Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? fórum

Májfolt az arcon. Mivel lehet megelőzni és mi használ, ha már van? (tudásbázis kérdés)


139. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 137. - Zita15)
2007. aug. 22. 13:57

az 58. hozzászólásban tudod elolvasni, hol, mennyiért szerezheted be a krémet.

Azért javaslom, kérd ki a bőrgyógyász véleményét is!

138. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 136. - Zita15)
2007. aug. 22. 13:56

Szia Zita!


A 131 ill. 133-s hozzászólásban mindkettőt olvashatod.

137. zita15 (válaszként erre: 113. - S.brigi)
2007. aug. 22. 13:34
Szia! Kérlek küldd el nekem a betegtájékoztatót illetve a krém pontos nevét, azt hogy hol lehet beszerzeni és mennyibe kerül mert az arcomon ( bajusz, homlok, szemöldök erős pigment foltjaim vannak a fogamzásgátlótól és minden féle krémmel kentem, egy kisebb vagyont költöttem el de semmi látszata ). talán nekem is segítene. Előre is köszi. Címem: zita.keseru@pappas.hu
136. zita15 (válaszként erre: 132. - Banyanyanya)
2007. aug. 22. 13:23
Szia! Azt szeretném tudni , hogy mi ennek a halványító krémnek a neve és hol szerzehető be ? A telje arcom tele van májfolttal. Előre is köszi
135. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 134. - Banyanyanya)
2007. aug. 3. 06:22
köszi
2007. aug. 2. 22:05

Neve nincs...

de a gyógyszertári nyugtát megőriztem:

Bizmuthum subnitricum 14.0 g

Hydrargyrum chloratum amidatum 14.0 g

Ung. emolliens /galenus/ 60.0 g

Aetheroleum lavandule 0.5 g

467 Ft-ba került

Napi 2x javasolja, én csak este kentem. DE a kolleganők is észrevették, hogy halványult....

133. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 132. - Banyanyanya)
2007. aug. 2. 08:34

Köszi Banyanyanya,


A számban pár évig nyeltem a higanyt (tömés), és a mostani krém sem épp természetes alapanyagokból áll.

Nem tudod mi a krém neve?

2007. aug. 2. 05:58
Timothy! Higanyos krémet használtál már? Anyukám háziorvosa írta fel, aki egyébként begyógyász. Tudom, hogy a higany sem hasznos a szervezetnek, de esküszöm, hogy háromszori bekenés után sokat halványodott. Pedig az én foltjaim már 17 éve megvannak...
131. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 130. - Berta73)
2007. júl. 26. 21:14

Szia Berta!


Priviben leírom!

Egyébként érdekes, itt többeknek vény nélkül adták, de én nagyon támogatom, ha előtte valaki felkeresi a bőrgyógyászt!

130. berta73 (válaszként erre: 129. - 031d5c7fc0)
2007. júl. 26. 15:20

Szia !

Olvastam a Pigmanorm krémről, nagyon biztató, de főleg a Te eredményeid adtak erőt, hogy végre én is beszerezzem.

Hivtam a Pharma Futart, vény ellenében tudják behozni, tanácsod kérném kivel irattad ki a gyógyszert?.

köszike,

129. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 124. - Göndörke77)
2007. júl. 23. 09:00

Szia Göndörke!


Ha jól emlékszem az 58. hozzászólásban (ezt megjegyeztem) tudod elolvasni, hogyan tudod beszerezni.

A krémről bővebben pedig a fórum elején, ill. a betegtájékoztatóban olvashatsz!


Üdv: T.

128. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 123. - Gittina89)
2007. júl. 22. 09:11

Aki személyes tapasztalatot szeretne: szerintem elég, ha nagyvonalakban végigfutjátok ezt a fórumot, most már elég nehéz visszaemlékezni, mikor hámlott, mikor halványodott, de itt mondent leírtunk egy-ketten, akik használtuk!


Küldöm a tájékoztatót!

127. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 125. - Banyanyanya)
2007. júl. 22. 09:08

Sziasztok!


Elég hosszú a bet.táj., én biztos nem vállalom be, hogy begépeljem az egészet, de ha valakinek akinek eddig elküldtük van kedve, hát hajrá.

Egy hétig voltam a Tiszán, és elkeserítő a helyzet. Visszajött a kis drága, bár még mindig nem olyan erős, mint a kezdetekkor. Egyszerűen a fényvédő krém leolvad ilyenkor. És milyen klassz íze van. Szóval mindenkinek javaslom, várjon őszig, az már csak 1 hónap + egy kicsi.

2007. júl. 19. 15:16

Sziasztok!


Én is ősszel szeretném kipróbálni a Pigmanormot.Amikor elkezdem,akkor majd beszámolok.

Remélem hatásos lesz...

2007. júl. 18. 14:28

juppi! Én is megrendeltem. A jövő hét elején megjön. Ahogy olvasom, sokan kérik a használati utasítást... Mem lenne egyszerűbb itt közzétenni?

Ha valami miatt nem lehetséges, én is kérném a következő emailre: b.zso-ka@freemail.hu

Köszi!

2007. júl. 17. 14:07

Sziasztok!

Most olvastam el korábbi hozzászólásaitokat.

Engem is "halványítás" érdekel igaz más okból.

Szeretném, ha irnátok nekem a pigmanorm (ha jól olvasom, most ez a legujabb) krémről és ha megtennétek, hogy megkülditek a használati utasítást és hogy hol lehet ezt a krémet beszerezni. Előre is nagyon köszönöm.

(hajnipost@freemail.hu)

üdv

123. gittina89 (válaszként erre: 119. - 031d5c7fc0)
2007. júl. 15. 16:28

Szijjja Timothy!!


Anyukám is rendelt iylen krémet,de nem meri elkezdeni használni,mert ugye a betegtájékoztató németül van és háát így nem igazán értjük és ugye említetted,h te szívesen elküldenééd a magyar betegtájékoztatót én szeretnék élni ezzel a lehetőséggel,örülnék ha elküldenééd nekem :)) Megadom az e-mail címem amire elküldheted és azt is nagyon megköszönném ha személyes tapasztalatokat,hasznos tanácsokat is küldenél. E-mail címem: gittina89@freemail.hu

Ui.: ugye ezt szeplő ellen is lehet használni?

előőre is köszönök mindent,pusziiika

122. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 121. - Kitty72)
2007. júl. 13. 08:48

Szia Kitty!


Oké, majd mindenképp írj!

121. kitty72 (válaszként erre: 120. - 031d5c7fc0)
2007. júl. 12. 23:29

Sziasztok !

Örülök timothy az eredményeknek, s köszönöm a tájékoztatást is amit küldtél.Kicsit régen jártam itt, de úgy látom éppen jókor néztem ide, hiszen összegezted tapasztalatodat. Én várok a krémmel őszig.Bár szinte napon se voltam még a nyáron, mégis jó erősen látszik a foltom. Az is igaz, hogy nem is kentem pár napig, s erősödött emiatt.

Kívánom az eredményed tartós legyen, s ezzel erőt adsz sokaknak. Ha kezdek vele én is, akkor jelentkezem, addig figyelem a tapasztalatokat.

2007. júl. 12. 20:19

Sziasztok!


Pénteken letelik a 7 hét, ameddig a krém használata ajánlatos volt.

A tapasztalatom: az első 2 hétben hámlott, de kit érdekelt? Azt hitték, megfáztam.

Orra kenni tilos, én oda is kentem, ezt nem is értem, ha valaki tudja, hogy miért, írja meg légyszi! Azért erre sem bíztatok senkit.

A 7 hét alatt kb. 6-7-szer voltam lusta kikelni az ágyból este, amikor rájöttem, hogy elmaradt a krémezés. Fürdés után ezzel mindig vártam, nehogy apu lenyalogassa, mert az nem lett volna jó neki. Aztán meg már csak félálomban jutott eszembe.Szóval szerintem úgy 3 hét után megállt a halványodás, sőt, amikor volt 35-37°C egy árnyalatnyit sötétedett.

Félek is a jövő héttől.

Akkor indult meg újra a hámlás és halványodás, ha reggel is és este is bekentem, vagy csak este, de nem vékonyan.

Alapvetően sokkkkkkkkkkal jobban nézek ki, végre nőként lépek az utcára, senkivel nem egy bajusz jön szembe, hanem én, vékony alapozóval. És ma már az alapozó eltűnteti.

Jövő héten megyek a bőrgyógyászhoz ha nincs szabin, és megkérdezem tőle, ősszel folytathatom -e.

NOA anno azt mondta, jó a krém, eltűnteti, és nem is jön vissza. Sajnos ez nem igaz pl. rám, de nekem ez így már megfelel, és ki tudja, ősszel lehet hogy el is tűnik. Ha nem idén, hát jövőre.


Olyan sokan írtatok, és kértétek a betegtájékoztatót. Úgy örülnék, ha a krém használói leírnák a tapasztalatokat, vagy az orvos véleményét, vagy bármit. Biztos sokan örülünk mások eredményeinek!


Köszi!

119. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 118. - Katie 100)
2007. júl. 5. 19:09

Szia!


Privát is írtál, úgyhogy ott válaszoltam neked!

Én csak azt szeretném, ha tudnátok, én senkinek nem ajánlom ezt a krémet, jobban mondva, senkit nem akarok rábeszélni. Inkább csak segíteni szeretnék, de senki ne szídjon, ha bármi baja lenne tőle. Én nem bántam meg, remélem, nem is fogom.

Bárkinek elküldöm szívesen a betegtájékoztatót (Opium jóvoltából) mielőtt költene a krémre, aztán mindenki döntse el, vállalja -e a felelősséget.

Egyébként pedig lehet, hogy nem árt, ha a bőrgyógyász is látja a májfoltot, és kikérni a véleményét, hogy épp arra a foltra, vagy esetleg rád jelent -e veszélyt ez a krém.

Bocs mindenkitől, de most akartam leszedetni egy szemölcsömet, mire a nővérem azt mondta, náluk most halt meg egy fiatal anyuka, mert leszedette és elrákosodott. Fél éves baba maradt utána.

Na ezért a pánikhangulat.

Aki szeretné a bőrgyógyásznénit, akihez járok, és aki ismeri is ezt a krémet, privát megírom neki a nevét, elérhetőségét!

118. Katie 100 (válaszként erre: 103. - 031d5c7fc0)
2007. júl. 3. 14:49

Szia Timothy64!


Én is a májfoltjaimmal küszködök már 3 éve.Elolvastam amiket írtál.(írtatok)Természetesen együttérzek mindenkivel,de különösen Veled.

Én 30 éves vagyok és nekem a Loette miatt lett foltos az arcom + "bajszom" is van.

Amiket kipróbáltam:citrom,fekete retek,Ilcsi kozmetikumok,Lierac,Unitone4 stb,stb...(semmi hatás)

A helyzet az,hogy engem is érdekelne a Pigmanorm krém.Szivesen kipróbálnám.

Hol tudom beszerezni?Nagyon örülnék,ha válaszolnál.Már érdeklődtem 1-2 helyen,de nem ismerik.

Szia!

117. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 116. - 031d5c7fc0)
2007. jún. 25. 15:17
Bocs Tissy, rosszul írtam a végét. Azt akartam írni: hisz nem egy Ilcsi kozmetikum. Így jó.
2007. jún. 20. 07:37

Szia Tissy!


Azért mielőtt megveszed a krémet, én elküldöm neked a betegtájékoztatót, azért nem árt, ha elolvasod, mielőtt megveszed, hogy eldönthesd, akarod -e használni, hisz egy Ilcsi kozmetikum.

115. tissy
2007. jún. 18. 22:39

SZiasztok!


Én is kipróbáltam minden féle krémet, kenceficét, de semmi nem volt jó a foltokra. Aztán elmentem 5 villanofényes kezelésre, borzasztóan fájdalmas volt, az utolsó kettő nem, mert bekenték az arcomat és elérzéstelenítették, bár azt írják, hogy nem fáj. ez nem igaz.Utána jött a gyógynövényes hámlasztás, avval nagyon jó eredmény értünk el, alig maradt foltom, de mivel, hogy jött a nyár nem ismételtük meg.Ősszel újra próbálom. Addig meg megveszem ezt a csoda kérmet hátha nekem is bejön.

114. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 113. - S.brigi)
2007. jún. 15. 06:39

Hello!


Nagggyon szuper!

Van egy kis kellemetlenség, amit észrevettem.

A szemöldököm felett is van foltom, és mivel ugye szedem a szemöldököm, most azt vettem észre, a krém miatt fele annyi idő alatt visszanő. De ez engem cseppet sem zavar, de azért leírtam. Ja, szőrbajuszom nem nőtt, pedig hát ott is kenem rendesen.

113. s.brigi
2007. jún. 14. 20:51

sziasztok

hát azt hiszem timy nevét imába fogom foglalni :)

egy hete használom a pigmanormot és mintha kicserélték volna az arcomat. nem mondom hogy egy hét alatt teljesen eltűntek a foltok de hogy szinte magamra sem ismerek az biztos. az tény hogy nagyon óvatosan kell vele bánni mert képes "leégetni" az ember bőrét, de azt gondolom ha mindenki tartja magát a napi egyszeri használathoz vékonyan kenve akkor nem lehet baj.

El nem tudom képzelni miért nem kapható ez a krém nálunk ill miért nem ismerik a bőrgyógyászok. (talán azért mert nagyobb business többszáz ezerért lézerezni)

Ajánlom mindenkinek aki hasonló problémával küzd hogy próbálja ki.

112. kitty72 (válaszként erre: 110. - 031d5c7fc0)
2007. jún. 14. 07:46
Köszi timo. Épp én is ezt a krémet nézegettem,s sajna kell is valami váltás, mert most úgy látom az ilcsi sem oké már. Lehet, hogy a nap is erősebb, de a foltjaim azok biztosan. Küldök nekd privát üzit is, légyszi küld el a fordítást. Te most épp hogy állsz vele ?
2007. jún. 12. 17:28

Sziasztok!


Opium volt olyan kedves, és lefordíttatta a betegtájékoztatót.

Aki szeretné, annak szívesen elküldöm e-mailben, csak írjátok meg a címeteket, ha lehet, üziben!

110. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 109. - Kitty72)
2007. jún. 12. 17:26

Én azt cseréltem most le, mert nem ért sokat szerintem, vagyis nekem.

De a bőrgyógyászom is azt ajánlotta, cseréljem le.

És ez most tényleg jobb. (Vi...y 50+)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook