Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? fórum

Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? (beszélgetős fórum)


127. kavicska (válaszként erre: 121. - 18235c4fc5)
2009. aug. 14. 13:04
Sajnos azt kell mondanom, hogy hianyosak az ismereteid! Erre azt szoktak mondani, ha nem szoltal volna bolcs maradtal volna! Ne, haragudj, de most nagyon nagy butasagot irtal!:-))
126. 489e7edb4a (válaszként erre: 114. - Klarika5)
2009. aug. 14. 13:03

Én nem haragszom, örülök, hogy mind itt vagytok, és köszönöm a hozzászólásokat, véleményeket. nagyon sokat jelentenek most nekem, mert nagyon nehét órákat élek meg. Egyébként egyetértek Veled mindenben!

LVV22 peig szórakoztat, de komolyan!

Puszi mindenkinek! örülök, hogy beindítottam ezt a fórumot!

125. klarika5 (válaszként erre: 120. - Kavicska)
2009. aug. 14. 13:02
Igen, én is utálom,hogy nekünk kell mindig behúzni a nyakunkat, akik tanulunk, dolgozunk,gyereket nevelünk, mert mindig vannak szájhuszárok és jogokat követelnek az ingyenélőknek,inkább e helyett a védenceiket rávennék az emberi életre, és megmondanák nekik, hogy a társadalom felelőssége, hogy kitaszítsa magából a heréket, éppen a társadalom egészsége érdekében. És ezt nem a Bibliából idézem, hanem ÉN gondolom így.
124. kavicska (válaszként erre: 117. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 13:01

Szerintem varj egy kicsit, egy kicsit Te is megnyugszol es akkor higgadtan majd ujra gondolod a dolgokat!

Talan O is atgondolja es jelentkezik! De ha nem, akkor sem szabad elkeseredned, gyere majd es feldobunk! Tartjuk benned a lelked! Mert latod, csinaltal egy forumot es en olyan jol szorakozom, hogy csak na! Szoval koszonom a lehetoseget!:-))

De ne hidd azt, hogy elbagetizalom a problemadat! (tudod mire gondolok) Komolyan mondom, jo hogy ennyi felek vagyunk!

CSak tudjatok az emberi butasag faj a legjobban, mert azzal nem tudok mit kezdeni! Vagy Ti tudtok???

123. 5792143448 (válaszként erre: 122. - Vigyorex6)
2009. aug. 14. 13:00
:::::::::::)))))))))))))))
2009. aug. 14. 12:56
Épp akartam mondani, hogy Mrs.Okoskát felejtsük látókörön kívül, mert rosszindulattal nem megyünk semmire. Ezért tart ott a világ ahol tart, de már nem hallok légy zümmögést:D:)
121. 18235c4fc5 (válaszként erre: 116. - Kavicska)
2009. aug. 14. 12:56

Bocsánat, h belekotyogok, de az "evvel" szó is helyes, nemcsak az "ezzel". Gondolj csak a -val,-vel toldalékra.

Itt abba is hagyom, mert nem hiszem, h a topikindító nyelvtani szabályokat szeretne olvasni. ;-)

120. kavicska (válaszként erre: 114. - Klarika5)
2009. aug. 14. 12:54

Klarika! Pont ezt elvezi, hogy idegesithet valakit! Ne is foglalkozz vele! Direkt csinalja!

AMugy en ertem, hogy mit akartal az irasodbol kihozni! Es nagyon is egyet ertek! En dolgoztam otthon 12 evig volt egy munkahelyem es most kulfoldon elek, de 12 evig egyszer nem voltam betegallomanyba, adot fizettem, tb, mindent rendesedn. Aztan ha ugy dontunk itt maradunk vegleg (meg nem dontottuk el, akkor mi lesz a 12 ev evemmel, hat a nagy semmi)

Nem konnyu otthon es igen is van az amirol irsz! A noverem gyogypedagogus es "Lakatos Lajoskanak" senki nem mer szolni, hogy budos na, nem is folytatom!

Bocsass mag Bubo, bocsika ez egy kis mellekvagany volt!

119. klarika5 (válaszként erre: 117. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 12:54
Így más a helyzet, mint az elején gondoltam.Két különböző világ,életfelfogás,hagyomány. Megijedt?Akkor lehet, hogy valóban maga fölött állónak érez, és egy pasi szereti magát az irányítónak érezni. De akkor ezen csak te változtathatsz, ha kommunikálod felé, hogy van, amiben felnézel rá.Akkor gondold át, hogy elengedd-e!
118. Vigyorex6 (válaszként erre: 109. - Kavicska)
2009. aug. 14. 12:51
Erre mondom, hogy nem lehet általánosítani, mert ember függő, de a türelem, ami nem erősségem segít!
117. 489e7edb4a (válaszként erre: 105. - Kavicska)
2009. aug. 14. 12:50

Igen, igazad lehet. a szüleit ismerem, a testvérét is. Plusz minden barátját is, még a barátja nagymamájának is beharangozta, hogy engem fog elbgvenni, még az öreg nhéni is intergetette a webcamerába...mindenki tudta, a barátnőmtől megkérdezte a gyűrűméretemet. A szülei szeretnek engem és elfogadtak. Szóval mindenkn annyira klapolt, házasságot emlegetette és mindekinek mutogatott, hogy elveszem feleségül, ugye milyen szép?

Jogászként dolgozom egy hivatalban. Uncsiiii:-)

116. kavicska (válaszként erre: 112. - 5792143448)
2009. aug. 14. 12:48

Nem,nem erted, akkor most mar le kell irnom! EVVEL, az helytelen, mert az alap szo az: ez, es teljesen hasonul a z-vel es igy lesz ezzel! Kerlek legalabb ezt fogadd be az agyadba!


Valaszt nem varok! :-)))


Neked is szep napot! Persze nalam mar este van, de azert koszike!

115. Vigyorex6 (válaszként erre: 108. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 12:48
Nem jelentettem ki konkrétan, hogy türelmetlen vagy, mert nem ismerlek, de én tudom magamról, hogy az vagyok NAGYON...és ezzel mindent elrontok. Aztán rájövök, hogy várni kellett volna és minden rendeződik, de nem tudok, mert abban a helyzetben úgy érzem, hogy megfulladok, ha nem lépek. Amúgy átlátok az embereken viszonylag gyorsan, mintha belelátnék, de a saját dolgomban buta vagyok. Azért jó olyan ember véleményét kikérni aki n em ismer, mert Ő nem akar rosszat 99%. Aki ismer és bízol benne, lehet csak rtani akar mert irígy. Én már nagyon bizalmatlan vagyok..
2009. aug. 14. 12:47

És ha olvasni úgy tudsz, ahogy az észt osztani, akkor láthattad, hogy különbségt tettem a cbűnöző, és c.bűnözés közt, mint a minden férfi majom, és majomként viselkedő férfi között. És ennek a maszatoló, nem igazságot kimondó világnak köszönhető, hogy ott tartunk, ahol tartunk.Itt rasszista az, aki el meri mondani, hogy nem hanyatt kell vágni magunkat, és lesni a sült galambot, hanem tenni azért, hogy elismerjenek bennünket.

És elnézést Bubótól, hogy szétbarmoltuk az oldalát, aki többszemszögű tanácsot várt tőlünk.

113. 5792143448 (válaszként erre: 111. - Vigyorex6)
2009. aug. 14. 12:44
mindenki magából indul ki:) köszike..
112. 5792143448 (válaszként erre: 110. - Klarika5)
2009. aug. 14. 12:43

nos egyetlen ezred percre sem kértem, hogy adj a szavamra, kezdjük evvel:)


A hsz-od többi része pedig: minősit.


Ennyi.


Szép napot:)

111. Vigyorex6 (válaszként erre: 106. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 12:42
Arra gondolok, hogy jön a kedves vásárló, játsza az eszét, hogy Ő milyen okos és elakarja hitetni magáról ,hogy VALAKI, aztán mindig akad olyan aki ismeri az illetőt és elmondja, hogy egy semmirekellő ember, akinek rosszul megy az élete és azt gondolja, hogy nekünk előadhatja magát, mert nem ismerjük és rajtunk éki ki magát, mert otthon vagy más poszton az életében nem mennek jól a dolgok. Tehát csak a jóakarókkal foglalkozz!!!!!!
110. klarika5 (válaszként erre: 88. - 5792143448)
2009. aug. 14. 12:39
Azt hittem komoly ember vagy, akinek lehet adni a szavára, de rájöttem, te bigott vagy. Az ember egy idő után már önmaga felelős a tetteiért, igenis különbnek tartom magam, hogy egy kalap alá vegyenek mindenféle bűnöző réteggel, akinek egyetlen érdeme, hogy ő is embernek született, de utána nem emberként élt.Mert szegényen is lehet humánus emberként élni és gondolkodni, és nem hivatkozni a rossz körülményeinkre, és e mögé bújva elkövetni a bűnöket. Én eddigi életemben megdolgoztam azért, hogy ne ugyanolyan legyen a megítélésem,mint annak, aki a legyet hajtotta a hasáról,ilyen naív felfogás miatt,hogy "minden ember egyforma" Egy frászt!
109. kavicska (válaszként erre: 103. - Vigyorex6)
2009. aug. 14. 12:37
Vigyorex (nagyon jo nev, azt hittem en vicces vagyok, de Te viccesebb vagy):-)) szoval lehet, hogy igazad van! Hat nem is tudom! Tudni kellene, hogy megis milyen tipusi ferfi! Bar az igaz, hogy nagy altalanossagban a ferfiak nem szeretnek beszelgetni!
108. 489e7edb4a (válaszként erre: 103. - Vigyorex6)
2009. aug. 14. 12:36
Igazad, van, türeltetlen vagyok, de ávárni fogok, hátha alakul még ez másképpen is. Érdekes, vhogy nem érzem, hogy vége van, vagy vége lehet..mintha nem is velem történne ez az egész..
107. 489e7edb4a (válaszként erre: 102. - 01c8755c79)
2009. aug. 14. 12:35
Január óta ezen gondolkozom, és valóban nem is volt könnyű döntés részemről...de minden nap volt előre lépés, és annyira biztosak voltunk a céljainkban, család, házaság, gyerekek, munkalehetőség van nekem is, minden klappolt.
106. 489e7edb4a (válaszként erre: 99. - Vigyorex6)
2009. aug. 14. 12:33
mit jelent az, hogy nyírnak egész nap?
105. kavicska (válaszként erre: 100. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 12:33

DE tudod azert sok ferfi olyan, hogy inkabb kitalal valami urugyet, hogy az igzai problemat alcazza!

Szerintem itt inkabb masrol van szo! Voltal Te is nala, hogy viselkedett!

En ugy latom (a Kistesomeknal) ha mar egy Pasi bemutaja az embert a szuleinek akkor ott komoly dolgok vannak! (mert otthon is komoly dolog, de ha meg ki is viszi magaval a szuleihez, raadasul a Tesokam szinte egy szot sem tudott olaszul)

Szoval ha ez mar megvolt es igy megis visszacsinalja az egeszet akkor arra valoban komoly oka lehet! Gondolom en?

Es Te mit dolgozol, ha szabad kerdeznem?

2009. aug. 14. 12:33
lányok-nem hazudtoljátok meg magatokat:::))))
103. Vigyorex6 (válaszként erre: 98. - Kavicska)
2009. aug. 14. 12:32

Az a baj Kavicska, hogy szerintem most a férfi nem képviselője össze van zavarodva. Én hagynám gondolkozni, mert a beszéd sokszor csak bonyolít.

Az a baj, hogy lehet Bubó nem tud várni, mert ilyenkor az ember fel van zaklatva és türelmetlen.

102. 01c8755c79 (válaszként erre: 97. - Kavicska)
2009. aug. 14. 12:28

Egy biztos, ilyen esetben én is elbizonytalanodnék. Hiszen óriási felelősség részéről, hogy feladod a munkádat, a hazádat őérte... és aztán kiderül, hogy...

És amúgy Neked is át kellene még ezt ezerszer gondolni.... szerintem...

2009. aug. 14. 12:28
35 éves
100. 489e7edb4a (válaszként erre: 97. - Kavicska)
2009. aug. 14. 12:28
igen, ez mindenképpen benne van, pláne, hogy neki most nem megy túl jól kint és anyagi gondjai vannak...így feleősséget vene velem a nykába, ez igaz. plusz nekem jó állásom van itthon, egyke vagyok..stb. De már mindent elterveztem!!! Nyomás van rejta azt tudom miattam. A haja is hullik..De akkor is azt mondta, hogy nem biztos benne 100%-ig, és hogy vmi hiányzik neki...szóval, nem tudom. Az biztos, hogy tudja jól, hogy nagyon szeretem, mondtam naki tegnap is, és érezte is mindig..nem fogom keresni, az is biztos. meglátjuk, reménykedem nagyon, bár mindeki lebeszél róla:-)
99. Vigyorex6 (válaszként erre: 95. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 12:28
Én a szolgáltató iparban dolgozom és az ilyen emberek nyírnak nap mint nap. Úgy szokott történni, hogy előadja magát, hogy Ő az Atya Úristen, aztán a kollégák felvilágosítanak arról, hogy kicsoda és megnyugszom. Általában az emberek a saját nyomoruk miatt viselkednek így azokkal, akik nem ismerik őket és megjátszák az okoskát. Neked viszont nem erre van szükséged és más normális embernek sem.
2009. aug. 14. 12:27

Talan ha tudnal vele beszelni akkor elmondhatnad neki, hogy mi lenne, ha nem egybol hazassag lenne (bar azt nem tudom, hogy mennyire vallasos) hanem egyutt eles es ha az megy akkor majd tovabb leptek!

Mert ha valoban minden olyan jol ment ahogy azt irtad, akkor szerintem csak fel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook