Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? fórum

Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 14. 13:35
ja, majd teszek fel fényképeket magamról.....juj, de izgi, örülök Nektek!
2009. aug. 14. 13:35

Mg kellene kérdezni Gréts tanárurat:...:-)

hová tűnt LV22???? hahó????

155. 489e7edb4a (válaszként erre: 146. - Vigyorex6)
2009. aug. 14. 13:34
mindenki körülöttem lelki megsegítésemre sietett..drága barátaim és unokatesóm....állandóan telefonálnak, meg látogatnak, nem hagynak egyedül..pedig reggel is csak a plafont volt kedvem bámulni egész nap, meg hétvégén, meg a hátralévő életemben végig...most mennem kell fagyzini velük, nem akarok pedig..:-) holnap túrázni kell mennem..szegény én....vasárnap meg nem tudom, bámulom a plafont és sajnáltatom magam, pedig olyan remek csaj vagyok!!! :-) vicces kedvem lett, pedig szarul vagyok..köszi, hogy érdeklődsz..te mit csinálsz hétvégén?
2009. aug. 14. 13:33
Húúú Lv te nagyon sötét vagy! ebben az esetben sajnos el kell hogy tűrd az én véleményemet is, mivel én meg így látom. Fő az öszinteség!!! Te írtad mindenkinek lehet véleménye!
2009. aug. 14. 13:33

Van háziállatotok?

Csak mert szerintem a nehéz helyzetekben a néma hallgatása nagyon sokat segít. Az én segítségemet megnézhetitek a képeimnél.:)

152. kavicska (válaszként erre: 150. - 01c8755c79)
2009. aug. 14. 13:32

Ezt nagyon jol mondtad!

Az biztos, hogy most nem tudsz mast csinalni, csak elfogadni a donteset! De ezzel uj lehetosegek nyilnak meg elotted! A szabadsagnak nem csak rossz oldala van am!

151. kavicska (válaszként erre: 149. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 13:30

Varjal meg egy kicsit! Biztosan nagyon nehez, de nem tudhatod benne mi jatszodik le!

Az az egy biztos, hogy most foglalkozz tobbet Magaddal!

150. 01c8755c79 (válaszként erre: 149. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 13:29
Bízd rá az időre... ne pörögj! Ha van értelme, akkor nem hagy veszni. Ha meg hagyja, akkor azzal lehetőséget adott annak, aki majd nem hagy veszni. ;o)
149. 489e7edb4a (válaszként erre: 137. - Klarika5)
2009. aug. 14. 13:28
kedvenc lett a fórumom! éljen!!!! köszi és puszi!!! Az a baj, hogy már nem lehet időt adni, ill. igen, de tegnap kimondta, hogy legyen vége, jobb lesz így...nincs 100%, valami hiányzik....innen még van remény az újrakezdéshez?? lehet még innen visszajönni és felállni? hogyan ? Bizalom??? Eltűnt, de úgy érzem, helyreállhatna bennem, na megint bepörögtem....
2009. aug. 14. 13:26

De lanyok, ha mar igy osszejottunk irjatok egy kicsit Magatokrol!

En vagyok masik fozumon is, de sajnos kicsit lassu!

Persze nagyon aranyosak akik ott vannak, csak hat ritkan vagyunk ott egyszerre!

De ennek most nagyon orulok!

Na, akkor irtok egy kicsit Magatokrol?:-))

147. 01c8755c79 (válaszként erre: 145. - Kavicska)
2009. aug. 14. 13:26
Csak azért, hogy a gyermeked majd már jól tudja! ;) ... és én is elbizonytalanodtam, mert én viszont úgy emlékeztem, hogy mindkettő helyes, azért néztem gyorsan utána.
2009. aug. 14. 13:25
Bubókám!!!...és mit csinálsz ma + a hétvégén?
145. kavicska (válaszként erre: 136. - 01c8755c79)
2009. aug. 14. 13:22

Nagyon edes vagy! Komolyan! Most mi is Ferjemmel megbeszeltuk es O is azt mondja, hogy az iskolaban ugy tanulta ahogy en!

De nem is ez szamit! Komolyan jol esik, hogy utananeztel! Nagyon aranyos vagy!

De remelem azert ereztetek, hogy itt nem is errol volt szo igazan!??

Mert hat nem akarok en senkit kioktatni az nagyon messze all tolem! En egy szabad szellemu vagyok es mindenki az csinal es gondol amit akar, de itt mar direkt a masik idegesiteserol volt szo!

Szoval megegyszer koszi, most nem kell ANyukamat ugrasztani! :-))

144. Vigyorex6 (válaszként erre: 143. - Klarika5)
2009. aug. 14. 13:22
Nem baj!!! Legalább pörög a dolog és Bubó is csinált jót másokkal: PROGRAMOT!
2009. aug. 14. 13:19

Furcsa a mi nyelvünk. Én a rádióban hallottam egy nyelvészt, aki még a "nem-e?" kitételt sem tartotta elitélendőnek, mert meghonosodott szokásnak tekintette, s ezáltal nyelvünk gazdagságának.

Na, ez aztán eklektikus topik lett:))

142. Vigyorex6 (válaszként erre: 139. - Kavicska)
2009. aug. 14. 13:19
Ez vicces...én is szinte a fülemben hallottam a suttogást! Komolyan éreztem a jóindulatot:), ez ritka, mindenkinek ilyennek kéne lennie:))))
141. 01c8755c79 (válaszként erre: 139. - Kavicska)
2009. aug. 14. 13:19

A számítógépes helyesírásellenőrzőre gondoltam, aztán eszembe jutott, hogy lehet, hogy neked nem a magyar van beállítva.

Lényeg a lényeg... :o)

140. Vigyorex6 (válaszként erre: 137. - Klarika5)
2009. aug. 14. 13:17
Egyre gondoltunk!!! :)
139. kavicska (válaszként erre: 134. - 01c8755c79)
2009. aug. 14. 13:17

Koszonom a tippet, de sajnos nekem itt nincs! (majd kerem Anyukamat, hogy kuldjon 20 ezer km-re egyet):-)))

Nem tudom, nekem meg az altalanosban azt tanitottak, hogy az ezzel es az azzal csak igy helyes! Aztan a foiskolan sem volt ez mashogy!

De ari vagy! Ereztem ahogy sugod, komolyan! Koszike megegyszer!

138. Vigyorex6 (válaszként erre: 133. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 13:16
:)Betettem ezt a témát a kedvenceim közé, és ha időm engedi jövök hozzátok!!! :D
137. klarika5 (válaszként erre: 131. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 13:15
Bejelöltem én is kedvencként, és jelentkezz máskor is! Az elején nem volt világos a kép. Akkor ne hamarkodd el! Adjatok egy kis időt magatoknak-k.nehéz, amikor az ember dűlőre szeretne jutni-de biztosítsd arról, hogy Neked ő az, akiben megláttad a támaszt, a másik feledet. És ennyi elég, hogy a problémákon átlépjetek.Szokták mondani, az idő mindent megold. Ebben az esetben ez igaz. Tarts ki!
136. 01c8755c79 (válaszként erre: 134. - 01c8755c79)
2009. aug. 14. 13:15

az evvel/ezzel és az avval/azzal alakoknál, ahol a névmásoknál szokásos hátraható hasonulás és a -val/-vel ragnál szokásos előreható hasonulás szembekerül egymással, mindkét megoldás lehetséges (bár az előreható hasonulás valamivel gyakoribb)."


A hasonulás a magyarban lehet előreható és hátraható. Előreható akkor, ha az első betű hasonítja az utánajövőt, hátraható, ha fordítva. Az ezzel/evvel esetében az van, hogy mindkettő képes érvényesülni.


Bizonyos tájszólásokban az "evvel" forma elterjedtebb. Semmiképp sem helytelen.

135. kavicska (válaszként erre: 131. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 13:13

Latod az nagyon jo otlet!

Vagy csinalj valami olyat amit mar regen szeretnel, csak mindig valami miatt elszalasztottad! valami nem hetkoznapit! Hidd el, ido ido ido es jobban erzed majd Magad!

Van kedvenc pezsgod?

Mi itt mindig a Ricadona-t vesszuk, ez egy olasz pezsgo, biztos otthon is van es nagyon nagyon finom!

134. 01c8755c79 (válaszként erre: 127. - Kavicska)
2009. aug. 14. 13:12
Csak csendben jegyzem meg, hogy valóban használatos az evvel szó szinonímaként az ezzelre. (Nézd meg pl. a helyesírásellenőrzőben.)
2009. aug. 14. 13:11

én is szeretmém, és akkor azt is kérem, hogy mindeki aki mos itt van és jól éeti magát, írjon akár mindennap és osszuk meg egymással a történeteinekt, ha van kedvetek!!! Szívesen reagálok én is mások dolgaira is!!! PUszi!!

Szerintem is ezzel...úgy helyes....

2009. aug. 14. 13:10
Az "evvel" szóra annyit tudok mondani, hogy sokan használják még újságírók is. Nem tiltott, de helytelen és nem magyaros mivel az "ez" és "az" szavakhoz kapcsoljuk a -val, -vel kötőszót, ami azonosul. Olyan szó nincs a magyarban , hogy "ev" és "av".
2009. aug. 14. 13:08
pezsgőzni nem pezsőzni...hihi pedig még nem ittam!
130. kavicska (válaszként erre: 126. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 13:08

En is nagyon orulok ennek a forumnak!

Na, azt komolyan sajnalom, hogy nehez most a szived!

De talan egy kis kenyeztetes Magadnak! (pl. fodrasz, kozmetika, egy jo mozi) lehet, hogy segiteni kikapcsolni! Persze a problemadat nem oldja meg, de segitehet!

Szoval jo ez a forum es en szivesen vennem, ha nem szunne meg, mert erdekel, hogy mi lesz! Hogy lesz tovabb!

129. 489e7edb4a (válaszként erre: 124. - Kavicska)
2009. aug. 14. 13:08

Köszönöm, köszönöm és még egyszer köszönöm!!!!! Én is úgy örülök, ez most sokat jelent nekem, mert se éjjelem se nappalom egyébként. remélem, hogy a türelem segít majd és rendeződhetnek a dolgaink...és jó, ha itt veletek lehetek! Én is jól szórakozom..

A cigányokról pedig annyit, hogy nekem is van munkám velük rendesen, nem kell bemutatni, és igenis, nem arról híresek, hogy a munkában, szorgalomban, kitartásban jeleskednek, már az a kb 500 ember, akikkel eddig foglalkoztam...:-)viszont a családalapításon nem rágódnak ennyit, sőr párkapcsolati problémákkal sem fognak hasonló topicot indítani, mint én..pláne nem 31 évesen, gyerek nélkül..:-) de hát én különleges vagyok...még a barátom szerint is, nagyon, és fontos is vagyok neki, nagyon ..hihi becsvaarodtam tényleg, otthon pezsőzni fogok...az jó lesz!

2009. aug. 14. 13:06

Tényleg kívánom, hogy minden jóra forduljon!!! Légy türelmes és próbáld meg lefoglalni magad és NEM csak munkával, mert az ember meghülyül. Nem tudom milyenek a barátaid??!

Aztán ez a jövő zenéje, de szeretném, ha nem felejtenél el minket és írnál a későbbiekben priviben, hogy mizu nálad!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook