Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek lenne velem fogyózni? ( 94kg/L ) Ti mennyit sportoltok és mit? Mennyi idö alatt ment le a hasatokból? fórum

Kinek lenne velem fogyózni? ( 94kg/L ) Ti mennyit sportoltok és mit? Mennyi idö alatt ment le a hasatokból? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
71. da150b695c (válaszként erre: 70. - 7ca82f2be3)
2011. márc. 18. 18:47
Én a helyedben váltanék. Ha ennyi eredményt hozott csak, akkor én mindenképp. Szerintem próbáld meg azt, hogy elhagyod a szénhidrátot, kenyér helyet abonettet, pufirizst eszel, csak fehér húst, azt is mértékkel és az étkezésed nagy részét a zöldség és gyümi töltse ki. Én most ezt csinálom. Nehéz átállni, de ha ezeket eszed, akkor ehetsz többet egy nap és nem fogsz éhezni, mégis fogyisan ettél. Cukrot ne, ha muszáj akkor barna cukort stb. A zsemle meg kenyér felejtős, mert egy darab zsemle önmagában közel 200 kcal.
2011. márc. 18. 18:40
Borka.szerinted akkor váltsak?:\mert oly annyira szeretném.és most komolyan!:)És a mérleg meg nem mozdul (most UPDATE-tel élek),a 90 napossal azért 90 nap alatt 15-20 kg tényleg lemegy..de annyian riogatnak,hogy ismét visszahízom,de nem értik meg,a múltkori az az ÉN hibám volt..:\
69. da150b695c (válaszként erre: 68. - 7ca82f2be3)
2011. márc. 18. 17:59

Hát heti 5 edzés mellett meg pláne. A lassú fogyásra szokták azt mondani, hogy havonta -5 kg. De szerintem az tényleg lassú. Havonta egy 10-es simán meglehet napi tornával és diétával.


Én drukkolok neked!:)

2011. márc. 18. 17:43
igen,pl.:én Update szerint élek és 1 hónap alatt -2 kg:\..hát nem siettetem a dolgot,de komolyan heti 5 edzés 1,5 óra/alkalom:\...azért többet várna az ember..mert én tudom mennyi munkám van benne:(...
67. da150b695c (válaszként erre: 65. - 7ca82f2be3)
2011. márc. 18. 17:27
És látod, pedig te fiatal vagy, neked gyorsabban kéne fogynod. Egyszerűen hülyeség ez az 1200-1500 kcal, mert ha órákat nem mozog valaki és nem él pörgősé életet, akkor ő nem fog annyit egy nap elégetni. Szerintem egy működő diétához, 1000kcal vagy az alatt kell enni. Az 1500-1200 kcla-ás diéták ugyanolyan önámítások, mint az, ha győzködöd magad, hogy egy süti az még nem süti... Igen is vissza kell fognunk magunkat.
2011. márc. 18. 16:02

sziaasztok,

ma ki h teljesitett?:)

alma meg valami rizs lesz husival:)

meg lötyögtem


amugy kell az h keveset egyél sztem. mert akk érzi a tested h van valami. utána meg ha lefogtál minden jó.. ki kell tapasztalni, h mennyi az amit meghetesz és hozzá a szükséglet.


én azért eszem ennyit mert nekem nem diéta.. hanem fogyókura kell 19évesen ennyi kg vagyok. és a testem, gerincem, böröm , közérzetem nem birja.

a legrosszabb h rengeteg nadrágom kihiztam és egyik nap rájöttem h 1db nadrág van amit feltudok venni:S

én sem akarok 48kg lenni, nem is álna jol meg nem is érezném magam jól... de legalább egy 70körül szeretnék lenni.


furcsa lesz ha nem lesz ekkora hasam. Egyszer fogyoztam idegböl.. ( volt aki motivált ) de az vissza is jött.. de most nem tudom miért de elszánt vagyok. sztem ez a sok indok amit leirtam. sztem ez elég.

rendben van védjük a kövéreket.. de mégis van igazság abban, h... de azért én tennék különbséget. mert egy kövér utána ha lefogy tudja mi kell neki ( kevesebb zsir.... blabla.. ) de egy sovány meg a bigmacböl nem lát ki ( pl a jegyesem.. ) lehet h vékony, de nem egészséges. arrol nem is beszélve, h mit meg nem tesznek azért h soványak maradjanak.. Persze van kivétel aki ledolgozza rendesen tornával.. és aki egyszer lefogy annak olyan akarata van.. csufolják a kövéreket, pedig sztem az nagy szó ha valaki képes 20 kg leadni. ( föleg ha 120kg!! tudjátok több szendvedés ) ezért miért nem képesek észre venni?!

miért néznek a kövérekre ilyen megvetéssel? sztem egy sovány is lehet "undoritó". barátom is vékony volt.. ah elkezdtünk ide-oda járogatni .. ugye gyorséttermekbe.. ( tudjátok ) és simán egy év alatt 5 kgt hizott ugy h fut néha. igy már jobban szeretem megölelni olyan kis mackóóóós:D nem érzem a csontjait attol kiráz a hideg:S

szoval a mostani ideál sem jó. a mai társadalom sajnos nem tudja, h mi a jó. eltulozzák. teremtenek egy idált és azt követik. ez nem jó..

sztem sok kövér tehet is meg nem is arrol, h kövér. mert van aki a lustasága miatt hizik ( pl én na meg az h egész nap nem eszek este meg beesztek) de van aki azért lusta mert azt mondja , h haza megyek pl sütök egy kis sültkrumplit és akk valami husit mellé... ez egy egésznapi zsir adag is lehet akár. a másik pedig a gyorséttermek. az ember fia nem a cukrázdátol hizik hanem ezektöl. egy szednvicsben akár 500kcal köröl van. és ebben a krumpli inni benne sincs.....

aki nagyon vékony az vagy alkatilag, vagy betegségtöl gyengült le ,vagy anorexiás vagy bulémiás. aki jo sulyban van az sportol. az ember elfelejti azt h nem volt mindig rántott hus, ilyen olyan oldalas... régen az ösember evett hust ( olaj nélkül:D ) meg zöldséget gyümölcsöt. az evulocio nem megy olyan gyorsan h a szervezet hozzá áljon meg nem is erre vagyunk bekariblárva. rengeteget vadásztak azaz futottak a mamut elöl vagy után:D ... aki meg kövér vagy betegség illetve leki trauma vagy pedig csak szokás ( anyuka sokat föz .. férj szeret enni és stb.. ) nehéz leküzdeni. sokan jol érzik igy magukat pl én is de nem tulsulyosan!! aki meg igazán kövér nem akar megválni a finomságtol vagy nem is érdekli. aki probálkozik annak vállalnia is kell h erös lesz. Ezért is hoztam létre ezt h segitsük egymást.


az ember ehet.. de vállalnia is kell , h lemozogja.



huuu ezt ki kellet irnom magamból:)


ti mit gondoltok?

2011. márc. 18. 12:05

sziasztok!:):)

Én Borka.-val értek egyet.Én annó 90 naposba volt,mikor 1 nap alatt csak főtt zöldséget ettem és azért az nem volt 1200 kcal...Akkor nagyon szépen fogytam,de most lehet avval jöttök majd,hogy visszahíztam!Igen,tényleg visszahíztam.de önhibámból...Akkor volt 1 éve hogy apukám meghalt,s ez nagyon rosszul érintett (14 éves voltam mikor apukám meghalt,a házunkban.én találtam rá,de ez most nem ide tartozik...)és iszonyúan voltam,nem bírtam még akkor sem beszélni a történtekről...majdnem csak 2 év után tudtam úgy beszélni róla,hogy ne sírjak..nah,és szóval..amit leadtam 20 kg-t azért jött vissza,mert pszichésen addig "kínoztam"magam míg nem akartam hányni vagy akármi...

Én például most ott vagyok,hogy 1200 kcal-t eszem és nem fogyok:\szóval tényleg kellenek a megszorítások:\...(de ezt egy 18 éves lány mondja "csak"):)

64. emagdi (válaszként erre: 63. - Da150b695c)
2011. márc. 17. 17:52
ezzel szerintem mindenki egyetértett eddig is:)
63. da150b695c (válaszként erre: 60. - Emagdi)
2011. márc. 17. 17:50
csak szerintem aki fogyni akar, az igenis fogadja el, hogy kevesebbet és mást kell enni, mint előtte, és nem szabad magunkat azzal hitegetni, hogy ugyanúgy megehetem a rántott húst pl, mert ez nem igaz.
62. emagdi (válaszként erre: 61. - Da150b695c)
2011. márc. 17. 17:50
egyetértünk:)
61. da150b695c (válaszként erre: 59. - Emagdi)
2011. márc. 17. 17:49
Ez igaz, de ezért kell olyan ételeket enni, amik egy étkezésre nem teszik ki rögtön az egész napi kalória mennyiséget. Ezért kéne hanyagolni minden olyan kaját, amit eddig ettünk a fogyin kívül, mert ha olyanokat akarunk ennyi, csak mértékkel, akkor lesz az belőle, hogy egyszer eszünk egy nap, utána meg éhezünk a nap hátralevő részében. Ezért kell más ételeket enni, olyanokat, hogy egész nap ehess folyamatosan, mégis kalóriaszegények és nem éhezel. Úgy egy szenvedés a fogyókúra, ha nem vagyunk hajlandóak lemondani arról, amiket előtte ettünk.
60. emagdi (válaszként erre: 59. - Emagdi)
2011. márc. 17. 17:46

ha most az jön, hogy tartható hosszú időn keresztül, mert etiópiában sokan ennél kevesebből is megélnek, akkor igaz. :)

viszont ők is többet ennének, ha lenne mit. (és itt azért nekünk szerintem mindenkinek van mit)

59. emagdi (válaszként erre: 58. - Da150b695c)
2011. márc. 17. 17:45

igen, de nekem az alább említett 4db halrúd egy kis rizzsel és zöldséggel nagyon kevésnek tűnik egy napra úgy, hogy még mozog is.

nem tudom, hogy ez hány kalória lehet összesen, mondjuk a halrúd ha panírozott az rendesen megdobja. lehet, hogy kalóriában ez sok, de mennyiségileg szerintem nagyon kevés, és nem igen tartható hosszú időn keresztül.

58. da150b695c (válaszként erre: 55. - 7a23ed9179)
2011. márc. 17. 17:26
Ne haragudjatok, én nem akarok kötözködni, de ez akkor hülyeség, hogy 1200kcal alatt éhezés meg nem fogysz stb. Egy frászt. Max. 1000 kcal-ból is lehet úgy enni, hogy ne éhezz és tényleg mindent egyél. Azért ne csapjuk be magunkat, mert az se igaz, hogy "bőségesen" vagy akár normál mértékben kell enni egy diétához. Nem kell éhezni, de 1000 kcal bőven nem éhezés és igenis lehet jókat enni ennyiből is, és ha már fogyizik valaki, akkor igenis keveset kell enni csak sokszor.
57. emagdi (válaszként erre: 56. - 0af9231c21)
2011. márc. 17. 17:24

de tudod hosszú távon ezt a kajamennyiséget tartani?

mert ha erre állsz be, akkor utána amint elkezdesz többet enni, a szervezeted veszettül nekiáll tartalékolni.

én a helyedben kicsit többet ennék, főleg ha még mozogsz is.

2011. márc. 17. 17:22

Sziasztok,

na ki h áll???

Én ma jó voltam:)

egy kis rizs meg zöldésg meg ugyan ez 4db hal ruddal ennnyi:) + lelötyögtem a lötyögni valót:D

55. 7a23ed9179 (válaszként erre: 54. - 0af9231c21)
2011. márc. 16. 21:58

Ficike, arra azért figyelj, 1200 kcal alá ne menjél, mert lehet, hogy fogysz tőle (éhezés!), de utána mindentől hízni fogsz.


Én az inzulin szétválasztós diétát nagyon ajánlom. PCOS-em van (hormonbetegség), mindig hízok, sose fogyok, ez az első diéta, amivel aránylag könnyen és remélem tartósan tudtam fogyni.

2011. márc. 16. 21:22

ficusbenjamicus, ezért is irtam ki ezt a kérdést , mert igy együtt jobb:)


ma én egy szendvicset ettem egy kis ( de télleg kevés pár kanálnyit ) rántottás tésztát ( vicces tudomxd:D) meg este ( 5körül ) rizs zöldségkeverék meg egy alma de ez is kevés.


de olyan furin érzem magam. suliban megszédültem:S akk ettem egy kicsit:S pedig ne mondjátok h ez kevés.... olyan mintha hagyma érzése másnap:S furi.


ma 6percet le szenvedtem ( kocogtamXD ).


büszke vok magamra(Y)(H).


és ti? h álltok neki, h kezdtétek, h folytattátok?:)

2011. márc. 15. 21:43
Ha egyszer ráállítod az agyad, hogy mostantól máshogy eszel, más ételeket készítesz, akkor egy idő után már ez lesz a természetes és könnyű lesz tartani. Csak a rászokás a nehéz szerintem.
2011. márc. 15. 21:26

nah,de ügyes vagy!:):):):)

Bele kell rázódni és észre se veszi az ember!:)

Akkor te sem vagy híve a kötött diétáknak?:)

51. emagdi (válaszként erre: 50. - 7ca82f2be3)
2011. márc. 15. 21:20

hát, én most csak egy hete kaptam össze magam, de alapvetően figyelek a bevitt összkalóriára is, valamint igyekszem több fehérjét enni, és kevesebb szénhdirátot (de nyilván eszem ch-t is), kevesebb zsír mellett.

valamint mindenből az egészségesebb verziót enni, tehát nincs cukor, nincs finomított liszt, tartósítószer, félkész v készétel stb.

és igyekszem napi ötször enni, ami sajna nem mindig sikerül, mert mindig kimarad valamelyik étkezés :((


annyira azért nem vagyok megszállott, hogy számológéppel üljek az ebéd mellé, de azért nagyjából tudom kontrollálni azt, hogy mit milyen arányban és mikor egyek.

de még csak most tartok az első sikeres hét végén:))

2011. márc. 15. 21:14

igen:)ez így van!:):)

pl.:én egy almával szoktam enni salátaként:)Úgy szerintem tökéletes!:)

És te mivel fogyizol akkor?:)kcal számolás?:)

49. emagdi (válaszként erre: 45. - 7ca82f2be3)
2011. márc. 15. 21:10

jók ezek a cikkek! :))

köszi!


bár továbbra is azt mondom, hogy kb napi fél-egy banán is elég lenne a bevitt ásványi anyagok és nyomelemek miatt, tudva azt, hogy mennyi kalória is bekerült velük együtt. ha az ember bekalkulálja a napi adagjába, akkor nincs gond. csak általában könnyű úgy gondolni, hogy ez semmi, ez csak egy gyümölcs, akár 4-5-öt is meghetetek, és még mindig nagyon fogyisan étkeztem (én is estem ebbe a hibába, csak azért mondom).

48. emagdi (válaszként erre: 46. - 7ca82f2be3)
2011. márc. 15. 21:01

szerintem ezek az értékek héjastól értendőek :(

(de nem is tippeltem akkor rosszul a 20dkg-val:)

47. 55cf864a30 (válaszként erre: 37. - Da150b695c)
2011. márc. 15. 21:00
A zumba zenés - latinos táncos torna. Ha beirod a YouTube ra sok bemutatót találsz róla. Itthon is lehetne végezni, de közösségben egészen más, egyszerűen szuper. És ezt én mondom aki soha életében nem járt el otthonról sportolni sehová sem. Nagyon jó, sokkal jobb mint az aerobic.
2011. márc. 15. 20:59

hát múltkor lemértem!

1 banán hajastól 23 dkg volt,meghámozva pedig 11 dkg!:)

2011. márc. 15. 20:58

nem ezt olvastam de ez is banántéma!:)

Nem mentettem le a cikket,az hiszem nlcafén olvastam:\de már nem találom!Pedig pont tegnap olvastam!


[link]


[link]

44. emagdi
2011. márc. 15. 20:56

most rákerestem, az egyik tápanyagtáblázat szerint 100g banánban 100kcal van, 23g ch.


még sosem mértem le, hogy egy normál nagyságú banán hány gramm lehet, de úgy kb 200g körül, nem?

szóval ahhoz képest, hogy az ember "csak egy banánt kapott be" ami szinte semminek sem tűnik, egyből bevitt 200kcal-t, 50ch-t, és fél óra múlva ugyanolyan éhes, ha nem éhesebb, mint a banán előtt :(

én csak ebből a szempontból minősítettem gyilkosnak:))

43. emagdi (válaszként erre: 42. - 7ca82f2be3)
2011. márc. 15. 20:52
hát, hacsak nem vagy banánforgalmazó, akkor nem hiszem :)
2011. márc. 15. 20:52
nem tudom,hogy az nem e hirdetésnek minősül e:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook