Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Körömbőr gyulladásra mit használnátok? fórum

Körömbőr gyulladásra mit használnátok? (tudásbázis kérdés)


7. 3016cdaf47 (válaszként erre: 6. - Noemi1207)
2009. ápr. 9. 19:03

a bőrgyógyász egy ujjamon lefagyasztotta - most nagyon csúnya - kettő meggyógyult magától, úgy hogy többet nem engedem meg a fagyasztásos kezelést.

Egyébként orvosi vélemény szerint a steroidtól meg a véralvadásgátlótól lehet... hát... nem tudom, már nem hiszek el semmit. Vannak napok, mikor rendben van, aztán egyszerre két-három köröm körül is begyullad - fájdalmas, szenvedek tőle.

2009. ápr. 7. 16:51
Ha meg is dagad,akkor Tetran krém plusz dunsztkötés kell rá.
2008. nov. 29. 19:51
Köszönöm a jótanácsokat, sajnos, egyik kenőcs sincs itthon, és bár városban élek, ilyenkor az üzletek nincsenek nyitva. Majd csak hétfőn tudok gyógyszertárba menni, addig pátyolgatom, ahogy tudom, kamillám van, borogatni fogom, ha végeztem a vasárnapi dolgaimmal.
2008. nov. 29. 19:46
Nekem a Hydrocortison vált be.Este bekenem....reggelre semmi baja.
2008. nov. 29. 19:35
Körömvirágkrém nagyon gyorsan rendbehozza.
2008. nov. 29. 19:31
Két ujjamon /mindkét kéz gyűrűsujján/ begyulladt a körömbőr, pedig soha nem vágom. Nagyon fájdalmas, kenegettem Neogranormonnal, de eddig nem használt. Tud valaki jobbat?
2008. nov. 29. 19:30
Körömbőr gyulladásra mit használnátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook