Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) fórum

Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) (beszélgetős fórum)


80. pinki87 (válaszként erre: 79. - K.Andi89)
2010. máj. 5. 20:50

egészségedre!

sztem ha vmit megkívánunk,akkor együnk belőle,persze ne töménytelen mennyiséget!

mert ha elvonunk magunktól mindent,akkor előbb után felfalunk mindent!:D:D:D

és ezt senki sem akarja!ugye?senki!

2010. máj. 5. 20:37

szervusztok :)

ma kicsit rosszalkodtam, nemrég ettem meg egy milli mia piruettet, de basszus, megérte, annyira finom volt. de nemsoká tervezem elmenni futni. hát nem el, hanem be a szobába futópadra. :)

2010. máj. 5. 20:23
Nem érdekel a véleményük, csak nem vagyok az a nyugodt típus, hogy szó nélkül hagyjam. Ezért inkább marad a torna. Nekem az is jó :)
2010. máj. 5. 18:32

sziasztok!nekem is jött az ehetnék!

fagyit megint ettem,mert az össze kollega is evett:S így én is! holnap nem fogok:D:D

1200kalóriába ma is beleférek!torna lesz!este ha a párom elmegy dolizni,újra Norbi!

76. 7417c69b07 (válaszként erre: 74. - Dorka31)
2010. máj. 5. 18:18
Ahha, én sohasem voltam vékony, de nem is szeretnék... nekem az 52 kiló az ideális! Mindig is szerettem volna 48-50 kiló lenni, de az még csak 1x sikerült és nem is tartottam sokáig. Most az 52 kiló a cél, annak nagyon örülnék :)
2010. máj. 5. 18:18
na én is felugrottam de megyek most értem haza a bicózásból, viszont mai torna elmarad mert segítek az angol érettségizőimnek holnapra készülni:D
74. Dorka31 (válaszként erre: 71. - 7417c69b07)
2010. máj. 5. 18:12
A júliusi alakod szerintem pont elég lesz, mert ott pont olyan vagy ahogy azt a férfiak szeretik. (Lehet még mit fogni.)
73. 7417c69b07 (válaszként erre: 72. - Megggy)
2010. máj. 5. 18:06
Nálam is ma jött elő az hogy úúgy ennék ennék ennék :D De nem is édességet hanem valami sok kaját :)de végülis megálltam, de többet ettem ma, mint az elmúlt napokban sajnos. Holnap majd próbálom kompenzálni!
72. Megggy
2010. máj. 5. 18:04

Ügyik vagyunk,csajok, ez már a 3.nap vége lassan:)

Csak így tovább mindenkinek!!!Most először jött rám 7fő óta h úgy ennék egy kis csokit,legalább egy pici falatkát, de kibírom és nem eszek!!!Pedig most tele van a házunk mindenféle finomsággal,mert holnap vendégek jönnek és egész 7végén itt lesznek...ugyh nem lesz semmi kibírni h ne egyek ebből a sok fincsiségből, de erős vok és megcsinálom:) Nemrég fejeztem be a vacsit, kefirbe daraboltam almát,isteni volt, és ez szerencsére el is ütötte a csoki-vágyamat:)

2010. máj. 5. 17:01

Sziasztok!

Nekem az uszodában szokott ez lenni :) Nem szeretem ha néznek nagyon bikiniben :P

Hm raktam fel magamról pár képet, mert én is szeretem ha másokról van :) Töltöttem fel tavaly júliusit és idén februárit... azon mondjuk 2-3 kilóval több voltam, de hasonlít a mostani állapotokhoz :-S Szóval a célom, minimum a tavaly júliusa alakomat visszakapni! :)

70. Timah
2010. máj. 5. 14:11
Ismerős érzés, én is futottam régebben a közeli parkba és annyira zavart, hogy néznek, aztán már nem érdekelt. Kondiban ugyenez, aztán a végén már élveztem is, hogy néznek =) Jelenleg nem élvezném...
2010. máj. 5. 12:49
Pffff. És ezeknek az embereknek érdekel a véleménye??????? Ne már!!!!
2010. máj. 5. 12:40
ja, közben ők meg kint ültek a ház előtt a padon. Na akkor melyik hasznosabb...
2010. máj. 5. 12:40
Igazatok van, ez az esti futás eszembe se jutott. Anno nekem is mondták, biztos nincs kertem, azért érek rá futni....
66. *Haynee* (válaszként erre: 65. - Dorka31)
2010. máj. 5. 12:04
Így igaz!!! :)
65. Dorka31 (válaszként erre: 64. - *Haynee*)
2010. máj. 5. 11:58
Így van, majd akkor szóljanak be amikor nekik is feszül a fenekük a sok futástól. Nagyon jó a narancsbőrre. A napi stressz levezetéséről meg nem is beszélve.
64. *Haynee* (válaszként erre: 62. - 77f8dd8592)
2010. máj. 5. 11:50
Szerintem ne szégyelld magad. Szégyelljék magukat ők hogy nem mozognak semmit!! Nem?
63. Dorka31 (válaszként erre: 62. - 77f8dd8592)
2010. máj. 5. 11:04

Szia!

Ezt az érzést ismerem, nekem is kellemetlen volt amikor régen elkezdtem futni. Mindenki azzal jött, hogy aki napközben dolgozik annak nincs ereje este futni, meg hogy milyen jó, hogy nekem erre van időm, mert nekik nincs stb...Úgy oldottam meg, hogy először este kezdtem el futni, amikor már sötét volt, hogy ne lássanak. Ennek már lassan 10 éve és mostanra majdnem napi rendszerességgel járok el, de már világosban is. A sok gyöpös agyú is megszokta már a látványomat és nem szolnak be, engem meg annyira ösztönöz az a sok boldogsághormon ami futás közben termelődik, hogy egyáltalán nem érdekelnek.

2010. máj. 5. 09:15
De jó nektek, hogy tudtok hol futni. Én olyan helyen lakom, egy kis faluban, ahol senki nem fut, és elég furán néznének rám. Tudom, mert jó pár éve már próbáltam
61. *Haynee* (válaszként erre: 60. - Gavrilo1)
2010. máj. 5. 08:42
Én is futok, ki fogom próbálni :):) Köszi
60. Gavrilo1 (válaszként erre: 59. - *Királylány*)
2010. máj. 5. 08:36

Mielőtt elmész futni kend be valamilyen narancsbőr elleni krémmel, vagy egyszerűen keverj egy könnyen beszívódó vizes krémbe pár csepp fahéj olajat és azzal kend be. Majd jól tekerd be magad (csípő, comb) műanyag fóliával és rendesen öltözz fel.

Ha magad készíted a krémet, vigyázz, hogy először kisebb részre kend csak, mert vannak akik nem bírják a fahéjolajat.

Egyébként nagyon jó a hatása. Én már évtizedekkel ezelőtt is így használtam, amikor még nem volt olyan trendi a testtekercselés meg ilyenek.

2010. máj. 5. 00:02

Sziasztok


Én ma futottam. Egyre többet bírok futni pedig csak pár hete kezdtem. Ti használtok valamit ami serkenti a zsírégetést? Combra hasra tudtok valami tippet hogyan csináljam h onnan menjen lefelé jobban? Kb a derekamtól lefelé gázabb a helyzet... Onnan kellene jobban lefaragni a hájat.

2010. máj. 4. 22:55

na csajok!most végeztem a Norbi fitnesz 1000 kalória edzéssel!most először csináltam végig rendesen!és büszke vagyok magamra!:D

és még jól is esett!mindenkinek jó éjt!

2010. máj. 4. 21:07
jaj és még vmi én tavaly a norbi 2008 duci tornával fogytam le. akkor a rékát nem igazán bírtam megcsinálni nem hogy végig az egész dvd-t. most meg a norbit azért nem vettem elő mert azt hittem az túl könnyű és nem fogok már fogyni vele. de most bogarat ültettetek a fülembe. szerintetek ha 1 nap norbi, egy nap réka torna lenne + mellette marad a bicó, és még lehet hogy beiktatom a futást úgy megindul a mérleg is? egyébként én most ciciből nem fogytam mert ugye a rékás nem zsírégető hanem alakformáló és a hatás tényleg lassabban látszik. de ajánlom nektek a zsírégető krémet azt pedig szorosan befolpakkozni. ez jó narancsbőrre és helyileg fogyaszt, így kevesebb megy le onnan ahonnan nem akarod mert a fólia alatt fogysz főképp.
2010. máj. 4. 21:03
na sziasztok! most tornáztam előtte bicóztam, meg persze reggel is. olyan jókedvem van, és olyan aranyosak vagytok hogy biztattok meg mindenki biztatja itt egymást. ez az én kis plusszom, felér egy csokival. ma meg dicsértek hogy fogytam, és talán, mondom talán én is érzem/látom. és ahogy egy páran mondtátok én se fogyókúrának fogom már fel, hanem inkább így elvagyok örömömet lelem a mozgásban, mert kezdem látni magam vékonyan a strandon sétálgatva. ja és elment az étvágyam is ma reggelim egy alma volt, az ebédem egy rozskifli egy kis kefir egy alma és egy kis párizsi, uzsonna ezeknek a másik fele + hazatekerés előtt egy alma. ennyi és nem éhezem pedig tudom hogy ez kevés. a káposztalevesemet még mindig nem főztem meg asszem 7végére tolódik. és most elhatároztam hogy lecentizem magam, mérlegelés helyett ahogy ti. a mérlegre pedig akkor állok ha kiesek a gatyámból:D
55. 7417c69b07 (válaszként erre: 52. - Pinki87)
2010. máj. 4. 20:55

én meg nem mozgok :( lusta vagyok... de majd hnap lehet ráveszem magam... na mind1 :)

nah megyek aludni, holnap majd jövök!

2010. máj. 4. 20:17
Sziasztok! Én csatlakozom fogyunk!!!! Bemelegítés lesz nekem ez a pár nap az érettségi miatt nem tudok úgysem enni.....
53. pinki87 (válaszként erre: 48. - K.Andi89)
2010. máj. 4. 20:16
ez nagyon kevés ám!ne csináld rendszeresen!azért kellenek a különböző anyagok a szervezetbe!sokáig csinálja vki kikészül a szervezet!
52. pinki87 (válaszként erre: 51. - Pinki87)
2010. máj. 4. 20:14
bár azt olvastam a tejes fagyi 120 kcal/gombóc!tölcsérrel együtt akkor is 400 max,tehát 1200 ba benne vok!már csak víz lesz:D
51. pinki87 (válaszként erre: 47. - 7417c69b07)
2010. máj. 4. 20:13

na,ennyit az ügyességről!

párom el akart menni fagyizni,mondtam nem kívánom!de ő annyira akart!hát elmentünk 2 gombócot ettem!:S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook