmas vihar volt+ jégeső.(sződligeten) de az eső elállt úgyhogy így mégis tudok menni biciklivel. őő nem tudom ki az aki hozzáértő de valamelyikőtök mondta hogy egészítsem ki a rubint réka tornám vmi kardióval... mert a réka inkább formál és azt is elég lassan, meg izmosít, de ha zsírt akarok égetni akkor kell mellé vmi. na szerintetek ha ma norbit csinálok először és utána egy kis réka ( már ha bírni fogom =) ) akkor az úgy jó? előtte meg biciklizem fél órát mire hazaérek, de az is elég intenzív. nehezebb napokra amikor meg nincs ennyi erőm akkor nagyon gáz hogyha váltakozva egy nap norbi torna, másnap egy nap réka torna? így is tudok majd fogyni/ zsírt égetni? előre is köszi hogy végig olvassátok nyavalygásaimat =) :D
2010. máj. 5. 23:19
olyan jó olvasni, hogy milyen lelkesek vagytok... :) az én kitartásom egyenlő a nullával...valahogy egy jó szendvics mindig jobb kedvre derített az elmúlt pocsék napokban... minden reggel megvan az alhatározás, aztán annyi, főleg hogy most nem tudok menni torázni..pénteken már lesz időm és akkor meggyőzöm magam, hogy ha már szenvedtem egy-két órát akkor ne a semmiért, és nem eszem vissza.. :) de az édességről legalább lemondtam.. :)
2010. máj. 5. 21:42
na jóéjt csakok. holnap jó időt és sok kitartás mindenkinek, kalóriamentes napot:D
82. k.Andi89 (válaszként erre: 80. - Pinki87)
2010. máj. 5. 21:11

de nem ám :D

az nem egészséges, különben egyszerre bezabálunk mindent, és oda az egész :)

ma akkor is ennyi volt a kaja, még iszok egy kis almaecetes citromos vizet, de ennyi bambi :)

és holnap semmi negatív :)

2010. máj. 5. 20:57
ne nem tornáztam de bicikliztem egy kiadósat. utána pedig egy lightos vacsi 3 főtt tojás, kis felvágott meg egy joghurt. elfelejtettem ma enni vagyis csak alma kefir, 1 rozskifli, 2tükörtojás volt a kajám, éhes meg nem voltam. csak most este egy kicsit. mindenki madártejet, milánóit evett, én meg ezt. holnaptól meg bicikli mellé norbi torna és rubint réka. asszem ettől beindul a fogyás.:D ha mástól nem akkor a 7végi káposztalevestől tuti:) juj centizni meg el is felejtettem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook