Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Louise L. Hay idézetek (Louise L. Hay emlékére) fórum

Louise L. Hay idézetek (Louise L. Hay emlékére) (beszélgetős fórum)

1 2 3
2017. szept. 2. 13:29

"Emlékezz csak, amikor még csecsemő voltál, önmagadért szeretted magadat. Ki hallott már olyan csecsemőről, aki megszólja a saját testét, és így elégedetlenkedik: "Jaj, olyan széles a csípőm!" A kisbabákat örömmel hatja át saját testük tudata. Ők bátran kinyilvánítják érzéseiket. Amikor egy csecsemő boldog, az egész szomszédság tudja, ahogy azt is, ha haragszik. Ezek a csöppségek nem félnek kimutatni, hogyan éreznek. A jelenben élnek. Te is ilyen voltál. Aztán amint felnőttél, hallgattál a körülötted élőkre, és átvetted tőlük a félelmet, a bűntudatot és a kritikát."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 13:28

"Sokunk életét nemegyszer az önbecsülés hiánya keseríti meg. Nagyon nehéz szeretni önmagunkat, mivel jellemünk nem mentes az úgynevezett hibáktól, ezek ismeretében pedig már nem tudjuk hiánytalanul elfogadni magunkat. Önmagunk szeretetét rendszerint feltételekhez kötjük, így amikor kapcsolatba kerülünk másokkal, őket sem tudjuk feltétel nélkül szeretni."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 13:22

"Ahhoz, hogy egészségesek legyünk, lényünket hiánytalanul el kell fogadjuk. Tárd ki hát a szíved, és fogadd el valamennyi részedet. Azt, amelyikre büszke vagy, és azt, amelyik zavarba ejt. Amit elutasítasz és amit szeretsz magadban. Ez mind te vagy. Gyönyörű vagy. Mindnyájan azok vagyunk. Amikor szíved megtelik szeretettel önmagad irányában, másokkal is több szeretetet oszthatsz meg."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 13:21

"Úgy vélem, ötéves korunk tájékán nemegyszer megszakítjuk magunkkal a kapcsolatot, és megáll a fejlődésünk. Azért döntünk így, mert azt gondoljuk, valami nincs rendjén velünk, és többé hallani sem akarunk az ostoba gyermekről."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 13:20

"Mindenki önutálattól és bűntudattól szenved.”


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 13:19

"Akit csak megismertem, vagy kezeltem, önutálattól és bűntudattól szenvedett kisebb, vagy nagyobb mértékben."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 13:19

"Az egyéni tanácsadással, szerte az országban és a világon szervezett terápiás foglalkozások és intenzív tanfolyamok százainak vezetésével töltött évek tapasztalataiból arra a következtetésre jutottam, hogy csupán egyetlen dolog létezik, amely orvosolja valamennyi problémát, ez pedig nem más, mint önmagunk szeretete."


/Louise L. Hay/

2017. szept. 2. 13:15

"Nem vagyok gyógyító. Nem gyógyítok meg senkit. Magamat egyetlen lépésnek tekintem az önmegismerés kanyargó ösvényén. Megtanítom az embereket arra, hogy szeressék önmagukat, ezáltal teret nyitok számukra, melynek mélységében feltárul előttük lényük mérhetetlen csodája. Ez minden, amit teszek. Olyan ember vagyok, aki támogat másokat. Hozzásegítem őket, hogy átvegyék az irányítást az életük felett. Segítek nekik felfedezni saját hatalmukat, belső bölcsességüket és erejüket. Segítek nekik elgörgetni az útból az akadályokat, ledönteni a korlátokat, hogy képessé váljanak szeretni magukat, az adott körülményeiktől függetlenül. Ez nem jelenti azt, hogy már soha többé nem lesznek problémáik, viszont egyáltalán nem mindegy, miként reagálják le őket."


/Louise L. Hay/

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook