Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? fórum

Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
247. 489e7edb4a (válaszként erre: 245. - Commodus)
2009. aug. 18. 14:17

igen, ezt ne is mondd...

a nem akar megbántani vége az, hogy it fórumozok, és próbálom keresni a választ a miértekre....mert ő nem akar lehet megbántani, de azt tényleg nem gondolja, hogy megbánt??? Te mondtad, hogy a pasinak is vannak érezlemik, az én barátom pedig mindeig nagyon érzékeny volt...olyan, akinek még az is fájt, ha csúnyán néztem, vagy szomorúvoltam, és nem hagyott addig békén, amíg jobb kedvünk nem lett. És ő maga is könnyen meg tud sértődni. Szóval egy ilyen embertől nem gondolám, hogy nincsenek érzeései és nem ltája, hogy mit tett velem, mégis megtette. De nyilván nem akart megbántani. Az igazság soha nem bántó. A csalódás amiért vki nem őszinte - annál inkább.

246. Cyntia (válaszként erre: 243. - Commodus)
2009. aug. 18. 14:13

Kösz..

ENgem nem nyugtat, hanem ellenkezőleg.

2009. aug. 18. 14:11

Azt, hogy önző-e, tíz hónap után már látnod kell. Az, hogy csak magaért tud, ill. vállal felelősséget, ilyen hülyeséget még nem hallottam. Az, hogy van valaki más, az lehet...

Azt, hogy miért nem őszinte? Lehet, h nem akar megbántani... Persze ezt nem a védelmében mondom, mert meginnt megkapom, h ez jellemző a pasikra.

2009. aug. 18. 13:56
Engem pedig pont az nem nyugtat meg.....mert senki sem tudja megválaszoni....:-) még a pszichológusom is azt mondta: Nem tudom. De Cynitának abban igaza van, hogy a kommunikációs probléma nem az én oldalamról merült fel, vagy áll fenn, ha ez a szöveg tényleg csak duma...miért nem lehet megmondani pl. azt, hogy van más vki? vagy hogy irtóra beijedtem a felelősségvállalástól és önző vagyok, csak magam iránt akarok és tudok feleősséget válalni, érted nem. ennyi. aztán nem kell találgatni. Ez sajnos jellemző a pasikra.
243. commodus (válaszként erre: 242. - Cyntia)
2009. aug. 18. 13:53
Mivel az Ő fejébe nem látunk bele, tényleg csak ötletelünk. Az nyugtat, hogy eddig senki sem válaszolta meg...
242. Cyntia (válaszként erre: 241. - Commodus)
2009. aug. 18. 13:48

Nyugi: én vázolom a problémát. Ő az akinek elromlott a kommunikációs gépe, ha problémamegoldásról van szó és véleményről.


A válaszoddal semit sem válaszoltál meg sajnos.

241. commodus (válaszként erre: 239. - Cyntia)
2009. aug. 18. 13:45

Szia!

A példád kölcsönös... A férfi sem találgatógép...

Talán alapvetően a kommunikáció hiányával van baj...

2009. aug. 18. 13:43

"Ezért is reménykedtem, amikor írt. És pnt, hogy én érzem úgy, hogy ha érdekelném, akkor jönne tűzön vizen hegyen völgyön át, és jelentkezne és mindent megtenne, hogy visszacsináljuk a dolgot."

Látod, ez nagyon jó gondolat volt és tele van igazsággal.

Szerintem Te a két végletet vázolod fel. Az egyik a taktikázás, a másik pedig a "felhívom. 5x szerelmet vallok és elmondom mennyire szeretem". Középút esetleg? Egyszer, őszintén, nem megalázkodva.

Pasiként azt kell mondanom, h a barátod amiket mondott Neked az csak duma...

Különben is régen megtanultuk, hogy nagyon csúnya dolog valakinek azt mondani,h: "Te túl jó vagy hozzám!" Ez a tipikus szakítási duma, na ezt biztos nem érdemelted tőle! Ez nem magyarázat, csak ködösítés...

Még egy dolgot szeretnék Veled megosztani. Biztosan emlékszel rá, h hányszor hallottuk azt a szüleinktől, mikor össze voltunk törve a szakítás után, hogy sose bánkodj, lesz következő, inkább tanulj belőle! Én speciál nagyon haragudtam ezért a szövegért, mondtam is magamban, honnan tudnátok Ti azt, mi is az igazi szerelem... Aztán így utólag visszanézve milyen igazuk is volt... Aki akkoriban megbántott, kihasznált, átvert és én szenvedtem, már eszembe sem jut.

Ne feled, hogy mindenki után van élet...

239. Cyntia (válaszként erre: 237. - Commodus)
2009. aug. 18. 13:26

Szia!

A férfi részéről a hallgatás: nem vélemény és nem kommentált érzés.

Nem vagyunk találgatógépek és nem látunk bele a a fejükbe, ahogy ők se a mienkbe..

2009. aug. 18. 13:24

Kedves Commodus!

Köszönöm, hogy figyelmet szenteltél fórumomnak és írtál nekem véleményt. Férfivéleményt. Valóban igaz, hogy itt nálam most taktikázás megy. És semmit sem szeretnék jobban, mint azt, hogy újra együtt lehessek a barátommal. Miért gondolod, hogy nincs értelme folytatni?

Nézd, én elmondtam a páromnak őszintén a legutolsó beszélgetésünkkor, hogy én nagyon szeretem őt. Ha ő azt mondja, ő is, akkor fogjuk meg egymás kezét, és mindent meg tudunk együtt oldani, leeht bámilyen nehézség is, együtt leküzdjük. Ő mondta, hogy szerinte fejezzük be, és nem 100%, hogy én vagyok neki az igazi, és valami hiányzik...és hosszú távon csak bántana engem, mert ismeri magát. van egy olyan, aki ő, ésvan egy másik, aki szeretne lenni. Én túl jó vagyok ahhoz, hogy velem kockáztasson ilyen játékot. Nem tudom, ez őszinte volt -e részéről, hogy én mit gondolok az igazai okról, azt már korábban leírtam.

Ezek után bármennyire is rossz - igen, ezt kellene tudnom elfogadni, hogy vége - bármennyire is szeretném folytatni, nem hiszem, hogy komolyan azt gondolod, hogy hívogassam telefonon és éreztessem vele, hogy nélküle meghaltam. Ha nem kellek, nem kellek, és akkkor vallhatok még ötször szerelmet és csinálhatok, amit akarok. Nem tudom, hogy átláttad-e a problémám lényegét, de furcs,a hogy pasinként tényleg mennyire máshogy gondolkodsz. Szerinted mit kellene csinálni? A kapcsoltunk végén én többször jelentekeztem és mindig kimért, és hűvös férfi várt a túlsó végen. Kedves voltam ő nem. Akkor mit vársz még tőlem, hogy megalázzam magam? Igenis, fontos nekem, hogy méltóséggal tudjak távozni, ha kell, mert ha van visszaút, akkor látnia kell, hogy nem vagyok erős nő vagyok. Szerinted ez nem fontos? Nevezhezed taktikázásnak, vagy aminek akarod. Hidd el, egyben biztos vagyok: barátom pontosan tudja, hogy mennyire szeretem és pontosan tudja, hogy mit jelentett nekem, mert nemcsak hogy éreztettem vele folyamatosan, hanem ki is mondtam neki mindig. Ezt nagyon szerette bennem. És miről beszélgessek vele, ha felhívom? olyan, mintha minden alkalommal belehalnék. Én mondtam is neki, hoyg ha hívna, csak reménykednék. Ezért is reménykedtem, amikor írt. És pnt, hogy én érzem úgy, hogy ha érdekelném, akkor jönne tűzön vizen hegyen völgyön át, és jelentkezne és mindent megtenne, hogy visszacsináljuk a dolgot. És legyen még mentségem, hogy még mindig elvakult vagyok, még mindig szeretem és ez nem fog változni. Szóval, ha ezek után is van véleméyned, nagyon kíváncsian várom.

Kedves klarika5!

köszönöm a kedves biztatást. Lehet, hogy igazad van, én már magam sem tudom, hogy mi az igazság. Nem jelentkezik, pedig msnen ott vagyunk mindketten. Én meg félek, hogy hülyét csinálok magamból, ha jelentkezem. Szóval, rossz nagyon. Igen, leeht hogy van más..majd megpróbálom megtudni, van közös ismerős, de nem szeretnék a háta mögött tenni venni...csakis azártérdekel, mert úgy érzem, hogy nem tudok mindent. amúgy nem akarok keverni kavarni össze vissza..végül is nem szabad elfelejtenem, hogy az ő barátai, hozzá leszenk lojálisak, nem hozzám. Bár ők is nagyonm jól tudják, hogy szeretem. Köszönöm a gyertyát.:-)

Kedves Kavicska!

köszönöm az érdeklődést, egyre rosszabb minden. nagyon rossz éjszakám volt, és egyre inkább érzem menthetetlennek és visszacsinálhatatlannak a dolgokat. Én pont azt érzem, hogy én nem száímtok neki. Délután megyek barátnőkkel étterembe...

Kívánok mindekinek szép napot és az enyémnél sokkal jobb hangulatot! Puszi

2009. aug. 18. 12:15

Sziasztok!

Úgy látom nincs túl sok pasi errefelé.

Hát én az lennék, véletlenül találtam erre az oldalra és ha nem haragszotok akkor véleményt is alkotnék...

Szóval, mióta világ a világ a férfi nem érti a nőt, a nő pedig a férfit. A férfinak azonban el kell viselnie a nő "szeszélyeit". azonban ez fordítva egyáltalán nem működik... Akármilyen hihetetlen is a férfiaknak is vannak érzéseik. Ugyanúgy őrlődnek is...

Bubó!

Én úgy gondolom, h a kapcsolatodat ha vissza jön, ha nem, nincs értelme folytatni. Ehhez kell erő, ezt elfogadni.

Azonban ha Te mégis akarod, akkor biztos vagyok benne, h a jelenlegi taktikád nem fog bevállni. Ha én lennék a volt pasid és azt látnám, h "éled tovább életed" mintha mi sem történt volna, teljesítménytúráznál, nem válaszolnál az sms- eimre, hát bizony nem az jönne le belőle, hogy ez a lány mennyire szeret engem és majd belehal a szakításba. Azt gondolnám, hogy nem is viseli Őt meg, nem is jelentett Neki túl sokat az egész... Akkor meg minek csináljam vissza?

A másik észrevételem az, hogy a nők állandóan az őszinteséget szajkózzák. Szerintük a férfi ezt a szót hírből sem ismeri. De kérdem én Ti őszinték vagytok? Szegény Bubót is csak arra bíztatjátok, hogy taktikázzon.

"Ha belehalok sem hívom fel"- no comment

2009. aug. 18. 09:03

Sziasztok, Szia Bubo!

Na, hogy vagy ma? Milyen volt az ejszakad?

Hat en meg mindig csak azt tudom Neked mondani, hogy amig varakozol addig is mozdulj ki, csinalj Magadnak programot! Az nagyon sokat szamit, ha le tudod kotni Magad! Aztan majd meglatod mi lesz!

Legyen nagyon szep napod!

2009. aug. 17. 12:05
Bubó-nem lehet, hogy ilyen hosszú távolság mellett, ami köztetek van, mindig lehettek kalandjai? És véletlenül közbejött egy olyan, ami kalandnak indult, de vetekszik veled,bár nem szebb, nem okosabb, csak ott van kéznél, és nem kell egy életet gyökeresen felforgatnia-bár ez csakis a te gondod lett volna. De ha ez van, akkor tisztességesebb lett volna nem azt mondani, hogy te jobbat érdemelsz, bla, bla, hanem hogy nem gondoltam, hogy méssal is érzem azt majd, amit veled, és most ez van. Talán vállalná, hogy őszinte hozzád, és most nem ez forog fenn. Ki kell várni,és te csak emészted magad:(Nincs olyan közös ismerősötök, aki most elmondaná neked őszintén, hogy hogyan látta kapcsolatotok idején a pasit? Benne lehetett ez a pakliban? Lehet,hogy nem mondták akkor neked, de ők más szemmel nézhették, mint te.Gyújtottam ám gyertyát,és koncentráltam: jöjjön vissza, jöjjön vissza...Talán.
2009. aug. 17. 09:22
Tudjátok, az az érdekes nekem, hogy korábban annyira fontos voltam neki, hogy ha csak csúnyán néztem akkor félórákat volt elfoglalva azzal, hogy jobb kedvem legyen, vagy hogy újra felhívott ellenőrizni, hogy minden rendben van-e. Annyira érzékeny volt a lelkivilágom iránt, mindent megtett, hogy nekem a legjobb legyen. ha összevitatkoztunk, akkor tudtam, hogy egy óra és jelentkezik, hogy rendbe jöjjenek a dolgok köztünk. Most pedig, napok tudnak úgy eltelni, hogy nem jelentkezik, pedig biztosan tudja, hogy nagyon szomorú vagyok, illetve azt is tudja, hogy szeretem. Hát szerelem ez akkor egyáltalán, ha ezt meg tudja velem tenni? Vsz. az ég adta világon semmit nem jelentek neki. Igen, gondol rám, de mint kedves emlékre, kalandra, ismerősre. Én pedig úgy megszívtam, mert hittem benne és neki. Még június közepéről is ilyen sms van a telefonomban: "Úgy hiányzol nekem, alig várom , hogy együtt legyünk. Olyan szép csládunk lesz, én is nagyon szeretlek. BÁrcsak itt lennél már velem, csodálatos három hetünk lesz." Aztán megérkeztem, és ott várt egy sziklaszívű ember. De én nem tudom az érzelmeimet egyik napról a másikra megváltoztatni. A tűzbe tettem volna érte a kezemet, hogy Ő engem soha nem fog csrben ahygni, vagy bántani. Mindig ezt hangoztatta, hogy mindig, de mindig bízzak meg benne. Egy biztos, hogy szeret és bízzak benne. Aztán legutoljára a telefonben bocsánatot kért tőlem. Nem értem, hogy milyen ember az, aki ezt minden különösebb érzelmi fennakadás nélkül meg tudja csinálni..hogyan tudja így nyugiban tovább élni az életét, miközben én is szenvedek, És persze jön majd az újabb nő, szebb, viccesebb, szórakoztató, érdekes, akit nem fog megunni, mint engem. És aki majd nyújta azt neki, hogy az érzelmei iránta tartósak maradjanak, mert én erre ezek szerint nem voltam képes. És ne legyek rá feélékeny, amikor majd összebújnak, én pedig nem kellek. nem kellek, ezt olyan nehéz elfogadni. Előtte mindig azt mondta, drágaságom, tudom, hogy olyan nehzé a munkád, nagyon sok a stressz, de szerencséremár nem sokági fogod csinálni, mert együtt leszünk itt. Készülj fel az új életedre, és bezsélj a szüleiddel is erről, mindenki tudhatja. Még jó, hogy őket azért ebbe a részbe nem avattam be. Hogya mondhat valaki hónapokon keresztül ilyen dolgokat, ha nem is gondolta komolyan? Nem igaz, hogy hazudott, nem tudom elhinni. De akkor mitől változhat meg? Mitől??? és miért?
233. 489e7edb4a (válaszként erre: 232. - Kavicska)
2009. aug. 17. 08:27

Köszönöm széepn a szavaidat. Te is tanúbizonyságot tettél arról, hogy milyen erős tud lenni egy nő és látom, Te is nehéz dolgokon mentél keresztül.

Mennem kell dolgozni, folytogat a sírás.

Puszi

232. kavicska (válaszként erre: 231. - 489e7edb4a)
2009. aug. 17. 03:30

Szia, Bubo! Nem "rinyalas" amit csinalsz! Sajnos az ember ilyenkor nem igazan kepes kontrolalni az erzes megnyilvanulasait!

Szerintem nagyon ugyes voltal az smsekkel, jol csinaltad! De az biztos (es itt a tobbiekkel ertek egyet), hogy nem lehet ezt sokaig csinalni! Ha nem akar ujra Teged akkor -bocsika- de ne irogasson Neked, mert csak felzaklat!

Mikor en a valasomat inteztem a ferjemmel,akkor egyetlen egy dolgot kertem , azt mondtam neki, hogy elfogadom a donteset, mert hat nem igazan lehet mit csinalni, ha valakinek nem kell a masik, de azt kerem, hogy soha nem mondhatja nekem azt, hogy kezdjuk ujra, mert nekem most nagyon nehez,de tul leszek rajta es O nem tudhatja, hogy eppen, hol tartok a tullevesben! (persze mi napi szinten talalkoztunk a munkahelyen, ami eloszor nagyon nehez volt, de talan ezert is sikerult tul lennem rajta)

Most is tartjuk a kapcsolatot es igazan orulok a boldogsaganak! Megnosult, elvett (persze nem azt a lanyat) egy lanyt es most varjak a babat! En megbocsatottam neki, na nem miatta (annyira azert nem vagyok jo;-)) hanem mert en ugy gondolom, hogy haraggal a szivben nem lehet elni! (bar ezen minden baratom es a szuleim is csodalkoztak, hogy vagyok erre kepes) de en ugy erzem ezzel is en erosodtem es talan fel is nottem!

Szoval Bubo en azt mondom, hogy igen is legyel eros es akar hogy is lesz, nem szabad egybol majd a karjaiba rohanni, mert azert most nagyon nagyon szomorusagot okozott Neked, ami miatt most nagyon bankodsz. De az biztos, hogy szerintem az a legjobb, ha valahogy ujra elkezded elni (100%-osan) a sajat eletedet!

Mert van am elet azon tul is! Hidd el!:-))

2009. aug. 16. 21:27

Sziasztok!

Megírtam a válasz smst..rövden annyit, hogy minden ok velem és a lábammal és szép estét, jó éjszakát kívántam! Asszem ennyi volt, és most már tényleg érzem is, hogy végleg vége, kár reménykednem. Mindent köszönök Nektek, és sajánlom, hogy ennyit rinyáltam itt nektek. Jó éjszakát és szép álmokat!

230. Vigyorex6 (válaszként erre: 229. - Klarika5)
2009. aug. 16. 18:28
Ez egy jó hasonlat :)
2009. aug. 16. 18:24
Zsókinak igaza van.Ha vissza is rendeződnek a dolgok, annak nem lesz értelme,hogy levelezgessetek, csak ha összeköltözéssel zárul. 31 évesen, bár nem kor, de a biztos kikötő felé kell már haladni. Addig is menj fel az iwiwre,van ott az az ismerkedős oldal, aztán légy bátor! Csak tudsz képről ítélni, s talán találsz egy olyan pasit, akit kihasználtak a 15 éves kiscsajok, és már ő is révbe szeretne érni.Mit veszítesz?De az biztos, hogy ne add át magad a kétségbeesésének. A kutya is lerázza magáról a vizet, s milyen szép lesz utána.
228. Zsóki-móki (válaszként erre: 227. - 489e7edb4a)
2009. aug. 16. 18:10
Kedves Bubó ne essél már megint letargiába... egy pasi miatt sem érdemes, hogy gyötrődjünk, szenvedjünk... amikor én is ezt tettem, valaki azt mondta nekem miért csinálom direkt szenvedni akarok.. és akkor ezen elgondolkoztam, dehogy akarok szenvedni és más hülyeségei, meggondolatlanságai miatt álmatlanul hánykolódni, meg sírni, dühöngeni... csak magamnak ártok vele..
2009. aug. 16. 18:06

Kedves klarika5 és Vigyorex6!

Annyira köszönöm, hogy reagáltok és írtok nekem! örök hála, hogy meghallgattok és tanáscot adtok nekem. és köszönöm, hogy este még gyertyát is füstölsz értem, klarika5! várok, várok, természetesen nem jelentkezem, inkább belehalok. Igen, vsz. este, vagy holnap majd válaszolok az utsó sms-re, de az is lehet, hogy letagadom majd, hogy megkaptam..:-) ha akar, jönni fog, erre kell gondolnom. ha nem, meg kár a gőzért. A barinőm szerint..láthatjátok lentebb, mi a véleménye. Okos csaj, tehát lehet, hogy hallgatnom kellene rá, de valami belül azt mondja, hogy nem lehet ennek így vége. tetszett a btatja az egoját szöveg....-)

ez is olyan érdekes, én azt hinném, hogy minden nőtársam ilyen, hogy így viselkedik. De látom az unitesómnál, aki nagy csajozós, hogy a lányok milyen rámenősek tudnak lenni, olyan sms-eket kap tőlük rövid ismeretzség után, anponta többször is, hogy még én is zavarba jövök tőle, hogy miket írnak le. És nem tudom mitől függ, mert pl. az a nő kifejezetten tnult, értelmes, nem tinédzser és mégis, annyira nyomulnak manapság a nők, hogy csak na...vsz. azért is váltogatják a pasik a nőket olyan gaykaran, túl nagy a kínálat, minek is lehorgonyozni egy nőci mellett?? Szomorú világban élünk.

Igen, ez egy sznjáték, és sajnos gyakran kell ilyenket játszanunk....

Ha most én ebbe visszakerülök, akkor is reménytelen a helyzetünk, 2000 km választ el minket egymástól, kapcsolatunknak reálisan nem sok esélye van, ezt be kellene látni. vissza is vonom, amit az okos felnőtt nőkről írtam fent, én sem vagyok különb, rettentő naív és idióta vagyok, hogy 31 éves létemre azt hiszem, hogy ebből még lehet vmi. amikor kb. febrárban tudnánk legközelebb találkozni. Tényleg vakká tesz a szerelem...na, most megint szar kedvem lett.

Puszi

2009. aug. 16. 17:55

Ügyi vagy Bubó!!! :)

Nem szabad esendőnek mutatni magad, de a ló túlsó oldalára sem szabad esni. Ez kegyes hazugság volt csak:)

Azon kattogok éppen, hogy igazából most ez egy színjáték...csak az ember tudná, hogy megéri-e játszani. Mit ér el vele????

Igazából most mindenki találgat, hogy mi miért történik. Te is, a barátaid is és mi is.

Az a baj, hogy ha nem írsz Neki,lehet azt gondolja, hogy nem érdekled, de ha írsz, akkor ki tudja mikor lesz vége, ha úgy alakul ahogy nem szeretnénk és Te csak örlődsz. Én biztos visszaírnék, de majd max. csak este vagy holnap valamikor...

Puszika!

2009. aug. 16. 17:52
Tipikus pasis reagálás-szerintem. B.tja az egoját, hogy nem ostromolod, nem könyörögsz, nem kérsz számon. Szerintem válaszolj, amíg ír, de ne abban a pillanatban, mert akkor tudja, hogy ott ülsz a telcsi mellett. Te ne kezdeményezz. Ügyes vagy: van programod, társaságba jársz, most aztán nem tudja hova tenni a helyzetet.Most várni, várni, várni bármilyen sz.De ha utadba akad egy helyes pasi, ne küldd el, hogy most vársz éppen:)Ha vonzódik még irántad, biztos, hogy a napokban rendeződik. Bár nem imádkozom, de ma este elfüstölök érted egy gyertyát, bűvölő szavakkal. De írd meg, ga bejött!!
2009. aug. 16. 17:37
a másik barátnőm szerint pedig ez a levezető szakasz és majd ritkulnak ezek a dolgok, egyáltláan ne reménykedjek, felejtsek el mindant, ami vele kapcsolatos. Neki lehet igaza, túl naiv vagyok, egy barom vagyok.
223. 489e7edb4a (válaszként erre: 222. - Klarika5)
2009. aug. 16. 17:12

köszi klárika...

nagyon szívesen beszámolok. tehát válaszoltam erre az sms-re: Üdvözlet! örülök, hogy dolgozol. Én éppen a hegyekben vagyok, teljesítménytúrán. - ezt írtam, ez tegnap volt ugyan, de nem akartam leírni, hogy itthon bőgök...be akartam mutatni magam, milyen vidám és felszabadult vagyok és jól érzem magam így is...

azán megint írt: (2) Hgyan sierült teljesítened a túrán? vannak arrafelé egyáltalán hegyek?

erre is viccesen válaszoltam: Nagyon vicces, Tisztelt Uram! Erreflé inkább hegyecskék vannak, de al ábamat már tönretették! Köztünk szólva, asszem nem voltam normális, amikor igent mondtam ere a túrára. Te hogy vagy? Üvözöl: egy nő a hegyekből (mosolygó fejek..) Tudom, hogy hazugság..de tegnap igaz volt minden szava, és remélem, bocsánatos bűn)

erre jött egy (3) sms: Én éppen ebédelek. Mi törétnt a láabddal? remélem, nem valami komoly.

na erre nem válaszoltam....várakozó állásponton vagyok.

Szerinted?

Mit jelentesn ez?

kedves baráti érdeklődés? Minek? levezető tornagyakorlat, hogy könnyebb legyen a felejtés? De akkor miért ír 3szor? most már végképp nem értem.

Köszönöm, hogy foglalkoztok Velem. Puszi

222. klarika5 (válaszként erre: 217. - 489e7edb4a)
2009. aug. 16. 16:12
Akkor eszi egy kicsit a fene, hogy viseled el a hiányát, bánkódsz-e utána. Mert ha örült volna, hogy vége, leléphet, akkor biztos nem írt volna. Ne dulifulizz,legyél kedves,természetes,ne kérj számon, ne sírj,és ha esetleg felajánlja, hogy vissza, akkor ne ugorj azonnal, késztesd színvallásra. Ügyes légy, és tudass bennünket, kiváncsi kacsákat!
221. 489e7edb4a (válaszként erre: 220. - Vigyorex6)
2009. aug. 16. 10:40
Köszönöm, köszönöm és köszönöm!!!! jó érzés hogy büszke vagy rám! továbbra is erős maradok! Én nem jelentkezem, az biztos! A szakíáskor miondtam neki, hogy én nem akarok vele kapcsolatot tartani, az nem az én műfajoom, és ha jelentkezik, akkor reményt kelt bennem, ezért is nem akarom. Err mondta, hogy aztsemmiképpen nem aakrja, majd végül mégiscsak azt mondta, hogy fog jelentkezni, hogy tudja mi van velem:-( lehet, hogy csak ezért írt. az sms-em szűkszavúbb lett, mint gondoltam..mert nem azt küldtem el, amit másodjára írtam. Bár ennek nincs jelentősége, egész biztosan. Na mindegy, igazad van, nincs is jelentősége. úgy hiányzik és úgy szeretem. megbénult az életem nélküle. Igen, inkább ez, kötődik hozzám, mert jó voltam...és hol van a határvonal e között meg a szerelem között, nincs átjárás?
2009. aug. 16. 10:10
Természetesen ebből azt szűrtem le, hogy hiányzol neki és neki is rossz. Azt nem tudhatjuk, hogy azért, mert szeret, vagy csak hiányzol neki, mert kötődik hozzád, mert jó voltál hozzá.Mindenesetre büszke vagyok Rád! Nagyon erős vagy!
219. Vigyorex6 (válaszként erre: 217. - 489e7edb4a)
2009. aug. 16. 10:06

Szia Bubókám!

Hát...mit ne mondjak...hmmm...de kimondom...ez szemétség volt (lehet csak én gondolom így és akkor bocs), mert Ő ment el és arra nem gondol, hogy ezzel felzaklat. Igaz, hogy reményt is ad Neked, de lehet ez mégsem annyira jó a lelkednek hosszú távon.

218. 489e7edb4a (válaszként erre: 215. - Reménytelen?)
2009. aug. 16. 10:01
Kérlek szép, ne vádold önmagad! Bár én is ezt teszem, de kívülállóként könnyebben látja az ember, hogy nem szabad magad hibáztatni. Énj is szint belebetegedtem már abba, hogy állandóan ilyenket gondolok. Ha akkor nemazt mondtam volan. nem úgy, vagy ha azt nem mondtam volan, vagy ha másik, szebb ruha lett volna rajtam. A barátnőim szerint ez nevetséges és értelmetlen, de aki benne van, nem így látja. Hallgass Rájuk! Az pedig, hogy a barátodnak nincs senki más, az is azt jelenti, hogy Te fontos vagy neki! Ő is beijedt, ki tudja, családja...vagy vki, akinek fontos a véleménye, és mondott valamit a kapsolat ellen....lehet, hogy nem fog kiderülni soha. Ha az életed újtát járod, éssorosdat éled, úgy, ahogy jónak látod, cselekszel, NEM TUDOD ELRONTANI!!!
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook