Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Könyörgöm segítsen valaki, már nem bírom fórum

Könyörgöm segítsen valaki, már nem bírom (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. márc. 29. 15:42
Nekem se normális a házidokim,előszőr mikor voltam nála minden vizsgálatot csak ugy megakart csináltatni,aztán meg az aszisztens szerint nem is szültem meg nem vagyok még 18.
87. e705905164 (válaszként erre: 83. - D92f936f92)
2011. márc. 29. 15:42
mi már mondtuk mi a megoldás!!hagyd el azt aki ezt hozza ki belőled!!vagy próbáld meg vele ma megbeszélni,hogy hogyan tovább..ha sehogy lehet az a legjobb!
86. Clau26 (válaszként erre: 83. - D92f936f92)
2011. márc. 29. 15:41
elsősorban magadon kell hogy segits értékeld át az életed kicsit..gondold át milyen lenne a babával ketten élni később új párkapcsolatot keresni...ha annyira orvoshoz akarsz menni a háziorvos beutal és az ingyenes..anyám se fizetett sose érte..csak a halom gyógyszerért amiket felirt a doki de jó hogy felirta mert volt mit bekapkodni alkalmanként 100-150 szemet..nekem ez a véleményem a dokikról
85. kevian
2011. márc. 29. 15:39
Nem tudom milyen pénzről beszélsz! Ma hazánkban még van ingyenes orvosi ellátás. Nem műteni kell, hogy lexarnak... Pszichiáter pedig ír neked bogyót, amitől jobb lesz a kedves és nem jön rád a kisebbségi fóbiád. Ettől boldog leszel és a kislányod, párod is az lesz tőle.
84. Dinuss
2011. márc. 29. 15:39
Nem itelkezik senki.Mar felsoroltak atszaz leetoseget de ugy latszik meg se hallod...
2011. márc. 29. 15:37
Igen,lehet itélkezni de amikor segítséget kértem mindig az volt a válasz oldjam meg magam.Kellett volna már rég szakember is de az volt a válasz majd elmulik,ez csak szülés utáni depresszió.Aztán meg idejutottam és itt is itélkeznek pedig biztos nem én vagyok az egyetlen akinek kellene segitség de nincs.
82. Clau26
2011. márc. 29. 15:36
tudod én pont anyám miatt döntöttem el hogy én boldog életet akarok adni a lányomnak soha nem tenném meg azt vele mint amit ő tett velem..hidd el én is sok rossz dolgon mentem keresztül és lelkileg is elég labilis vagyok,de mióta ő megszületett ez megváltozott mióta mondja hogy anya és állandóan bújjik a nyakamba azt mondom ez az élet értelme és hidd el ha feladod olyan érzérsől maradsz le amit örök életetben bánni fogsz.egyébként azt meg csak mellékesen megjegyzem ha egy pasit fél válról kezelsz és kissé leszarsz egyből érdekes leszel számára és te fogsz neki kelleni..ha nagyon kimutatod hogy szereted unalmas leszel és igy fog viselkedni mint a "kedves" párod
81. Dinuss
2011. márc. 29. 15:32
Te beteg vagy komolyan!Szegeny gyerek basszus!!!!:(((
80. Clau26 (válaszként erre: 79. - D92f936f92)
2011. márc. 29. 15:32
pont ő miatta szedd össze magad..egy gyereknek elsősorban az anyjára van szüksége..ha úgy érzed nem vagy képes még miatta se össze szedni magad akkor tényleg nem rád van szüksége..
2011. márc. 29. 15:29
Ezenkívül arra is gondolok hogy a gyereknek inkább egy nagymama kell aki nagyon szereti nem pedig egy lelkileg meggyötört valaki akinek már nincs türelme,mert már idegileg is kész.Apám már nem iszik és nem is igazán van otthon anyu pedig nagyon szereti a babát.Jobban mint engem mikor kicsi voltam.
78. Clau26 (válaszként erre: 76. - D92f936f92)
2011. márc. 29. 15:29
akkor meg??te ilyen életet akarsz a gyerekednek...ő az élet értelme..kit érdekel hogy van e pasid vagy nincs ő ott van neked te vagy az anyja és te vagy neki jelenleg a mindene..és neked is ő..ennyi..
77. Clau26 (válaszként erre: 75. - D92f936f92)
2011. márc. 29. 15:27
igy van merülj csak bele az önsajnálatba...nemtudom miért szültél gyereket ha most tönkre akarod tenni az életét azzal,hogy normális anya mellett nőjjön fel..ő még pici de kb 11hónaposan amikor átölel bújik hozzád puszit ad,az egy olyan érzés hogy felőlem mindenki felfordulhat körülöttem ő itt van nekem és ettől már tökéletesen boldog vagyok...
2011. márc. 29. 15:24
Nálunk is megtörtént és még több rossz is az ital és apám miatt,szóval tudom miről beszélsz Clau.
2011. márc. 29. 15:22
Biztos hogy neki igaza van,mert túlreagálom a dolgokat viszont egyedül érzem magamat.Aki volt barátnőm az is chat.hu-ra csábitana pasizni csak én nem ilyen vagyok.Megszeretnék változni de a sok veszekedés miatt elvesztem azt aki miatt lenne értelme.A baba még kicsi és én arra sem érzem alkalmasnak magamt hogy felneveljem.Nincs akivel megbeszéljem a dolgaimat és ha elsírom magamat akkor nem nevet ki,még anyu is olyan sajnos.Amikor visszagondolok az ediigi életemre csak az állandó magány jut eszembe a sok szenvedés ami mindig körül vett.
74. Clau26 (válaszként erre: 72. - D92f936f92)
2011. márc. 29. 15:22

Már ne is haragudj,de te tudod miről beszélsz???Va 1 gyereked akinek anyára van szüksége nem nagymamára elsősorban hanem az anyjára és ő az élet értelme..Ki nem szarja le a pasit amikor van 1 gyereked??Forduljon fel a tetves beteg állatja legyen már büszkeséget te lány!!!!

Mi a fenét szeretsz egy ilyen beteg állatban?Foglalkozz a gyerekkel szeresd nagyon és neveld fel egyedül!!!

Ja és én tudom milyen az amikor egy anya megakar halni..anyám kb 8x próbált meg öngyilkos lenni 18éves koromig..ne mondjam hogy mennyire tett tönkre lelkileg..sose tenném meg ezt a gyerekemmel..úgyhogy ha ezen gondolkozol hogy 1 pasi miatt kinyirod magad hajrá te észlény DE kérlek a pici nevében egyből sikerüljön is,hogy ő ne élje át azt amit én!!gratulálok a gondolkodásodhoz tudod nem orvos kellene neked hanem egy jó nagy pofán baszás

73. e705905164 (válaszként erre: 72. - D92f936f92)
2011. márc. 29. 15:14

naaa...ne gondolj ilyen hülyeségeket ehy lüke pasi miatt...aki más nőket akiket el sem érhet Istenít!


ajjj....hagyjad inkább el!!neked igenis van értelmed...van egy kisbabád akit fel kell nevelned!!!ha van férjed ha nincs!!ez nem attól függ,hogy neki kellünk e jók vagyunk e neki vagy sem..a gyerek mellett helyt kell állnod!


és inkább tedd túl magad ezen a férfin!

azt mondod mellette sincs sok pénzetek...tehát nem is az anyagiak tartanak össze...szóval nyugodtan lépj...

2011. márc. 29. 15:11
Tegnapóta csak arra gondolok hogy így nem akarok élni,mert nincs értelme.A babának ott lenne anyu de én haszontalan vagyok.Nem érzem hogy bármire is jó lennék,se anyának és mint kiderült még társnak sem.
2011. márc. 29. 15:05
Ezért irtam ide hátha van más megoldás,mivel már nem tudom mit tegyek.Nagyon rossz ez a bizonytalanság.
70. Kis Cidri (válaszként erre: 69. - D92f936f92)
2011. márc. 29. 15:05
Menj el a háziorvosodhoz és mondd el neki őszintén a problémádat és hogy nincs magánorvosra pénzed, neki tudnia kell a megoldást.
2011. márc. 29. 15:00
Elmennék orvoshoz ha lenne miből,lehet vicces de sajnos nincs.Pedig tudom mi a bajom és egyedül nem tudom megoldani.
2011. márc. 29. 14:59
Elment a kollégája az xms-be ipad 2-t venni és ott megjegyezte a hostess lányokra szó szerint:jó csajok is voltak az xms-ben :-) Oké,de akkor ne mondja hogy nem nézem meg őket mert nem érdekelnek
2011. márc. 29. 14:56
Kedves Cic89 szerintem kezd el egyedül, kérj segítséget egy pszichológustól vagy egy párkapcsolati tanácsadótól. Ha te ilyen szépen felismered a problémát, akkor szépen lassan tudod is kezelni azt, főleg ha elfogadod a segítséget. Eddig nagyjából működött a kapcsolatotok, akkor még van remény arra, hogy okosan a jó irányba tudsz fordulni, és a párodat is oda fordítod. Az a legfontosabb, hogy értse te elfogadod a hibádat és igyekszel változni, de kérd meg hogy ő is lássa be ha hibázik, és igyekezzen változtatni.
66. e705905164 (válaszként erre: 64. - D92f936f92)
2011. márc. 29. 14:56
és mit írt?
65. e705905164 (válaszként erre: 61. - Nagyon genyó)
2011. márc. 29. 14:55

:P


hát az is:DDDköszi:)

2011. márc. 29. 14:55
Neki az nem tetszett hogy reggel szóltam a pénz miatt(taxi)meg délután a kedves kijelentése a jó csajokról.Mivel nem lép ki chatről és ha netezek megjelenik mit ir.
2011. márc. 29. 14:53
Ha a kémiai dolog állna a háttérben szerintem előző este nem a gyűrűket nézegetjük,és akkor én sem szeretném még ugyanúgy mint azelőtt.
62. kevian (válaszként erre: 58. - Nagyon genyó)
2011. márc. 29. 14:52
De jó tudni, 5 éve múlt, hogy együtt vagyunk és nem kell rettegnem a 7.től. :DD
61. Nagyon genyó (válaszként erre: 59. - E705905164)
2011. márc. 29. 14:52

Akkor Nektek gratulálok!:D

Biztosan nem csak "az" tartott össze benneteket.De reméljük,hogy azért "az" is!:)

2011. márc. 29. 14:51
Az a baj hogy nem tudok tovább lépni,senkit sem szerettem még ennyire és nem is volt olyan sok kapcsolatom.1 kezemen megtudom számolni,és együttélés még nem is volt eddig rajta kívül.
59. e705905164 (válaszként erre: 58. - Nagyon genyó)
2011. márc. 29. 14:50
akkor mi mindegyiken túltettünk:DDDD
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook