Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? fórum

Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? (tudásbázis kérdés)


229. Nike
2008. máj. 19. 13:49
Nekem tavaly nyáron jelent meg egy folt az arcomon. 4 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót, de eddig még semmit sem javult:(((
228. célia88 (válaszként erre: 227. - Barago)
2008. máj. 19. 13:33
Attól félek, hogy nekem is a fogamzásgátó tabletta hozta ki és ameddig nem hagyom abba a szedését, nem fognak elmúlani a foltjaim. :(((
227. barago
2008. máj. 19. 13:27
Sziasztok. Nekem két éve jelnetek meg a májfoltjaim. Az első terhességem alattjöttek ki, de szülés után eltüntek. Két éve elmentem álló szoláriumba és valószínű, hogy elégett az arcom és újra előjötek. Kentem egy patikában kabható krémmel, amiben fényvédő is van. Télen szinte nem is látszik. Viszont múlt héten szólt egy nőgyógyász, hogyha abbahagyom a fogamzásgátló szedését el fog múlni. Két hét múlva próbálom ki.
2008. máj. 15. 21:39

Ma találtam egy krémet a neve EVELINE fehérítő krém. Rossmannban lehet kapni, az ára 1600 Ft körül van. Vettem egyet, kipróbálom.Szerintem jó lesz. De a honlapjukon meg is nézheted.

www.eveline.hu ( ha jól emlékszem)

2008. máj. 10. 19:57

Nekem tini koromban volt borzasztóan májfoltos az arcom. Nem tudom mitől jött elő, s azt sem miért, hogyan múlt el, csak arra emléxem, nagyon utáltam.


Elmennék bőrgyógyászhoz, s hinnék neki.

2008. máj. 10. 19:55
Giginek van valami "csoda"krémje.Ismerősömnek gyönyörűen kifehérítette a foltokat. Olyan 10 ezer forint körül van az ára ha jól emlékszem.
2008. máj. 10. 19:45

Sziasztok!


36 éves vagyok és rettenetesen sötét májfoltok lepték el az arcom 3 éve már. de nem barna igazi fekete foltok, ugyanis kreol bőrű vagyok.

Sajnos a villanófényes fotorejuvenáció semmit sem használt, viszont több 10.000 ft-ba került.

Most elkezdtem használni a p...anormot, hát lássatok csodát 2 nap alatt látható volt a javulás.

2 hete használom és a fekete foltok eltűntek.

Nem tudom ugyan meddig tart, de tök jó újra látni az igazi arcomat.......

csak ajánlani tudom mindenkinek, bár nekem csak Bécsből sikerült beszereznem.


üdv.

222. ae12cc5be5 (válaszként erre: 220. - Királylány73)
2008. ápr. 10. 14:19

Szegénykém, az én képem sem semmi, de ha ennél is barnább lenne egy jó drága kezelés után, biztos falnak mennék.

A Pigmanormmal kapcsolatban kérd ki a bőrgyógy. véleményét, egyébként betegtájék. pár oldallal előrébb már le van írva.

A kezelés után becsületesen kented napi többször az 50+ -os fényvédőt?

Az én bőrgyógyom lézer előtt csak pici helyen próbakezelést csinált, mert mondta, lehet, hogy úgy reagálok, hogy barnább lesz, mint volt.

Egyébként én kenem magam rendesen, de Pigmanorm ide, vagy oda, mindig visszajön a folt.

Tényleg sajnálom, jó bőrgyógyot tudok javasolni, ha kell.

2008. ápr. 4. 17:04
Nem mondták, hogy le fog hámlani? Körömvirágkenőcsöt és svédcseppet ajánlanék rá.
2008. ápr. 4. 16:26

Segítsetek, megőrülök...

Voltam lézeres (villanófényes) májfolt eltávolításon és az arcom csúnyább, mint valaha. 3 hete történt, de az államon olyan barna folt maradt vissza (a kezelő fej nagyságának megfelelően), mint amikor megégeted a kezed és olyan barna marad. Mi az eget csináljak. Erre vajon jó a pigmonorm és valaki el tudná küldeni nekem a betegtájékoztatót? Könyörgöm!!!

219. célia88 (válaszként erre: 218. - Csakrisz)
2008. ápr. 4. 07:51
Én még nem.
2008. ápr. 3. 17:05
Használt már valaki higanyos hámlasztót?Milyen mellékhatásai vannak?
217. ae12cc5be5 (válaszként erre: 214. - Golfplus)
2008. márc. 7. 08:55

Szia!


Én azt javaslom, ne egy kicsi fényvédőkrémet használj, és ha tudod, dél környékén még egyszer kend be vele! Ilyenkor, a friss bőrre még fontosabb a fényvédő és 50+-os mindenképp!

Én is Pigmanormmal halványítottam.

A májvédő tea nem árt, csak akkor nincs semmi értelme, ha közben mérgeket viszel be (kávé, cigi, alkohol stb.)---> én így tudom.

216. 20eebe3d4c (válaszként erre: 214. - Golfplus)
2008. márc. 6. 21:31
De te most a hámlástól azt várod hogy teljesen elmuljon,vagy csak hogy halványodjon?Tudomásom szerint nem lehet elmúlasztani semmivel.A lenti hölgynek gondolom a terhesség után magától rendeződhetett(mázlista volt))
215. 20eebe3d4c (válaszként erre: 211. - Célia88)
2008. márc. 6. 21:28
De a púderrel teljesen lefedem.Nem olvad le közben és én úgylátom hogy mint ha sokkal kevésbé látszana,hisz a bőr többi része viszont hozzábarnul a folthoz.A folt nem tud sötétebb lenni hiszen sokkal kevésbé éri fény,ráadásul a púderrel szinte teljesen körül tudom rajzolni/púderezni a folttot.És csak a foltot.
2008. márc. 6. 20:26
üdv mindenkinek!Tegnap kentem fel másodszor a nemrégiben vásárolt pigmanorm kenőcsöt!Okulva az első alkalomból, tényleg nagyon keveset használtam fel.Erre nagyon figyeljen oda mindenki, mert ha egy kicsivel is többet kenünk fel,szét " égeti" a bekent bőrfelületet!Nagyon enyhe pír és égető érzés még ekkor is van ,de ez már elhanyagolható.A második kezelés után elkezdődött enyhén a bőr hámlása.Nappalra egy nagyon kicsi fényvédőkrémet kenek fel,kiegészítve valamilyen zsírosabb krémmel, mert nagyon száraz a bekent rész!A további tapasztalataimról is beszámolok,hátha valaki feltudja használni a tapasztalataimat.Nekem is nagy segítség volt utánna olvasni,és tapasztalatokat gyűjteni erről az alattomos rendellenességről.Még annyit, hogy ma elkezdtem inni a Naturland Májvédő és Detoxikáló filteres teakeverékét! Gondolom ártani nem árthat!
213. célia88 (válaszként erre: 212. - Esztella100)
2008. márc. 6. 09:10
Magától? :O
2008. márc. 6. 08:04
Volt egy időben nekem is,de eltűnt!
211. célia88 (válaszként erre: 208. - 20eebe3d4c)
2008. márc. 6. 07:54

Háááát, a púdert nem találom valami jó ötletnek, ha izzadsz az is gyorsan eltűnik ám.

Ez nem hiszem hogy bevállhat, én is próbáltam, hogy csak a foltjaimra kentem 100 faktoros krémet, de a szoli után mégis visszasötétedett kicsit. :(

210. célia88 (válaszként erre: 209. - Golfplus)
2008. márc. 6. 07:46
Köszi szépen, mindeki tapasztalatát szívesen látjuk! :)
2008. márc. 5. 18:45
Üdv mindenkinek!Nemrégiben vettem észre,hogy az arcom mindkét felén sötétebb színű elszineződés található!Rettentően zavart,így elmentem a bőrgyógyászomhoz,és tanácsot kértem tőle.Ő a pigmanorm nevű német kenőcsöt írta fel!A pharma futárral el is hozattam,6500 ft.ért.Elkezdtem a kezelést,és erről az oldalról töltöttem le a használati utasítást, mert ugye németül van meg csak.Este lefekvés előtt kentem be a kérdéses felületet nagyon vékonyan,de másnap így is bevörösödött a terület és nagyon égett!Ma megint be fogom kenni,egy kicsit vékonyabban és majd meglátom hogyan reagálok a további kezelésre!Tapasztalataimat meg fogom osztani veletek!
2008. márc. 4. 21:59
én most azt találtam ki a foltjaimra,hogy ahol a folt van ott lepúderezem,majd leszolizom az egész arcom,így ha a reményeim beválnak,akkor egyforma lesz mindehol a bőröm színe.
207. ae12cc5be5 (válaszként erre: 202. - Mana38)
2008. márc. 2. 17:00

Szia!


Nekem semmit nem használt, de ettől még neked használhat.

Viszont most ajánlott valaki Frotocortot, amire több nőci bólogatni kezdett, hogy neki is az jött be.

Próbálta már vki?

2008. márc. 2. 16:59
Nekm fiatal koromban volt és a bőrgyógyász írt valamit fel ,az használt is .
205. mana38
2008. márc. 2. 08:53
Koszonom Jay neninek, hogy megerdeklodte, mennyibe kerul es hol lehet kapni. Termeszetesen igy joval olcsobb, atszamitva 1.4-es arfollyamal is felarban jovok ki. Ha ez elfogy, es latom, hogy hasznalt, akkor odaat fogom megvenni.En is hasznaltam valamilyen kenocsot az arcomra, amit a patikaban allitottak ossze, tartalmazott szalicilt, higanyt, es mercuriumot/ vagy bizmutot (nem tudom biztosan), eleinte hasznalt, de most mar az sem hasznal.Meglatom majd, ezzel milyen eredmenyt erek el.
204. Jay néni (válaszként erre: 202. - Mana38)
2008. febr. 29. 11:35

Megkérdeztem neked.

Ajánlott fogyasztói ár 550 ft/10 ml


A kozmetikusom azt mondta, van akinek elhalványította, de nem tüntette el, van akinek semmit nem használt.


Az Ilcsinek van egy másik készítménye, a nevét nem tudom, valami stiftes változatu kence, speckón májfoltra, azt mondta az sem használt semmit, és még ennél is drágább.

203. Jay néni (válaszként erre: 202. - Mana38)
2008. febr. 26. 21:17

Kozmetikusnál lehet kapni.

Csütörtökön megkérdezem neked az árát, ha nem felejtem el. :)

Meg azt is, hogy próbálta-e valaki és milyen volt a hatása.

202. mana38
2008. febr. 26. 21:14
Udvozlok mindenkit! Szeretnem a segitsegeteket kerni. Meg tudna-e valaki mondani, hogy Magyaro.-on mennyibe kerul az Ilcsi kovirozsa habkrem majfoltos borre? Itt nalunk Romaniaban meregdraga (436.000 lej), es csak 30 ml. En most vettem egy tegellyel, kiprobalom, mert evek ota majfoltos az arcom, habar nem hasznalok semmifele fogamzasgatlot. Vichy termekek itt is kaphatok gyogyszertarakban, de azok ketszer ennyibe kerulnek. Valaki kiprobalta mar a kovirozsa kremet? Hasznalt-e? Nekem telen nem nagyon latszanak a foltok, de februar vegen, marcius elejen elojonnek, es evrol evre nagyobbak a foltok az arcomon. Es hol lehet kapni a kremet? Pld. Budapesten? Gyogyszertarakban, vagy csak kozmetikusnal? Koszonom.
201. ae12cc5be5 (válaszként erre: 200. - Célia88)
2008. febr. 13. 08:00
Köszi, aranyos vagy.
200. célia88 (válaszként erre: 199. - Célia88)
2008. febr. 12. 22:02
Bocsi, jópár elírás van, de ma nagyon fáradt vagyok. :/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook