Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
16408. bobo78 (válaszként erre: 16407. - tkatlin)
ma 18:40

Köszi! Nálunk mindig 8-kor van szuri idő. Úgyhogy nemsokára szúrunk. 😊

Drukkolok nagyon! 💕

16407. tkatlin
ma 17:14

Vv-re váró csajok, hogy tellik az idő nálatok????

ET+8 napon elvileg nem lehet okom panaszra hisz egyedült a múlt keddi napom volt rossz és a mai olyan lehangolt.. de a vv-hez közeledve nehezedik a dolog.

Bevallom tesztelni nem merek, bár nagyon bízom de talán egy kicsit jobban félek a végeredménytől.... Es persze 3 napos bongócskákkal ET+8 nap még igen korainak tűnik..

Mindenkinek kitartást és pozitív tesztet 😘

16406. tkatlin (válaszként erre: 16404. - bobo78)
ma 17:08

Szia. Bobo szerintem jó lesz, ez nem befolyásolja a felszívódást. Én úgy szoktam egyet egyet mindkét oldalra a harmadikat pedig ecpec alapon mikor melyik oldalam volt szimpatikus.😅😂 illetve én rá is kérdeztem a dokinál.Nem gond.

A pörölteket pl. comba is lehet. Nekem ettől kék zöld a hasam..

16405. zsanci79 (válaszként erre: 16402. - Macsek7777)
ma 15:41

Biztosan van hatasa a ligetszepe olajnak, ugyanis en epileoszias vagyok, es episeknek kifejezetten tilos olyan cuccot szedni, ami ligetszepe olajt tartalmaz.

Persze ez most fuggetlen a noi dolgoktol, csak azert irtam, h biztosan kivaltanak valami hatast, mondjuk ha erre nem, akkor amarra... 😃

16404. bobo78
ma 15:12

Sziasztok! Mától három szurit szúrunk. Ha jól emlékszem,hármat még nem szúrtunk egyszerre.

Az úgy jó lesz, ha egyik nap a has jobb oldalába, másik nap a bal oldalba adjuk egyszerre a hármat?

Ma nem barnáztam, remélem így is marad.

16403. macska15 (válaszként erre: 16398. - zsanci79)
ma 14:16
Volt már mütétem de sajnos újból kialakúlt a mióma ☹Mindent kipróbálnék,hogy ne legyen újból mütét.
16402. Macsek7777
ma 12:25

Szerintem az ösztr. dom. csak hajlamosít miomára, polipra, stb., de nem törvényszerű, hogy ki is alakuljon. Mint ahogy miomát is okozhat más is. Ezért van az, hogy az egyikünknek hatnak ezek a szerek a másiknak nem.

Az is jellemző, hogy kezdetben átmenetileg felerősítihetik ezek a kegyszerek a tüneteket, s csak az után kezdenek segíteni. Ha pedig rossz szert választok akár ronthatok is a helyzeten, pl cickafark teától sokan cisztásodnak. Egy jó természet gyógyász tud segíteni a választásban, főleg ha orvosi végzettsége is van. A ligetszépe olaj mondjuk nem tudom mit árthat. Vagy pl a D vitamin. Max ha rossz minőségüt veszek.

16401. Ursula33
ma 10:54
Nekem hosszú éveken át volt ösztrogén dominanciám, volt hogy begyulladt mindkét mellem. Most is tele vannak még fibrocisztákkal, de a méhem tökéletes. Az orvos azt mondta, akár egy focicsapatot is szülhetnék még. Se mióma, se polip, se sövény, se semmi. Tökéletes a nyálkahártya is.
16400. Dulche (válaszként erre: 16397. - Macsek7777)
ma 10:22
Ez sem fedi a valóságot,mert nekem nincs ösztr.dom.,2 miomám van,februárig falban volt,lapar után stimu előtt viszont betört a méhbe...most műtétre várok.3x stimuláltak,soha nem nőtt a mióma...Most 1xcsak a lapar után megjelent.Hogy mitől????Válasz nincs...
16399. Excaliburné (válaszként erre: 16394. - macska15)
ma 09:23

Szia Macska,

A hormon rendszeremet én soha nem mertem még természetes dolgokkal sem piszkálni magamtól.

Piszkálják eleget a stimulációkkal és erre van az endokrinológus és a nőgyógyász.

A hormon rendszerünk igen érzékeny jószág és azt látom nem mindig a leirt hatás érvényesül,ha valaki elkezd csak úgy szedni valamit.

Ez csak az én véleményem persze.

Linda

16398. zsanci79 (válaszként erre: 16394. - macska15)
ma 09:17

Nekem 3 db miomam van,en rengeteg vitamint meg egyeb dolgokat szedtem, miomara ezek a dolgok sztem nem hatnak, az nem fog csak ugy eltunni sajnos semmitol.

Attol fugg, hol helyezkedik el, nekem harom doki is egymastol fuggetlenul azt mondta h nem zavar semmit.

Viszint ha nagy, es olyan helyen van, akkor meg kell muteni lombik elott.

16397. Macsek7777 (válaszként erre: 16394. - macska15)
ma 09:07

Szia!

Jó rá valóban. A miomára ösztrogén dominancia hajlamosít. A ligetszépe pedig a progeszteron termelődését segíti, így hat az ösztrogén dominancia ellen. Jó PMS-re is. Ami még jó lehet pl.: progeszteron krém (ciklusbarát, women's krém), a D vitamin. Nyugodtan szedj mellé mást is. Férfiaknál nem tudom hogyan hat a ligetszépe.

Amiket leírtam nem saját tapasztalat, nincs miomám, de sokat olvasgattam, mert már régóta várunk a babánkra.

16396. Macsek7777 (válaszként erre: 16392. - bobo78)
ma 08:58

A betegtájékoztató szerint okozhatja.

Nekem is van néha mensi szerű görcsöm, szerintem ez belefér. Ha nagyon fáj akkor szólj azért a dokinak.

16395. Ursula33 (válaszként erre: 16394. - macska15)
ma 07:45

Szerintem itt többen már csak kutya vagy macskapisit nem ittunk a cél érdekében.

De ha azon múlna én azt is innék.

Én jelenleg egy kísérleti komplex petefészek regenerációs programban veszek részt. Napi 18 bogyó, 3 rágó tabletta és D vitamin cseppek, de minden héten eggyel nő a bogyók száma, 24 hetes a program, most kezdtem a harmadik hetet.

16394. macska15
ma 04:39

sziasztok

olvastam olyat,hogy ligetszépe olajat jó a miómára és férfiak is szedthetik.Az a kérdésem ki mit hallót róla,ja és más vitamint is lehet szedni mellete?

16393. Ursula33
tegnap 22:54
16392. bobo78 (válaszként erre: 16391. - bobo78)
tegnap 19:26
Vagy esetleg okozhatja a barnázgatást?
16391. bobo78
tegnap 19:24
A Gonapeptyl okozhat menzesz szerű görcsöket?
16390. Ursula33 (válaszként erre: 16389. - zsanci79)
tegnap 17:38

A francia meddőségis orvos, Lucas, uh után, 2016 szeptemberében azt írta a lapomra, hogy mindkettő jól átjárható.

Yusuf doki az első uh után, 2017 februárban mondta, hogy a bal oldali biztosan zárt, a jobb oldali gyanús.

Namost! 2017 decemberében volt a röntgenes átjárhatósági és ott kiderült, hogy a bal oldali teljesen zárt, a jobb oldali meg egy darabig átjárható, de a felső harmadban zárt.

Utána vitt be Yusuf Ogawahoz, mivel ő Bretagne legjobb mikrosebésze és én mindenáron ki akartam nyittatni a jobb oldalt. És Ogawa akkor magyarázta el, hogy jól látszik uh-val is, hogy a bal oldali valószínűleg születésem óta zárt, fejlődési rendellenesség lehet (minden huszadik nőnek van kb, ha a másik jól működik, soha ki se derül), a jobb oldali meg valószínűleg évekkel ezelőtt záródhatott be egy fertőzéstől, de csupa heg már, nem lehet kinyitni.

Szóval jól képzett orvos, aki ért az ultrahang diagnosztikához, az meg tudja mondani, de igazából ők is az átjárhatóságit javasolják.

16389. zsanci79 (válaszként erre: 16387. - Macsek7777)
tegnap 16:06

Nagyon szepek a tuszoid! Sok sikert keddre!

Csak labjegyzetben, (lehet orvosira kene inkabb jarnom 😀😀😀)

miert kell akkor hycosy vagy hsg a petevezetek atjarhatosagi vizsgalatra, ha ez egy huvelyi uh-val lathato? 🤔

16388. Macsek7777 (válaszként erre: 16384. - bobo78)
tegnap 14:13

Bobo örülök a jó hírnek, hajrá!

Nem biztos, hogy okosabb ha bekukkant, szerintem ez nem bizonytalanítson el. Végül max azt látja amit Te elmondtál neki, vagy még azt sem. (mármint a barnázást)

16387. Macsek7777
tegnap 14:10

Sziasztok!

A BMC-be járok Szűcs doktorhoz. Lehet félre értettem valamit, ha azt mondjátok ez szép tüsző szám akkor az jó. Most nem mondott semmit, mármint a tüszőket elsorolta, de képtelen voltam megjegyezni, a legnagyobbak 15-16mm-esek, de a legtöbb 14mm-es. Gondolom elégedett, nem változtatott a gyógyszer adagon. Illetve igen, de csak mert kedden leszívás. Nagyon izgulok.

A bal oldalon most nem látta a petevezető problémát, a jobb oldalon egyértelműen látszik.

Zsanci, szerintem azért tudja egyértelműen kijelenteni, hogy el van záródva, mert ha nyitva lenne nem tudna feltelni folyadékkal és nem látná uh-on. A gyulladás csak feltételezés, mert az szokta elzárni, de persze endometriozis is lehet, meg ki tudja még mi. Igyekszem pozitív lenni, más úgysem tehetek.

16386. Excaliburné (válaszként erre: 16381. - bobo78)
tegnap 13:00

Szia Bobo,

Örülök,hogy nincs már ciszta és hogy holnaptól tovább szurkálhatod magad.😊

Hajrá tüszők🍀🍀🍀

16385. Excaliburné (válaszként erre: 16382. - zsanci79)
tegnap 12:55

Ha eljutok ebben a szakadó esőben egy drogériába,akkor holnaptól nézegetném már...

Hátha...

16384. bobo78 (válaszként erre: 16383. - zsanci79)
tegnap 12:00

Hogy belém kukkantson :-), hogy mennyire barnázok.

Tudom, hogy néha már túl sokat aggódom, erről jó lenne leszokni.

16383. zsanci79 (válaszként erre: 16381. - bobo78)
tegnap 11:43

Nem ismerem ezt a gyogyszert.

De milyen vizsgalatra gondoltal az uh-n kivul?

Remeljuk a stimuval beindul a petegyar! 😃

16382. zsanci79 (válaszként erre: 16380. - Excaliburné)
tegnap 11:38
Ha mult het penteken volt a beulti, akkor et+7 vagy ma valoban. Mikor tervezel tesztelni?
16381. bobo78
tegnap 11:30

Sziasztok!

Voltunk Kaposváron. Méhnyálkahártyám 3 mm. A ciszta felszívódott. Kicsit nyugodtabb lennék, ha meg is vizsgált volna. Adott gyógyszert a barnázgatásra, Exacyl-t írt fel, napi 3x1-et. Ezt szedte már valaki? Most meg azon agyalok, hogy mivel ezt erős vérzésre adják, merjem-e elkezdeni a kis "szivárgásra".

A fél Gonapeptyl marad, holnaptól pedig jön még a 150 gonal f, meg 1 Meriofert.

16380. Excaliburné (válaszként erre: 16379. - zsanci79)
tegnap 10:20

Dehogy várom ki😁😁😁

Közben azt hiszem csak ET+6 napon vagyok ma.

Jó vagyok számokban,de ez a mit honnan számolunk sokszor megkavar...

Zsanci én se hagyom magam.

Olyan vagyok,mint az elefánt.Nem felejtek😄😄😄

16379. zsanci79 (válaszként erre: 16378. - Excaliburné)
tegnap 08:50

Hu de izgi!

Ilyenkor en mar 2 napja teszteltem 🙈🙈🙈

Nagyon drukkolok! Kivarod a vervetelt?

Az en dragam pedig mindig azt mondja, ha faj a fejem: az en hasam is faj ha ures 😂😂😂

De ezt megjegyzem, es alkalomadtan visszavagok 😉

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook