Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek lenne velem fogyózni? ( 94kg/L ) Ti mennyit sportoltok és mit? Mennyi idö alatt ment le a hasatokból? fórum

Kinek lenne velem fogyózni? ( 94kg/L ) Ti mennyit sportoltok és mit? Mennyi idö alatt ment le a hasatokból? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
131. emagdi (válaszként erre: 130. - Csigabaga)
2011. márc. 28. 12:55

ó, a körözöttet én is imádom!!!

most hogy belegondolok, van is hozzá minden itthon, lehet hogy készítek este :)))

130. csigabaga (válaszként erre: 129. - Emagdi)
2011. márc. 28. 12:36

Igazad van.. :)


A túrót egyébként körözöttnek is szoktam készíteni és magában, kenyér nélkül fogyasztom. Imádom! :)

Nagyon kevés vaj is kerül bele..

129. emagdi (válaszként erre: 127. - Csigabaga)
2011. márc. 28. 12:29

ez a citromhéj jó ötlet, eszembe sem jutott eddig:))

köszi a tippet!!


(viszont csak bio citrom héját szabad megenni, mert ami nem bio, annak sajna pont a héja van tele mindenféle vegyszerrel, amikkel kezelik a citrusféléket, szóval csak a bio citromhéjat szabad megenni)

128. csigabaga (válaszként erre: 114. - Ficusbenjamicus)
2011. márc. 28. 11:56

A 94.hozzászólásomban leírtam, én mit eszem. Hat. Szépen fogyok és kicsattanok az egészségtől. Egyik hideg napon futni mentem - laza öltözékben -, és mire este ágyba kerültem, már le is döntött a megfázás. Na de meddig? 1napig!! Alig hittem el!

Tudni kell rólam, hogy IMÁDOK enni! Mindent szeretek, szinte kivétel nélkül! És bizony, nemrég még minden egyes nap bedobtam legalább 1tábla csokoládét, merthogy édességfüggő vagyok.

De van akaraterőm! A csokik teljesen elmaradtak, helyette ha "rámjön a roham", vaníliás szójatejet iszom! Isteni és egészséges! Annyi cukor kell, mint ami abban van!

Igyekeztem úgy kialakítani az étrendemet, hogy ne nélkülözzek, és szeressem. Azt hiszem, sikerült is, semmi gondom az étkezéssel, nem megy el az élettől a kedvem. :D Akár szívesen véglegesítem. :)

127. csigabaga (válaszként erre: 115. - Emagdi)
2011. márc. 28. 11:37
Plusz egy kis reszelt citromhéj. ;)
2011. márc. 25. 15:36

Köszönöm kedvesem nevében is a jó kívánságokat:)


ma jó nap volt:) sokat sétáltam és jol esett..


ti?:)

125. giorcub (válaszként erre: 114. - Ficusbenjamicus)
2011. márc. 25. 08:58
pl egyel zoldbab konzervet. nezd meg a tablat az oldalan nagyon alacsony az energiatartalma. es amugy is egeszseges, az ize is jo.
124. Free (válaszként erre: 122. - 0af9231c21)
2011. márc. 25. 05:18

Ne korhold magad a fagyi miatt! Ami jó a lelkednek, az jó a testednek is. Ennyi jó volt, nem fog ártani. Csak ne szokj hozzá :) De soha nem büntesd magad egy kis csalás miatt! Megérdemelted, kellett, kész :)

Jobbulást a jegyesednek!

123. emagdi (válaszként erre: 122. - 0af9231c21)
2011. márc. 24. 21:32
jobbulást!!!
2011. márc. 24. 20:41

sziasztok.


én ma csödbe mentem. Reggel kiborultam, délután a jegyesem korházba került...


ami napi szokásost megtartottam+a mozgást ( fáj is a lábam ) de 5kor becsuszott 2 gombóc fagyi.


nincs mentségem.


remélem ti jobban áltok.:)

121. ficusbenjamicus (válaszként erre: 119. - Emagdi)
2011. márc. 23. 20:24
Hát igen, a finom falatokról a legnehezebb lemondani. Miért van az, hogy a diétás ételek nem olyan finomak? Nálam is volt egy kis elhajlás, most fogyasztottam el: 2 pohár bor meg egy marék sósmogyi - és még nem is vacsoráztam... De lehet, hogy kihagyom. Csak a bortól olyan éhes lettem... Majd rágok egy kis répát vagy pattogatott kukoricát.
120. GabriellaSu (válaszként erre: 114. - Ficusbenjamicus)
2011. márc. 23. 20:20

Sziasztok, bocsi, de mondjuk ezt az esti majonézes dolgot nemigazán hiszem el.. 100gramm majonéz majdnem 800kcal, én lightosat eszek, kb (400kcal) igaz szinte napi 100grammot, de akkor is hizlal..


Eredményes fogyást, csak az ilyen rejtett kalóriák mellőzésével lehet elérni.


Pattogatott kukoricát ne egyél, hacsak nem te sk veszed a kukoricát és pattogtatod ki.. egyébként a bolti rengeteg sót meg adalékot tartalmaz ami extra vizet tart meg a szervezetedben, így fogyás szinte semmi étvágyad viszont a sótól lesz, ugyanis a szervezet a sok só után sok édeset kíván..


El kell keserítselek, a zsír is ugyanúgy hizlal, mint a szénhidrát.. :)


Mindennek a lényege a mértékletesség..


A sárgarépa jó, de megunod, az alma is jó, csak az meg étvágyat csinál, a korpovit.. hááát.. rengeteg vizet kell igyál, hogy ne okozzon problémát(székrekedést) már egy zacsi korpovit keksz..

Inkább joghurtot egyél 1-2 kanál zab-kukoricapehellyel, lenmaggal, eltelít, míg el nem alszol..


U.i: Habár én ezt mind tudom.. akkor sem vagyok képes a maradék 3kilótól megszabadulni.. mert már semmi sem hat..

119. emagdi (válaszként erre: 118. - 0af9231c21)
2011. márc. 23. 18:29

én ma félreettem rendesen, pizzát rendeltünk :S

de legalább finom volt :))

2011. márc. 23. 18:27

sziassztok ,


na ki h áll?:)


már egy kicsivel többet eszem:)

117. ibatisz
2011. márc. 22. 08:08

Sziasztok!

Én is egy nehéz eset vagyok. Dec. végén voltam 1oo kg /én már 6o éves vagyok/ Most 93,5 körül vagyok.

Napi 9oo-12oo kal.körül eszem. Reggel kávéval nyitok.Reggeli 1o óra körül 1 szelet barna kenyér,valami sonkafélével, és papr.pari, hagyma.

Utána valamikor gyümölcs. Már 1 körtétől is úgy érzem,hogy tele vagyok. Sajnos keveset mozgok,mert könyvelek itthon. Biciklim nincs, 3o éve nem is ültem rajta. Szobabicikli kéne, de 39 nm-es a lakásom és nincs hely. Mikor az unokáimhoz megyek,akkor van igazán mozgás. Ezen felül refluxom van, pajzsmirigy alulműködésem. Ez a kettő sok minden étel megevésében gátol. A háziorvos azt mondta, hogy havi 1 kg fogyás a normális. Nagyon nehéz, de szeretnék legalább 8o kg-ra lefogyni. Éhes csak nagyon ritkán vagyok. Nincs is olyan étel, amit megkivánnék. Este egy 1/2 starking almát eszem kb. 2 dgk. sajttal.

Szóval mindenkinek kitartást! Nem egyszerű ez a fogyás. Ja még valami. Tavaly esténként a Tv-nél iszogattam, sört meg néha egy kis whiskyt. Ezt teljesen elhagytam és édesség semmi. Vettem nádcukort és azt teszem a kávémba. Azt mondják a nyírfacukor a legjobb - 1 kg. kb. 25oo.- ft, de sokáig elég. Mindenkinek kitartást kívánok.

116. ficusbenjamicus (válaszként erre: 115. - Emagdi)
2011. márc. 21. 18:17
Hú, ez jól hangzik! Főleg, mert édes! Köszi :-)
115. emagdi (válaszként erre: 114. - Ficusbenjamicus)
2011. márc. 21. 17:23
próbáld meg az otthoni krémtúrót: 10-15dkg sovány túró, fél dl joghurt és édesítő (én xilitet szoktam), jól összekevered, édes is, laktat is, finom is, nem is hizlal. :)
2011. márc. 21. 17:14
Sziasztok, remélem, mindenki jól halad. Tudnátok abban segíteni, hogy az esti falási rohamoknál mit érdemes rágcsálni, ami nem hizlal? Mindig este jön rám az evés, amikor leülök a TV elé. A sárgarépa gondolom, jó. Buláta? Esetleg pattogatott kukorica? Korpovit keksz? Amíg nem sikerül leszoktatom magam a 6 óra utáni evésről, addig is törekszem arra, hogy legalább ne szénhidrátot tömjek magamba. Egy ismerősöm, akit régóta nem láttam, most meglepően vékony lett. Pedig nagyon nagy darab volt, fiatal lány. Azt mondta, hogy mivel ő alapvetően lusta (vagyunk ezzel így egy páran), és nincs kitartása, és utál szenvedni fogyókúra miatt, arra ment rá, hogy csak a mennyiségeket csökkentette, és edzett (de nem minden nap). Viszont esténként simán evett pl. sárgarépát MAJONÉZbe mártogatva! Mert állítólag nem a zsír hizlal (hanem a széndhidrát). Látványos a fogyása, nagyon csinos lett, ráadásul a gyomra is összeszűkült, és már nem kívánja a nagy adag kajákat. Csak a péksütikről volt nehéz lemondania, a többi simán ment. Hajrá!
113. emagdi (válaszként erre: 112. - 0af9231c21)
2011. márc. 21. 15:41
valószínű visszajött rád egy kis víz.
2011. márc. 21. 15:33
Szerintetek az miért van , h tegnap reggel ettem egy közepes méretü lángost (sajtos tejfölös ) meg két szelet rántotthust és a mérleg nyelve 2kg-t ugrott?:O
111. Free (válaszként erre: 110. - 7ca82f2be3)
2011. márc. 20. 17:37

Sajnos nem változtattam az életmódomon. Jött egy kapcsolati válság, és sajnos bánatomban habzsolok :( Itthon nyalogattam a sebeimet és a csokimázat a linzerről :(

A 90 napozás tök jó szerintem. Rendszerességet és odafigyelést hoz a mindennapjaidba. Megvan a fehérje, szénhidrát és keményítő bevitel. Emellett a napi gyümölcscukor tartalom is! Szerintem amit ebből a diétából kihagytak, az a napi legalább 3 liter víz!

2011. márc. 20. 15:14

Free!De nem változtattál az életmódodon?:)

Szerintem,ha nem változtatunk akkor akármilyen kúrát csinálhatunk utána,mind visszajön!:)

Akkor ti "ellene"vagytok a 90 naposnak?:)

109. Free
2011. márc. 20. 14:14
Hajrá csajok, bomba nők leszünk nyárra! Csak csináljuk!!!!
108. Free (válaszként erre: 106. - 55cf864a30)
2011. márc. 20. 14:14
20 évesen (i.sz. 1999) nekem is sikerült 64 kg-ra karcsúsodnom a 78-ból, aztán abbahagytam a callanetics-et, és a jó kajáktól jól meg is híztam. 29 évesen (2008) voltam maximális súlyomnál. Akkor voltam 104. Hát annyi még egyszer nem leszek, az tuti!
107. Free (válaszként erre: 105. - 7ca82f2be3)
2011. márc. 20. 14:08
Visszajött minden deka! Úgyhogy torna, torna és torna! És mértékkel kajálni :)
106. 55cf864a30 (válaszként erre: 104. - Free)
2011. márc. 20. 13:42
ez a 100%-os igazság, én is 32éves vagyok és ugyanúgy látom a dolgokat mint te. Amióta az eszemet tudom igyekszem fogyózni, egyszer sikerült sikeresen lefogyni 12kilót mozgással és diétával együtt, ami egészen a terhességemig meg is maradt. Most újra megpróbálom leadni, de sajnos nem 12kg kell fogynom hanem 22kg.
2011. márc. 20. 12:43

Free!!S visszahíztad a leadott kilókat??Visszatértél az eredeti életmódodhoz,hogy ha visszajött???

Persze,nálam a tornával nincs is baj!Heti 5-6-szor 1-másfél óra:)

104. Free
2011. márc. 20. 12:12

Viszont az a véleményem, hogy a kaja változtatás rövid időre fogyaszt csak. Víz és izom távozik a diéták során. A víz ingerületet szállít, és a hőháztartásban fontos szerepet játszik. Sima diétával csak fázékony és ideges leszel.

Szükség van a belső "égésre" is. Ezért úgy látom, így 32 évesen (10 éves korom óta fogyózok szinte folyamatosan), hogy torna és mozgás nélkül semmi értelme az egésznek :)

103. Free
2011. márc. 20. 12:08
Tavaly 94 kg-ról lementem a 90 napossal 76ra. Mondjuk, futottam, és infráztam is közben.
2011. márc. 20. 08:17

Free-nek igaza van azért is vagyunk itt h támogassuk egymást.

Viccca10 gratulálok!!!Sok boldogságot!!:))))

sikerülni fog;)


Mikor neki álltatok elöször ( de ekkora sulynál kérdezem ~100kg ) mennyi kg-t fogytatok az elsö hónapban?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook