Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit sportoltok? / Mi a kedvenc sportotok, mit szeretnétek kipróbálni? fórum

Mit sportoltok? / Mi a kedvenc sportotok, mit szeretnétek kipróbálni? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. okt. 10. 20:46
Foci.És focizom.Kár,hogy csak játékkonzolon. :(
2013. okt. 10. 20:45
semmit,hulla vagyok minden nap,bőven elég
2013. okt. 3. 18:59
Súlyzos edzés nagy súlyokkal!! Imádom!! Mellette persze kardió, teremben taposógép, jó időben futás a szabadban. Régebben jógáztam, szeretném azt is ismét beépiteni, de majd csak januártól, ha a kisebbik gyerekem is ovis lesz.
2009. febr. 5. 07:51

Amit még szívesen megtanulnék, az a versenytáncos táncok, annyira jó a zenéjük, hogy borsódzik tőle a hátam, de jó értelemben :)

A korcsolya is vonz, de csak a csodálat szintjén.

2009. febr. 2. 14:12

görkorcsolya, biciklizés, korcsolya, röplabda

jó lenne gyakrabban sízni, társastáncolni

2009. febr. 2. 14:10
Heti 3-4 alkalommal 15 km-t szobabiciklizek és most tervezem, h (újra) elkezdek futni is:-)
2009. febr. 2. 13:48

Futok.


Kipróbálnám a kangoo-t, de nálunk sajnos nincs.

31. eunuch
2009. febr. 2. 13:28

bicaj, úszás, sí, korcsolya, tánc

ennyi elég is, nem vonz semmi egyéb, esetleg a vizisí

2009. febr. 2. 13:11

Amúgy meg a futást és kerekezést is szeretem, ha az idő engedi, munkába is kétkeréken megyek.


Amit szívesen kipróbálnék, mert állítólag nagyon jól fogyaszt az is: az aquafitnes.

2009. febr. 2. 13:10
Sziasztok. Én 1 éve tae-bozom, azóta is nagyon szeretem. Nemrég meg hastáncolni kezdtem el, de rá kellett jönnöm, hogy nem is olyan könnyű, mint aminek látszik :)
28. 4916977221 (válaszként erre: 24. - Angel of darkness)
2008. febr. 26. 21:57
IGEN-IGEN! A LOVAGLÁS VARÁZSLATOS!
2008. febr. 26. 21:57

Jelenleg spinning, koreografált aerobik és lovaglás.

Mindig imádtam mozogni, a pilatest szívesen kipróbálnám.

2008. febr. 26. 21:53
Kubai szalsza :o) és aquafitness
25. 200a1d39d3 (válaszként erre: 22. - Angel of darkness)
2008. febr. 6. 20:35
Én is jógázom itthon,plusz pilatesezem,és imádom a táncot:)Csak nem sok lehetőségem van rá már mostanság.Jól vagy mostanság Angel?
24. Angel of darkness (válaszként erre: 21. - Badonyimariaeva)
2007. dec. 15. 11:34

Nem szabad félni! Mindig az első lépés a legnehezebb,de aztán felülsz a lóra,megy melletted egy ember,aki vezeti a lovat és akkor elengedheted magad,felszabadulhatsz! Jó,igaz,hogy nekem könnyű ezt mondani,hiszen lómániás vagyok,de mikor elkezdtem lovagolni,azonnal megimádtam a lovakat! Fantasztikus érzés a lovaglás,a vágta(főleg hóesésben),és a gyönyörű táj nézegetése lóhátról! Próbáld ki! Mindenki! Meglátjátok,megéri! A lovak pedig nem bántanak.Ők jobban félnek tőlünk,mint mi tőlük. Szépen lassan,oldalról kell közeledni hozzájuk,a kezeteket nyújtsátok feléjük.Ha adtok nekik valamit akkor az ujjaitokat feszítsétek ki,egyenesen tartsátok a kezeteket.Gyengéden simogassátok a lovakat,a nyakukat meg lehet paskolni.Vannak olyan lovak,amelyikek nem szeretik,ha a fejüket simogatják,ezt a fejük magasra emelésével jelzik.Ilyenkor félnek tőlünk,tehát még nyugodtabban,lassabban kell közeledni.Ha elkezdenek harapdálni,akkor minden bizonnyal játékos,fiatal lovak,vagy csemegét szeretnének kapni tőletek.És sokan terjesztik azt a rémhírt,hogy ha a lovak háta mögé mész,akkor rúg.Ez nagyon ritka.Ilyet csak akkor tesz,ha bántják.Én szívesen dőlök a faruknak,és még soha nem rúgtak meg.Nem szeretik a kiabálást,ugyanis ők sokkal erősebben hallják a hangokat,mint mi.Szóval sok sikert mindenkinek!

LOVAKKAL SZÉP AZ ÉLET! :)) (L)

23. Angel of darkness (válaszként erre: 20. - Rohiani)
2007. dec. 15. 11:23
Én a lovaglásért bármire képes vagyok! Nyáron majdnem minden nap a lovardában voltam,fél-háromnegyed óra az út+20-30 perc míg kisétálok a lovardába...de megéri! :))
22. Angel of darkness (válaszként erre: 19. - 84034aa627)
2007. dec. 15. 11:21
Hát,én itthon szoktam jógázni és Wai Lana jóga kazettánk van. :))
2007. dec. 11. 15:25

Fitness,jógázás itthon,és az úszás még a kedvencem.

Talán a lovaglás amit szeretnék kipróbálni,de mire odakerülök,mindig meghátrálok.

Bevallom őszintén a lovaktól félek egy kicsit.

2007. dec. 11. 15:01

Én pilatesre járok és nagyon szeretem.

Szeretnék még lovagolni is, de ahhoz sokat kéne utazni.

19. 84034aa627 (válaszként erre: 18. - Angel of darkness)
2007. dec. 10. 12:23
Én lehet, hogy januártól járok majd hatha jógára. Te melyikre jársz? Teniszezni én akkor teniszeztem aktívan, amikor a tesóm versenyszerűen űzte és sokszor eljártam vele plusszban. Kosarazni meg már régen kosaraztam (mondjuk nem mintha meglenne hozzá a magasságom :)) )
18. Angel of darkness (válaszként erre: 10. - 84034aa627)
2007. dec. 9. 19:44
Ooo én is szoktam otthon tornázni!Meg jógázni! :D Nagyon megnyugtató! :)) Teniszre én is szeretnék majd járni,viszont a kosárlabdát nem kedvelem.Egyre több táncos lesz! :D (társas tánc hmmm... :))
17. Angel of darkness (válaszként erre: 9. - HeckGina)
2007. dec. 9. 19:40
De jó neked! Egyszer én is szeretnék eljutni a versenytáncig. :))
16. Angel of darkness (válaszként erre: 8. - 0260f21e84)
2007. dec. 9. 19:39
Én járok táncolni,és nagyon szeretem,érdemes kipróbálni! És: LOVAGLÁS FOREVER!!! A legjobb sport! Imádom! :))
15. Angel of darkness (válaszként erre: 4. - Adri25)
2007. dec. 9. 19:37
Szerintem futni mindig jó. :))
14. Angel of darkness (válaszként erre: 2. - Norci78)
2007. dec. 9. 19:36

Szia norci78!

Én is sok mindent kipróbáltam,és szeretnék kipróbálni még sok mindent. :))

Jártam futni,aztán a térdem miatt(csontkinövés vagy csontgyulladás) részleges felmentést kaptam. De hála Istennek,most úgy tűnik,meggyógyult,és újra járhatok futni.(Pontosabban atlétikára.)

Az a lényeg,hogy ne fuss gyorsan,fokozatosan növeld a távolságot,és SOHA NE ÁLLJ MEG! Inkább kocogj lassan,de ne állj meg! Futhatsz társaságban,de kikapcsolódhatsz egy mp3/mp4/mobil segítségével is. :)) Lélegzetvétel: orrodon be,szádon ki. Sok sikert és kitartást! :))

2007. dec. 6. 20:48
Amikor nem a pocakomat cipelem, akkor tollas, tenisz, golf (az utóbbi viszont baromira fel tud idegesíteni:DDD)
2007. dec. 6. 20:45
Régebben kéziztem, amit szívesen folytatnék, de nincs rá lehetőség...
2007. dec. 6. 20:36
Állandóan versenytfutok az idővel, de még nem sikerült legyőznöm.
2007. dec. 6. 20:23
Tornázom otthon. Sok kedvenc sportom van pl. kosárlabda, tollaslabda, tenisz. Amit ki szeretnék próbálni az a pilates és már régóta meg szeretnék tanulni táncolni (latin táncok, argentín tangó, salsa hm...:-)
2007. dec. 5. 17:15
Most nem sportolok, de versenytáncoltam és szeretnék is majd visszamenni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook