Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem tudom terhes vagyok-e! Valaki segítsen. fórum

Nem tudom terhes vagyok-e! Valaki segítsen. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. márc. 26. 11:32
Ja ja mesélj várunk!!
2010. márc. 25. 23:38
Mi volt a dokinal? Varjuk a hireket! Nagyon drukkoltam egesz nap!
86. 3a92f8d690 (válaszként erre: 84. - 7e817c7f64)
2010. márc. 25. 19:05
Még az első hónapjait ÉLI....... csak rossz a helyesírása:-))
2010. márc. 25. 14:16
:-)
2010. márc. 25. 14:09

Mi az , hogy az első hónapjaidat ELLED.Olyan nem szép szó és állatokra szokták mondani.

Inkább álldott állapot:O):O)

ez sokkal szebb

2010. márc. 25. 14:07

Mikor voltál nődokinál??

Két tesztelés után ??

82. Nitka
2010. márc. 25. 14:05

Édesjóistenem...!


... 2 pozitív teszt után milyen egyéb bizonyítékra vágysz még? Kérlek, fektess nagy hangsúlyt a gyermeked iskoláztatására! (ezt a társadalom nevében kérem)

2010. márc. 24. 23:21

Azért az adatlapodon olyan furán írsz mintha vágytál volna babára ...............mikor Olaszba voltatok februárbaN.

Csupa ellentét vagy!!!

80. 3a92f8d690 (válaszként erre: 79. - K.andyka)
2010. márc. 24. 23:19
2 pozi teszt nem csal........gratulálok kismama..olvass 1 picit abba is beleolvashatsz én mennyire szeretnék kisbabát sőt ajánlom még Csodagidát is....
2010. márc. 24. 11:10
hat köszike,csak nem bizti,hogy tényleg az vagyok,szóval remélem két pozitív teszt és a melleim fajnak hat remélem hogy kisbaba és nem a hormonok
2010. márc. 24. 10:15

Nezz utana, biztos indult itt olyan forum, ahol veled egyidos terhesek vannak. Jo olyanokkal beszelgetni, akik ugyan azon mennek keresztul, mint te.

Ezen kivul keress ra ajrin naplojara, erdemes beleolvasni, hogy tudd, masok mennyit kuzdenek azert, hogy terhesek lehessenek. Nagyon szerencses vagy, hogy neked ilyen konnyen ment. :)

77. kostyi79 (válaszként erre: 76. - K.andyka)
2010. márc. 24. 10:12
Igen, termeszetes.
2010. márc. 24. 09:44
sziasztok!beszeltem az orvossal vagyis feliratkoztam de csak jövő hét csütörtök este tud fogadni én egy kis varosba élek és két olyan nőgyógyász van aki ér is valamit a többiről csupa rossz hírt lehet hallani,s ide sokan járnak így ki kell várnom a jövőhetet:( egy kicsit aggódok a reggel mosakodtam és amikor álltam fel egy görcsöm volt a hasam alatt.ez természetes?
75. 2cb29de033 (válaszként erre: 71. - Nitka)
2010. márc. 23. 13:57
Adom a válaszod.
2010. márc. 23. 10:52

5 évvel ezelőtt nálunk is így csúszott be...


Gyógyszerváltás között, "kikapásos módszerrel" - ahogy te fogalmaztál! :) Ez egyáltalán nem biztonságos, látod, még így sem, h én előtte egy évig gyógyszert szedtem... Még az sem védett!

Persze nem bánom, mert egy gyönyörű és okos kislányom született, de egy életre megtanultam, h ha védekezés, akkor NEM megszakítással! ;)

Az nem sokat ér!

73. vvicus (válaszként erre: 68. - K.andyka)
2010. márc. 23. 10:50
Én nyákból és a méhszáj magasságától, puhaságából, nyitottságából figyeltem a dolgot. Egyértelmű jelei voltak, rá 3 nappal voltunk együtt védekezés nélkül, kicsit hevesre sikeredett. Utána két napra megint peteérésre utaló jeleket tapasztaltam, akkor már mondtam is, hogy szerintem előfordulhat, hogy ebből baba lesz. De mondom, mi már amúgy is terveztük, pont előtte való héten voltam nőgyógyinál, mindent rendben talált, szedtem a femibiont is (most is szedem, meg magneB6ot, mert picit görcsölök). Nekem március 14én kellett volna megjönnie, 3 napra rá csináltam tesztet, negatív volt. Mivel görcsölgettem, nem aggódtam túl magam, minden nap úgy voltam, hogy na ma megjön. Aztán tegnap csak vettem még tesztet, este megcsináltam, és tök egyértelmű volt. Ma beszéltem a dokimmal, mondta, hogy most még semmit se látna, jövő szerdán megyek hozzá. Most meg örülök, és nagyon boldog vagyok, hogy egy felejthetetlenül jó szeretkezésből sikerült teherbe essek, szinte hihetetlen. :-)
72. Manon (válaszként erre: 68. - K.andyka)
2010. márc. 23. 10:46

mindenkinek más a teste, a pé van mikor mensiközben van, van mikor utánna pár nappal, van hogy félidőben, van hogy utánna. és van hogy mensi után jópár nappal (héttel)


az én esetemben mensi elsőnapjához képest a 36. napon! volt most a pém...

71. Nitka
2010. márc. 23. 10:46

És a legfőbb konzekvenciája a párodnak: "Úúúgy sajnálom, nem vagyok elég profi"... Úristen... így gyereket vállani.


Én a helyetekban tanulnék egy picit, olvasnék és felnőnék.

70. Manon (válaszként erre: 67. - K.andyka)
2010. márc. 23. 10:45

Senki nem lehet ezzel a módszerrel profi....



A lényeg hogy akarjátok a babát, ennek örülök azért



Menj dokihoz, ne hagyd hogy beszedessen veled bármit is, és igen ha 2 csíkos teszted van akkor fix hogy baba van odabent.

69. Nitka (válaszként erre: 65. - K.andyka)
2010. márc. 23. 10:44

Figyejjé má'! :) Figyelek... :)


Nem támadtalak, a véleményem írtam... Tájékozatlanok vagytok, a gyermek pedig felelősség. Most azt mondod, "becsúszott"... Fél perce azt mondtad: "Akartad" de a párod: "védekezett"... Te jó ég... Tényleg érdekes az élet!

68. K.andyka (válaszként erre: 66. - Vvicus)
2010. márc. 23. 10:44
szia!az igazság az is hogy én azt olvastam hogy menses után 7 napig nem kell vigyázni hat mi akkor nem vigyáztunk arra is gondoltam akkor!:)
67. K.andyka (válaszként erre: 62. - Manon)
2010. márc. 23. 10:42
szia!köszike a kedves szavakat nem nem fogja kitalálni,mert mar mondtam neki az este és ma reggel is és azt mondta ok,csak egy kicsit szerintem önmagába csalódott hogy nem is olyan profi:)
66. vvicus (válaszként erre: 1. - K.andyka)
2010. márc. 23. 10:41

:-) Bocs, de ezen muszáj mosolyogjak, én is így jártam! :-D

Mondjuk mi ebben a hónapban akartunk elkezdeni próbálkozni, ahogy vége lett volna a mensimnek, de az csak nem akart jönni. Tegnap este és ma reggel teszteltem, mindkettő egyértelműen pozitív.

Mondjuk mi határozottan tudjuk, hogy ez mikor történt, egyszer nem védekeztünk, mert már úgy éreztem, túl vagyok a peteérésen.

65. K.andyka (válaszként erre: 61. - Nitka)
2010. márc. 23. 10:41
figyeljél mar egy kicsit!most én mit tudjak csinálni jött és kész ha az vagyok örvendek nem volt se nekem se neki szándékába az hogy most egy kis baba érkézen az életünkbe,de ha jön elfogadjuk szerintem nem az első és utolsó vagyok akinek beugrik egy kisbaba.sajnálom én is az olyan nőket akik annyi próbálkozás után se jön össze,én is miután megkapartak azt hittem sosem lehet így nagyon örvendek neki.csak megkérdeztem hogy valóba terhes lehetek na meg a tesztek nem tévedhetnek?miért kell ekkora nagy kavarást csinálni?
64. maya80 (válaszként erre: 61. - Nitka)
2010. márc. 23. 10:40
Hozzánk se akar kopogtatni a gólya, pedig nagyon várjuk...!
63. Manon (válaszként erre: 61. - Nitka)
2010. márc. 23. 10:36
egyetértek....
62. Manon
2010. márc. 23. 10:36

a kikapós módszerben nagy a "hiba" lehetőség ám, kedves párod nem elég felvilágosult



mert ahogy a tankönyvek írják a vágycseppből is lehet baba!!!



hú remélem, tényleg nem találja ki, hogy nem az övé....

61. Nitka
2010. márc. 23. 10:35

Azért furcsa az élet... ne haragudjatok, hogy ezt mondom... Itt van egy pár, akik nem akarnak igazán gyermeket, fogalmuk sincs az életről ("Ők vigyáztak") és puff... jön a baba... Más pár meg évekig próbálkozik és semmi....

Nem értem, hogy akarhatsz úgy babát, ha ezt a pároddal nem tisztázod le...

Ne haragudjatok, de nem értem az ilyen lányokat...

2010. márc. 23. 10:35
Én mondtam hogy ne mondjátok azt neki hogy de mi vigyáztunk:-))
59. K.andyka (válaszként erre: 57. - Nitka)
2010. márc. 23. 10:34
nem volt egy betervezett baba,csak úgy véletlenül összejött valaki írta is hogy "egy szerelem gyerek"
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook