Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! fórum

Lombikprogram 40 felett - nekünk is sikerülni fog! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
22387. Deduka (válaszként erre: 22380. - Tundev)
ma 01:28

Én is szerettem volna, ha ez az egész csak kettőnkre maradt volna. Elvégre akik spontán próbálkoznak, azok sem jelentik be mindenkinek -normális esetben-, hogy 'most akciózunk'... Úgy is éreztem mindig, hogy ezzel elvettek tőlem valamit.

A munkahelyemen mindig tudták a közvetlen kollégáim (3 fő), hogy épp mi történik; hiszen hiányoztam a munkahelyemről, és még ha csak UH is volt, be kellett jelentem, hogy miért megyek be később dolgozni.

A családdal, barátokkal viszont a többedik lombikoknál már meg tudtuk csinálni, hogy nem tudtak semmiről.

Sziminél pl. csak a 16. héten mondtuk el úgy, hogy előtte 3 hétig kórházban feküdtem vérzés, fenyegető vetélés miatt.

22386. danoni (válaszként erre: 22376. - Gingili)
tegnap 23:41

Sajnálom én is, Gingili.

De fel a fejjel, és ha érzel még magadban erőt, akkor csak tovább, előre! A 8. is sikerülhet :) (Persze ne kelljen annyit várnod rá)

22385. danoni (válaszként erre: 22380. - Tundev)
tegnap 23:38
Nekem legtöbbször - utolsó, sikeres alkalommal is - csak a cégnél tudták, hogy épp programban vagyunk. Kis cég, családias légkör, a vizsgálatok miatt ott nyilván nem lehetett titkolni, de a kapcsolatunk is olyan, hogy nem titkoltam volna. Engem az frusztrált, mikor a sikertelenséget kellett elmondani annyi helyen, annyi embernek, akik tudták, hogy épp benne vagyunk a programban, ezért mondtam el minél kevesebb embernek. Utolsó alkalommal annyira nem tudta senki, hogy a család is (szüleink!) Karácsonykor tudta meg, amikor már 17 (!) hetes voltam. Igazán szép Karácsonyuk volt :).
22384. Rmónika (válaszként erre: 22383. - Mazsola1978)
tegnap 23:24
Azt nézik, hogy a gonapeptyltől remélhetőleg nem alakult ki cisztád. Ha odabent minden rendben jöhetnek a stimuláló injekciók. Én legalábbis így tudom. :)
tegnap 23:04

Gonapeptyl long protokoll kezdődött nekem múlt héten, rendben megjott, és holnap du 2-5.napi uh lesz.

Ilyenkor mit néznek?

22382. Mazsola1978 (válaszként erre: 22376. - Gingili)
tegnap 23:02
Gingili, sajnálom, folytasd majd, amikor kész vagy rá.
22381. Kella
tegnap 22:22

Sziasztok

Gingili, nagyon sajnálom.

Ági mindenképp jelentkezzél, pláne úgy,hogy ennyi mindenen keresztül mentél, nálad hitelesebb embert nehezen lehetne találni.

Lányok ismételten segítségeteket szeretném kérni.

Nekem az orvos most javasolta, hogy szedjem Resvita vitamint, mégpedig reggel 1 tablettát éhgyomorra. Kérdeztem is tőle hogy ha nekem reggel Letroxot is kell szednem szintén éhgyomorra akkor ezt hogy csináljam.

A válasza az volt, nyugodtan vegyem be együtt a kettőt.

Viszont a vitamin dobozán azt írják ,hogy étkezés után bő vízzel kell bevenni.

Van aki szedi ezt a vitamint?

Szerintetek, most mikor vegyem be?

22380. tundev
tegnap 21:48

Gingili, basszuuuuus :((( most összetör, majd koronát igazít és feláll. És a 2.sikerül! Szívből kívánom!

Ági, mindenképp vágj bele! És igen, lenne rá igény...akár egyéni, akár a pár mindkét tagjának.

Nagyon érdekes volt a mai hozzászólásokat olvasni. Engem tudjátok, hogy mi "zavar"? Hogy amikor az újabb kör lombikot kezdek, ugye a család és a legközelebbi barát(ok) tudják. Aranyosak, cukik, érdeklődnek, aggódnakt. És én ezt érzem "stresszesnek". Mármint imádom őket és végtelenül hálás vagyok, hogy velem együtt szurkolnak, de néha úgy érzem, hogy bárcsak erről senki ne tudna. És azért, mert amikor kudarc ér, akkor olyan rossz azt elmondani, beszélni róla. Én könnyebben tudnám magam feldolgozni...legalábbis így gondolom. De a családom annyira jó fej amúgy, hogy amikor a múltkori nem sikelült és elmondtam, sajnálták, de biztattak. Viszont csak akkor, csak ott beszéltünk róla. Utána nem kérdezősnödtek, hagytak minket "gyászolni" csendben. Amiért nagyon hálás vagyok. De persze most új kör és persze tudnak róla...de nagyon diszkréten kezelik...remélem most végre jó hírekkel fogok jönni. :)

Turorudi, de jo hír...tényleg vannak csodák. ;)

Kriszix, szerintem a 13 az egy szerencseszám. ;)

22379. Babyonboard (válaszként erre: 22274. - Macs777)
tegnap 21:46
Huzos napom volt, most jutottam szabadidohoz. A ket utolso protokollt kertek el a csehek, nwm mindet. Az eddigi protokollok kozul a 4. es 5. volt jo. Nem a protokollok miatt mentunk ki hozzajuk, hanem a MACS es ERA teszt miatt. Az immunszupressziv kezelest, amiz kapni fogok nem lesz tul jo a petefeszkeimnek, ezert meg elotte kell a petesejt gyujtogetes. Nem nagyon lesz tobb lehetosegem mar sajatra, es igy varatlanul ert 44 evesen a long protokoll. Abbol meg kicsit elegem van, hogy mar az elozo doki is folyamatosan azt bizonygatta, hogy 600 eves vagyok, ezert nem sikerul. Amikor kiderult, hogy alloimmun problema es th1 tulsuly probleam van, akkor pedig megsertodott, hogy kivizsgaltattam magam. Majd benan lett beallitva a progi. Kicsit olyan erzesem van, mintha azt probalgatnak bebizonygatni, hogy ugyse sikerul. Kozben meg total eselytelen volt ez eddig, mert a th1 tulsulyra az ivig se eleg. Csak kellett egy ev, hogy ledarsljak minden vizsgalatot, es ehhez erto dokit talaljak. Kicsit attol felek, hogy a csehek ne a petesejt donor ivf fizetokepes keresletet lassak bennem. Nem tudom mennyire karositja a sok hormon a petesejtek fejlodeset. De eddig tobb pozitiv velemenyt olvastam. Probalok bizni, mast ugyse tehetek.
22378. Ági'74 (válaszként erre: 22373. - Cinci75)
tegnap 20:09
Köszönöm szépen, Cinci, róluk hallottam én is.😘
22377. SSSzilvi (válaszként erre: 22376. - Gingili)
tegnap 19:14
Borzasztóan sajnálom. Nem is tudom mit mondjak. Annyira bíztam...
22376. Gingili
tegnap 18:34

Nagyon köszönöm mindenkinek a reggeli szurkolást és az együttérzést is. Annak ellenére, hogy benne volt a pakliban, szörnyű szembesülni a tènnyel...

Most pihenőpályára megyek, megpróbàlom ezt megemészteni valahogy. De nem hagylak itt benneteket, mert szeretem ezt a közösséget és szívből drukkolok az épp csatába indulóknak!

Ursula kérlek, majd javíts a drukklistán.

💔

22375. macs777
tegnap 18:24

Végigolvastam a hozzászólásokat a psziché témában és nagyon érdekes, inspiráló gondolatok voltak, köszönöm Nektek. Valahol mindenkinek igaza van, mert mindenki másképp van összerakva és máshol is jár az úton.

Ági előszöris: én nagyon el tudlak képzelni egy ilyen szerepben, és szerintem bőven lenne rá igény. Egy barátnőm hihetetlen érzelmi hullámvasúton és belső kutakodáson megy most keresztül az első lombik kudarc után, a férje pedig tehetetlenül és értetlenül áll, így közelről látom, hogy mennyire fontos ez.

Reggel írtam egy hozzászólást, megpróbálom beszúrni, hátha sikerült kijavítanom a trágárságot, amit lehet, hogy 2 szó összeolvasásával lát a rendszer.... Ha sikerül elküldöm.

22374. macs777 (válaszként erre: 22351. - Gingili)
tegnap 18:19
Ilyenkor mindig minden szó bennszakad. Szívből sajnálom!
22373. Cinci75 (válaszként erre: 22345. - Ági'74)
tegnap 15:59

Szia Ági!

Varga Katka ugyanezt lépte meg és megalapította a Csillagkuckó Alternatív Termékenységi Központot, lehet hogy érdemes lenne vele beszélned.

[link]

Angolt tanított, volt egy nyelviskolája és szintén lombikos anyuka, most ő szervezi a Vörös fonal csoportot, amire én is jártam.

Szerintem is szükség van olyan szakemberekre, akik személyes tapasztalattal rendelkeznek, mert ezt az élethelyzetet másképp nem lehet megérteni.

Sok sikert kívánok🤗

22372. Audreyenn (válaszként erre: 22351. - Gingili)
tegnap 15:41

Szívből sajnálom!!!😢

Sok erőt és kitartást kívánok!

22371. Rmónika (válaszként erre: 22351. - Gingili)
tegnap 15:40
Borzasztóan sajnálom! Sok erőt kívánok és kitartást! 😭😭😭
22370. Boci11 (válaszként erre: 22351. - Gingili)
tegnap 15:33

Jaj Istenem! 😢

Nagyon-nagyon sajnálom. Sok erőt kívánok neked!

22369. maszatcoco78 (válaszként erre: 22359. - Turorudi2)
tegnap 15:10
Reméljük a legjobbakat! 🍀🙏 Igen, a mieink egyike is slow volt, és én “későn érőnek” neveztem el.
22368. maszatcoco78 (válaszként erre: 22351. - Gingili)
tegnap 15:08

Jaj, ne!!! Annyira gondoltam Rád és szorítottam! 😔

Sok erőt kívánok!!!

22367. mannamari (válaszként erre: 22351. - Gingili)
tegnap 15:02
Nagyon-nagyon sajnálom. :(
22366. Parvati42 (válaszként erre: 22359. - Turorudi2)
tegnap 14:50
Kicsi a bors, de erős 🍀💪
22365. Parvati42 (válaszként erre: 22351. - Gingili)
tegnap 14:48

Drága Gingili, szívemből sajnálom 😪😪😪

Ha bármiben tudunk segíteni, kérlek ne habozz jelezni.

22364. Dalandi (válaszként erre: 22351. - Gingili)
tegnap 14:47
Drága Gingili, nagyon sajnálom! Sok erőt kívánok nektek!
22363. reka7810 (válaszként erre: 22351. - Gingili)
tegnap 14:38
Nagyon sajnálom. 😥
22362. Turorudi2 (válaszként erre: 22348. - Kriszix)
tegnap 14:20
Koszi ❤️☺️
22361. Turorudi2 (válaszként erre: 22344. - Ági'74)
tegnap 14:18
Koszi Agi ❤️
22360. Turorudi2 (válaszként erre: 22342. - Parvati42)
tegnap 14:18
Koszi Parvati ❤️🍀🙏🏻
22359. Turorudi2 (válaszként erre: 22341. - Maszatcoco78)
tegnap 14:16

Koszonom ☺️🙏🏻

Nem, kettot ültetnek itt. Embriologus mondta hogy a “gyenge” amit ugye paromnak leszivas utan mondtak h kuka az “slow” de vegulis fejlodik.. ha meglesz mindharom holnap akkor egy fagyiba megy. De nem tudom mi alapjan valogatnak majd. Egyre mondta h nagyon jo minoségunek tunik 🙏🏻🍀 masik, ugye kicsinek hivom ☺️ most fog osztodni csak..

22358. Turorudi2 (válaszként erre: 22351. - Gingili)
tegnap 14:12
Sajnalom ❤️😓
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook