Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ma kaptam egy telefonhívást... fórum

Ma kaptam egy telefonhívást... (beszélgetős fórum)


1 2
18. Titánia83 (válaszként erre: 12. - NanoMano)
2011. máj. 4. 15:11
Az a baj, hogy egy ilyen szituációban nehezen kapcsol az agy, hogy bele kéne menni a játékba. :(
17. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - C130f7eb3b)
2011. máj. 4. 15:11

1, vagy valaki szórakozott ahogy annyiszor szoktak..

2, idős nénike, vagy valaki aki nem teljesen 100% félre tárcsázott, és ahelyett hogy lett volna annyi benne hogy azt mondja elnézést téves, faragatlan paraszt módon inkább lecsapta a telefont.

3, - és ne ez legyen a rosszabbik eset- : ellenőrzik hol,ki van otthon... Nálunk sajnos ez nagyon sokszor fordul elő.


De szerintem nem kell agyon parázni magad.

2011. máj. 4. 15:10
Remélem csak unatkozó kamaszok szórakoztak. :S
2011. máj. 4. 15:10

Engem általában mobilon szoktak zaklatni. Mikor felveszem és megkérdezem ki az, akkor vagy lecsapja, vagy egyáltalán nem szól bele. Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy jó, én nem rakom le a telefont, nem az én pénzem fogy.

Aztán lecsapják :O!

Hogy ez mire jó????

2011. máj. 4. 15:09
Köszönöm a hozzászólásaitokat, most már látom, hogy nem én fújtam fel a dolgot. Kaptam már sok téves hívást, kaptam már sok üzleti ajánlatot, de még ilyen beszélgetésben nem volt részem. Azért írtam ki ide a fórumra, mert jó volna, ha sok szülő olvasná, elsősorban olyanok, akiknek elég nagy a gyerekük ahhoz, hogy otthon lehessen hagyni egyedül. Őket kellene felkészíteni egy ilyen esetre, hogy baj ne legyen belőle. Pl. hogy mondja azt, hogy az apukája/anyukája alszik, vagy a kertben van, vagy akármit, csak az ilyen szemetek ne tudják meg, hogy egyedül van otthon... annyi mindent látunk-hallunk, hogy már azt se tudjuk, mitől kell még megvédeni a gyerekeinket. Remélem, ezzel a kis figyelemfelhívással a segítségetekre tudtam lenni.!
2011. máj. 4. 15:09
Valamit el akart adni, és a hangod alapján kiskorúnak saccolt. ennyi és nem több. Reméljük:)
2011. máj. 4. 15:08

A sok unatkozó gyökér!

Sajnos ez vagy egy pedofil lehetett, vagy meg akarta tudni az illető, hogy mikor nincsenek otthon, hogy betörjenek.

Egy kisgyerek még naiv, simán elmondja, hogy anyu és apu ekkor dolgozik én meg akkor vagyok suliban.

Ilyenkor azt kell csinálni, hogy megmondjuk az illetőnek, hogy igen, gyerekkel beszél. Akkor megtudjuk, hogy mit akar.

2011. máj. 4. 15:06
Én is a legrosszabbra gondolnék....Nagyon kell vigyázni...
10. csiszas (válaszként erre: 6. - Studio64)
2011. máj. 4. 15:05

hat a ferjemet feltenem a legutolso sorban.

Elsosorban az o beleegyezes is kell, hogy elcsabitsak mert mar nagykoru. Masodsorban ha valaki el akarja csabitani tuti nem vezetekesen, gyerekeinket keresve teszi, hanem mobilon, mailon keresi

9. kevian (válaszként erre: 8. - Alfoldi13)
2011. máj. 4. 15:03
De akkor nem pont a felnőtt korúval szeretett volna beszélni?
2011. máj. 4. 15:01
mi is kaptunk egy galup felmérés volt az eu bevezetéséről és ezt ellenőrizték ig lehet a költségvetést kiüríteni feleslegesen mert euró ug se lesz egy ideig legalább fel lesz mérve..
2011. máj. 4. 15:00

ha rabláson gondolkodik valaki akkor sajna tudja a címed telefonszámod és családi állapotod

ha pedofil lehet h felcsapott egy telefonkönyvet és bepróbálkozott...

nem tudom melyik a kisebbik rossz:S

2011. máj. 4. 15:00
durva...de nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni -bár én is azt tenném-, sokszor csak a egy, a pasinkra vágyó nő csinálja direktbe. Nem feltétlen megy félre a pasi...sztem...
2011. máj. 4. 14:59
A hideg is kirázott!!! :S
2011. máj. 4. 14:59

Rosszra(lakaskirablas: korbeerdeklodni ki mikor van otthon, mi van a lakasban, utaztok-e el), legrosszabbra(pedofil telefonalo).

Milyen jo, hogy nincs vezetekes telefonunk.

2011. máj. 4. 14:58

perverzs köcsög!már bocs!

Beteg rohadék lehetett!

2. mimmo33 (válaszként erre: 1. - C130f7eb3b)
2011. máj. 4. 14:57
...magamból(is) kiindulva arra amire te:(
2011. máj. 4. 14:54

Délelőtt csörgött a vezetékes telefonom. Ismeretlen hívót jelzett. Felvettem.

- ... lakás? - szólt bele egy eltorzított, valószínűleg női hang.

- Igen - válaszoltam.

- Gyerekkel beszélek? - kérdezte.

- Nem, felnőtt vagyok - feleltem.

Erre a hívó megszakította a vonalat. Azóta mindenféle aggasztó gondolatok forognak a fejemben. Te mire gondolnál ilyen helyzetben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook