Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Harmadik napja szedem a clostilbegyt, ugye most sikerülni fog a baba, már több mint 1 éve próbálkozunk? fórum

Harmadik napja szedem a clostilbegyt, ugye most sikerülni fog a baba, már több mint 1 éve próbálkozunk? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
67. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 66. - Mankácska87)
2011. dec. 9. 20:21

Nagyon sajnálom.:(((

Szerintem sem a te hibád.Sőt bíztos hogy nem! Gondolj arra hogy valami oka biztos volt, hogy így történt. Minden mindig okkal történik. Ezt régen nekem mondta valaki, és mennyire igaza van. A következő alkalomkor már egy egészséges babuci fog fejlődni a pocakodban.Hidd el, minden jó lesz. Azért ha néha lesz időd és kedved, néha írj.

66. Mankácska87 (válaszként erre: 65. - RÁCZNÉ77)
2011. dec. 9. 16:50

Szia! Ne haragudj, hogy nem jöttem, de tegnap elvesztettem a babát :'((((

Azt mondta a doki, hogy nem az én hibám ne is emésszem magam rajta, mert az is csoda volt, hogy megfogant...

:((((((((((

65. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 64. - Mankácska87)
2011. dec. 8. 16:38
Szia!Holnap PÉNTEK!! Hogy vagy? Doki után ha lesz idő, és kedved, akkor légyszi írj , hogy mit mondot.
2011. dec. 5. 17:12

Én is nagyon örülök, de csak csendben, még egyenlőre, és a családnak, és a barátoknak is majd csak akkor mondjuk el, ha már túl vagyunk ezen a kritikus 12 héten.


Addig meg had találgassanak XD

63. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 62. - Mankácska87)
2011. dec. 5. 12:30
JUHÚ!!!!!! Nagyon nagyon örülök a jó hírnek!!! Remélem, hogy pénteken is csak pozítiv dolgokat fog mondani a dokid!!!MINDENKÉPPEN ÍRJ!!!!
62. Mankácska87 (válaszként erre: 61. - RÁCZNÉ77)
2011. dec. 5. 11:34

Szia megcsináltam tegnap, 3-ból 3 pozitív. Először csak 1-et csináltam, de amikor előjött mindkét vonal, akkor elküldtem apát, hogy vegyen még tesztet, azokat is megcsináltam, aztán behívtam a fürdőbe, hogy nézze meg ő is, mert én nem hiszek a szememnek: :)))))


Ma voltam dokinál. A cisztáim összemennek. :)))

A bal oldali 3-ból, már csak 1 van, és az is csak 40mm

Jobb oldalon meg csak valami nagyon szolíd valami látható.


A leletemben az áll, hogy " rendes nagy méh, ürege tágabb, benne folyadék, de mellette a méhnyálkahártyában egy ECHODENZ (azt nem tudtam lefordítani) gyűrű sejthető!


Pénteken megyek újra, akkor már okosabbak leszünk.

A dokim azt mondta, hogy a terhességi tesztek jóval érzékenyebbek, mint az UH! :D

61. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 59. - Mankácska87)
2011. dec. 5. 10:40

Szia!

Megcsináltad a tesztet???? Eredmény??

Hogyvagy??

2011. dec. 3. 21:02
Nekem ez semmit nem segített de mindenkinél más a bevált recept.Drukkolok neked!!!
59. Mankácska87 (válaszként erre: 58. - RÁCZNÉ77)
2011. dec. 3. 18:54
Holnap reggel tesztelek :)
58. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 57. - Mankácska87)
2011. dec. 3. 18:54
:), :) Drukkolok!!!!
57. Mankácska87 (válaszként erre: 56. - RÁCZNÉ77)
2011. dec. 2. 18:31

Szia!


Mensz még sehol :))

56. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 55. - Mankácska87)
2011. dec. 1. 15:26
Szoritok hogy minden rendben legyen.Ha tudsz valamit mindenképpen írj!!
55. Mankácska87 (válaszként erre: 54. - RÁCZNÉ77)
2011. dec. 1. 13:26

Szia! Ezidáig még semmi, 4-én kell tesztet csinálnom, ha addig nem jön meg, 5-én fel kell hívnom a dokim, és egyeztetnem kell vele.

Csak azt olvastam, hogy petefészek ciszta, csinálhat pozitív tesztet, ezért ha pozitív a tesztem, akkor is majd csak a doki mondja meg biztosra, hogy van-e baba a pocakba.

54. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 53. - Mankácska87)
2011. dec. 1. 10:33

Szia! Nemrég kerültek a kezembe a régi UH-os papírjaim. Átolvastam, de ki is dobáltam. Viszont arra emlékszem, hogy az utólsó papíron amin még nem volt látható a petezsák, a magzati szívműködés stb.,nekem is ezek a dolgok voltak gépelve."Méh üreg tágabb, és folyadék van benne." Abban már nem vagyok bíztos, hogy a terhesség megállapítása előtti havi volt, vagy már a köv. amikor terhes lettem.

Van már valami változás?

2011. nov. 28. 17:47

Most én is ezen izgulok, mert félek is tőle, na meg ha elmegyek táppénzre, akkor azonnal kirúgnak, úgyhogy a kolléganőimmel a beosztást kell majd megvariálni, ha még sem jött össze a babó.


Remélem, hogy nem lesz rá szükség :)


Megkérdeztem a dokimat, hogy mi az az "üre", mert nem hagyott nyugodni a dolog. "üreg"

Tehát ezek szerint a méh üreg tágabb, és folyadék van benne. Remélhetőleg ez jót jelent

52. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 51. - Mankácska87)
2011. nov. 28. 17:24
Hát, ez nem semmi. Nagyon szoritok neked, hogy ne kelljen müteni.
2011. nov. 28. 13:53

szia!

Ma reggel is voltam a dokinál. A tüszőim meg csak nőnek, és ha nem repedt volna meg a domináns tüszőm, akkor már műtene, de még nem zárta ki a terhességet, ezért meg kell várni a következő vérzést. Azt mondta, hogy ezek nem olyan ciszták, amik befolyásolják a teherbe esést.

A leletemet lefordítottam az orvosi szótárral, és aszerint: "rendes nagy méh, " üre" (az nem tudom mi) kissé tágabb, benne folyadék"


Ráadásul vizitkor mentem, és a többi doki is bejött az UH-ra, és megnézték hogy mi van velem, ezután jól megtárgyalták, hogy akár még baba is lehet a pocakba.


Ha nincs pocaklakóm, akkor azonnal műtenek, de ha van, akkor ezek a ciszták nem jelentenek problémát, mert ebben az esetben ezek fel fognak szívódni.

50. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 49. - Mankácska87)
2011. nov. 28. 11:25
Tudom miről beszélsz. Én is úgyan így gondolkodtam amikor a 2-dik gyerekkel próbálkoztunk. A harmadikkal meg talán 2 -szer nem védekeztünk, és jönni akart.Nem hittem senkinek, hogy a 3-dik gyerek álltalában könnyebben öszejöhet mint az első 2.Nektek is lesz 2-dik babátok, de majd az idő eldönti hogy mikor.Ahogy az eggyik ismerősöd is mondta.Szerintem is van benne valami.
2011. nov. 27. 00:54

Az a baj, hogy minden sikertelen hónap után elhatározom, hogy nem gondolok rá, és nem görcsölök,

csak a baj, hogy ezt lehetetlennek tűnik betartani, mikor az ember ennyire vágyik rá.


Amióta így kínlódunk, hogy legyen 2. pici, azóta még hálásabb vagyok azért, hogy van már egy manóm.

Mert ha valami oknál fogva mégsem sikerülne már ebben az életben, nekem Ő akkor is itt van. :))

És mindennél többet ér!

2011. nov. 27. 00:47

Ez pont ma jutott eszembe, mikor azon gondolkodtam, hogy mi lehet a hiba, ami miatt nem jön a baba.

Fel is hívtam a férjemet, és mondtam neki, hogy miért nem sikerül XD

Mire közölte velem, hogy ez baromság, de igen, ő is emlékszik ilyen kilyelentésre

47. Mankácska87 (válaszként erre: 45. - Mankácska87)
2011. nov. 27. 00:41

Annnnnnnnnnnnnyira aranyos vagy!

Köszönöm!


Próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz.

Van egy asztrológus ismerősöm, nem nagyon hiszek benne. Furcsa amúgy mert kb FÉL ÉVE elég sok ismerősünktől megkaptuk a kérdést, hogy

" kis tesó aztán mikor" mire mi, "már dolgozunk az ügyön" Másnap találkoztam ezzel a barátosnémmal, és elmeséltem neki hogy próbálkozunk a babával. Nem is tudom mért mondtam neki, csak úgy kikívánkozott belőlem. Erre ő közölte velem, hogy nem akar elkeseríteni, legyek türelmes, mert a férjem és az én horoszkópom, és jegyem alapján, nem lesz belőle baba az idén, max jövőre....

Na én meg jól ki is nevettem, hogy ne beszéljen már hülyeségeket, hát 1000-el rajta vagyunk, a projekten.

És mit ad isten???! Még igaza lesz, és akkor majd én leszek a " hülye" :)

46. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 45. - Mankácska87)
2011. nov. 26. 19:51

Sajnálom. :( Gondold azt , hogy ennek most így kellett történnie. A következő hónap viszont már sokkal, de sokkal szebb, és jobb lesz. Kitudja, lehet hogy a Jézuska meghallja a gondolatodat. :)

Küldtem egy bíztató ölelést Neked!!! :)

45. Mankácska87 (válaszként erre: 44. - RÁCZNÉ77)
2011. nov. 26. 10:40

Köszönöm szépen! Nagyon aranyos vagy!


Hajnalba felkeltem, mert elkezdtem puffadni, ami nagyon fájt. Mikor elmentem a WC-re, akkor láttam, hogy vérzek. Csak úgy csöpögött belőlem.

Visszafeküdtem az ágyba, és azon gondolkodtam, hogy már azt sem bánom, hogy nem jött össze, csak legyen már vége, és tűnjön el belőlem az összes ciszta. :((((

44. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 43. - Mankácska87)
2011. nov. 25. 15:39
A dokim, amikor már (nem igazán emlékszem, hogy hány cm-es volt, de kb 4 körüli, de lehet hogy több) nagyon nagy volt a tüszőm nem mert kockáztatni, és ekkor nyomta szét külső, és belső nyomással. Muszály volt mert félt hogy nem fakad ki magától.Ettől függetlenül javasolta a következő hónapban is a tabletta szedését, és bevált.Ne add fel!!! Szoritok neked, hogy minden rendben legyen!!!
2011. nov. 25. 10:42

Mi van ha nem repednek ki, és ciszta lesz belőle?

Ha most nem leszek babás, akkor addig nem is valószínű, amíg cisztám van. Akkor először majd azt kell kezelni, a következő peteérésem előtt! :((


Hát nem tudom. . . .

A dokim szerint nem biztos hogy a következő clostis hónapot be kellene vállalni.


Kezd elegem lenni. Minden este felpuffadok, pedig nem is eszek olyat. . .

Hajnalba fel kell kelnem, hogy espumizánt vegyek be, de csak olyan mint ha a szarnak adnék egy pofont, semmit nem ér! :((

Ráadásul 1 ponton folyamatosan szurkál a hasam, kb 3 napja

42. Mankácska87 (válaszként erre: 41. - RÁCZNÉ77)
2011. nov. 25. 10:16

Szia!

Bocsi, hogy csak most írok, de nem jutottam gépközelbe, sok volt a meló.


Amikor a múltkor véreztem, akkor biztos hogy 1 kirepedt ( 17-18.nap). A lényeg, hogy az első vérzésem óta , minden nap véreztem kicsit, és nem tudja, hogy reménykedhetünk-e még a babába a vérzések miatt. :((


Túlstimulált a gyógyszer, ezért nem adhat repesztőt.

Ma megint voltam, és csak nőnek a tüszőim. Az UH-n már nem csak az én orvosom van benn, hanem másik orvos is.

Azt mondta, hogy a természetre kell bíznunk a repedést. Hétfőn megyek újra.

41. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 34. - Mankácska87)
2011. nov. 24. 11:56
Szia! Várom, hogy jelentkezz!! Mit mondott a dokid??
40. RÁCZNÉ77 (válaszként erre: 39. - Timtsi)
2011. nov. 24. 11:55
Én úgy tudom, hogy az tüszőrepedés után lehet valaki terhes. Akkor szabadulnak ki a petesejtek, készen a megtermékenyitésre. Persze ha már nem öregedtek el időközben a tüszőben. Kb. 4 napig életképesek a petesejtek. Vagyis a repedés után még biztos hogy 2-3 napig teherbe eshet valaki. Azért tudom, mert a dokim akkoriban engem is felvilágositott ezzel kapcsolatban.Volt olyan amikor Én éreztem is, a tüszőm kifakadását.Olyankor előtte rettentően feszült a hasam alja, általában bal oldalt. Volt hogy már fájdalomcsillapitót kellett bevennem mert nem birtam kiegyenesedni a feszitő fájdalomtól. Bizonyos idő után pedig éreztem 1-2 pukkadás szerüt.Utánna fokozatosan enyhült a fájdalom , és a feszülés az alhasamban. Ha Te is éreztél hasonlót akkor tuti, hogy a tüsződ fakadt ki.Tudom milyen az a 7 hónap. ILyenkor igen is hosszúnak, reménytelennek érzi az ember, minen 1-gyes eltelt hónapot. DE....gondold azt hogy az a kis csoda majd tudja mikor jön el az Ő ideje. Mindig minden okkal történik. Bízz magadban!!! :)
39. Timtsi (válaszként erre: 37. - RÁCZNÉ77)
2011. nov. 23. 15:45

Nagyon aranyos vagy!!!:-))))Köszönöm,hogy ilyen jól leírtad a te történetedet,tapasztalataidat!:-)))Tegnap is voltunk együtt,nem bízunk semmit sem a véletlenre!!!!!:-)))Csak azt nem tudom,hogy ha 20.án volt az ovum,akkor csak utána jöhetett össze az a baba,nem?!Vagy akár előtte napokban is?!Mivel a closty ugye több tüszőt is tud termelni,így nem hinném,hogy az összes nekem a 20.napomon ovulált,vagy mi?!Vagy rosszul sejtem?!

Tegnap este is voltak menziszerű görcseim,szóval nem tudom ezt hova tenni!A hasam nagyon furi,bízom a jóban!!!!:-)))))Tudom,görcsösen nem szabad akarni,próbálom ezt legyűrni,mert tudom,hogy 7 hónap még nem a világ,elvileg mgé az 1 év is normálisnak mondható,ha csak akkor jön össze a baba!

38. pillangó28 (válaszként erre: 36. - Timtsi)
2011. nov. 22. 18:14
nekem a cseppektől számítva, két hónap múlva jöttek rendbe a dolgok!!! :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook