Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Letört a kisfiamnak a tejfogábol, mit tegyek? fórum

Letört a kisfiamnak a tejfogábol, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


3. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 20:30

Az én fiam dobott egy hasast a melóhelyem folyosóján. Pici csücsök neki is letört. A szája is icipicit vérzett, nem vittem dokihoz, mert nem mozdult el foga.

Pár hónap után megkopott a törött rész, lekerekedtek a sarkai. Alig látszik. 3 éve volt, semmi baja a fogacskának, fehér.

2. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 5. 19:02

Ne aggód túl.Vidd el a fogorvoshoz, tesznek rá fedőtömést.

Az én fiamnak is tört tejfoga 6 évesen, most esett ki neki, nem lett fekete a foga, pedig 5 éve fedték le és mikor elkezdett mozogni, akkor leesett a tömés. :) Most meg már a fogtündérnél van...

2023. febr. 5. 17:11

Sziasztok, elegge ideges vagyok, mert nemtudom, h tortent. Letettem aludni, semmit nem vettem eszre, es mire felkelt, etetsnel eszre vettem, h egy picit letort a foga sarkabol... Attol felek, h nehogy elkezdjen rothadni. Szukseges menni fogorvoshoz, hogy a hegyes reszt lekoszorulje?



Elegge aggodom. Sajnalnam, ha fekete fogai lennenek, azert megiscsak meg ott lesz par evig.



Mossuk egyebkent minden nap.



Koszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook