Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek lenne velem fogyózni? ( 94kg/L ) Ti mennyit sportoltok és mit? Mennyi idö alatt ment le a hasatokból? fórum

Kinek lenne velem fogyózni? ( 94kg/L ) Ti mennyit sportoltok és mit? Mennyi idö alatt ment le a hasatokból? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2011. márc. 20. 06:50

sziasztok!

én hétfőn kezdem el a fogyókúrát..méregtelenítéssel.van aki elkezdi velem hétfőn?naplót szeretnék írni róla, rem. így könnyebb lesz. ja, az esküvőmre szeretnék leadni min. 10 kg-t.szeptember 10-re.:)

100. Free (válaszként erre: 99. - 7ca82f2be3)
2011. márc. 20. 06:39
Ügyes leszel, meg is fogod csinálni :) Csak ne korhold magad, ha egy kis csalás becsúszik a programba. Annál rosszabb nincs :)
2011. márc. 19. 21:41

én kedden!:)90 napos:)

60 a cél(ne nevessetek!:)most messzi a cél,de akarom,megcsinálom:))

2011. márc. 19. 21:13
ki mikor kezdett el fogyozni és mennyi az álomcél?:D
97. emagdi (válaszként erre: 96. - 0af9231c21)
2011. márc. 19. 14:58
hát az tuti hogy nem csak zsírt vesztett, hanem vizet és izmot is.
96. 0af9231c21 (válaszként erre: 95. - Emagdi)
2011. márc. 19. 14:55

?:O


az igen. ha én kiszámolnám mennyi van rajtam sok nulla lenne a végén:D


de az akk miért van h valaki egy hónap alatt 12kg is fogy? annyi viz nincs bennünk....

95. emagdi
2011. márc. 19. 14:38

tudtátok, hogy 1kg zsír energiatartalma 9000 kilokalória?

borzasztóan hangzik, és bazi sok munka ennyit elégetni (ha már az emberen van)...

2011. márc. 19. 14:20

Ujabb csatlakozokat üdvözlöm:))


ha ennyire lelassul a fogyás nem jó, ha nagy sulyotok van. lehet h már több mozgást igényel a testetek..


ma nem voltam én se toppon. egy kis rizs husival

meg tejeskávé.

még nem tom h eszek e meg h tornázok e. majd meglátjuk

2011. márc. 19. 12:27

Egy kis humorocska.....


Hétfő:


Reggeli: Alma


Ebéd: Tejfölös paprikáscsirke illatának mély beszippantása, az asztalon hagyott morzsák, savanyúsággal.


Vacsora: 2dl aludttej savója, néhány cukrászsütemény receptjének lemásolása.


Kedd:


Reggeli: Sárgarépa saját zsírjában, rágógumi.


Ebéd: Hatalmas tál töltöttkáposzta és a hozzávaló friss kenyér megtekintése, edények elmosogatása.


Vacsora: A szabad szemmel is jól látható darabka sovány sajt reszelt káposztatorzsával megszórva.


Szerda:


Reggeli: 5-6 teljes jógalégzés, félbevágott főtt tojás sárgájának fele, de abból annyi amennyi belefér.


Ebéd: Bécsi szelet és sült krumpli készítésekor lejátszódó fizikai és kémiai folyamatok elemzése céklával. Nagy tál túróslepény lefényképezése.


Vacsora: A képek előhívása, savanyú uborka hashajtó.


Csütörtök:


Reggeli: 1db fürjtojásból készült rántotta, utána kifli, gyulai kolbász és vaj segítségével tízórai készítése a gyerekeknek.


Ebéd: Húsleves és rakottkrumpli alkatrészeinek beszerzése a közeli ABC-ből. Madártej elhelyezése a hűtőszekrényben. Vágott vegyes savanyúság.


Vacsora: Ecetes hagyma citrommal.


Péntek:


Reggeli: Főtt kolbász, mustár, tea, citrom, zsemle ízléses, már-már esztétikai élményt nyújtó elhelyezése az asztalon, mire a többiek felébrednek, frissen mosott káposztalevél, kekszreszelék.


Ebéd: Gőzölgő bableves, csülökpörkölt, uborkasaláta lerajzolása, kiszínezése. 1 szelet kétszersült harmadszor is átsütve, nagy pohár Igmándi.


Vacsora: Hasított karalábé, dúsan díszített sárgarépareszelékkel. Lefekvés előtt füldugó a korgó gyomor neszeiben kiküszöbölése.


Szombat:


Reggeli:Joghurtba mártott almaszeletek, limonádé szacharinnal, nyomelemekkel ízesítve.


Ebéd: "Halászlé, túróscsusza, sütemény" címmel frappáns epigramma megalkotása, egy teljes kockasajt parádi vízzel.


Vacsora: Paradicsombelsőség, kamillatea, egy teljes rúd ropi.


Vasárnap:


Reggeli: Fagylalttölcsér, nagy adag friss levegő, sűrű szitán áttört kefir.


Ebéd: Ricinusleves, csontlében abált torma citromhéjreszelékkel, süteménymaradványok levakarása a tepsiről.


Vacsora: Amit a kanári meghagyott.

92. f3b788b175 (válaszként erre: 91. - Csigabaga)
2011. márc. 19. 11:58
Hmmmm.....jól hangzik.:-))
2011. márc. 19. 11:54

Bocsánat, hogy nem olvasom végig a hozzászólásokat. Csak leírom a tapasztalataim:

Étrendem a következő általában:

Reggeli: lédús gyümölcs, sok víz, vitamin

Tízórai: kb 1-2ek búzacsíra, búzakorpa, zabpehely-- növényi tejjel, édesítőszerrel

Ebéd: főzelék (burgonya sosem) - pörkölttel vagy sült hússal -- kenyér nélkül; vagy leves zöldséggel, hússal; vagy sült hús salival

Később nagy adag saláta. Gyümölcs. Ha nagyon éhezem, újabb adag müzli.


A lényeg, egész nap rengeteg folyadék, de étkezések előtt kb fél órával.

Minden étkezés között kb 3óra szünet. Gyümölcsevés után elég fél óra. Gyümölcsöt csak éhgyomorra szabad enni!

Január óta 10kg-ot fogytam úgy, hogy heti 1szer azért bedobok egy fél pizzát is.


Saját tapasztalatok, nem kell kritizálni.. :)

2011. márc. 19. 11:51
98/L magasságom 175cm.Most hiztam két kilóóóóóóót....vááááááá....abba hagytam a cigit, de inkább hizzak.De mostmár több nem kellene...:-(De voltam 115 is már.Úgy néztem ki mint egy kettesszekrény.Váááá.:-))))
2011. márc. 19. 11:47
Sziasztok.Én is csatlakozhatok????:-))))
88. da150b695c (válaszként erre: 85. - Emagdi)
2011. márc. 19. 11:44
Nem tudom, én csak tapasztalatból beszélek. Amikor fogyóztam én soha nem ettem 1000kcal felett és mindig szépen fogytam és az izmaim is megmaradtak, mert tornáztam. Most is így csinálom.
87. 55cf864a30 (válaszként erre: 86. - 7ca82f2be3)
2011. márc. 19. 10:08
Én is elvagyok keseredve, nálam a helyzet 19 nap alatt 1kg. Pedig majdnem minden nap tornázok fél órát, abonettet eszem kenyér helyett, minden nap megiszok 1,5-2 l vizet, de még mindég nem adom fel, hátha egyszer csak beindul a fogyás. Azért a nadrágjaimon jobban észreveszem hogy lötyögnek, vagy már csak beképzelem... nemtudom....
2011. márc. 19. 05:05

sziasztok!:)

Hát lányok,ma eléggé elkeseredtem..27 nap alatt -70 dkg-ot fogytam:\jajj istenem!:\

85. emagdi (válaszként erre: 80. - Da150b695c)
2011. márc. 18. 21:36

pedig szerintem ennyi tök jó. remélhetőleg az izmait növeli és a zsírt égeti.

heti fél kg fogyás az ideális amúgy, ennyinél még van remény hogy az izomtömeged növeled és a zsírt égeted, nem az izmod.

mert az nem annyira jó, ha kiéhezteti magát az ember, és a koplalás során feléli a nehezen összekapirgált izmait:))

84. 0af9231c21 (válaszként erre: 83. - Da150b695c)
2011. márc. 18. 21:21
rosszul csinálom?:/
83. da150b695c (válaszként erre: 81. - 0af9231c21)
2011. márc. 18. 20:50
Csak annyi, hogy szerintem ilyen módszer mellett ennyi idő alatt többet kellett volna fogyni. De persze ez egyénfüggő. Van akinek lassabban indul be, aztán megindul, van akinek meg gyorsabban indul be, aztán lelassul.
2011. márc. 18. 20:45

Szerintem ez attól is függ, hogy mi a célod.

Ha gyorsan akarsz fogyni, az nagy valószínűséggel gyorsan vissza is fog jönni, mert ahhoz nagyon keveset kell enni, ami hosszútávon viszont nem nagyon tartható.

Viszont ha lassan fogysz, és nem vonsz meg magadtól mindent, csak mértékkel eszel, az tartós lesz.

Plusz nem lesz olyan csúnya a bőröd sem, mint egy hirtelen fogyástól.


Próbáltam én is csomó diétát, de idővel minden visszajött. úgyhogy én átálltam a másik oldalra.

na meg mozogni sem árt mellette!

81. 0af9231c21 (válaszként erre: 80. - Da150b695c)
2011. márc. 18. 20:39
h érted h nem ennyinek kéne lennie?
80. da150b695c (válaszként erre: 77. - Dori_1005)
2011. márc. 18. 20:16
Szia! Látjátok, ezért is mondom, hogy keveset kell enni, mert két hét alatt, napi 45 perc futással és ugyanennyi tornával, mellette diétával a 1,5 kg semmit. Nem bántásból írom, de ennyi intenzív mozgással és diétával nem ennyinek kéne lennie.
79. da150b695c (válaszként erre: 78. - 0af9231c21)
2011. márc. 18. 20:15
Az hogy ki fonnyad össze, ahogy te mondod, és ki nem, az nem attól függ, hogy mennyit eszik, hanem hogy mennyit mozog. Fonnyadva fogsz fogyni te akkor is, ha többet eszel a diéta alatt, de nem mozogsz semmit. A mozgás feszesíti vissza a bőrödet, azért tud rugalmas maradni. És fogyi közben kell mozogni, mert ha lefogytál és mondjuk a bőröd megereszkedett, akkor a fogyás után hiába mész el edzeni, a bőrödön nem tudsz változtatni. Ezért kell fogyi közben edzeni, hogy egyszerre tartsd kézben a bőrödet, testedet és a kilóidat.
2011. márc. 18. 20:09

h pl aki 1000kcal körül eszik? mert h az sztem egyhét alatt 3kg is fogy eleinte...

meg aki 1500kcal körül eszik és az hetente fogy egy kg-t.

persze ez testsulya válogatja..

de melyik a kedvezöbb? de aki 1000körül eszik annak ha pl egy hónap alatt 10kg-t fogy ( persze 100kg körüli ) annak a kinézete nem fonnyad össze? ( de az összefonnyadás az a fogyásnak köszönhetö? )

persze itt nem a 5kg-t fogyni vágyokra gondolok, hanem aki jocskán 30at akar fogyni.

de ha már sulyban "lefogy" ..pl nálam is derék és térdbajos vagyok.. elérek egy sulyt utána már simán mehetek edzöterembe h a hasam eltünjön, nem? vagy rosszul gondolom?

és erre gondoltam h melyik az egészségesebb illetve a célra töröbb. meg most még van eröm és kitartásom meg idöm. jövöre egyetemre megyek és aligha lesz idöm külön mozogni. ..

mert az is ok h 1500kcal és mozgás és egybe megy a zsir le.. hosszadalmasan... ezért is kérdem h mit tanácsoltok.

2011. márc. 18. 19:54

Sziasztok!


Szeretnék én is beszállni, én kb. két hete kezdtem el rendszeresen edzeni,előtte is edzettem,de csak úgy össze-vissza.+Kb. napi 1200 kcal-t viszek be, és nagyon jól bírom,eléggé megszokta már szervezetem is. Fogytam is 1,5 kg-t.

Én most 64 kg vagyok, a hasamról kellene főképp, meg a hátamról is lefarigcsálni a kilókat.

Én mindennap edzek, 45 percet futok,utána rögtön ugyanennyit tornázok. Jó pár gyakorlatot találtam ki,nagyon húzosak,utána még reggel is amikor felébredek,és még az ágyban fekszek,érzem,hogy még "égnek" az izmaim:)nem izomláz,hanem mintha még mozgásban lennének.

Szénhidrátot nagyon keveset eszek,sok gyümölcsöt és zöldséget, rengeteg vizet iszok, lúgosat,az segít a fogyásban,azt írják róla legalábbis. Korpovitot vagy pufit ill. csirke vagy pulykahúst eszek még.

Tök jó mert nagyon megszoktam, nem vagyok éhes este sem,ha igen akkor vizet iszok és max. megeszek egy almát vagy narancsot,de tényleg ritkán fordul elő,reggel amikor felébredek akkor sem vagyok éhes.

Sok sikert nektek és kitartást!:D

2011. márc. 18. 19:53
-2 cm a combból!:)ennyi az össz változás!:)
75. da150b695c (válaszként erre: 74. - 0af9231c21)
2011. márc. 18. 18:56
Hogy értve? Mennyi idő alatt?
2011. márc. 18. 18:55
Akk szerintetek mennyi az egészséges fogyás? ( aki nem eszik sokat )
73. kanalas (válaszként erre: 68. - 7ca82f2be3)
2011. márc. 18. 18:52

Sziasztok!

Bocsi hogy csak így közbeszólok, csak olvasgattam itt a kommenteket.

Pandúr, centiben is méred magad vagy csak a kilókat?

Mert lehet hogy kilóban kevés ment le, de centikben lehet hogy több, mert ugye mint tudjuk az izom nehezebb mint a zsír. Szóval esélyes, hogy az edzés miatt nem mennek úgy a kilók, de az nem azt jelenti hogy nem fogysz!

2011. márc. 18. 18:51

huh..hát én egyáltalán nem eszek cukrot!:)

Akkor megpróbálom ezt!:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook