Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Louise L. Hay idézetek (Louise L. Hay emlékére) fórum

Louise L. Hay idézetek (Louise L. Hay emlékére) (beszélgetős fórum)

1 2 3
68. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 66. - Guruljka)
2017. szept. 3. 23:11

Itt a kevés, nem elég!


Én nem sajnálom az információt az emberektől.


Minél jobban tágul az ismeretük, annál tudatosabban tudnak majd dönteni.


(Forrás: Éld az életed; Az erő benned van; Éld jól az életed - most!)

67. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 64. - Guruljka)
2017. szept. 3. 23:08
Szerintem pont te vagy az, aki belerondít a topikba, mert mint látod, itt idézetek vannak. Te vagy az, aki nem tiszteled, hogy ez így lett kialakítva. Ha nagyon fáj valami ezzel kapcsolatban, nyiss egy Louise L. Hay topikot, amiben csak társalogtok, de az én topikomat légyszíves tartsd tiszteletben. Ha nem tudsz ide idézetet írni, szerintem jobb, ha meg sem szólalsz. Engem meg nyugodtan békén lehet hagyni. Ha csak én vagyok itt egyedül, az sem érdekel. Engem ez kielégít, mivel nem társalgási topik. És ezzel le is zártam a témát.
2017. szept. 3. 23:06

Rendben van, első pillantásra nem volt nyilvánvaló a címből.

Ha másoknak segít, akkor mindenképpen pozitív. Esetleg ajánlhatod, melyik könyvéből származik az adott idézet, hátha el is olvasná valaki a teljes könyvet is.

Akármennyire nem hiszed, a kevesebb több lenne.

65. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 64. - Guruljka)
2017. szept. 3. 23:01
Ez nem társalgási topik, hanem idézetes. Nem tudom erre sikerült -e rájönni? Agyoncsapni nem én csapom, nem én jöttem ide megjegyzéseket hozzáfűzni én csak idézeteket írtam. Azt hadd én döntsem el, hogy hova írok idézeteket, én erre ezt a fórumot használom, mert másnak is segít. Ez pedig az ÉN magánügyem!
64. Guruljka (válaszként erre: 62. - D7ba7bf7ff)
2017. szept. 2. 21:58

Feldobod a jó és gondolkodni érdemes témákat, aztán rögtön agyon is csapod legalább 50 idézettel. Nem értem, miért érzed ezt jó módszernek arra,a hogy magvas beszélgetéseket folytass.- Időt kellene hagynod, hogy egy-egy gondolatkört együttesen meg lehessen tárgyalni.


Így csak idézetgyűjtemény, akár magadnak is megcsinálhatnád Word-ben.

63. Guruljka (válaszként erre: 61. - Guruljka)
2017. szept. 2. 21:48
Az.
62. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 61. - Guruljka)
2017. szept. 2. 21:43
Magánügy.
61. Guruljka (válaszként erre: 54. - Elbb)
2017. szept. 2. 16:14
Kíváncsivá tett a címe, én a magam részéről hálás vagyok Louise L.Hay-nek, de látom, ez is egy Zolcsika-fórum, amitől megcsömörlik az ember.
2017. szept. 2. 14:20

"A tárgyakkal, ételekkel, az időjárással és közlekedéssel, s főleg embertársainkkal fennálló kapcsolataink, önmagunkhoz való viszonyunkat tükrözik."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:20

"Reggel, délben és este rendszeresen pozitív beszélgetést folytatok magammal."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:20

"Nem győzöm hangsúlyozni a tükör előtt végzett gyakorlatok fontosságát egy olyan probléma gyökerének feltárásában, ami meggátol abban, hogy szeressük önmagunkat. A tükör előtti munkát sokféleképp végezhetjük. Nekem például reggel első dolgom a tükörbe nézni, és kijelenteni: „Szeretlek. Mit tehetek ma érted? Hogyan tehetnélek boldoggá?” Figyelj a belső hangodra, és kövesd utasításait. Kezdetben talán még nem kapsz üzeneteket, mert túlságosan hozzászoktál önmagad dorgálásához, és képtelen vagy szeretettel fordulni magadhoz."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:19

"A tükör előtti munka nagyon hatékony. Gyermekkorunkban a felnőttek szúró tekintettel, esetleg ujjukat rázva, szuggerálták belénk negatív üzeneteiket. Többségünk még felnőtt fejjel is csak szidja magát, bármikor a tükörbe néz. Vagy a külsőnket kritizáljuk, vagy korholjuk magunkat valami másért. Ha valaki egyenesen a saját szemébe tekint, és pozitív kijelentést tesz önmagáról, véleményem szerint a megerősítésekkel a legkimagaslóbb eredményeket érheti el."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:19

"Ebéd előtt szívesen időzöm a tükör előtt, megerősítéseket mondogatok hangosan, olykor el is éneklem őket. Ezeket ismételgetem:


- Louise, nagyszerű vagy, szeretlek."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:18

"Csodálatosak a kapcsolatok, csodálatosak a házasságok, de akárhogy is szépítgetjük, ezek mind átmenetiek. Viszont kapcsolatod önmagaddal - örökkévaló. Sohasem szűnik meg."


/Louise L. Hay/

54. elbb
2017. szept. 2. 14:15
hát ez egy nagyon izgalmas fórum :)))))))
2017. szept. 2. 14:14

"Akinek a legnehezebben bocsátasz meg, attól tanulod majd a legtöbbet. Ha eléggé szereted magad ahhoz, hogy a régi helyzet fölé emelkedj, akkor könnyen megy majd a megértés és a megbocsátás. És szabad leszel."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:13

"Hiszem hogy a tükör előtti erőfeszítéseid saját magadnak hozzák majd a legtöbb gyümölcsöt."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:09

"Megtisztítani agyunkat az évek során felgyülemlett káros gondolatoktól egy kicsit olyan, mintha évtizedek felelőtlen táplálkozása után megreformálnánk az étrendünket. Kezdetben mindkét esetben felléphet a gyógyulást megindító krízis. Amint áttérünk a helyes étrendre, testünk kiválasztja a visszamaradt méreganyagokat, ami egy-két napig igen kellemetlenné teheti a közérzetünket. Így van ez akkor is, amikor belefogunk a szellemi diétába: helyzetünk elviselhetetlenebbnek tűnik, mint azelőtt. Idézzük fel, mi történik a Hálaadás-napi vacsora végeztével. A pulyka elfogyott, ideje elmosni a tepsit. Az edény alján vastagon áll a zsír, ezért egy időre mosószeres forró vízbe áztatjuk, aztán elkezdjük súrolni. A tepsi most förtelmesebben néz ki, mint valaha. Ám ha alaposan kitakarítjuk, olyan szép lesz, mint újkorában. Ez történik akkor is, ha egy beágyazódott gondolatformát akarunk kitörölni. Amikor friss eszmékkel bombázzuk agyunkat, hirtelen minden összekeveredik. Ha eztán is kitartóan folytatjuk az új bevésését, az idejétmúlt elképzelés hamarosan eltűnik."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:09

"Az önbizalom egyik ismérve, hogy nem hagyatkozunk mások véleményére."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:08

"Az önbecsülés hiánya egy másik megnyilvánulása annak, hogy nem szeretjük magunkat."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:08

"A megerősítések olyanok, mint amikor magot vetünk a földbe. Először kicsíráznak, majd gyökeret eresztenek, és csak utána növesztenek hajtást - átdöfve a talajt. Beletelik bizonyos időbe, amíg egy mag teljesen kifejlett növénnyé érik. Így van ez a megerősítésekkel is - az első kijelentéstől a végső beigazolódásig bizony várni kell. Légy hát türelmes!"


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:07

Hadd váljon az "ELFOGADOM MAGAM" éber mantráddá, amelyet újra és újra elmondasz magadnak, szinte megállás nélkül. Ezt a kijelentést ismételgetve garantáltan felhozol mindent a tudatodba, ami ellentmond neki. Amikor egy-egy negatív gondolat jelenik meg a fejedben, például: "Hogy fogadhatod el magad - minden pénzedet elköltötted" vagy: "Hiszen most faltál be két szelet tortát!" vagy: "Soha nem viszed semmire!" - vagy bármilyen negatív hablaty legyen is az - eljött az ideje, hogy átvedd a mentális irányítást. Ne vedd komolyan az adott gondolatot. Lásd annak, ami: eszköznek, amely a múltban tart. Gyengéden válaszold meg: "Köszönöm, hogy felbukkantál. Most elengedlek. Elfogadom magam." Az ellenállás ezen gondolatai nem gyűrhetnek le, csak ha úgy döntesz, hogy elhiszed őket.


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:07

FÉLEK AZ ELUTASÍTÁSTÓL:


"Szeretem és elfogadom önmagamat, és biztonságban vagyok."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:07

"A megbocsátás sokak számára kemény terep. Mindnyájunknak dolgoznunk kell ezen. Mindenki, akinek problémája van azzal, hogy önmagát szeresse, elakad ezen a területen. A megbocsátás nyitja meg a szívet az önszeretet felé."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:06

"A kritika elnyomja a belső szellemet, és soha nem változtat semmin. A dicséret építi a szellemet, és pozitív változást hozhat."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:06

"A lelki egészség önmagunk szeretetével kezdődik. Ha igazán szeretjük, és teljesen elfogadjuk magunkat - a jó és az úgynevezett rossz részt is - akkor beindulhat a változás. Az önelfogadáshoz tartozik az is, hogy elengedjük mások véleményét."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:06

"Senki nem bánhat velem méltatlanul. Szeretem, elfogadom és tisztelem önmagam."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:06

"Mindegy, milyen a múltam, most, ebben a pillanatban úgy döntök, hogy megszüntetem a negatív önmonológot, szeretem és elfogadom önmagam. A saját egyéni énem vagyok, és örömömet lelem abban, aki vagyok. Elfogadható és szeretetreméltó vagyok. Ez az én lényem igazsága, és mint ilyet, elfogadom. Minden jól van a világomban."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:05

"Tapasztalatom szerint nem egy kiváló tanító nőtt fel nehéz körülmények között. Sokat tűrtek és szenvedtek gyermekkorukban, és kemény munka árán jutottak tudásuk birtokába, amellyel most felszabadíthatnak másokat. Az igazán bölcs tanítók még ezen a ponton sem állnak meg, egyre mélyebbre hatolnak önmagukban, hogy feloldhassák belső gátlásaikat. Ez a hivatás teljes embert, egy egész életet kíván."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 14:04

"Tudni, mit tegyünk és megtenni két különálló lépés."


/Louise L. Hay/

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook