Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kötöttségek nélkül fórum

Kötöttségek nélkül (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
202. Mulan
2012. júl. 17. 18:11

HŰŰŰŰ.

Kicsit nem vagyok, és mik történnek.

Na, de lányok....

2012. júl. 17. 10:05

kedves életkezdés!



én is léptem már ki majdnem az ablakon! nekem nem kell mesélni. mielőtt még megsajnálom a bagázst.



nem tudom, hogy te mit jössz ezzel, én soha nem láttalak , és nem beszéltem veled.


a lényeg a következő: ha konfliktus van , meg lehet beszelni, és vissza lehet változtatni a klub címet. A való életben is vannak konfliktusok, és ott is úgy szokták szépen megoldani, ha megbeszelik, és nem kizárni embereket....

ezt úgy hívják, hogy kommunikáció!

valahol oktatják is!


Nicatorra lehet, hogy ráférni egy kis továbbképzés, és akkor nem érezni magát olyan egyedül.


ez volt dióhéjban.


de ezt nicatornak mondanál el, de ugze ő most elhatárolódik. A depinek egyik legnagyobb okozója, hogy az ember elhatárolódik a számára kellemetlen érzelmektől. MEgoldás: felelősséget kell vállalni, és integrálni őket.


Lehet arról órákat, napokat beszélni, hogy ilyen meg olyan szarul vagyok, de nem az a megoldás.

2012. júl. 17. 09:58
Viszont nem értem, hogy miért folyok ebbe bele...
199. Dinasztia (válaszként erre: 198. - Életkezdés)
2012. júl. 17. 09:58

Tudom drága...sajnos nagyon is...:(((


Olvass csak vissza!

Ott, ahol már nem vagyok tag!

Hidd el, nemhiába csatlakoztam!

2012. júl. 17. 09:03

Tudjátok milyen érzés a pszichés rosszullétek legalján lenni?Tudjátok milyen egy öngyilkossági gondolat,egy öncsonkítási gondolat,milyen ha az ember nem bír kilépni a lakásból milyen az ha kimegy és elájul és mentőt kell hívni???Tudjátok????Érzitek??????????

Abban a klubban tudják átérzik és segítenek....egy vigyorogjunk osztjólleszünk klubban nem....nem a betegségeinkről beszélünk csak és más dolgokhoz millió fótum van de ha a földön fekszek a parkettán és sírógörcsöm van és ép meg akarok halni és ehhez be is vettem egy halom gyógyszert és csak a net van és ez a klub akihez fordulok mert a családot bármi okból kifolyólag nem akarom tudatni erről de élni akar a testem és a lelkem és az agyam csak a szívem nem...á mindegy,soha nem fogjátok megérteni a klubbos szűk csapat meg igen.....barátkozni a klubon kivül is lehet ha nyiltan irok olyat amit leirtam többen megköveznek mint nem az pedig egy mélypontban lévő emberre halálos is lehet...én átéltem és átélem és küzdök ellene.....



mindegy,itt megujunk,elnézést café de nekem köztük nincs kedvem így a klubban ujjulgatok veled ha nem baj....hozzájárulok hogy ezt a mod törölje amit irtam hogy hosszú távon ne maradjon itt mert ez ozz a fórumodban meg is irom ezt a moderátornak de addig szeretném ha ezt elolvasnák...mármint törlésig...köszönöm neked pedig elnézésed kérem kedves fórumnyitó de csak a tied...puszi:)

197. Dinasztia (válaszként erre: 196. - Tavasz007)
2012. júl. 17. 08:27

Köszönöm Tavasz ez jól esett!


Számomra az az elképesztő, hogy egy olyan oldalon bántanak meg, ahová épp azért mentem mert problémáim vannak.

Tegnap este úgy feküdtem le, hogy roppant csalódott voltam. Nem is aludtam jól.:(

Még mindig nem értem a helyzetet...


Ez is egy tanulság...és ott a pont!


Köszönöm a meghívást, csatlakozni fogok.:)

196. tavasz007 (válaszként erre: 193. - Dinasztia)
2012. júl. 16. 23:51

egyetértek dinasztiával.


a másik, mit csináltok ebből ekkora ügyet????

hát valaki megváltoztatta a fórum címét. és?

azt, kérem, vissza lehet változatni, senkinek sem a lábát vágták le, ami nem nő vissza!


panaszkodnak emberek, hogy nincsenek barátaik, aztán amikor lehetne, akkor meg csinálnak egy ilyenből egy kisebb felhajást.. és kizárnak másokat a "klub" -ból. Hát így nehéz is barátságokat kötni.


vihogó klub? talán meg kéne tanulni nevetni a saját hülyeségeinken néha, és akkor már nem is vagyunk annyira depisek.


én is csalódtam. ennyi.


én nyitottam egy klubot, oda csatlakozhatsz, dinasztia, ha gondolod :)


csak pozitivan a címe talán, de láthatod, hogy tavaszoo7 a szerző.



jóéjszakát.

195. Életkezdés (válaszként erre: 185. - Tavasz007)
2012. júl. 16. 22:37

Szia!

Mindenkinek joga van csinálni egy klubot....Nicator megtette ezt adott embereknek adminjogot,erre páran pár nap vagy pár óra tagsággal átalakitottátok ahogyan gondolni vélitek.....nem sírás rívás folyik ott sem,de vnnak dolgok amiket nem irnánk ki nyiltan és rossz napokon jobb ott megbeszélni mit érzünk mint nyilvánosan....természetesen pozitivak próbálunk lenni ez a fórum is arról nyilt egy klubtag nyitotta.....komoly nem komoly ,minimum az idnitó válaszát megvárhattad volna...nem fogom túllihegni de nagyon ronda dolog volt.


a társaság marad és az a cél hogy segitsen másoknak is nem egy vihogóklub hanem segitség beteg embereknek....egy pozitivan cíímű klubba nem fog betérniaki ép mélyponton van....ennyi

194. Életkezdés (válaszként erre: 167. - B14310253d)
2012. júl. 16. 22:32

:)köszönöm:)

nálam is alakulgat az alakulás de lassacskán...ami nem baj csak visszafelé ne haladjak mint eddig...

193. Dinasztia (válaszként erre: 189. - 2545157c39)
2012. júl. 16. 22:18

Írtam neked privibe, hogy miért léptettél ki. Ne fáradj továbra se a válasszal, most már tudom.


Kicsit rosszul esik, hogy én mindent leírtam őszintén, erre se szó se beszéd kidobsz.

Legyél kedves törölni az eddigi hozzászólásaimat!


A bizalom elpárolgott! Sajnálom, mert nagyon örültem a közösségnek!

2012. júl. 16. 16:46
mindenki kihalt innen???
191. tavasz007 (válaszként erre: 190. - B14310253d)
2012. júl. 16. 14:18
:)
190. b14310253d (válaszként erre: 188. - Evecee)
2012. júl. 16. 13:21

ja értem :))


akkor jó:)

2012. júl. 16. 13:21

Semmi baj Café, csak ezt meg kellett volna beszélni.

Mindenkit kiraktam és azok jelentkeznek vissza akik szeretik kibeszélni ezt a szorongós dolgot és vállalják, hogy ezek igenis benne vannak az életünkben, ettől még mi is változtatunk, próbálunk csak egymást segítve.

188. Evecee (válaszként erre: 187. - B14310253d)
2012. júl. 16. 13:20
Mindenkit kiléptetett.csak jelentkezni kell újra.Itt senkire senki nem haragszik:-)
2012. júl. 16. 13:12

én sem gondoltam, hogy ilyen komoly az egész, és én senkit nem akartam átvágni, mármint...nekem fogalmam sem volt, hogy ki lehet admin, ki kit tehet adminná, nekem mindkettő klubcím megfelelt...

szóval...nem igazán értem, hogy miért léptettek ki engem...

bocsánat Nicator, nem akartam senki helyett cselekedni...

dehát mindegy...

186. Evecee
2012. júl. 16. 13:11
Szerintem az ha valaki felvállalja a betegségét az az első lépcső a gyógyulás felé.Vállalni kell nem a homokba dugni a fejünket.Sajnos az akkor is ott van.A saját klubbjait jóhogy komolyan veszi az ember nem véletlenül alapítja.Valamilyen szinten a gyereke egy kapaszkodó.Én szeretek a depressziós szorongós "családban lenni.És attól nekünk is vannak pozitív dolgaink gondolataink.:-)
2012. júl. 16. 12:06

bocsi, en nem gondoltam, hogy egy ennyire veresen komoly.


meg hogy itt mindenki olyan komolyan veszi a sajat klubjat.


ott volt aki beleegyezett, volt aki nem.

szerintem ,ha kiirjuk hogy mi milyen betegek vagyunk, azzal egy betegsegtudatot hozunk letre, es szerintem arra nincs szukseg.

de latom, hogy nem sokan gondoltak igy.


gondoltam, hogy a tarsasag valahogy majd egyuttmarad, de hat ha a cim ennyire fontosabb, mint a tarsasag, akkor legyen ugy.

2012. júl. 16. 11:56

Nem alakult újra, hanem visszaalakul a régire, mert mist kiderült a moderátor azt írta, úgy írtatok neki hogy mindenki beleegyezett a névcserébe és ez nem igaz, a klubot én csináltam és itt sem voltam mikor ez meg lett beszélve. Admin jogokat is azt hittem a klub gazda szokta kiosztani.

Ez nem úgy működik szerintem, hogy bejöttök egy klubba és azt átalakítjátok saját képetekre kevesebb mint 1 nap alatt. Tekintettel kellett volna lenni a régi tagokra. Kikérni mindenki véleményét. Szóval úgy döntöttem vissza az alapokhoz, természetesen klubot bárki nyithat így Ti is nyugodtan megnyithatjátok a csak pozitívan klubot :)

De egy meglévő beváltat átalakítani nem túl jó dolog sztem.

2012. júl. 16. 11:34

hahó, klub megszűnt és újraalakult.

én kívüle vagyok.



meg még sokan mások.

aki akarja folytassa itt. :)

182. Mulan
2012. júl. 15. 13:43
Ja. Jó. Nem vagyok még teljesen magamnál.
181. 2545157c39 (válaszként erre: 180. - Mulan)
2012. júl. 15. 13:41
Hát ahova tegnap csatlakoztál :):)
180. Mulan (válaszként erre: 177. - Tavasz007)
2012. júl. 15. 13:34
Klub?
179. b14310253d (válaszként erre: 176. - Mulan)
2012. júl. 15. 13:31

persze, szerintem is belefér :)

nyugi, csak előre nézz...az ilyen megesik :)

178. b14310253d (válaszként erre: 175. - Tavasz007)
2012. júl. 15. 13:30
jól van, előre előre előre :)
177. tavasz007 (válaszként erre: 176. - Mulan)
2012. júl. 15. 13:28

nyugi, ez belefér!!



nem klubozzunk inkább, vagy mindegy?

176. Mulan
2012. júl. 15. 13:22

Sziasztok.

Szép napot MINDENKINEK!

Hát, én nagyon szégyenlem magam ma. El is bujdokolok.

Az estém jó volt. Nem ettem. Viszont ittam. Sokat. 3-szor 2 dl vörösbor. Nem tudom mi vitt rá. Soha nem iszom. Elkezdtek piszkálni a csajok,hogy ilyen-olyan vagyok,és belementem. Meg rágyújtottam. 26-a óta nem cigiztem. És nem volt megállj.

Most másnapos vagyok, cigizek újra, és a kicsi gyerekeimnek mindezt végig kellett nézni. Anya hajnalban végig rókázza a házat.

Szuper vagyok. Eddig sem éreztem magam jól. Most...

2012. júl. 15. 13:18

a masik es legfontosabb dolog, ne erositsetek magatokban a rosszat, tehat ne ecseteljetek, hogz ma volt , vagy majdnem volt egz panikroham , mert akkor csak azrt taglaljatok, es a pozitiv gondolkodasnak ez eppen nem resze.


cafe, elore nezz, ne hatra, ...

174. 2545157c39 (válaszként erre: 173. - Tavasz007)
2012. júl. 15. 13:17
jó reggelt, pedig az nagyon finomkás :D
2012. júl. 15. 13:16
joreggelt, en mar ebedeltem is, gyros talt, nem esett jol.)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook