Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? fórum

Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. aug. 21. 11:42
Sokszor mondják, de igaz is, ha valakit elvesztünk, akkor tudjuk meg, hogy mit jelentett számunkra. És nagy a konkurrencia!Nőcik állnak libasorban, hogy találjanak egy jóravaló pasit, és ugye vigasztalni is tudnak. Ez legyen a fejedben, ha morogsz, csapkodsz legközelebb. De ugye most nem az elvesztés félelme szól belőled, meg az, hogy talán már van egy vetélytárs a láthatáron?100%-san beláttad, hogy hibáztál, és most utoljára fogadodo meg, hogy nem hisztizel? Akkor minél előbb lépj, ne várj!!Nem ő bántott meg-ha jól értem-akkor nem neki kell közelíteni.Ülj le, és írd az okos levelet. A borítékra írd rá: szóban még nem tudom elmondani...és add át neki, ha találkoztok. Aztán avass be minket a fejleményekbe!
276. cicamica83 (válaszként erre: 274. - Klarika5)
2009. aug. 21. 11:31

Klarika, igazad van. Tudom most már, de akkor valamiért ne igy láttam a dolgokat, túl biztosnak vettem hogy ő itt van és itt is lesz nekem,nem számoltam azzal, mi lesz ha egyszer elmegy. Na most már tudom milyen és a szívem megszakad, mintha odalenne egy részem. De szerintem ennyi év, megérne egy utolsó próbát, nem a rosszat kellene rögtön feltételezni, a jóra kellene gondolni és emlékezni. De könnyű mondani, nem ide illő hasonlat, de ha egyszer elrontottam a gyomrom egy akármilyen kajával, egy ideig biztos nem ennék belőle, mert eszembe jutna a rossz emlék. Mondom nem ide illik,de ez jutott eszembe :-) Egyébként szerinted még időt kell neki hagyni. Mert nyáron más, sok a lehetőség, de ősszel,s télen nem tud az ember oly sok felé menni. na az fog engem megölni, az ősz =elmúlás.

ÓÓÓ, csak jönne rendbe minden. Remélem hagytam benn olyan mély nyomokat, érzelmeket, ami visszavezeti majd.

275. cicamica83 (válaszként erre: 273. - Vigyorex6)
2009. aug. 21. 11:24
Én már nem tudom mit higyjek, lehet tényleg szeret, csak a sok vita megnehezítette az életét, ezért nem mer hinni nekem. Ezt megértem,de a mostani helyzet kijózanítólag hatott rám. Igen ám, de korábban egyedül tengett-lengett, most meg van "valaki" aki állítja csak egy jóbarát (de hát lány a lelkem, és lehet jóbarát még, de bármi más lehet) hisz mi is barátként jöttünk össze anno. Most a kedvesem nem tudja eldönteni, velem legyen, próbálja meg mással vagy senkivel. Nem tudja elfelejteni a 4 évet, de ha hiányzom neki, akkor miért nincs mellettem. És legutóbb mikor szombat este felmentem "bulizni", csak kis iszogatás volt, és hát rosszul is lettem, mert sosem voltam az az ivós fajta, azt mondta annyir aggódott értem, gyomoridege volt, hogy vajon mi lehet velem. Na akkor ez is miért??? Hibáztam, de hogy bizonyítsam be hogy minden más lett, máshogy látom és élem meg mint azelőtt, ha nem ad rá esélyt? Nem tudja mit akar, ezért nem jön fel hozzám, mondván nem akar biztatni, mert tudja mit akar. Nem érzi mi lenne neki a jó. Na szép, ennyi év és nem érzi? Helyrehozható ez még külsős szemével nézve? Mellesleg kifelé, másokfelé mindig azt mutatta hogy jól van, akkor is ha legbelül majd meghalt. És most is, jön-megy, de állítólag ő is szenved. Hát .... nem tudom.
274. klarika5 (válaszként erre: 270. - Cicamica83)
2009. aug. 21. 11:20
Ha beheged egy seb, aztán ismét lemarják a tetejét, és ismét, és ismét-akkor ott már nem a természet lesz a gyógyír, ott több kell. Egyet tennék a helyedben:írnék egy levelet a párodnak azzal, hogy most nőttél fel. Mindazt most láttad át,hogy milyen fájdalmat okoz a hiánya.És hogy ha bántod, akkor az az önmagaddal szembeni negatív gondolatoknak köszönhető. A levelet át tudod gondolni, át tudod fogalmazni. És kérj egy esélyt egy utolsó tisztázásra. Ha szeret, és felnőtt érzelmű ember, akkor megfontolja. De innentől jön a nehéz: valóban legyűrni magadban a fenevadat./Tudom, miről beszélsz, mert én kopp ilyen vagyok.De miért azt bántjuk, aki minket választott, és mellettünk van?Valami jót csak lát bennünk?Na, azt építsd magadban! Fel a fejjel!
273. Vigyorex6 (válaszként erre: 266. - Cicamica83)
2009. aug. 21. 11:06

Uhhh...ez kemény történet!

Amit én itt nagy gondnak látok, szólj, ha ne m jól gondolom, hogy ez a fiú azért nem tudja mit tegyen, mert szeret Téged, de az amiben élt melletted, már nem volt élet nekiés nem tudjja, hogy higyjen-e Neked, mert máskor sem történt meg a beígért változás és úgy gondolja, hogy most sem fog változni semmi. Hmmm?

Azt látom, hogy ezzel, hogy befordulsz és nem mész utcára sem, pont azt erősíted benne, hogy nem változott semmi, mert még mindig mindenkit többre értékelsz magadnál stb...

Tetteket is kell letenned az asztalra, nem csak szavakat...

Menjetek el valami hangulatos kávézóba egy picit és beszélgessetek. Ennyi év után már Te is felhozhatod neki. Az idegen környezet csodákra képes!

2009. aug. 21. 10:57

Sziasztok!


Pfff...történnek ám az események...

Bubó, sajnos egyet kell érteben Klarika5-el mindenben.

Az a gond, hogy amíg Te sikerként éled meg azt, hogy keres Téged, idővel a mélybe taszít Téged.

Ami Nekem nagyon negatív, hogy ezzel (csúnya kifejezéssel élve), a saját egóját akarja legyezgetni. Nem mondom...lehet Ő is még bizonytalan, de nem úgy kellene ezt leküzdeni, hogy közben Téged hagy kétségek közt.

Ha nem akarsz megőrülni, akkor határozottnak kell lenned. Lehet nehéz, de amit most teszel, az hosszútávon még nehezebb lesz!!!

Amit most játszotok, az egy nagyon hülye játék.

Jó lenne, ha eldöntené, mit is akar,de tudom milyen érzés az ilyen dolgot sikerként megélni és nem fogod azt mondani neki, hogy döntse el: akar-e téged vagy hagyon mostmár békén végleg!

Tényleg írj, ha tudsz!


Hol van Kavicska???

2009. aug. 21. 10:37
Nehéz az élet de még sokkal nehezebb ha mi magunk nehezítünk rajta .Szerintem össze kell magad szedni (és össze is tudod) .Szép az idő ragyog a nap hagy otthon a bánatodat és mozdulj ki egy kicsit.Ez az önbizalmadnak is jót fog tenni!!Ez csak tanács de próbáld ki .
270. cicamica83 (válaszként erre: 268. - E988488e87)
2009. aug. 21. 10:28
Félek, ha még több idő telik el, el fog felejteni. Nem úgy fog rám gondolni, és ezt nem akarom.
269. cicamica83 (válaszként erre: 268. - E988488e87)
2009. aug. 21. 10:25

ercuki!

Én az életemnél is jobban imádom őt, és hihetetlen hogy eltelt ennyi idő és egyre rosszabb minden. Ő jön-megy, hogy lekösse magát, de én egész nap mély bánatban vagyok, nincs kedvem semmihez. Tudja jól hogy mit adtam és adhatok neki, hiányzik is neki, de nem mer mégegyszer belevágni, nehogy pl. 6hó múlva megint ez legyen a vége, mondván nem bírná ki. Na de kérem, ha félek is, ha enm merek, nem is nyerhetek.Hogy hitessem el vele, hogy minden jobb lesz, mert jobbá akarom tenni! Vagy hagyjam keressen mást, aztán lesz ami lesz. csakmert nemrég még azt mondta velem akar mindent, mert eddig velem érezte magát a legjobban, engem szeretett a legjobban és jelzem ilyen hosszú kapcsolata nem is volt még ? Érted a problémám? Én vele szerettem volna és szeretnék idővel családod stb.

Ó Istenem, miért ilyen nehéz az élet :-((((

268. e988488e87 (válaszként erre: 266. - Cicamica83)
2009. aug. 21. 10:15
Szia! Kérdés mit diktál a szived és mit az eszed!De a férfiak szeretnek vadászni hódatani hagyd hogy ő tegyen lépéseket feléd.
267. 01c8755c79 (válaszként erre: 265. - Klarika5)
2009. aug. 21. 09:59

.... és itt a pont. :o)

A férfiak önzők... nagyon önzők, nem engedik olyan könnyen, hogy feledésbe merüljenek. :o)

2009. aug. 21. 09:58

Helló!

Na segítsetek nekem is. A problámám a következő: 4 év évig voltunk együtt a párommal, ugyan sok volt a vita (a részemről), nem benne nem bíztam csak rá vetítettem ki, mivel önbizalmam mindig is 0 volt, sosem hittem el igazén hogy csak engem akar, úgy szeret ahogy vagyok. Féltékeny voltam, mert mindenkit szebbnek, jobbnak láttam. Illetve az igazi gond most az, hogy bár volt pár összeveszésünk-kibékülésünk, ami tartott 5 napig, vagy 2 hétig, de legbelül mindig tudtam visszajön. Igértem mindent:többet nem vitázok, nem bántom, de valamiért ugyanoda lyukadtunk ki. Most viszont már 2 hónapja lassan nincs velem és csak most érzem-elveszíthetem (ha eddig nem történt meg). Most már tisztán látom a hibáim és hogy mit hogy kellene tennem, és megis tenném,de ő csak azt látja : "óó volt már ilyen és mindig vita lett a vége" Nem bírná ki mgegyszer ezt. Nem mer újra bízni bennem, fél hogy ismét ez lenne. Pedig nem, mert más volt az a helyzet és más a mostani. Olyan mintha megvilágosodtam volna, de lehet már késő... Talán még szeret és hiányzom neki,hisz mindennap együtt keltünk-feküdtünk meg minden,de valami miatt nem mer közeledni felém. Van olyan tényleg hogy egy férfi fél?? És hogy vezessem a jó útra? Ha fontosak voltunk,s vagyunk egymásnak, nem szabad elengednünk egymást. Szeritem. Jelzem megcsalás egyik részről sem volt, nem erről szól. Nos,mit tegyek?? Kérlek segítsetek.

2009. aug. 21. 09:55
Olyanok vagytok, mint a kölyökmacskák.Szerintem az úriember élvezi, hogy cukkol Téged. Ne haragudj, Te nem vagy én, én meg nem Te, de én, ha beledöglenék is, nem foglalkoznék egy ilyen palival többet. Max. egyetlen komoly mondatot intéznék felé: figyelj! nem vagyok olyan, aki élvezi a huzakodást, csipkelődést, mert ennél felnőttebbnek érzem magam. Szeretlek, ezt te is tudod, ha Te is szeretnél, nem tennéd ezt velem. Rajtad múlik a döntés, de ha nem a válaszod, akkor itt fejezzük be, mert szeretnék túllépni rajtad. Na, én ezt tenném. És ha ezek után is "össze van zavarodva", akkor marad egy lap az emlékkönyvben. Vannak ilyen lapok, amikről azt hittük anno, hogy beledöglünk, aztán hogy elhomályosulnak. Azért ha felébresztetted az érdeklődést bennünk, ne hagyj kétségek között, írj! Közben élvezd a nyár utolsó forró napjait!
2009. aug. 21. 09:39

Sziasztok!!!

Kedves Butatyúk! Nem tudom, miért ezt az elnevezést választottad, de remélem, nem tartod magad ténylegesen butatyúknak. Elolvastam a történetedet, és nagyon átárzem a helyzetedet, őszinten meg tudom érteni. Igen, ugyanazon a cipőben járunk...és gondolom, te is azétr olvastad el végig a fórumot, mert remélted, választ kaphatsz..ez sajnos nem könnyű és igazából mi nők ilyenkor csak tapogatózunk. Az egyetlen férfi hozzászóló sem tudott férfiként konkrét tanácsot adni. És még a pszichológus sem....szóval én nem is tudom, mi történhet ilyenkor az emberekben...de csak arra tudok gondolni, hogy vagy másik nő (ez Nálad kizárt) vagy félelem, beijedés, félelem a felelősségvállalástól....ha van kedved, kérlek, jelentkezz még!

Kedves Klárika5!

Neked is teljesen igazad van. Az állóvíz felkavarodott...és tegnap újra felkavarodott....most még jobban legalábbis részemről. Tegnap ugyanis az történt, hoyg felhívott telefonon a barátom. Kedélyesen elcsevegtünk a hogylétemről, focis dolgokról, amiket korábban megbeszéltünk, hétvégi programokról...stb. aztán egyszercsak közölte, hogy miért szólítom én őt a keresztnevén. Mert ez a neved, hogy szeretnéd, hogy szólítsalak? kérdeztem. Korábban mindig kedvesemnek, szerelememnek neveztem, így hívjam most is. Hát mondtam neki, akit én annak nevezek, az azt jelenti, hogy szeretem nagyon (meg ő is engem, de ezt asszem nem mondtam..) erre megkérdezte: De szeretsz engem? mire én: hahahaha ááá micsoda kérdés ez....nevettünk. És mondom, t hogy fogsz engem hívni. Szépségemnek mondta ő. Mert annyira szépnek találsz, kérdeztem én. igen, nagyon szépnek tartalak (ezt mondjuk mindig is tudtam..) és mondom (de nagyon nyugisan és lazán, magam is csodálkoztam): Szeretsz engem? mireő: Igen. Aztán sok csókot küldött és kellemes hétvégét kívánt.

Majd ott voltunk egész du mindketten az msnen és nem írtunk egymásnak...sztem ő rám várt, de én nem tudom, hogy most mi van. Ilyenkor mi van??????

ezek történtek.

ma megyek moziba és megnézem s Harry Pottert. Szeretem nagyon, rmeélem, jó lesz.

Jó pihenést, kellemes napokat és boldog szívet lelket kavánok Nektek! Puszi

2009. aug. 19. 22:56

Sziasztok!


Igaz,hogy lassan 23 óra,de képes voltam végigolvasni ez összes bejegyzést a fórumban.

Kedves Bubó!

Nagyon szorítok,hogy sikerüljön az,amit szeretnél...DE az én kapcsolatomban is pontosan ez történt,ugyanezeket a szavakat használta!!!

Nálunk más volt a helyzet,mert nem régóta ismertük egymást,de lángoltunk!Aztán jött egy másfél hónapos külföldi utam(közben tartottuk a kapcsolatot)Még az utolsó héten is gyönyörű dolgokat mondott!Aztán hazajöttem,várt,és néhány nap után azt mondta,hogy igaz,hogy én vagyok az,akit keresett,a tökéletes,de nem azt érzi,amit az elején és NEM TUDJA (tipikus szöveg-elvileg a nem-et helyettesíti)hogy mit tegyen,nincs tisztában az érzéseivel...

Fogtam magam,eljöttem tőle,2 napig utána alig keresett-bár előtte napi 5-6 sms is ment,és mindent megértettem...elvileg telón szakítottunk-(

Azóta sem nagyon keres,épp ezért érthetetlen számomra,hogy HA valakivel tervez az ember,és jó vele,hogyan lehet 1-2 pillanat alatt kiszeretni belőle?

Néhány hétig nyalogattam lelki sebeimet,nagyon összetört...de most már megpróbálom túltenni magam rajta.Nehezen megy...

További szép estét!

(Bocs,kicsit hosszú lett)

262. klarika5 (válaszként erre: 261. - 489e7edb4a)
2009. aug. 19. 17:32
Tudtam, hogy fog még jelentkezni.De kérdés, hogy mi vezérli? Kínozni akar egy kicsit? Kitudni a valós érzéseidet? Túlvagy rajta, bánkódsz,dühös vagy? Való igaz, amit a férfiember írt itt a fórumon: ha hidegnek mutatod magad, akkor gondolja, nem is szeretett...ha pitizel, akkor boldog, mert ő már nem akarja, de te még nem nyiszáltad el a szálat. Hát sz. helyzet. Mondjuk nem léptél előre, csak kavicsot dobtál a lenyugvó vízbe, mely ismét felkavarodott. Látnia kell, hogy a döntő lépést neki kell megtennie, de kérdés, hogy a "legyünk nagyon jó barátok!" esetleges ajánlata nem megalázóbb, mint ha azt mondja: vége. Rinyál a fiú, az biztos.Nem karakán eljáráa.Majd írj, hogy mit lép,de Te ne légy lehervadva! Valaki vár rád, csak meg kell találnod! Szép ünnepet!
2009. aug. 19. 17:16

Sziasztok!

Vannak új fejlemények....

ma írt msnen a szerelmem. Közölte, hogy hiányzom néha (!) nagyon. Mi hiányzik? a társaságom. mert olyan kiváló volt minden együtt, szellemese vagyok, könnyed, olyan jó érzeés velem lennie...és minden olyan szép votl együtt...Erre mondtam neki: Ha olyan szép lettvolan, akkor nem lenne ilyen szomorú vége most. Igen, ebben is igazam, van- mondta ő. Értsem meg őt - ezt kérte. Aztán sűrű elnézést kért tőlem. Leírtam neki a gondolataimat, hogy megijdet, és bennem látta a problémái forrását, ezért votl, hogy bántott, vagy megsértett, mert volt ilyen. Meg leírtam, hogy azt gondoltam, nekünk lesz a három legszebb hetünk, és nem hitte mvolna, hogy hűvös és hideg tud lenni velem. Azt mondta, higgyem el, ő sem érti magát, hogy miért volt ez. Elég rendesen kiadtam magamból mindent, mert azt gondoltam, hogy esetleg utoljára beszélünk, és szerettem volna, hogy tisztában legyen az érzéseimmel, nem akartam bántó lenni, próbáltam erre is odafigyelni a megfogalmazásnál. Választ nem adott, viszont kiscit olyan lett a dolog, mintha lerohantam volna őt. Most már furdal a lelkiismeret emiatt, de he nem tettem volna, az is zavarna. Hát hiába, sehogy sem jó. A végén még poénkodtunk is. Szerintem össze van zavarodva. Figyelembe vettem CVommodus taácsát is, meg azt is, hogy se túl ne legyen se nagyon visszafogot...hát nem tudom, nem biztos, hogy sikerült. Azt azért tudom értékelni magamban, hogy még a lehetős legrosszabb helyzetekben is olyan poénok jutnak az eszembe....egy nevetésért nem megyek a szomszédba, még akkro sem, ha a szitu után összeomlok:-) szóval elmondtam neki azt is, hogy szerintem miatta volt rossz ami esetleg rossz volt köztünk. azt mondta tudja, ős sem érti magát.

Na, egyelőre ennyi.

ja, és tudom, hogy baromság, de reménykedek és hiányzik. Három nap után most újra látom megint egy pillanatra, hogy az élet valójában szép és boldog is lehet, és annyira csodálatos dolgok vannak a földön. Besütütt egy napsugár a depis ablakomon. és szép!!!!!!!!!!!!!! Azt mosndta szépségem, és sokszor csókol, és minden jót és szép estét!!! Nem tudom elhinni, hogy nem fogunk még beszélni. Hiányzik a társaságom neki!!! Nekem is nagyon!!!

Puszi Nektek

260. Vigyorex6 (válaszként erre: 259. - 489e7edb4a)
2009. aug. 19. 00:09

Ez egyelőre természetes, hogy mész, mint a vakegér, de egy idő után megtalálod majd a szépséget is benne és élvezni fogod. Nyilván még friss az élmény...

Köszönöm kérdésed! Velem nincs semmi különös.

Átvitt értelemben nem voltam csak itt, vagyis nem írtam, mert nem éreztem, hogy érdemben bármi hasznosat tudnék mondani, inkább csak csendes megfigyelő voltam :)

Puszi :)

259. 489e7edb4a (válaszként erre: 258. - Vigyorex6)
2009. aug. 18. 20:51

Szia!

Igen, csináljuk, de nem sok örömet okoz, nagy fáradtásgot kell vennem magamon, hogy kibírjam a kimozdulásokat. Napról napra tudatosul bennem, hogy VÉGE...és nem láthatom, nem ölelhetem többet. hiányzik. Most is voltam vásárolni a csajokkal ,és minden ruhát úgy náéztem, mint korábban, vajon ebben tetszenék neki, mit szólna, ha ebben látna, szépnek látna? Hülye vagyok, mint egy ház. Látni akarom és beszélni vele. De ő nem jelentkezik, ha msnen vagyok, és ő is, akkor sem írunk egymásnak. Hogy lehet az, hogy ezsébe sem jtuok, nem is gondol rám, amikor 10 hónapon keresztül napi több órán át szinte minden órában egymás életének részét kéépeztük, Így múlik el a világ dicsősége.

Nálad mizu? Minden rendben remélem. Hol jártál két napig? Vártunk!:-) puszi

2009. aug. 18. 20:46

Sziasztok!

Már két napja nem jártam nálatok... :)

Látom azóta bővültünk egy férfi taggal is:).

Én ennek nagyon örülök, htha választ kapunk egy-két kérdésre.

Nem gondolnám, hogy a férfiak nem ismerik az őszinteséget hírből sem, viszont nekem is vannak ezzel kapcsolatban tapasztalataim.

Elhiszem ,hogy ha pasiból lennék, akkor nekem is csömöröm lenne abból, hogy a nők folyton kérdeznek, de mivel nő vagyok engem az irritál, hogy ha kérdezek valamit, akkor vagy nincs rá válasz, vagy van, de kitérő, viszont fordítva a férfiak elvárják a rövid, egyenes választ.

???????????


Mizu Bubó? Programok? Remélem csináljátok :)

257. commodus (válaszként erre: 254. - 489e7edb4a)
2009. aug. 18. 19:11
Lehet, h Nálad nem, de nem vagyunk egyformák. Lehet h az egyik félnek valami csak egy jelentéktelen kis semmiség, azonban a másikban egy világ dől össze...
256. 489e7edb4a (válaszként erre: 251. - Commodus)
2009. aug. 18. 15:34
korrektség, őszinteség, egyenes jellem. felelősség a kimondott szóért például, az jó nekünk. a hitegetés utálatos dolog.
2009. aug. 18. 15:32

ja, viszotn a barátom ezt mondta:

Nézd, én nem tudok úgy szeretni, ahogy Te azt elképzeled. Az én szerelmem sokkal inkább logika dolga. Szeretnék családot, gyereket. Szeretem a gyerekeket és vágyom is rá. Te egy olyan nő vagy, aki minden elvárásomnak megfelel, aki mindezt nekem nyújtani tudná. Számomra ezt jelenti a szerelem. utána két nappal szakítottunk...

2009. aug. 18. 15:22
sztem pedig egy szerelem nem tud elmúlni egy rossz szótól, megbántástól...nézz csak rám, ha ilyen racionális lenne az egész, már régesrégen (na jó egy hete) nem lennék szerelmes. És mégis az vagyok és ki tudom Neki is mondani, mert feltétel nélkül szeretem. El is tudom engedni, akármilyen nehéz.
2009. aug. 18. 15:05
Szerintem itt a Te hibáidat nem hiszem, hogy bárki fel fogja vázolni pár hozzászólásodból... Abban, hogy a szerelem el tud múlni három hét alatt biztos vagyok. Elég egy rossz szó, egy megbántás, az befészkeli magát beléd és kész...
252. 489e7edb4a (válaszként erre: 250. - Commodus)
2009. aug. 18. 14:41

Látod, ebben most igazad lehet...nem akart megbántani, és ezt is elmondta, hogy nem szeretné ezt semmiképp...mert én olyan jó vagyok mindig, mindig, mindig...ezt is mondta..meg, hogy olyan jól tudom őt kezelni, ahogy senki más. És hogy tudja, hogy soha nem kap tőlem jobbat, szebbet - ezt mondta, persze, lehet, hoyg ez is csaj szöveg.

Viszont akor sem tudom a valódi okokat, mert ez csak szöveg, és senki nem ad válasz rá, lehet, még az idő sem. Továbbá azért indítottam ezt a fórumot is, mert tudni akartam avéleményeket, igazságot. Azért is, hogy a bennem lévő hibákat, hiányosságokat javíthassam, de erre sem jövök rá, hogy mit rontottam el. Azért ha van szereem, az nem múlik el vkiből három hét alatt minden ok nélkül, ezzel egyetértünk, nem?

251. commodus (válaszként erre: 249. - 489e7edb4a)
2009. aug. 18. 14:30
Miért a nőknek mi jó? :))
250. commodus (válaszként erre: 247. - 489e7edb4a)
2009. aug. 18. 14:25

Ha elolvasod amit írtál, hogy ő milyen érzékeny volt, még az is fájt neki ha csúnyán néztél...

Akkor csodálkozol rajta, h ő olyan ember aki nem akar megbántani?

2009. aug. 18. 14:20
a kommuniáció hiányáról pedig annyit, hogy én hiába próbálok nyugodt hangnemben megfelelő módon és helyzetben megbezsélni vmit, ha arra a másik fél nem partner, vagy kitértő válaszokat ad, vagy jegeli a témát, vagy türelmetlennek nevez, mert sürgetem a kínosnak tűnő beszélgetést. És sajnos ezt már több férfinél tapasztaltam, tehát, lehet, hogy álta. nem szeretnek/tudnak beszélgetni és kommunikálni. Érdekes, azt hinném, hogy az őszinte és nyitott nem hisztis beszélgetésre a pasik nyitottak, pedig nem. Nem értékelik. A hisztigépektől viszont ki vanank akadva. (semmi nem jó nekik:-) )
248. 489e7edb4a (válaszként erre: 246. - Cyntia)
2009. aug. 18. 14:17
egyetértek:-)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook