Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


5124. judit68 (válaszként erre: 5121. - Reginand)
2016. jún. 21. 22:59
Úgy vettem észre, hogy a stimu utan a tüneteim inkább progi hianyra utalnak, semmint a pm alulmüködesemre,amire szedem a gyógyszert. Pláne amínnyi vitamint beszedünk még a siker érdekében. Tünetek,hajhullas,este izzadas- de nem rendszeresen,- a mell feszülés, libidóm sincs az egekbe..szabalyos 28 napos ciklus mellett Hat nagyjábol ezek ..és a tünetek mind az első stimu utan kezdődtek,.. Utana olvasva,meg ellenőrizve jo lenne a progi pótlása, de csak vmi természetes módon. (azt is lehetett vhol olvasni, hogy 40 felett majd mindenkinek lehetne)
5123. NLbaby (válaszként erre: 5119. - Judit68)
2016. jún. 21. 22:59
A womens krembe felesleges beruhazni, mert abban egy gram progeszteron sincs, csak yam gyoker, ami nem egyenlo a progeszteronnal.
5122. judit68 (válaszként erre: 5114. - Reginand)
2016. jún. 21. 20:07
Koppán Miklos nagyon jo! Nekem egy ismerősömet olyan endometriozissal műtőtte,amit sehol,senki mar nem vallalt el' nagyon dicseri őt azota is ;)
5121. Reginand (válaszként erre: 5119. - Judit68)
2016. jún. 21. 20:02
van akunej bejin. miert akarod kenni? Nem ellenoriztunk semmit, de nekem mas bajom is van, nem progihiany..
5120. judit68 (válaszként erre: 5113. - Judite)
2016. jún. 21. 20:02
Igen, én is ezt szedem kB 3 hónapja és teljesen jol el is mult a mell feszülés,ami a menszesz előtt jelentkezett előtte. (soha nem volt előtte ilyen problémam de az első stimu utan kicsit megvaltoztak a dolgok) A krémre is csak azért gondoltam hogy hatha erősrbb a hatása,mint a baratcserje kapszulanak.
5119. judit68 (válaszként erre: 5112. - Reginand)
2016. jún. 21. 19:56
Köszönöm! .. Pedig erre a krémre gondoltam, hogy beújítok :(
5118. egusi (válaszként erre: 5117. - Alexa79)
2016. jún. 21. 17:46
Nagyon örülök,hogy minden rendben veletek!Első lányomat én sem tudtam szoptatni,és 23 évvel ezelőtt nem is igen törődtek ezzel,öntötték a babába cumisüvegből a tejet aztán utána persze ,hogy nem akart megdolgozni a hamiért!Itt azért próbálják mindenáron,hogy legyen tej,nagyon remélem,hogy most sikerül majd szoptatnom,beszereztem mindent bimbóvédőt,krémet ,mellszívót,csak sikerüljön!Persze ha nem akkor sincs semmi baj !
5117. alexa79 (válaszként erre: 5116. - Egusi)
2016. jún. 21. 17:18
Koszonom szepen. Nagyon boldog vagyok hogy itt van koztunk de nem sokara meg tapasztalhatod te is.nagyon jo kis baba eszik meg alszik. Sajnos tejem nincs tapszert adok neki.
5116. egusi (válaszként erre: 5115. - Alexa79)
2016. jún. 21. 16:03
Köszönöm !Megnéztem a babódat,hát kis tünemény,micsoda boldogság ,nagyon nagyon jó egészséget kívánok nektek.Én most ébredtem fel elnyomott a kismanó engem is,remélem azért éjjel is alszok majd még!Tejecskéd,hogy alakul,szopizik a babókád?
5115. alexa79 (válaszként erre: 5106. - Egusi)
2016. jún. 21. 13:22
Koszonom szepen Egusi neked nagyon boldog vagyok hogy itt van velunk a kis dragank nekem tiszta apuka. Csaszartol ne felj en is s csaszaral szultem kett napig volt rossz nekem.utana sokkal jobb volt.nekem az volt a legnagyobb boldogsag amikor felsirt pici lanyom. En is bevalalnam a kovetkezot pedig meg szedvedtem erte a szuloszoban mig at nem toltak a mutobe.de el is felejtetem azt a fajdalmat en mar most szulnek masikat. Tetem fell kepet rola nezd meg.drukkolok neked hogy minden rendben legyen a caaszarnal.
5114. Reginand (válaszként erre: 5104. - Figura ede)
2016. jún. 21. 12:58
pecsen van Koppan miklos, allitolag nagyon jo doki, nem tudom tbsen mut e..allitolag igen, kaposvaron, szigetvaron vagy zalaegerszegen ? ezt nem tudom pontosan
5113. judite (válaszként erre: 5108. - Judit68)
2016. jún. 21. 12:08
Zafir barátcserjét szedtem 5 hónapig. Könnyebb volt a menstruációm és a mellfeszülés is teljesen elmúlt. Mást nem éreztem...
5112. Reginand (válaszként erre: 5111. - Judit68)
2016. jún. 21. 11:14
Womens cream, es 2-3 honap, ciklus 2. feleben
5111. judit68 (válaszként erre: 5109. - Reginand)
2016. jún. 21. 11:12
Azt megkérdezhetem,hogy melyiket használtad és mennyi ideig?
5110. gzizus (válaszként erre: 5106. - Egusi)
2016. jún. 21. 10:43

Szia! Jajj akkor már mindjárt itt lesz, én is alig bírtam kivárni. A császártól ne félj, nekem annak ellenére, hogy hasi műtét kellemes élmény maradt. Ha teheted vegyél haskötőt és ha engedik már másnap használd, nekem bejött, sokkal könnyebben mozogtam, mint a többiek, még mosolyogtak is, hogy hogy szalad a császáros.

SZép baba lesz, és szép nap lesz amikor megérkezik :)!!! Ha bármi hír van azonnal üzenj!!!!

Puszi

5109. Reginand
2016. jún. 21. 10:14
kremet, de nem tudom vokt e hatasa, szten nem
5108. judit68
2016. jún. 21. 09:55
Egy furcsa kérdés: szed vagy szedett vki közületek baratcserjét vagy mas progeszteronos krémet? Vmi tapasztalat van vele? Én most mielőtt újra neki futnánk,próbálom ezzel a progi szintet tartani,hatha...
5107. Reginand (válaszként erre: 5082. - E8904d6748)
2016. jún. 21. 08:56

Sziasztok, itt uj vagyok, most talaltam meg. JO hogy vannak paran akik hasonlo cipoben vannak, ertik miert is "rettegek" neha.


Amit leirtal ugyanezen mentem vegig,majdnem minden stimmel, csak en 17 voltam, es 32 evesen talaltam meg az igazit. Mar akkor szerettunk volna, de kivartuk a csiszolodast, lakast, ket ev mulva nekilendultunk, azota orlodunk. Nagyon bizom benne hogy lassan vege lesz, revbe erunk, mar mindent kiprobaltam, megcsinaltam. Volt 3 inszem, polipmutet mandulamutet, lapar- endometriozissal, allitolag megegy belmetszeses mutet varna ram, de sajnos aztnem tudom mar kivarni ( 2ev..)- 1 IVF, semmi eredmeny, autoimmun betegseg, IR, PM alulmukodes vegul megallapitva, ezek kezelve.. Mindenkinek sok sikert!

5106. egusi
2016. jún. 21. 08:46
Lányok gzizus és alexa79 Nagyon nagy gratula nektek és nagyon sok boldogságok és nagyon -nagyon jó egészséget kívánok nektek és a babáknak!Én is lassan megleszek a manóka odabennt már több mint 3 kg kis huncut már minden belső szervem átrendezte,és még nőhet mert 5.én lesz meg császárral,eredetileg 14-e a kiírt időpont de itt a programozott császárnál korábban kiveszik.Már nagyon izgulok,főleg ,hogy milyen lesz ,és hogy fogom bírni a császár után,a 23 éves lányom is császáros volt és akkor nagyon rosszul voltam 3 napig intenzív mire lábra állítottak,remélem most jobban bírom majd!UH 4-5 D szerinti képeken tiszta apucija,igazi afro vonásai vannak ,olyan szája mintha körbe lenne rajzolva ezen röhögött az 5 D uh a dokinő!Szóval nagy az izgalom,semmi komoly gondom nem volt a terhesség alatt ,ok most már fulladok nagyon mert sokszor nincs hely a tüdőnek már,de semmi komoly baj nem volt.Kívánom mindenkinek,hogy ennyire szép ,és spontán terhessége legyen minden komplikáció nélkül mint nekem 43 évesen ,spontán teherbeeséssel,és én már a következőn is gondolkodom! :) Szóval lányok drukkolok mindenkinek kitartás,és HIT.
5105. Reeka11 (válaszként erre: 5103. - Judite)
2016. jún. 20. 19:40

Köszi! Menni kell tovább, bármilyen nehéz is néha, hinni kell a sikerben, ahogyan azt már ezen a fórumon is leírták többen!!!

Lányok! Mindenkinek mielőbbi sikeres tesztelést kívánok!!!

2016. jún. 20. 19:29
Lányok sos egy ismi szeretné megcsináltatni a lapart mert 8 lombikon van túl de ezt nem indokolták neki a kivizsgálása során sajnos!Nagyon el van kenődve!Pécsen vagy a környéken valaki orvost?Jó lenne tbre A pécsi medd járt az kizárva!Megköszönném a nevében ha valaki tudna segíteni!
5103. judite
2016. jún. 20. 15:42

Reeka! Szorítok én is neked, amíg van erőnk nem szabad elkeseredni, feladni!


A váróban ült egy 47 éves hölgy is, úgyhogy fel a fejjel!!!

5102. Reeka11 (válaszként erre: 5099. - Judite)
2016. jún. 20. 13:45

Köszi a választ Judite!! sajnos, az ilyen doki, aki így áll hozzá(nk) ritka, mint a fehér holló!!

Sok erőt kívánok a következőhöz is Neked, én is most készülök a 4.-re, sajnos a 3. is sikertelen volt, aminek nem rég lett vége ..:(

2016. jún. 20. 13:30
Köszi csajok,hogy ennyire pozitívak vagytok...:) belőletek merítek erőt...
5100. 68454605f4 (válaszként erre: 5026. - Judite)
2016. jún. 20. 13:16
Igen,nekem is ezt mondta Dr.Murber,és én pont így jártam hogy le kellett állítani a kezelésem tavaly,mert nem fejlődtek a tüszők,illetve fejlődtek csak lassan.Leállítás után pedig spontán terhes lettem...,majd miután elhalt bennem a baba 8 hetesen,megkérdeztem őt,s még mindig azt mondta hogy folytassam,hisz látjuk h másodszorra is terhes lettem,tehát működik még a "dolog".:-)) Hogy meddig,az már más kérdés?:-))MINDENKINEK JÖJJÖN VÉGRE A GÓLYA!!!:-))
5099. judite
2016. jún. 20. 12:31

Reeka - a SE-re járok Murber dr-hoz.

Megkérdeztem, hogy mit ajánl, mit tanácsol ha megint nem sikerül, elmúltam 44 éves, van-e még esélyem stb... szép nyugodtan elmagyarázta, hogy igen, ő nem adná fel, sajnos sok fiatalabb betege is van akinél gyakran félbe kell szakítania a hormonkezelést, mert nem növekednek a tüszők, vagy sok-sok cisztája lesz, vagy a tüszők leszívásakor nincs bennük petesejt... és még sorolhatnám.

Amíg stimuláltató vagyok és termelek petesejtet ne adjam fel, nem tudni hogy mikor érik meg a a tökéletes petesejt.


Anikó - csatlakozom hozzád, most sem sikerült... de nem adom fel, nem keseredem el, készülök a negyedikre...

5098. 68454605f4 (válaszként erre: 5092. - Lulluly)
2016. jún. 20. 09:41
:-)))))) Milyen igaz ez az utolsó mondatod!!
5097. alexa79 (válaszként erre: 5096. - 9c1bea05b7)
2016. jún. 19. 12:08
Biztos hogy sikerulni fog ,en ugy indultam neki tavaly szeptemberbe a stimulacionak hogy most sikerulni fog .amikor volt a beultes napja akkor igen is most sikerulni fog es sikerult ketto babocabol egy meg maradt nekem menszesz napjan kellet felmenem vervetelre soha nem felejtem el azt a napot mikor telefonaltak hogy sikerult annyi ev kuzdelem utan en 8 evet vartam ra hogy ity legyen koztunk . Hat evig termeszetes uton probalkoztunk es csak nem sikerult es 2014 novemberebe kezdtunk s kaali intezetbe jarni es tavaly oktoberi 1, en volt a beultetes ami sikeres volt. Nagyon szoritok neked hogy sikeruljon es bizzal benne hogy most sikerul.en alig varom hogy nagyobacska legyen hogy vissza tudjunk menni kis tesvere neki. Pedig a szuloszoban sokat szenvedtem vele de megerte en ujbol szulnek hiabba hogy nem volt kellemes csaszar utana de annyi szenvedest meger. En a masodik beultes elott mehpempot szedtem harom honapig meg vittaminokat szedtem.
5096. 9c1bea05b7 (válaszként erre: 5094. - Alexa79)
2016. jún. 19. 08:37
Megismételtettük a vizsgálatokat, aug 10-én megyünk újra konzira, szeptemberben nekifutunk újra mi is!Remélem, lassan ni is pozitív eredményekről számolhatunk be!Már 2.5 éve küzdünk...
5095. lulluly (válaszként erre: 5094. - Alexa79)
2016. jún. 18. 22:41

Akkor tényleg hasonló volt neked is a sok izgalom. Annyira jó, hogy te már puszilgathatod.

Még pár hét és én meg végre érezhetem a kis tapik rugdosását.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook