Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? fórum

Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
187. Zsóki-móki (válaszként erre: 186. - Cyntia)
2009. aug. 14. 22:50
Kedves Cintia teljesen megértelek, én is társas magányban éltem kb. 10 évig, aztán elváltam... és most igaz, hogy nincs társam jelenleg,, de nem érzem magányosnak... sőt sokkal jobb most.. rengeteg barátom van,, sokat bulizom, szórakozom, vannak jó programjaim.. szóval én azt mondom.. nem érdemes társas magányban élni.. mert rettentően demoralizálja az embert.. és nem tud önmaga lenni egy idő után..
186. Cyntia
2009. aug. 14. 22:39

Szia Bubó és kedves Mindenki!


Én is belépek a minden pasi gáz - klubba!

Én jelenleg társas magányban és észnélküliségben élek. S várom a csodát.

2009. aug. 14. 22:18
Kedves Bubó nagyon megértem a problémádat, én is csalódtam már férfiakban... sajnos a többség elég gáááz.... aki meg nem vagy foglalt,, vagy személyiségzavaros. csak azt tudnám, hogy mit várnak el egy nőtől..milyen legyen?? ha valaki tudná erre a választ bizisten megszavaznám neki a Nobel díjat..
184. Zsóki-móki (válaszként erre: 183. - Enix)
2009. aug. 14. 22:15
lehetséges, hogy igy van, de a nők tudnak egyedül is élni, és nem úgy mint a majmoknál, hogy az egyik ágat elengedik, akkor már a másikat fogják.
183. Enix (válaszként erre: 2. - 01c8755c79)
2009. aug. 14. 21:32
jó a majmos hasonlat, de sztem ez nem csak a férfiakra igaz! ne legyünk naívak lányok... ti is ugyanúgy beleszerethettek másba, velem is ez történt.
2009. aug. 14. 20:32
kavicska Ausztráliából ír, s most éppen az álma közepén tarthat, nem tudom mennyi az eltolódás, de délután írta, este 10 volt nála. Én is megyek, fárasztom a szemem valamivel.Szép éjszakát mindeneknek!
2009. aug. 14. 20:05
úristen miket írok..nem lacivka, kavicska és ezer bocsánat!
180. 489e7edb4a (válaszként erre: 170. - Kavicska)
2009. aug. 14. 19:59
mot vettem észre! Lavicka, Te honnan írsz, hol élsz e földtekén? jó éjszakát és álmodj szépeket!
2009. aug. 14. 19:51
nagyon kis tündi bündi a kisfiad!!!!!!!!! gratula!!
178. 489e7edb4a (válaszként erre: 177. - Klarika5)
2009. aug. 14. 19:49

Éljen a női szolidaritás!!!

puszillak és ölellek!

biztos gondol azért rám, de erős vagyok, és természetesen nem jelentkezem! inkább meghalok!

Kedves egészségünkre!!!!!

igyunk a nőkre és hogy milyen f....a csajok is vagyunk!

177. klarika5 (válaszként erre: 176. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 19:36
Így kell, mindenre tisztítókúrát ajánlanak. Kiürül a méreg, ami a lelket nyomja.Adj magadnak határidőt:szeptember 1-ig. Olyankor mindig új élet kezdődik.Ha addig nem jelentkezik, akkor indulhat a keresgélés. De reméljük, addig eldől minden. Szolidaritásból én is behűtöttem egy üveg pezsgőt,ami maradt névnapi felhozatalból, úgyhogy proszit!
2009. aug. 14. 18:58

sziasztok

megint én!

fordulat..rájöttem, hogy a barátom egy akkora lúzer, ha engem elenged s kezéből kiereszt...hogy akkor nincs a földön sem, mint ő!!!! Haha!én vagyok élete főnyereménye, és ha ez nem tudatosul benne, akkor sajnélhatja de nagyon! juj, de jó! átszíneztem a jövőképemet, és megteremtettem a tajat a sírvakönyörögvevaló bocsánatkéréshez, amit nem biztos, hogy el fogok fogadni! lúzer. na, iszok még egy kicsikét, még van a török pálinkából. pusszancs

2009. aug. 14. 17:27

Sziasztok!

itt vagyok újra...nagyon magam alá zuhantam és még takarítanom is kell...hogyan fordulhatott ez elő? Nem is értem, hogyan...egész nap úgy ténferegtem az tucán, mint egy zombi, teljes nihil. takarítás után jön a pia!!! bár ez sem lelkesít remélem, Nektek jobb hétvégétek lesz! kívánok minden szépet és jót!

174. klarika5 (válaszként erre: 149. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 14:02
Igen, van visszaút,de sokszor késő.Lehet, hogy újra rádtalál a szerelem, s akkor jelentkezik, hogy itt vagyok.Várj most egy kicsit,ha vannak közös ismerőseitek, azok azt mondhassák neki, hogy éled az életed,elfogadtad a döntését.Ha üresek nélküled a napjai, percei-jelentkezni fog, mert semmi nem előzheti meg azt, hogy valakit szeretek, csak ez, meg az...Ha meg nem így érez, akkor nem tudsz mit tenni.Nem tukmálhatod magad senkire, ha ő nem akarja. Lépek én is, de visszanézek.
173. kavicska (válaszként erre: 171. - Vigyorex6)
2009. aug. 14. 13:59

Jo, majd holnap irok egy kis okossagot magamrol!:-))

En is nagyon szeretem a hazamat! Nem is tudom, hogy kerultem ide! Ez erdekes! De az igaz, hogy most itt vagyunk es itt elunk, de bizom benne, hogy egyszer haza tudunk vegleg koltozni!

Akkor holnap irok! Szia

2009. aug. 14. 13:57
Jó éjt! Talán lesz szerencsénk még így egyszerre mindenkivel! :)
171. Vigyorex6 (válaszként erre: 169. - Kavicska)
2009. aug. 14. 13:56

Hmmm...ez fura dolog:)

Tudod az előnyök és hátrányok!

Igaz, hogy közelebb vagyunk, de Nektek több lehetőségetek van (gondolom), mert ami ebben az országban megy...viszont itt születtem, már-már hungarista vagyok, szeretem.


Te is írhatnál vmit magadról, ami Te vagy!:)))

2009. aug. 14. 13:56

Jol van en is megyek, mert itt mar este 10 es fekszunk le! En holnap jovok, Nektek reggel! Remelem mindenki itt lesz!

Legyen nagyon jo hetvegetek!:-))

169. kavicska (válaszként erre: 168. - Vigyorex6)
2009. aug. 14. 13:52
De gondolj arra Te meg mindig szerncsesebb vagy mint en! En nagyon messze elek azoktol akiket szeretek! De az a lenyeg, hogy ott van Veled a parod, mint ahogy velem is! ES ez nagyon jo erzes!
168. Vigyorex6 (válaszként erre: 164. - Kavicska)
2009. aug. 14. 13:47

Ez egy olyan Love story történet:)))

Tök jó!


Mi Dunaújvárosban élünk, a családom pedig Baja mellett.

167. kavicska (válaszként erre: 166. - Vigyorex6)
2009. aug. 14. 13:47
Nagyon szep, koszonom, hogy megosztottad velunk!
2009. aug. 14. 13:45

Mindenkinek szeretettel! Annak is aki ismeri és annak is, aki nem!:


"Egy idő után megtanulod a finom különbségtételt a kézfogás és az önfeláldozás között... És megtanulod, hogy a vonzalom nem azonos a szerelemmel, és a társaság a biztonsággal... És kezded megérteni, hogy a csók nem pecsét, és a bók nem esküszó... És hozzászoksz, hogy emelt fővel és nyitott szemmel fogadd a vereséget: a felnőtt méltóságával, nem pedig a gyermek kétségbeesésével... És belejössz, hogy minden tervedet a mára alapozd, mert a holnap talaja túl ingatag ehhez... Egy idő után kitapasztalod, hogy még a napsugár is éget, ha túl sokáig ér... Műveld hát saját kertecskédet, magad ékesítsd fel lelkedet, ne mástól várd, hogy virágot hozzon neked... És megtanulod, hogy valóban sokat kibírsz; Hogy valóban erős vagy. És valóban értékes. "


A kedvencem:)

165. kavicska (válaszként erre: 163. - Vigyorex6)
2009. aug. 14. 13:43
Hol vagy Te es hol van a CSalad?
164. kavicska (válaszként erre: 158. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 13:41

Esetleg valami nyaralas? CSajokkal? Ilyenkor segit am a bulizas! Mikor en voltam igy padlon, akkor en nagyon sokat buliztam!

Kepzeljetek a Ferjemet is akkor abban az idoban igy ismertem meg! Elmentunk egy koncertre es O volt a basszusgitaros! En akkor azt mondtam magamban, hogy na nekem ez a fiu kellene! Hat meghallgattak ott fenn!

2009. aug. 14. 13:41

Ezek jó programok:)! Menj, menj, menj...én hajlamos vagyok kifogásokat keresni és itthon maradok, aztán jól magamba zuhanok. Amióta van a kutyám, ha csalódok is, segít felállni. Olyan, mint egy gyerek és kölcsönösen szükségünk van egymásra. Sosem gondoltam volna...

Minden nap megyünk sétálni, akkor kikapcsolódom a levegőn és sok jó embert ismerte m meg általa. Nem terveztem semmit hétvégére, de azt hiszem Ő lesz a programom és azok, akiket általa ismertem meg. Mi ketten vagyunk a párommal+ a kuta. A családom távol van:((((

162. 01c8755c79 (válaszként erre: 161. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 13:39
Jó hétvégét... :o)) én is lépek hamarosan. Jó délután lesz... a fiam telefonált, hogy szikrázott a konnektor és nincs áram a lakásban... hja, a hűtőben sem... és nem a villanyóra csapódott le. :o(
161. 489e7edb4a (válaszként erre: 150. - 01c8755c79)
2009. aug. 14. 13:38

ez tetszik: ha van értelme, nem hagy veszni...olyan szép. köszönöm!


Csevegőtársak, üdv és puszi, folytasátok, nekem mennem kell és este újra itt leszek, 4-5 körül. várlak titeket, ha időtök engedi!!! Puszi!!

160. kavicska (válaszként erre: 156. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 13:37
Na, tessek! mOndtam en! Ugye hogy mar hianyzik!
159. 01c8755c79 (válaszként erre: 155. - 489e7edb4a)
2009. aug. 14. 13:37
Amikor annak idején elhagyott a párom... nem szó szerint, csak megcsalt és külföldön dolgozott, így nem volt itt... szóval a megcsalás miatt rendesen elhagyott voltam... akkor jöttem rá, hogy milyen szép is az élet, és én is az vagyok! :DD Azóta érzem azt, hogy már jól tudnám kezelni, ha újra egyedül kellene lenném... sőőőőőőőőőt nagyon jól tudnám kezelni! :D Használd ki az időt! :o))
158. 489e7edb4a (válaszként erre: 151. - Kavicska)
2009. aug. 14. 13:37
igen, megpróbálok, szerencsére a barátaim nem hagynak veszni, pedig próbálom nagyon...jön a depi és rakódik rám, nagyon nehéz ellenállni, reggel alig tudok kikelni az ágyból..húz, húzz...humorérzék, az kell most!! A kutyánk, az tud segíteni...cuki nagyon néz a szép szemeivel
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook