Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
34105. Zs79
tegnap 20:40
Sziasztok! Indítottam a közelmúltban egy titkos naplót! Aki szeretne segítő hozzáállásával csatlakozni azt szeretettel várom! Életem lapjai :Küzdelem egy közös gyermekért!
tegnap 17:48
Drukkolok!
34103. Gingili
tegnap 16:43
tegnap 14:23
Szia gratulálok nektek ! Nekemis görcsöl minden nap a hasam nagyon reménykedem minden rendbe lesz...
34101. Deda77 (válaszként erre: 34084. - Dinus2)
tegnapelőtt 19:08

A hormonok miatt sajnos igen, mi donorosok kevesebb hormont kapunk, de hormon! Én 20 évig szedtem fogi gátlót, érdekes h ott sose merült fel🤔

Én azt hallottam még, hogy aki nem szül azoknál is nagyobb az esély! Szerintem csak bíznunk kell benne, h nem lesz gond! Egészséges életmód, szűrővizsgálat!

34100. Boci11 (válaszként erre: 34079. - KaBaLa3)
tegnapelőtt 17:22
Remélem, a sok teendő ellenére, (vagy inkább ezzel együtt) veletek is minden rendben 😊❤
34099. Boci11 (válaszként erre: 34079. - KaBaLa3)
tegnapelőtt 17:14

Szia Ági!

Köszönöm, mi jól vagyunk, többé-kevésbé. A szeptemberrel együtt nekem is hirtelen sok dolog szakadt a nyakamba, úgyhogy kevesebbet voltam itt, persze azért néha be-be néztem, és igyekeztem visszaolvasni is, és persze ezerrel szurkolok mindenkinek. :) Egyelőre parkolópályán vagyunk, több okból is. De mindenképp írok ám nektek, ha lesz miről :) csak egyelőre még alakulóban vannak a dolgaink, és nehéz lenne megmondani, hogy mikor tudunk újra belevágni.

34098. turodudi (válaszként erre: 34078. - KaBaLa3)
tegnapelőtt 16:54
Versysben is
34097. Zizike79 (válaszként erre: 34094. - Bargab)
tegnapelőtt 15:47
Így legyen! 🤞🤞🤞
34096. drkb (válaszként erre: 34094. - Bargab)
tegnapelőtt 15:23
Tiszta szívből ezt kívánom neked és minden lombikos társnak. 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀❤❤❤❤❤❤❤
34095. cica45 (válaszként erre: 34094. - Bargab)
tegnapelőtt 15:00
Minden esélyed meg van rá!
34094. bargab (válaszként erre: 34093. - Drkb)
tegnapelőtt 14:21
De szeretnék én is egy UH fotót a fa alá... 😊
34093. drkb (válaszként erre: 34092. - Turorudi2)
tegnapelőtt 11:08

Mi az elsőt mindenkinek elmondtuk. Fogalmunk sem volt arról, hogy gondok vannak a férjemnél...aztán a sajnálkozások és a csalódottság...ohhh édes istenem a drága jó szüleim bánata. Nehezebben viseltem, mint a tudatot, hogy a rögösebbik utat osztotta a kártyamester odafent. A Forgács Intézetes pofonok után tiszta lappal kezdtünk. Jó volt, hogy csak mi tudtuk. Könnyebb volt.

Aztán amikor kiderült, hogy sikerült nem tudtuk, hogyan mondjuk el. A 4D ultrahang képét raktuk a karácsonyfa alá anyáéknak. Az én mindig kőszikla apukám sikítva sírt, az anyukám meg nem értette, hogy ez micsoda...megkérdezte kinek lesz gyereke...

34092. Turorudi2 (válaszként erre: 34061. - Drkb)
tegnapelőtt 09:17
Ez egy akkora igazsag, amit leirtal! Dettó nálunk is a helyzet. Senki nem tud semmit és ez igy sokkal jobb. Persze anyos neha jon szoveggel: “ szomszednoje, utolso pillanatban szult gyereket 41 évesen” stb stb. A sogornomnel pletykasabb es gonoszabb embert nem is ismerem, a szuleimet kimélem a szomorusagtol... tudnek meg sorolni, de nem teszem mert mi sem foglalkozunk a masik mit mond témaval.
34091. Dinus2 (válaszként erre: 34088. - RosaGina)
tegnapelőtt 08:15
Szia! Én is járok rendszeresen vizsgálatra. 31 éves voltam, nagyon fájt a mellém, akkor voltam először, kiderült pici cisztáim vannak. Na a ciszták is növelik. Mindig kérdeztem mivel lehetne őket eltüntetni, mondták nem lehet. Legutóbb mikor voltam csak egy volt. Nekem is járnom kell rendszeresen. Úgy nem lehet élni szerintem, h mindig rettegünk, akkor mikor élünk? Van egy ismerősöm 43 éves, azt se tudja mi az a mammografia. Egy másik ismerősöm 50 éves most jött vissza dolgozni. Méhtest rák. Májusban kiderült neki, októberben műtötték meg. Nem volt sebész, aki megműthette volna. Inkább ez itt a baj. Magánba tudunk bármit csinaltatni.
34090. drkb (válaszként erre: 34067. - Bargab)
tegnapelőtt 07:02

Hosszú történet a miénk, ráadásul az egészet a boldog tudatlanságban próbáltam végig csinálni. Az egész életem és a munkám a problémákról és azok megoldásáról szólt, talán ezért az orvosi dolgokban vakon próbálok hinni a szakemberekben. Az egész baba projektet robotként csináltam végig. Azt hiszem,hogy ez egy olyan teher volt, amit lelkileg csak így bírtam elviselni. Túl rögös volt az utunk, túl sok buktatóval. Amikor azt hittem új gond nem jöhet, gyorsvonattal érkezett kettő. Amikor egy gondot megugrottunk, orra estünk a következőben. És amikor több buktató nem jöhetett akkor, buktunk abban amiben már addig jó néhányszor. Közben szabályokat állítottam fel fejben, amiket mind be kellett tartanom, quasi kabalaként. Biztos ismered: nem mondom el senkinek, reggel a fórum elolvasása az első, a kabala zoknimat veszem fel UH-ra, beültetés után csak a fekete nadrágomat hordom stb, mert ha elmondom, nem a fórummal kezdek, vagy nem veszem fel stb akkor nem sikerül. Annyi szabályom volt, hogy majd belehülyültem. Itt a gyerek és ha orvoshoz megyünk még mindig a kis kék zoknit húzom fel.😊

A megjegyzést tevőkkel rég nem foglalkozok, ha nagyon fontos ember akkor veszem a fáradtságot a válaszra, a nem fontos népségen csak nevetek. Ráadásul a helyzet a humoromat a végletekig élezte...mára mindenki várhat egy vicces szurka-piszka választ. Lassan megunják.☺ egy ismerősöm maradt, akinek nagyon be tudnék már szólni, de nem akarom megsérteni mert van épp elég gondja. Sokkal nagyobb, mint hogy én 50 évvel idősebb vagyok a lányomnál. Egy autista gyereket kell majd egyszer hátra hagynia...

Ugyanakkor mindennap izgulok a fórumozókért, várom a jó híreket, a baba áldást, mert mindenki, aki itt van az megérdemli a babaáldást.

34089. RosaGina (válaszként erre: 34047. - Bargab)
tegnapelőtt 02:26

Ez nagyon szép.

És nagyon igaz!!

34088. RosaGina (válaszként erre: 34084. - Dinus2)
tegnapelőtt 02:21
Nekem volt 3 stimum, nem vagyok fiatal, csitri koromban évekig szedtem fogamzásgátlót és volt egy brutális mellgyulladásom is szoptatás elején...
34087. Hanga05 (válaszként erre: 34061. - Drkb)
szept. 14. 23:47
Igen, az a legjobb, ha nem süllyedsz le a más életén csámcsogók szintjére. Ne rontsák el a boldogságotokat!
34086. wkatalin2
szept. 14. 22:28

Sziasztok!

Én most voltam emlő uh vizsgálaton -rendszeresen járok emlő ciszták miatt- és egyeztettem a radiológussal, hogy mennyire okozhatnak problémát ezek a gyógyszerek. (Én Estrofemet és Utrogestant kapok) Az orvos szerint nem jelent kiemelkedő kockázatot, mint aminek egyébként is ki vagyunk téve: pl. ételek, víz stb stb. Nyilván egyik orvos sem ígérheti meg, hogy nem lehet gond, de sajnos még most is rengeteg olyan ember van, aki nem jár rendszeres szűrésre, vagy nem figyel az egészségére.

34085. KaBaLa3 (válaszként erre: 34082. - Zizike79)
szept. 14. 21:48
Ên is azt gondolom, hogy több tényező kell hozzá, önmagában a hormonok nem feltétlenül okoznak daganatot. Én sem paráztam emiatt soha, remélem, igazam lesz. Nyilván el fogok menni majd mammográfiára, épp a héten kaptam behívót, most először életemben. Fél év múlva elmegyek, bízom benne, hogy minden rendben lesz.
34084. Dinus2 (válaszként erre: 34083. - Deda77)
szept. 14. 21:23
A petesejt donoros lombikkal is ez a helyzet? Mert ugye a stimu miatt mondják, h növeli? Na és, ha valaki több évig akár 10 fogamzásgátlót szed és az esemény utáni tabletta. Na én azt is olvastam, ha valaki idősebb korban vállal babát az is növeli, mégha spontán. Na meg ha nincs gyerek és nem szoptatott, aztan meg azt h ez baromság és nincs összefüggés. Na meg, ha valakinek szoptatás közben begyullad a mellé az is növeli, na meg mi növeli még?
34083. Deda77 (válaszként erre: 34080. - KaBaLa3)
szept. 14. 20:09
Nekem a doki azt mondta, hogy mammográfia évente ( 2 helyett) és h közte legyen egy uh is! Sajnos igen növelheti!
34082. Zizike79 (válaszként erre: 34080. - KaBaLa3)
szept. 14. 19:51
Én csak az internetes rövid verziót láttam, nem is tudom, akarom-e paráztatni magam a részletekkel. A kaális doki anno azt mondta erről, h a legújabb kutatások szerint a meddőséget okozó tényezők hajlamosíthatnak a mellrákra, nem a hormonok. En egy rákkutató ismerőst is megkérdeztem, annyit tudnak, h van valami összefüggés a hormonkezelés és a rák között, de ennek a módját nem ismerik és nem is tudják, h milyen mértékben növeli a rizikót, és csomó más tényező is befolyásolja. Szóval ez egy lutri, mint minden az életben, legalábbis én már ezzel nyugtatom magam. Ja és az is hajlamosít a mellrákra, ha nincs gyereked, nem szoptatsz, stb., szóval nem tudom, mi a jobb... 😂 amúgy ez meg egy teljesen mást mondó kutatás elég nagy mintán: [link]
34081. Dorneo (válaszként erre: 34080. - KaBaLa3)
szept. 14. 18:16
Igen, láttam én is. (Bár egyesek cáfolják, hogy nem elég alapos volt a vizsgálat). De mást nem tehetünk, minthogy rendszeresen szűrésekre járni. Én mondjuk nem is merek sok hormonos lombikot bevállalni.
34080. KaBaLa3
szept. 14. 17:51
Lányok, pár hónapja volt szó arról, hogy vajon a sok hormon növeli-e a mellrák kockázatát. Az e heti HVG-ben van erről egy cikk. Nem megnyugtató😩
34079. KaBaLa3
szept. 14. 17:44

Eszti, Gabi, remélem jól vagytok a csend ellenére. Nagyon sokat gondolok rátok, ha már írni nincs időm, de már olvasni is alig😩

❤❤

34078. KaBaLa3 (válaszként erre: 34072. - Nyuszilufi)
szept. 14. 17:39
Kaáliban 12 után már 0. napnak kellett számolni.
34077. cica45 (válaszként erre: 34072. - Nyuszilufi)
szept. 14. 17:34
Intézet függő is. De legtöbb helyen a 15 óra után 0.nap.
34076. Anikkk (válaszként erre: 34075. - Klaudia20)
szept. 14. 17:30
Nekem meg a nőgyógyász azt mondta úgy időzitsem hogy még ovulacio előtt. Csak baromi nehéz helyet szerezni gyorsan mikor szabálytalan a mensi😔
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook