Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? fórum

Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 14. 11:57
Szerintem amr csak azert is ir ide, mert azt gondolja, hogy idegesit minket! De engem pl. szorakoztat, mert szerintem nagyon maganyos lehet, ha egy olyan foromra jott ahol csak kritizalni tud! De hat ugye nem vagyunk egyformak es szolas szabadsag van! Irjad csak a velemenyed, de azt azert tudd, hogy itt sokunknak Rolad is meg van am a velemenyunk! Az biztos! :-)) Igaz Lanyok!???
2009. aug. 14. 11:54
Már bocsi...lehet, hogy meg vagyok hasonulva...és nem vagyok méltó szellemi partnered. De ha azt írod, hogy elmondtad a véleményedet, akkor mi is volt az? a cigányemberes mondat (nagyon eredeti!) vagy a kémiás (szintén) vagy az első bejegyzés, hogy én rosszat mondtam a pasimról? mi is volt a véleményed? Mert van ugyan diplomám, meg doktori címem, de ez nekem tényleg magas, olyan ostoba vagyok.
65. Vigyorex6 (válaszként erre: 61. - 5792143448)
2009. aug. 14. 11:54

Én nem láttam kivetni valót a stílusban, de mindenkinek más szúrja a szemét.

Kívánom, hogy sose csalódj!!! Mondom sok minden történhet még veled is és nem tudod hogyan fogod lereagálni őket. Lehet teszel még olyanokat is, ami ellenkezik a mostani elveiddel!

64. kavicska (válaszként erre: 60. - Vigyorex6)
2009. aug. 14. 11:54

Igazad van!

Nekem ANyukam mondta mindig, az ido az nagyon gyogyito tud lenni!

Akkor persze idegesitett, de valoban igy volt, van!

Adj Magadnak is idot es biztos, hogy lassan ugyan de Te is erzed majd a hatast! Jobban leszel!Most meg nagyon firss a tortenet, de idovel jobb lesz!

Nyar van otthon, tessek menni strandra, moziba, koncerte! Most ezek segitenek!

63. 01c8755c79 (válaszként erre: 60. - Vigyorex6)
2009. aug. 14. 11:51
Én is hiszek abban, hogy minden okkal történik... és most már sokszor tudatosan várom, hogy nah ebből vagy abból mi lesz, hova vezet! :))
2009. aug. 14. 11:51

én tényleg nem mondtam semmi rosszat a pasimról, nem is tudnék, mert rajtam van a rózsaszín és elhomályosít!!!! Én nem látok tisztán, szeretem! Azért kértem Tőletek tancsot! Ok, hogy LV22 nagyon egyenlőségpárti, de akkor sem értem, mi bántotta meg. Ja, a majmos hasonlat igenis nagyon jó....és nehogy már annyira sznobok legyünk, hogy a humoros oldala helyett a sértő dolgokra legyünk figyelmesek...akinek van egy kicsi humororzéke, az veszi a lapot, nem hiába tetszett sok mindenkinek...ja, amúgy én is kívánom minenkinek, hogy ne tapasztalja meg...és azt sem, ahogy én most jártam, mert ez sem emberi. 10 hónapon át tervezni valakivel közös jövőt aztán minden ok nélkül visszakozni, mégpedig úgy, hogy én már majdnem mindent felégettem magam mögött itthon, még egy másik országba is elköltöztem volna miatta, vele érte és értünk...szóval, nagyon durva ... arról beszélt, hogy nyáron eljegyzés, télen esküvő, most meg inkább szakítsunk, holott nem lettem másabb, nem vesztünk össze, csak vmi mégis hiányzik neki.

És ha ki vagyok akadva a pasikra általában most, azt is meg lehet érteni. Nem fogom magam rosszaul érezni emiatt, mert igenis van rá okom!

61. 5792143448 (válaszként erre: 59. - 01c8755c79)
2009. aug. 14. 11:50
Nem a gyáva nyuszival van gond-hanem a stílussal:::))))
60. Vigyorex6 (válaszként erre: 56. - 01c8755c79)
2009. aug. 14. 11:48

Osztom! Én nem feltétlenül gondolok más nőre, ha magamból indulok ki! Idő...idő...idő..., ha nehéz is. Lehet mire felocsúdsz, már kopog is, hogy pillanatnyi elmezavar volt csupán. Ha hosszabb idő telik el, lehet már Te nem akarod.

Ha mégsem keres, akkor ez így volt jó, ha most nehéz is. Én hiszem, hogy minden okkal van. Lhet, hogy ez csak az én balfékségem.

59. 01c8755c79 (válaszként erre: 53. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 11:48
Hjuj, tényleg visszaolvastam.... tényleg csúnyákat írtál a párodról, hogy "gyerekes" és "gyáva nyúl"... hjuj, rossz lyány vagy! ;DD
58. 5792143448 (válaszként erre: 54. - Kavicska)
2009. aug. 14. 11:47

:::::))))))))))


Én csak a véleményemet mondom el, de nem kapcsolódók bele a társaságban-ezt már észrevehetted volna:)

57. 5792143448 (válaszként erre: 53. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 11:45
most már tarts ki amellett amit eddig mondtál, mert ez amit most teszel kissé hasonlít a meghasonuláshoz..
56. 01c8755c79 (válaszként erre: 53. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 11:44
Adj neki időt... menjen el... és hagyjátok békén egymást. Lehet, hogy megijedt a kötődéstől, ahogy írtad, sok nő volt az életében.
55. kavicska (válaszként erre: 52. - 01c8755c79)
2009. aug. 14. 11:41
detto..... koszonom! :-))
54. kavicska (válaszként erre: 48. - 5792143448)
2009. aug. 14. 11:40

Ne haragudj, de egy dolgot igazan nem ertek! Ha en egy olyan tarsasagba kerlul ahol szereintem az ott levok nem az en szintemen vannak, akkor en emelem a kalapom es tavozom!

De Te azert mindezek ellenere jol erzed itt magad! Akkor most hol is van az a szint??? :-)))

53. 489e7edb4a (válaszként erre: 33. - Kavicska)
2009. aug. 14. 11:40

Köszönöm szépen a kedves szavakat.

arra gondolok, hogy miylen szép volt, hihetetlen, hogy ennyi..vége van...annyi mindent adott nekem, ő maga is azt mondta korábban, hogy nem hitte hogy tud mégennyire szeretni..és most...csalódás felsőfokon..aztán egyik napról a másikra lefayg és már nam akar....de szó szerint egyik nap még házasságkötésről beszél, utána meg nem akarja vállalni a felelősséget. szörnyű.

52. 01c8755c79 (válaszként erre: 47. - Kavicska)
2009. aug. 14. 11:40
Az nem "csak" szeretet ám! :o) Számomra a szeretet (ami nem zárja ki a szerelmet) erősebb, mint a szerelem. A szeretet az már a megismerésből táplálkozik. Szeretünk valakit azért, mert olyan amilyen, mert a másik felünk... mert boldoggá tesz minket és boldoggá tehetjük.
51. 5792143448 (válaszként erre: 49. - Klarika5)
2009. aug. 14. 11:39

A cigány ember ugyan olyan ember mint te vagy én, vagy bárki más-semmivel sem vagy különb.

Itt indul a dolog..

50. Vigyorex6 (válaszként erre: 41. - 5792143448)
2009. aug. 14. 11:37

Lehet, hogy a majmos dolog egy durva kifejezés, de akkor fogalmazzuk át...

Tehát az ember (nem mindenki), addig nem lép ki a megszokott kapcsolatából, amíg nem lesz egy új, ami már BIZTOS!!! Te nem hallottál még ilyet?

Ez nőkre is igaz, mert szerintem nincs akkora különbség az ellntétes nemek közt, mint azt sokan állítják.

Én tapasztalatból mondom, hogy rám nem igaz a majmos hasonlat, de soha nem ítélhetünk el senkit, mert hosszú az élet és nem tudjuk mit hoz..

2009. aug. 14. 11:37
LV-t biztos az bántja, hogy általánosítunk.Mint pl. nincs ci.bűnözés, csak ci.bűnöző. Nem majom minden pasi, de vannak majomként viselkedő pasik. És ez így is van.
48. 5792143448 (válaszként erre: 44. - E988488e87)
2009. aug. 14. 11:37

Akkor sosem voltál még szerelmes-ha kémiának mondod a szerelmet:::))))


Kívánom, hogy megtapasztald:)

47. kavicska (válaszként erre: 44. - E988488e87)
2009. aug. 14. 11:36

Szerintem a szerelem az a szeretetbol taplalkozik es meg ha nem is mindig vesszuk eszre a hetkoznapokban akkor sem gondolom , hogy az csak kemia!

Nem tudom! En nem akarom azt gondolni, hogy az az ember aki most itt ul mellettem ( a Ferjem), hogy mi mar csak szertjuk egymast! nem! Mi igenis szeremlesek vagyunk egymasba!

Szerintem egy hazasagon belul is nem kell feltetlenul atlakulni a szerelemnek, "csak" szeretette! En hiszek abban, hogy ez kitart! De ezt mar irtam! :-))Szoval bocsika!

46. 01c8755c79 (válaszként erre: 41. - 5792143448)
2009. aug. 14. 11:33
Rendben, elfogadom. Nem tudtam (még) felemelkedni a Te szintedre. Nincs ezzel semmi gond, itt alant is kell lenni néhány embernek... ;) Amúgy én se olvastam, hogy Bubó rosszat írt volna a párjáról.
45. kavicska (válaszként erre: 41. - 5792143448)
2009. aug. 14. 11:30

Szia!

Akkor Neked nagyon erdekes a merced! :-)))


En sehol nem olvastam, hogy Bubo rosszat irt volna a pasirol! CSak leirta mi tortent!

Amugy meg igenis, kultur emberek vagyunk es lehet mindnekinek velemenye! Ahogy Neked is van, ugye? :-)))

Szoval mindenki maskent eli meg a dolgokat es fozumok pont ezert vannak, hogy itt kiirja magabol az ember a gondolatait erzeseit!

Nem is ertem akkor Te miert neztel be ide! De ez csak egy koltoi kerdes volt erre nem varok valaszt! :-)) Szep napot neked es remelem mindenben ilyen magas a merced! cSokolade

2009. aug. 14. 11:29
Sziasztok !Örülök ,hogy csatlakozhatom ehez a beszélgetéshez de nekem a szerelemről más véleményem van.A szerelem lényegében kémia.Megváltoztt tudatállapot eufória stb..stb..Mi megtapasztaltuk ezt a férjemmel 12 év után is eggyütt vagyunk de már a rózsaszin köd elszállt más dolgok tartanak össze minket.És most nem anyagiakról beszélek persze.A szeretet és a szerelem 2 külön dolog.Szerintem!!!!
43. Vigyorex6 (válaszként erre: 36. - Kavicska)
2009. aug. 14. 11:29

Ez nagyon szép Kavicska. Én kétfelé oszlok: van egy hormon, amit termel a szervezet és ez okozza állítólag az érzést. Viszont abban is hiszek, amit Te írtál, de az a ritkább.

Mi 6éve vagyunk együtt. Az első három évben azt a szerelmet éreztem, ami a soha el nem múló típusú, és már néha fájt annyira.A további 3-ban az leredukálódott. Nagyon szeretjük egymást, tisztelet, bizalom és minden más, de érzésileg van változás, mert ha már megismersz, kiismersz vkit, akkor ott változás áll be. Az ismeretlen mindig nagy kihívás.

42. fbd0ceb525 (válaszként erre: 41. - 5792143448)
2009. aug. 14. 11:27
Nem kivánom hogy rádöbbenj, mennyire nem az.
41. 5792143448 (válaszként erre: 24. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 11:25

Ha valaki valakit szeret-még ha ott is hagyja, akkor sem mond rá egy rossz szót sem.


A majmos hasonlat, meg szint alatti.

40. fbd0ceb525 (válaszként erre: 35. - Vigyorex6)
2009. aug. 14. 11:25

Egyetértek. A gond az, hogy az a félsz nálam 2 évig tartott, utána átalakult közönnyé.

Dehát nem vagyunk egyformák. A szerencsések könnyebben túl teszik magukat dolgokon, van akinek ez soha nem sikerül.

Bubo Neked ez hogy megy?

39. kavicska (válaszként erre: 37. - 01c8755c79)
2009. aug. 14. 11:25

Ertem! De mar az is nagyon szuper, hogy ilyen jol eltek egyutt! Ez nagyon nagy dolog! Persze a hetkoznapok, hiszen mindenki rohan, mindenki faradt!

Kivanok Nektek meg sok ilyen szep evet egyutt!

38. kavicska (válaszként erre: 34. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 11:23

Tudom, hogy nem leszel vele boldogabb, de hidd el en is megszenvedtem ezert! Nekem ez a 2. hazassagom! Az elsonel pont ez volt mint nalad, csak nem 10 honap utan hanem 7 ev utan! Hazajott es kozolte, hogy O nagyon szeret engem, de valjuk el!

Hat igy volt! Aztan en probaltam menteni amit lehet, de nem lehetett! 1 het alatt elkoltoztem! De mi meg egy munkahelyen is dolgoztunk es a munkak is egyutt volt! Aztan par honap mulva kiderult, hogy a legjobb baratnom miatt valunk!

(8-os osztalytarsam is volt)

Persze nekem nagyon fajt es nagyon nehez volt!

Na, de nem akarok elkanyarodni a tematol! Szoval a legjobb amit tehetsz az ha elengeded! Hidd el lesz masik aki talan az igazi lesz! Nekem bejott! ES most tervezzuk a babat! Szoval fel a fejjel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook