Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kutya fülén van egy vérömleny, mit lehet vele tenni? fórum

Kutya fülén van egy vérömleny, mit lehet vele tenni? (tudásbázis kérdés)


2020. dec. 5. 17:14
Igen, azért írtam, mert sokan támadják ha valaki kérdez. Elmondta az orvos is, hogy újra telik, ha leszívja, nem is türelmetlen vagyok, csak amióta látta orvos, azóta nőtt, de nem lehet elérni, mert hétvége van, és nincs ilyenkor ügyelet csak kB 20km.Jól van, eszik ugyanolyan mint máskor csak aggódom.
2020. dec. 5. 11:31

Hát én láttam olyat is, hogy betokosodott és a kutyának dagadt maradt a füle. Hiába tisztította ki az állatorvos, újra gyűlt.

Aztán láttam olyat is, hogy nem vittem el emiatt műteni, és gyönyörűen felszívódott a vérömleny.

4. PanniBp. (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2020. dec. 5. 10:39
Szia, írod... "Először is szeretném leszögezni, hogy jártam vele állatorvosnál..." Ezt miért írtad le? Talán attól tartottál, hogy majd valaki megkérdi: vitted állatorvoshoz? A lényeg: gyógyuljon meg a kutyus.
3. asgardi (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2020. dec. 5. 08:41

Csörögj rá telefonon, vagy esetleg az ügyeletesre, hogy ez normális-e?


Ha oda kapott szurit, vagy esetleg a közelébe, simán lehet, hogy attól lett nagyobb. Nálunk oltás után fordult már elő, hogy puklis lett a kutyus, ahova bökték. Nem vészesen, 1-2 nap alatt el is tűnt.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Liliomszál33)
2020. dec. 5. 08:39
Volt, ahogy rázta a fejét a fülében megpattantak a kapillárisok. Felnyitották , és kitisztították neki.
2020. dec. 5. 08:35
Először is szeretném leszögezni, hogy jártam vele állatorvos nál kapott antibiotikum injekciót, az mondta az orvos, kell 2 hét mire alakul. Ma reggel viszont határozottan nőtt. Volt már valakinél hasonló?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook