Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
30519. roxi79
ma 21:26

Sziasztok lányok!

Igaz, hogy én 79 es vagyok, így még 39, kB 2 hétig! 😀De!

Szeretném megosztani veletek örömünket! Ma volt ET, 2db 5 napos babókákat kaptunk vissza!

Nagyon izgulunk, hogy velünk maradjanak! Sok sikert kívánok mindenkinek! ❤️

30518. Deda77 (válaszként erre: 30515. - Editke01)
ma 21:16

Szia! Krizsa doki a Róbertbe megy aprilis egytől!

Róbert Egészségközpont Hegyalja!

11 ker Hegyalja u 100!

30517. gabriel76 (válaszként erre: 30516. - KaBaLa3)
ma 21:15
Köszönöm! 😊😊😘
30516. KaBaLa3 (válaszként erre: 30514. - Gabriel76)
ma 17:36
Köszönöm szépen!😊 Így legyen nálatok is!🍀 1 hét elég lehet, hogy meggyógyulj, aztán áprilistól már kevesebb az ovis betegség. Írj majd, hogy hogy alakulnak a dolgok!😊 Hajrá, kistesó!😍
30515. Editke01
ma 17:24

Sziasztok!

Rengeteg jot irtok Krizsa doktor urrol. Viszont sehol sem talalom hogyan lehet hozza idopontot kapni ha elmegy a Kaalibol. En nem hozza jartam. Valakinek van otlete? Maganrendeles? Amikor a Robertet hivtam azt mondtak nem tudnak rola, hogy odamenne. Bar ez mar nehany hete volt.

30514. gabriel76 (válaszként erre: 30510. - KaBaLa3)
ma 12:06

Gratulálok Neked! 😍 Remélem nekem is így végződik majd. 😊 A beültetésig még biztos van legalább egy hetem meggyógyulni.

Ne is mondd, mindent hazahoznak az oviból és természetesen mindenkin végig is megy... 😩

30513. Kriszix (válaszként erre: 30512. - KaBaLa3)
ma 08:43

Szia Ági!

Köszönöm a biztatást, mivel ilyen még sose volt 3 beültetéses pályafutásom alatt, még akár jot is jelenthet... most ebbe probálok kapaszkodni :-)

A hematómát kizárta, mindent teljesen szabályosnak és rendben látott. ...és mivel a méhszáj zárt volt szerinte nem is menstruacio, mert akkor nyitottabb és lentebb lenne. Tegnap este 9 ota teljesen elmult a vérzés... rejtély.

30512. KaBaLa3 (válaszként erre: 30504. - Kriszix)
ma 08:35
Nem lehet hematóma? Ha az orvos biztatott, akkor ne keseredj el és ne add fel! Sokan véreztek sikeres lombiknál. Drukkolok!🍀
30511. KaBaLa3 (válaszként erre: 30507. - Mannamari)
ma 08:15
Lehet. Nem lesz baj!😊🍀
30510. KaBaLa3 (válaszként erre: 30505. - Gabriel76)
ma 08:13

Szia! Ha még csak a stimu tart, nem lesz baj, a beültetésre kellene meggyógyulni. Nekem ugyanez volt, stimu alatt beteg voltam, antibiotikumot is kaptam. Az eredmény pedig lassan 14 hónapos😍

Az én kislányom is ilyen cuki kórságot hozott haza a héten az oviból😠

30509. Ágio8405 (válaszként erre: 30507. - Mannamari)
ma 07:15
Pont megfelelő időpont beágyazodasi vérzésre úgyhogy csak pozitívan 😍👍🤞
30508. gabriel76 (válaszként erre: 30506. - Ágio8405)
tegnap 21:57
Köszi! Hétfőn megyek, akkor megkérdezem. Jó lenne, ha nem zavarna be ez a betegség. 😔
30507. mannamari
tegnap 21:06
Csajok, ET+3 napon normális lehet pár csepp vér? Ez tegnap volt, azóta semmi, de kicsit megijedtem.
30506. Ágio8405 (válaszként erre: 30505. - Gabriel76)
tegnap 19:18
hivd fel az intézetet mit mondanak rá. de elvileg egy fogantatáshoz sok köze nincs. ráadásul sokaknak sikerül pont a lehetetlen körülmények közötti stimubol (lásd pl Ördög Nóra). söt egy kis immun gyengülés sokaknak akár jol is jöhet a baba megtapadásához.
30505. gabriel76
tegnap 17:50

Sziasztok!

Csütörtökön kezdtük az első lombikunkat. Tegnap óta minden bajom van. Herpesz, hőemelkedés, torok, fej, nyak fájás (gyakorlatilag az egész fejem fáj úgy kompletten). Ömlik belőlem a takony és köhögök is. 😔 A kisfiam hazahozott valamit az oviból, rajta már nagyjából átment.

Szerintetek mennyire van halálraítélve ez a próbálkozás? 😩😩

30504. Kriszix
tegnap 17:13

Sziasztok!

Hétfön volt beültetésem (egy 5 napos embrio, ez a 2. FET-em) és épp most jövök a Róbert ügyeletéről ugyanis kb 1 órája nagyobb mennyiségű piros vérzésem volt, minden előjel nélkül, csak úgy a semmiből... A doki semmi problémát nem látott az UH alapján, elképzelése sincs mi okozhatja... A ciklusom 25. Napján tartok. (Általaban 28 naposak) , napi 8 Utrogestant és 6 Progesteron Exeltist szedek, ezen kivül a hétfőn beadott Ovitrelle még nem ürült ki a szervezetemből mert ma reggeli teszten még látszodott a 2. Csík... Járt már valaki hasonlóan, mi a franc lehet ez? Lehet megjött a hcg szuri és a brutál progi ellenére? Egyébként kicsit enyhült a vérzés... Az orvos szerint még ne adjam fel... nagyon el vagyok keseredve.

30503. Krisztina09 (válaszként erre: 30498. - KaBaLa3)
tegnap 15:08

Itthon kell majd tesztelnem, és szerdán megyek majd vérvételre. A doktornőm mindenképpen ragaszkodik hozzá, hogy megnézze a hcg szintet az eredménytől függetlenül.

Köszönöm a drukkolást, az most nagyon rám fér.

30502. Brunella (válaszként erre: 30500. - Magni1)
tegnap 12:05
Hát ez szuper,gratulalok nektek!!!😊🍀 sok erő és kitartás kell a lombikos mindennapokhoz,de jó hallani,hogy meghozza a gyümölcsét:)
30501. Magni1 (válaszként erre: 30499. - Brunella)
tegnap 11:33

És a hozzáállását én sem minősíteném, sajnos mi is uezt éreztük 😢

Nagyon szomorú ez...

30500. Magni1 (válaszként erre: 30499. - Brunella)
tegnap 11:31

Nekünk uez a Kopa Zsolt mondta, h esélyünk sincs gyerekre, és annyira rossz a spermakép, állítólag veleszületett probléma miatt, hogy hiéba szed vitamint is...

Ehhez képest 2 hónap fer14 és 1 hónap maca vibe után 2 sikertelen lombik után 40 évesen spontán terhes lettem.

Cáfoljunk rá minél többen a statisztikákra! Drukkolok, lányok!❤

30499. Brunella (válaszként erre: 30491. - TAndi86)
tegnap 11:28

Szia TAndi,

Elkepeszto es nagyon szomorú,amit írsz/írtatok többen is a ferfigondokról. Mi is Kopánál voltunk,én nagyon elégedetlen voltam vele,pedig állitolag az egyik legjobb andrológus...(te jó ég,milyen lehet a többi???)nekunk semmit nem segitett,inkabb ártott néhany megnyilvanulasaval...mindezt úgy,hogy én is orvos vagyok (más szakteruleten dolgozom),de ugyanazt a teljes kiszolgaltatottsagot éltem meg,mint bárki laikus...ha kérdezni mertem vmit,gyakorlatilag lehülyezett...felháborító es nagyon nem profi ez a paternalisztikus,semmit sem nyújtó hozzáállás,sok pénzért...de nem baj,szerencsére az okos,talpraesett nőket nem lehet lenyomni,egymást segítjük👍😊

30498. KaBaLa3 (válaszként erre: 30493. - Krisztina09)
tegnap 11:11

Barnázás előfordulhat, nyilván jobb lenne, ha nem lenne, de lombiknál semmi nem jelent egyértelműen rosszat. Otthoni teszt lesz? Ha van lehetőséged, menj el vérvételre, az a biztos!

Várunk hétfőn a hírekkel! Addig élvezd ezt a gyönyörű időt! Drukkolunk!🍀

30497. Wkriszta (válaszként erre: 30496. - Krisztina09)
tegnap 10:37

Akkor OK :-)

Én 2x1 tasakkal ittam.3.napra jött a mellékhatás...

Bort nekem is apukám hozott... :-)

30496. Krisztina09 (válaszként erre: 30494. - Wkriszta)
tegnap 10:27

Szia Kriszta!

Eszembe se jutott feladni! ! ! :) Köszönöm a bíztatást!

Én is Magnesolvot vettem, mennyit lehet belőle meginni egy nap? Borocskát is ittam eddig miden nap. Apukám hozott nekem Egerből. :)

30495. Ágio8405 (válaszként erre: 30493. - Krisztina09)
tegnap 10:25
Kitartas, pár nap és kiderül. A verezgetes tényleg gyakori bár inkább akkor már tudni hogy sikerült baba. A görcs teljesen normális és az később is az az egész terhesség alatt van itt ott amott mindenféle itt húz ott faj stb.
30494. Wkriszta (válaszként erre: 30493. - Krisztina09)
tegnap 10:12

Szia!

NEM FELADNI!

Katapetra is barnázott, vérzett, görcsölt.

Most a 40 felett sikerült csoport tagja.

A dokim javaslata ezekre:

"Igyon egy kis alkoholt.Szedjen magnéziumot"

+ nekem emelte a progeszteront, de én csak Utrot használtam.

Én (itteni javaslatra) Magnesolvot vettem, tasakos Mg.Mellékhatásként hasmenést okozhat.

30493. Krisztina09 (válaszként erre: 30485. - KaBaLa3)
tegnap 09:56

Szia, de aranyos vagy, hogy eszedbe jutottam.

Igen, voltam, kicsit alacsony lett az eredményem, ezért napi 2-szer kell szúrnom Prolutex 250mg-al magam. Ma vagyok Et+10.napon. Tegnap nagyon elkeseredtem, mert elkezdett görcsölni a hasam, vagyis leginkább a petefészkeimet éreztem jobban és elkezdtem barnázni és enyhén vérezni. :( Felhívtam a doktornőmet és azt mondta ne hagyjam abba a progeszteront, mert nincs minden veszve és pihenjek. Ma már egyáltalán nem görcsölök, de pici vérzés szokott még lenni a wc-papíron, meg szédülök. Tudtok nekem írni tapasztalatokat a vérzéssel kapcsolatban? Esetleg okozhat ilyet az Aspirin protect? Hétfőn kell tesztelnem.

30492. KaBaLa3 (válaszként erre: 30491. - TAndi86)
tegnap 09:40
Ebben az a szomorú, hogy semmit nem változott a helyzet. Mi 10 évvel ezelőtt voltunk ilyen helyzetben, 3 andrológusnál és 2 genetikusnál voltunk, de csak az utolsó helyen jutott eszébe az orvosnak, hogy microdeléciós vizsgálatot kérjen. Az MTHFR mutációra sem mondták, hogy folát kellene, csak annyit, hogy ha lányunk lesz, nézessük meg, hogy nem örökölte-e, mert akkor majd a terhességénél vérhígító kell. Én meg akkor arra gondoltam, ha így folytatjuk, nem lesz se lányunk, se fiunk.
30491. TAndi86 (válaszként erre: 30490. - Brunella)
tegnap 09:15

Szia, igen, vagyunk itt páran (pl. RosaGina, 2015fun, Babyonboard, Heida), akik a fórumokról tájékozódunk a férfi gondok kérdésében. Ahogy RosaGina írta, a meddőségi centrumok SEMMIT nem tudnak kezdeni ezzel a problémával, van az ICSI és kész, ennyi... Mi a 3. sikertelen lombik után csináltattuk meg a DNS fragmentációs vizsgálatot, amiről itt, a fórumon hallottam először. Ki is derült a probléma, majd megcsináltattuk az mthfr mutációkra is (szintén a fórumon olvastam), ott is van eltérés, arra kell a folát, mert az is okozhatja a rossz fragmentációt... Nagyon szurkolok Nektek, mert sajnos valóban a legtöbb andrológus csak széttárja a karját, szedjen vitamint jelszóval, de megoldás nincs.

Kis kitérő még a meddőségi centrumokhoz: Kopa Zsolt volt a harmadik andrológus akit a problémával felkerestünk, addigra minden vizsgálattal a kezünkben. Megkérdezte tőlem, hogy ebben dolgozok-e, mert annyira képben vagyok a témával, mondom nem, csak az élet és az orvosok rákényszerítenek. Mindezt úgy, hogy ő a BMC andrológusa, aki nyilván soha nem látta a férjem leletét, annak ellenére, hogy a BMC-s spermiogramokon mindig ott szerepelt az aláírása. Ha ők tényleg annyira lelkiismeretesek és tényleg azon lennének, hogy sikeres legyen a lombik nemcsak hihetetlen pénzlehúzás, akkor ezt már az első alkalommal figyelembe kellett volna venni és ott egyből konzultálni nem pedig hónapokat várni a magánrendelésére és kifizetni 37 ezer Ft-ot egy 20 perces beszélgetésre, ahol annyi a konklúzió, hogy tovább kéne kutatni a gyulladás okát, illetve 45%-nál magasabb fragmentáció esetén esély sincs ICSI-vel sem a gyerekre.

Hozzátenném, a magyar egészségügy hanyatlása miatt, már a magánintézményekben is több hónapos várólista van egyáltalán a konzultációra...

Bocs, hogy hosszúra sikerült, de továbbra is felháborít az orvostársadalom hozzáállása ehhez.

30490. Brunella (válaszként erre: 30489. - RosaGina)
tegnap 07:38
Szia,igen olvastam és ha ez nem sikerul,tovabbi vizsgalatokra megyunk.még jó,hogy férjem siman alaveti magat ezeknek:).persze ez is szerencse dolga,van olyan kolleganom,akinek 1M ,rosszul mozgó spermaszammal sikerult a 3.lombik. Ferjemnek eloszor 3M volt,profertil utan 9M, szintén rosszul mozgó. Most akupunkturara jarunk,hatha...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook