Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyéves kisfiamnak, szinte egyik napról, a másikra elszineződött a foga! Maltofer cseppet szed, lehet ettől? Mit tegyek? fórum

Egyéves kisfiamnak, szinte egyik napról, a másikra elszineződött a foga! Maltofer cseppet szed, lehet ettől? Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


7. csera (válaszként erre: 5. - Nonci26)
2008. szept. 8. 12:09

Én is a teába teszem, kb. 3 hónapja használjuk. A múlthéten átesett egy-két vírusos betegségen, a szájában is lettek apró fehér pöttyök, ezt ecseteltem, Canesten oldattal. Lehet a kettő együtt, nem tudom! A lényeg, hogy minél hamarabb szeretném, ha lekopna ez a barnaság, mert félek, hogy elromlik a foga :(!

Az lenne végülis a kérdésem, hogy szerintetek, használhatok neki fogkrémet? Ti melyiket ajánljátok?

A nagylányomnak van itthon, Gabi és Vademecum gyerekfogkrém is.

2008. szept. 8. 12:07

Szia, mi is szedtük fél évig, most hagytuk abba, simán kiskanállal adtam, de soha nem szinezte el a fogacskákat.

Naponta egyszer mosunk fogat, már használunk gyerek elmex fogkrémet is, bár a legtöbbször fogínyvakarásra használja :)

Nem próbáltad ruhával letörölni, lejön???

2008. szept. 8. 11:37
Szia:)))nekem is egy éves a kisfiam és szintén Maltofert cseppeket szedünk,de én a teájába szoktam neki beletenni,mert másképp nem volt hajlandó bevenni,és a doktornő ajánlotta,hogy nyugodtan tegyem a teájába,és neki nem színeződött el a foga:))))
4. Szamó (válaszként erre: 3. - Csera)
2008. szept. 8. 09:35

Ismerős... :-)))))

De gyakoroljatok szorgalmasan és sikerülni fog hamarosan. Más ötletem sajnos nincs.....


Nekem kicsit könnyebb, mert Gergő már nagyobb....

2008. szept. 8. 09:30
Elég nehéz még neki fogatmosni :)))! De azért próbálkozunk! Köszi!
2008. szept. 8. 09:28

Szia!

Igen, lehet attól! Az én kisfiam 5 éves, ő is Maltofert kap, csak rágótablettát. Csupa barna tőle a foga, nyelve, sőt, majdnem fekete a széklete. Fogmosás előtt szoktuk neki adni, így hamar lekopik.

2008. szept. 8. 09:24
Egyéves kisfiamnak, szinte egyik napról, a másikra elszineződött a foga! Maltofer cseppet szed, lehet ettől? Mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook