Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Életmódváltással -14 kg. Sikerülni fog! fórum

Életmódváltással -14 kg. Sikerülni fog! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Életmódváltással -14 kg. Sikerülni fog!

1 2 3 4 5
145. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2012. febr. 21. 10:38

Nem kifogás egyáltalán.


Tök egyszerűen megnézheted, hogy milyen a csontozatod (ha nem tűnt volna fel eddig).


Amennyiben a bal csuklódat át tudod fogni a jobb mutatóujjaddal úgy, hogy a hüvelykujjad eléri, akkor hellye-közzel normál csontozatú vagy. Ha az ujjaid túlérnek egymáson, akkor vékony, ha össze sem érnek, akkor nehéz csontozatú vagy. Azért a csuklódnál a legkönnyebb ezt nézni, mert ott az ízületnél nincs háj a csonton.


Nem a kilókat kell nézni, hanem azt, hogy mennyi hájat raktározott el a szervezet, illetve, hogy kell-e még izmosodni.

144. loch ness (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2011. okt. 11. 11:20
Ez nem kifogás, hanem létező dolog. Bár feljebb látom, már tudományos magyarázat is van. 8 kg már elég jelentős eltérés. Pl. nekem is erős a csontozatom: 170 centi vagyok, és 65-68 kg az, ami pont jó nekem, pont jó az alakom. Van, aki ilyen magassággal 60 kilósan vagy kicsit kevesebbel néz ki igazán jó. Én úgy már csontkollekció lennék...
143. lola124 (válaszként erre: 142. - Gumicsirke)
2011. szept. 29. 16:13

Igy van. Én nem is szedek semmilyen táplálékkiegészitőt vagy egyéb szert, mindent próbálok természetes úton étkezéssel bevinni a szervezetembe, amire szükségem van.

És ugyan sok túlsúlyom van, de teljesen egészséges vagyok hála az égnek

142. Gumicsirke (válaszként erre: 141. - Lola124)
2011. szept. 27. 17:43
Ja, hát igen:( De azért ezek nélkül is mehet a dolog:)
141. lola124 (válaszként erre: 140. - Gumicsirke)
2011. szept. 27. 16:26
Én nem szedhetek semmit, amiben vízhajtó van mert begörcsöl a vesém tőle, így jártam a szűztea kapszulával, még szerencse, hogy az egyik kolléganőm bírta és átvette tőlem a maradékot. És olyan teákat sem ihatok, amiben koffein van mert attól meg megfájdul a fejem. Így mindig megnézem, hogy ne tartalmazzanak ilyesmit, amiket iszom.
140. Gumicsirke (válaszként erre: 139. - Lola124)
2011. szept. 26. 19:36
Ja, akkor jó, mert valakinek ilyen gondja volt. Én szűztea kapszulát szedek, és arra ugyanezt mondták, úgyh szüneteket szoktam tartani biztos, ami biztos.
139. lola124 (válaszként erre: 138. - Gumicsirke)
2011. szept. 26. 17:02
Nem. Mikor nyaralok akkor nem iszom és második napra már beáll magától a dolog. De a tea teljesen tisztán tart.
138. Gumicsirke (válaszként erre: 137. - Lola124)
2011. szept. 24. 16:23
Én is imádom a teákat:) De attól nem félsz, hogy mályva tea nélkül már nem tudnál wc-re menni?
137. lola124 (válaszként erre: 136. - Gumicsirke)
2011. szept. 24. 16:19

Szia!


Köszike a gratulációt. Az a szerencse, hogy imádom a rostdús kaját is, így nem volt áldozat zöldséggel megtölteni a pocimat a húsok és halak mellé és gyümölcsöt enni desszertnek.

Már több mint 5 éve iszom a mályvateát lefekvés előtt és nem f...ok tőle, kizárólag az előző napi kajabevitel jön ki, semmilyen gondot, hascsikarást nem okoz nekem. Én csak belső tisztaság teának hívom. Ja és azóta bármit eszem nem puffaszt, pedig azelőtt voltak ilyen gondjaim, meg szorulásom ami szintén nincs a tea óta.

Azóta is hálás vagyok annak a kolléganőmnek, aki megismertetett vele.

A Rooibos-t én is most vettem először és nagyon finomnak találom.

Lehet hogy a teák nem fogyasztanak, de megakadályozzák a hízást, és egyensúlyban tartják az anyagcserét és ez is segítség a hízásra hajlamos embereknek.

Persze a fogyáshoz természetesen az kell, hogy kevesebb legyen a kalória bevitel, mint a felhasználás, vagy inkább több legyen a kalória felhasználás, mint a bevitel.

2011. szept. 17. 11:26

Jaa, értem:D mondjuk..az nem fogyaszt, h lubickolsz:) nyilván jobb, mintha 1 helyben ülnél, de azért nem vmi aktív mozgás:) de gratulálok hozzá, azért a svéd asztalra kirakott dolgoknak nehéz ellenállni:D vagyis nem ellenálltál, másh fogalmazok..szóval nehéz csak a rostdús, egészséges dolgokat kiválasztani róla:D

Jaj, ezek a teák finomak, bár ezek közül a mentáról és a roiboos-ról még nem hallottam, h fogyasztana. A mályvától meg konkrétan f*sni fogsz, már bocsánat:DDD

135. lola124
2011. szept. 17. 10:02

A legjobb zsírégető teák. Most ezeket fogyasztom és nagyon finomak is. Igaz én még valódi gyümölcsteákat is áztatok bele. Alma, gránát alma, erdei gyümölcs, vad cseresznye vagy trópusi ízűt, így nem kell bele cukor, legfeljebb néhány szem édesítő.


[link]


[link]

134. lola124 (válaszként erre: 128. - Petruss88)
2011. szept. 17. 09:51

Azért csak kitartás, menni fog, természetes, hogy ha van valami probléma, akkor azzal kell megküzdeni és kicsit hátrább sorolódik a fogyókúra.

De aztán újult erővel lehet nekilátni.

Hajrá!!!

133. lola124 (válaszként erre: 131. - Csibebaby80)
2011. szept. 17. 09:45
Köszönöm a biztatást és a jókívánságokat. És mint írtam az előző hozzászólásomban egyáltalán nem álltam ellen, minden étkezésnél teljesen teleraktam a pocimat, de főleg jó rostos és vitamindús étkekkel.
132. lola124 (válaszként erre: 130. - Gumicsirke)
2011. szept. 17. 09:43

Szia!


Félpanziós volt az ellátás, napi kétszer zabáltam tele magam, reggel és este, de minkét kajálást ledolgoztam.

Reggeli után irány a tenger és napi kb 6 órát töltöttem benne, úszással és lubickolással. Annyira isteni volt a víz, hogy nem volt kedvem órákig kijönni belőle. Amikor meg kijöttem az is csak 10 perc max. fél óra volt, aztán irány vissza. Barátnőm csak nevetett rajtam, hogy úszóhártyám fog nőni.

Vacsi után meg nyakunkba vettük a várost és lejártuk a kaját, mielőtt lefeküdtünk.

Amúgy a étkezésem 80 %-a zöldség és gyümölcs volt, sütiket nem ettem és kenyeret is legfeljebb két kis szelet rozskenyeret a reggelihez, de volt hogy akkor is kihagytam. Reggel is és este is volt görögdinnye, így minden étkezést azzal zártam.

Ebből is látszik, hogy nem a koplalás a fogyás titka, hanem az hogy "egyél és edzzél".

Én is aggódtam, hogy kivételesen most nem fogok fogyni, olyan jó kaja volt, de mégis sikerül 1,5 kg-mal kevesebbel hazatérni, mint mikor elmentem.

Szerencsére azóta is megtartottam és még jött hozzá egy bő hét után 70 dkg mínusz.

Most pontosan mínusz 9 kg-nál tartok.

131. Csibebaby80 (válaszként erre: 127. - Lola124)
2011. szept. 12. 19:18
kitartást!! és nagyon ügyes vagy, hogy a svédasztalnak is ellen tudtál állni! Nekem 16 hónap alatt 30 ment le, és nagyon jó érzés, remélem te is át tudod majd élni ezt az érzést. Csak a kezdet nehéz, aztán fel sem fog majd tünni, hogy szaladnak le hetente a kilók.De utána is figyelni kell, mert vissza is tudnak szaladni.
130. Gumicsirke (válaszként erre: 127. - Lola124)
2011. szept. 11. 23:25
Hogy lehet, hogy svédasztal mellett fogytál?:)) Mondjuk az csak reggeli, lehet, h azért..:D
129. Petruss88 (válaszként erre: 125. - Gbobek)
2011. szept. 11. 16:13
Köszönööm!:)
128. Petruss88 (válaszként erre: 127. - Lola124)
2011. szept. 11. 16:13

Sziasztok!

Hát, hogy őszinte legyek voltak családi problémák, meg miegymások, de holnaptól megint oda figyelek, a kajálásra, mert karácsonyig min -10kg-t szeretnék.:) Jó lenne magam meglepni egy pár kisebb méretű gatyával!

Holnaptól megint írok a nalómba, de sajna nagyon fáradt vagyok.:(


Neked pedig gratulálok a fogyóhoz, nagyon ügyes vagy!:)

127. lola124 (válaszként erre: 126. - Petruss88)
2011. szept. 10. 11:01

Szia!


Hogy állsz a fogyival, nagyon elhallgattál. Remélem még kitartasz és csinálod, nem adtad fel.


Én megjöttem a 2 hetes nyaralásomból. Isteni volt, és a gyógyteás nagytakarítás után kiderült, hogy svédasztal ide vagy oda, 1, 8 kg-ot fogytam. Hurrá. Már 8, 8 kg mínusznál tartok. Folytatom a fogyit és remélem hamarosan átkerülök a két számjegyű zónába. 101, 9 kg vagyok most.

126. Petruss88 (válaszként erre: 125. - Gbobek)
2011. aug. 10. 21:30
Nagyon szépen köszönöm!!!!:)))
125. gbobek
2011. aug. 10. 19:25

Kedes Petrus!!!

Sok sikert és kitartást a kitűzött célod eléréséhez!!!

124. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 123. - Ancsi86)
2011. aug. 10. 16:48
Jó, nyilván nem. Mert 56 kiló az még nem a világ vége. De mondjuk, ha csak a fele izom lenne, máris nem csinálnál ekkora ügyet a fürdőruhából.
123. Ancsi86 (válaszként erre: 122. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. aug. 10. 16:16
Hát igen.. mondjuk hozzáteszem, hogy sokáig szertornáztam, így azért nem lettem miniatűr elefánt, de tény, hogy ha nem hagytam volna abba, ugyanezt a súlyt úgy is elérhettem volna, hogy kockás a hasam :) De még nem késő.. :) Ha már itt tartunk, lenne egy kérdésem.. Tényleg nem létezik olyan hely, ahol csak úgy hobbiból lehet szertornázni? Én nagyon szerettem, de miután már nem vagyok diák, nem tudom folytatni, más mozgásformába meg azóta sem tudtam így beleszeretni..
122. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 121. - Ancsi86)
2011. aug. 10. 16:05
Az már biztosan igaz, hogy nem mindegy, hogy 14 kiló zsír vagy izom, mert a térfogat és a látvány nem azonos.
121. Ancsi86 (válaszként erre: 89. - Veca37)
2011. aug. 10. 15:56

Szia!


Én kb. 160 cm vagyok és 56 kg. Vigyázz, ésszel hízzál, mert amikor én megismertem a párom, 42 kg voltam. Szörnyülködött is mindenki, hogy hízzak már meg. Aztán jópár évig kétlaki életet éltünk, sokszor 2 helyen ebédeltem, vacsoráztam, stb. Így lettem 56 kg, de hidd el, nem olyan szép látvány csak "hájból" építkezni. Most ruhában abszolút átlagos testalkatú vagyok, de fürdőruhát nem szívesen veszek fel, mert hurkácskák, renyhe bőr, stb. Szóval ahogy előttem is írták, inkább építsd a tested, ne úgy, mint én :)

120. Csibebaby80 (válaszként erre: 116. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. aug. 8. 09:35
köszönöm :)
119. Spiritus (válaszként erre: 118. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. aug. 8. 07:32
sejtettem a neved alapján...bár én annyira azért nem :)
118. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 117. - Spiritus)
2011. aug. 7. 22:50

"De én jóval izmosabb vagyok az átlagnál..."


Akárcsak én ;-)

117. Spiritus (válaszként erre: 114. - ArnoldSchwarzenegger)
2011. aug. 7. 22:27

jó-jó!

De én jóval izmosabb vagyok az átlagnál...csak úgy hozzáfűztem, hogy érezze, hogy csinos :)

116. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 115. - Csibebaby80)
2011. aug. 7. 21:46

Ez megint lehet több okból. Az egyik, hogy valaki a környezetében betegség miatt lefogyott és emiatt rögtön erre asszociál. Aztán vannak olyanok is, akik szeretnének fogyni de nem megy nekik és azzal kompenzálnak, hogy dícséret helyett látszólagos aggódásba csomagolják a csípkelődést.


Szerintem, ha neked kényelmes a súlyod, akkor az ilyen beszólásokkal kár terhelned magad.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook