Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sterilizáció után terhes lettem! Valaki segítsen!!!! fórum

Sterilizáció után terhes lettem! Valaki segítsen!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2020. jún. 27. 21:17
Jo napot 3 gyerekem van a 3 gyerek után leköttetem magam (6éve volt a leköttés) most egy hete késik a menstruáció hányingerrem van lehetséges e az hogy terhes vagyok(nem bánám) tényleg van olyan hogy elkötés után valaki terhes lesz? Köszönöm szépen a segítséget előre is
2015. jan. 19. 07:34
cask orvos tud.
2014. dec. 16. 10:07
Igaz régi ez a fórum, de én is 2 császár után elköttetem magam és most már 1 éves a lánykám, aki a lekötés után született. Most aggódok, mert megint késik, pedig a harmadik császárnál ismét elvégezték a sterilizálást egy másik kórházban, más doki...? Hallottatok már ilyenről? Létezik, hogy két lekötés után is állapotos legyek? Ugye nem!!??? A teszt még nem mutat semmit, de csak 3 napja késik...
2012. júl. 25. 09:29

Minden jót sok sikert!

És kellemes nyarat!

2012. júl. 7. 17:58
Jó pihenést!
111. bornika
2012. júl. 4. 11:51

Sziasztok!

Bocsánat,amiért nem írtam mostanság,de iszonyat nehéz ekkora családban időt szakítani magamra.

Janka nagyon édes,sokat eszik,így szépen fejlődik.Már 3 hónapos:)Elkezdett brümmögni,nagyon cuki.Igazi kis gyöngyszem a családban:)A nagyok is imádják,sőt egyre jobban.Már csak egy kis pihenés hiányzik:(

Mindenkinek szép nyarat!

110. Ági05 (válaszként erre: 109. - Bornika)
2012. máj. 14. 14:09

Biztos belejössz mindenbe.Aranyered?

Ne emészd magad,nem volt Ő sosem kérdőjel,csak megijedtél,ami természetes reakció.

109. bornika
2012. máj. 14. 13:56

Sziasztok!!


Megvagyunk,kezdünk összerázódni.Elég nehéz ekkora családot koordinálni,de talán hamarosan lesz elég rutinom,és könnyebb lesz.Janka igazi kis falánk,így szépen gyarapodik.Ha ránézek,és eszembe jut,hogy volt idő,amikor kérdőjel volt az Ő kicsi élete,elborzadok.Nagyon boldog vagyok,hogy köztünk van:))

108. nyári szellő (válaszként erre: 107. - Bornika)
2012. ápr. 18. 18:55

Jobbulást neked!!!

A picurkád pedig igazi kis angyal!!!!

Tudja,hogy anyának elég gondja van,így jól viselkedik:)))

Puszikálom:)

107. bornika
2012. ápr. 18. 17:58

Sziasztok!


Telnek a napok,Janka rengeteget eszik,és gyönyörűen fejlődik:))Nagyon kis cuki,igazán jól bírja itt nálunk:) Nem sok nyugodt pillanat van ekkora családban,de Ő még is nagyon békés baba.Én a műtétből felépülőben vagyok,egész hamar rendbe jöttem,viszont már itthon kijött az aranyerem,ami nagy fájdalmakat okozott.Kaptam rá krémet,de erre meg valószínűleg allergiás vagyok,mert több mint egy hete tetőtől-talpig viszketek,és napi 24 órában vakaródzom:((Ez őrjítő!!!! Kaptam rá gyógyszert,de még nem hat.Remélem hamarosan elmúlik,és nem valami más okozza a kellemetlenséget.Így a családra sem tudok 100%-ig odafigyelni.

Most ennyi,mert időm az mostanság nem igen van!


Majd jelentkezem!!!


SZIASZTOK:)

106. Zsama75
2012. ápr. 17. 14:08

Bornika!

gratulálok Janka születéséhez!

105. Ági05
2012. ápr. 6. 22:52
Gratulálok:)))
104. bornika (válaszként erre: 102. - 1617f44160)
2012. ápr. 1. 13:19

Nagyon szépen köszönöm:)))


Szép hétvégét,és a közelgő ünnepre is szép napokat kívánok!!!!

2012. ápr. 1. 10:59

Gratulálok,és örülök,hogy minden rendben:)


Leírnád,ha egyszer ráérsz,milyen volt a császár,volt-e bármi gond?

2012. ápr. 1. 10:07

Gratulálok!

Szívből örülök a kis Csodátok megszületésének.

Nagyon szép nevet választottatok.

Szeretetben, békességben és gazdagságban bővelkedő életet kívánok az egész családnak.

2012. márc. 31. 21:07

Gratulálok!

Nagyon sok boldogságot,erőt,egészséget kívánok Nektek!!!!!!

2012. márc. 31. 18:02
gratulálok!!!
99. picur12 (válaszként erre: 97. - Bornika)
2012. márc. 31. 17:15
Szia, nagyon gratulálok a pici lányhoz :)) Sok boldogságot Nektek :))))
2012. márc. 31. 16:44
Szívből gratulálok! Sok-sok boldogságot, erőt, kitartást!
2012. márc. 31. 16:43

Sziasztok!!!!!


Igen itt vagyok,csak Csütörtök délután jöttem haza,és azóta a feje tetején a Világ:))


Minden rendben,29-én délelőtt 10óra 14 perc-kor megszületett Janka babám:))


Nagyon boldog vagyok,hogy így döntöttem,mert egy igazi kis csoda született hozzánk.Gyönyörű,és nagyon jó kislány:))A tesók imádják,és apa is dagad a büszkeségtől:)

Ezt Nektek is köszönhetem,hiszen ha nem támogattok,akkor nem biztos,hogy ide eljutok.

KÖSZÖNÖM NEKTEK A SOK BÍZTATÓ SZAVAKAT!!!!!!!!!

Én jól vagyok a körülményekhez képest...,lábadozom.

Még nagyon fura,hogy többen vagyunk,és még nem tudom milyen lesz,ha apa dolgozni fog,és egyedül maradok a csajokkal,de gondolom megoldódnak a dolgok:))

Próbálok képet feltenni,majd nézzétek meg!!!!


Puszi,és még írok!!!!!!!!

2012. márc. 30. 11:44
gondolom majd jelentkezik...
95. a14deb9047 (válaszként erre: 94. - Beata21bea)
2012. márc. 29. 17:26

Bornikától 24-én reggel egy jelet.

Mást nem tudok róla. Remélem, jól vannak mindannyian.

2012. márc. 29. 11:16
tudunk már valamit???
2012. márc. 20. 08:06

Ha már idáig eljutottál, bízz benne,hogy nincs semmi baj. A félelem csak rossz gondolat!!!!

Minden rendben lesz hidd el!!!

92. nyári szellő (válaszként erre: 90. - Bornika)
2012. márc. 15. 08:42

Minden rendben lesz,ne aggódj:)

Pihenj,és fő a pozitív gondolkodás!!!!!

Szorítunk:)

91. Ági05
2012. márc. 14. 21:21

Remélem,csak épp rossz napja volt a dokidnak.Majd írj,mi volt hétfőn.

Továbbra is szorítok!!!

2012. márc. 14. 20:47

Sziasztok!

Nagyon köszönöm mindenkinek,aki gondol rám!!!!:))


Még egy kis szurkolást kérnék szépen!

Ugyan is az orvosom,elhalasztotta a műtétet egy héttel,így 26-án lesz elvileg,bár nem hiszem,hogy bírom addig.

Röviden az érdekesség kedvéért:Másfél hónapja voltam kb utoljára a magánrendelésen (4 hetente 12000ft bruttó 10 percért),és akkor volt utoljára UH vizsgálat.Múlt Hétfőre volt a klinikára időpontom ctg-re,és akkor kellett volna a dokimnak megvizsgálnia.Nem ért rá,így nagy nehezen kíhúztam belőle legalább a dátumot,(15-ét),hogy én is tudjak tervezni.Ezen a Hétfőn ismét ctg-n voltam,és ugyan előző héten a dokim azt mondta,hogy ekkor majd alaposan megvizsgál,még ekkor sem nézett meg.Telefonnal a fülén közölte,hogy átgondolta,és inkább 26-án műtene meg,de meg sem vizsgált.Lassan 2 hónapja volt az utolsó UH,és nem képes megnézni,hogy minden rendben van e a babával,és velem.Most nagyon ki vagyok akadva,mert ebben a helyzetben nem ezt vártam tőle.Félek,ne hogy itt a végén legyen baj.Ráadásul most elment szabira,és azt sem mondta meg,kihez forduljak,ha beindulna a szülés.Szóval itt vagyok a nagy bizonytalanságban,és dagadok,feszülök,egyre több a jósló fájás.Csak bízom benne,hogy Hétfőig nem lesz baj,mert akkor megint mennem kell ctg-re,és akkor talán már végre meg is vizsgál a dokim.

Egy kicsit több figyelemre számítottam tőle,ha már valamilyen szinten neki is köszönhetem ezt a terhességet.



Szép hosszú hétvégét nektek,és próbálok pihenni,hogy ne legyen semmi baj!

2012. márc. 14. 18:26
Szorítok hétfőre!!!!!!!
88. vvicus (válaszként erre: 80. - Bornika)
2012. márc. 14. 07:31
Minden jót!
87. Ági05
2012. márc. 13. 13:25
Szorítok:)))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook