Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? fórum

Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
337. cicamica83 (válaszként erre: 334. - 489e7edb4a)
2009. aug. 25. 16:42

Bubó!

Ezt hogy kell: " próbáld meg a jó és szép reményű gondolataidat betápláni a barátod fejében tudatalatt. állítólag működik." Mi mondogassan magamban sokszor mit szeretnék, vagy neki? Lehet már ennyire hülye lettem, de nem értem? Hogy táplájam belé??

2009. aug. 25. 14:17

ja, amúgy olyan jól esik a kedves fogadtatás Vigyorex6 részéről!

Puszi külön neki is!

Sajánolm, hogy Commodus viszont eltűnt! Egyetlen fiúként nagyon jól színeseítette a társalgást! Hallo Commodus, ha erre jársz, jelentkezz!!! Puszi Neked is! Bubó

2009. aug. 25. 13:57

Nem az ilyeneket kellene inkább mutogatni a cirkuszban, mint én? (gondoltam hátha, egy kis mellékes nem jönne rosszul..)

Pusszancs!

334. 489e7edb4a (válaszként erre: 333. - Cicamica83)
2009. aug. 25. 13:55

Minden megeshet Cicamica. De! Ahhoz változni kell, lehet jobb is, ha később jön vissza, akkor tudja meg igazán mit veszített, ha már elment...

Bármi megeshet, de sztem legfőképpen az esett meg, hogy mindketten szerelemsek vagyunk és már bocsi de nagyon hülyék....(magamra is igaz!) Vsz. a kívülállóknak van igaza, és nem látjuk a fától az erdőt. ha vki menni akar, hagyni kell, menjen! És hátha igaza van (bár igen, vsz, igaza van abban is) annak aki mondta, hogy lehet, hogy utána már mi nem fogjuk akarni, hogy visszajöjjön. nagyon nehéz most nekem is ilyeneket mondani, hidd el, átérzem a helyzetedet. Ha ez a tanács nem segít, akkor marad a pozitív gondolkodás, és a szuggesszió..próbld meg a jó és szép reményű gondolataidat betápláni a barátod fejében tudatalatt. állítólag működik. MÁs ötletem nincs. (ja, én is ezt etszem reggel és este elalvás előtt...) mondom, én hogy hülye vagyok...:-)

2009. aug. 25. 13:38
De szeretném ha történne magától valami olyan esemény, ami felszínre hozza az igaz érzésket és nem számít akkor hogy 2009 van vagy 2010. csak az hogy együtt legyen az a két ember aki szívből szereti egymást (márha szereti). Ilyen megeshet?
332. cicamica83 (válaszként erre: 330. - Vigyorex6)
2009. aug. 25. 13:36
ÓÓ, hát én csak írtam le, amit mondott. Kőkeményen elhatározta hogy jövő év, ha beledöglik is (már bocs) akkor sem enged belőle, mert férfi és mert büszke - sztem.
331. d3c6e89fee (válaszként erre: 323. - Cicamica83)
2009. aug. 25. 12:30
Neee ez meg milyen már?? :O
2009. aug. 25. 11:14

Hello Hello!


De jó, hogy itt vagy Bubó! Már azt hittem elvesztél!

A sorrendiség kedvéért:

Cicamica: Igazából egy dolog foglalkoztat, mégpedig: "már van időpont mikor is fogunk békülni: jövőre!" Ha azt mondja 2015-ben? Mikor jövőre? Az is kivan találva?

Mondjuk március 26-án du.16:27perckor???

Nem értem!


Bubó!

Leírtam volna a véleményem, de Cicamica kérte, hogy priviben írjam, max. ha engedélyezi, akkor bemásolom ide, mert még megvannak a postaládámban.

Ő is egyetértek az általam leírtakkal, pedig ilyenkor nehéz látni is, nem csak nézni. A saját dolgomban én is buta vagyok, de most hogy kívülről szemlélődök, jobban látok és ezzel szt hiszem mind így vagyunk!

Viszont Te is ugyanott tartassz, mint az elején, mert mindig visszaránt. Döntésképtelen??? Nem tudom...

Abban viszont előrébb vagy, hogy kevesebbet sírsz! Ez jóóó! Az idő a mi segítségünk. Igazából, ha nem keresne, akkor még előrébb lennél, mert tudnád: nincs visszaút. Mivel Ő sem enged el Téged, ezért Te reménykedsz és lassabban haladsz a kilábalás útján.

Kinek jó ez a huzavona??? Mert Neked annyira NEM.


Hát...ennyit tudtam hozzáfűzni ezekhez!

Pussz!

2009. aug. 25. 09:13

remélem, ahmarosna itt lesz velünk Klárika5 és Kavicska is...bár ő már lefekvéshez készülődik talán..hátha leül a gép elé egy kicsit...

na, mostmár húzok dolgozni, hoyg hasznos tagja legyek a termelőtevéékenységemmel a társadalomnak, hihi, de azért majd még visszakacsintok

ja, még egy vmi: jelentkeztem internetes török nyelvtanfolyamra, mert érdekel a nyelv és szeretemén megtanulni, ez egy új kihívás most nekem és jót tesz a lelkemnek (azért írtam, hátha vkinek szinteln bejönne)

még egy puszi

2009. aug. 25. 09:11

ja, sajnáltam, Vigyorex6 privis válaszát, emrt az pont olyan rész lett volan ,ami hasznos, és amiből tanulhatunk..elolvastam mindent, erre nem tudtam meg, mi a tanács...

nevettem is nagyon, köszike..:-)

2009. aug. 25. 09:08

először a 325. utána a 326 következik

csak az érthetőség kedvéért...ez az olvasási sorrend

Puszi

2009. aug. 25. 09:07

És egyre több ak özös ó, amin cska ketten vagyunk a mostani nyaralásról, éppen nézegetem a fényképeket, amikor ír vki chaten. Hát ő volt az! Nem is tudtam, hogy a facebookon van chat...szóval ez este 11 körül volt, mit csinálok kérdezte. Nézegetem a fényképeket. mondtam én. Igen. és melyik tetszik? felsoroltam, megnéztük, kielemeztük, van még több is mondta...megbezséltük a katonaképet, hogy milyen jó, hogy már nem cigizik, meg hogy most hjobban néz ki, mint véznán....szóval ennyi (a búcsúszöveg: szia, puszi.) de semmi kedves megszólítás, mint korábban. na szombaton elmentem anyukámékhoz, és vasárnap későn jöttem vissza. szombaton nem volt semmi, vasárnap reggel már telefonált. na jó, 11 kor. Én csak du 5-kor hívtam vissza, csak úgy beszélgettünk hogyvagy ilyesmi....meg azért este még egy fél órát az msnen is írt...focifogadást kötött és én jó magyar szokáshoz híven küldtem neki egy kalap kakát...Tegnap (hétfő) du 16 megint hívott, és megköszönte a kalap kakát, mert nagy szerezncsét hozott és nyert 700 eurót! A munkafronton is jó kilátásai vannak, szóval 11 percet beszékgettünk, ma én is izgatottan várom a debreceni meccset, mert annka is van ám híre külföldön is. Úgy búcsúzott, hogy csókollak. Szóval, ennyi....remélem ma is beszélünk....

Szerintetek????? Nekem ez nem olyan mint egy szakítás, legláabbis nekem ilyen szakításom még nem volt. Nagyon vak vagyok? Nekem oylan, mintha meggondolta volna magát...akivel szakítok, azzal nem atrtok mindennpos, vagy minden másnap kapcsolatot, nem hívom fel, hogy megkérdezzem, hoyg van (nyilván szarul) vagy ez még mindig levezetés????? vagy unatkozik??? na, legláabb már nem sírok annyit éjjel, ennek is örülök.

Szép napot és puszi minden kedves fórumozónak!!!!

Bubó

2009. aug. 25. 09:00

Sziasztok!!!

Örömmel látom, hogy beindult még jobban a fórum élete, bár azt sajnálattal olvastam, hogy sajnos, mások (Cicamica) is nagyon rossz időszakotélenk meg. Nagyon örülök annak, hogy kedves Klárika5. Vigyorex6 és Kavicska is velünk van még mindig, és tanácasikkal segítenek minket. Én nem haragszom meg, ha olyat is mondtok, amit nehét hallani, vagy szomorú tudomásul venni, mert hát, pont ez az, aki kívül van, mindig másképpen látja. Az elmúlt napokban szülői eltávozáson voltm (házassági évforduló volt) és nem jutottam internetközelbe. Tegnap nem tudotam írni, de akkor már elolvastam a termést, hogy azóta milyen ebjygezések születtek, és olyan boldog vagyok, hogy mind itt vagyunk együtt és hogy próbáltok sokan segíteni a kétségbe esett lányoknak. Egy pár ötlet, ami eszembe jutott, és amivel áén próbálom magamat lenyugtatni: bicajozás zanével(isteni) futás zenével (isteni), jóga, és az otthoni tánc....sajnos ugyanazon számot képes vagyok órákon át hallgatni és arra külön koreográfiát tanulni...a szomszéd néni biztosan elátkozott már jó párszor, - lehet, ezért nincs szerencsém mostanság??:-) szóval én ezeket ajánlom Cicamicának is..ja, meg a Mülelr Péter fél Jóskönyvet..azt is használom....sőt most eszembe juott, hoyg el kellene menni jósnőhöz is..

helyzetemről annyit, hogy hát én már tényleg nem is tudom. A legutóbbi jelentkezésem óta, amikor is beszámoltam arról, hogy mire kért a barátom a telefonban, hogy hogy hívjam, megpróbáltam pontot tenni a dolog végére. Írtam neki msnen hogy nem értem, hogy mirét hívott fel és miért kér ilyenekt, de ne jétszon velem. Felőnőttek vagyunk, és ha idő kell neki, megkaphatja, akkor továvv lépünk és továbbélünk. Erre ő elmondta, hogy igen, idő kell neki, hogy kettőnk érdekébn helyes döntéseket hozhasson, hogy később ne éljünk át nehzéségeket. Ezt az egyet kéri, időt. És soha nem játszadozna velem, és én se tegyem ezt vele(!) Fontos vagyok neki nagyon ,ne felejtsem el, és szeret. Én szeretem? (nem mondtam) miértt nem????? Igaz ez??? Erre videohívást kezdeményezett. amikor meglátott, összeomlott a búrája (ezt láttam rajta, megvolt a smink meg ruci rajtam frisen mosott haj, ahogy kell..) ő tudja, hogy én szeretem, és ez mindennél fontosabb neki. Jó szeretve lenni általam :(jó, tudom, hogy nyelvtanilag nagyon rossz....-) ) és kíván és ölelni csókolni szeretne most..akar engem nagyon...na, és miért? mert én olyan jó vagyok, mindenben megértjük egymást, én megértem őt, elfogadom a hibáit, jó háziasszony vagyok, finomakat főztem...meg szeretem őt...meg ahogy biciklizek, és egy taxi alatt maradok..és leesek a lépcsőn...szóval ezeket csak mind én tudom csinálni, és én vagyok a legjobb mindenben....na, ezeket elmondta. Aztán elmentem moziba megnéztem a Harry Pottert (nem volt jó, uncsi a könyv jobb) utáéna este hazamentem, és megnéztem a facebookon a közös fényképeinekt, melyek száma az oldalán a napról napra több.

2009. aug. 25. 08:03
Nem tudom miért kell ennyire félni az érzésektől? És ha én mindenáron el akarom nyomni magamban az érzésket, nem lehet hogy már csak azért sem megy? Mondjuk ezt rá értettem.
2009. aug. 25. 08:01

Hello lányok!

A helyzet egyre érdekesebb, és lassan kezdem elhinni, hogy csak mese habbal,altatás az egész. tegnap ismét beszéltünk, már van időpont mikor is fogunk békülni: jövőre! :-) Na még olyat....érdekes nem? Egyébként nekem kellett szinte minden szót a szájába adni, miszerint ne tagadja le, hogy én is hiányzom neki, igenis szeret és ő is épp úgy kínlódik, mint én és fontos vagyok neki. Rákérdeztem így van-e. Erre ő: IGEN. Na de akkor miért kell ezt a cirkuszt csinálni? Mellesleg én ennyi időd nem bírok ki, és talán nem is kellene, mert vagy most szeret és most számítok neki vagy soha. Igy van?

322. Vigyorex6 (válaszként erre: 321. - Tida)
2009. aug. 24. 22:55

Nos igen...ez a lényeg...

Az ember küdz, pedig sokat van mellőzve, aztán sokunknál eljön a felismerés ideje is és akkor már jöhet a könyörgés...akkor már nem számít...

321. Tida
2009. aug. 24. 22:36
Nem törődött velem, hétköznapi barátnő voltam. Ki tudja mit csinált hétvégente? Egy reggel felkeltem, és ahogy rá néztem azt kérdeztem magamtól: mi a fenét keres ő itt? Miért pazarlom vele az időmet?... Másnap sírva könyörgött.
320. d3c6e89fee (válaszként erre: 319. - Vigyorex6)
2009. aug. 24. 20:37
Hát ez nagyon jó:)))
319. Vigyorex6 (válaszként erre: 318. - D3c6e89fee)
2009. aug. 24. 20:33
Most nézem, hogy a bemutatkozó szövegnél Neked is ugyanaz az idézeted...a kedvencem :)
318. d3c6e89fee (válaszként erre: 317. - Vigyorex6)
2009. aug. 24. 20:29
Gondolom kivülről könnyebb megítélni egy ilyet, de mondjuk, ha nekem már ilyet mondanának akkor kalap, kabát, hello. Ki ilyen, ki olyan. Gondolom majd ő is rájön idővel. (vagyis én remélem a legjobbakat, csakhát ott van az a "ha")
317. Vigyorex6 (válaszként erre: 313. - D3c6e89fee)
2009. aug. 24. 20:12

Hát, nagyon egy követ fújunk Morning_rain!

Pont ezt ítram le Neki én is priviben.


Ha történne egy s más, akkor, ha visszamenne már nem lenne a régi a kapcsolat, hacsak Te nem azon ritka emberek közé tartozol, akiknek sikeül így élni...

316. cicamica83 (válaszként erre: 315. - D3c6e89fee)
2009. aug. 24. 20:02
Ki tudja mi lesz. Most egy nagyon naív kijelentést teszek: szívből remélem hogy a "kedves" el sem jut addig a pontig, mert megszólal a várva-várt hang, ami azt mondja, neki én kellek és nem tudná megtenni. HMM, na persze ez számomra egy hatalmas pofára esés lenne, de nem tudni mi játszódik le a másikban, szeret v. szeretett-e annyira. Én tuti nem tudnék közeledni senkihez (még részegen sem) mert a szívem megállítana.
315. d3c6e89fee (válaszként erre: 314. - Cicamica83)
2009. aug. 24. 19:41
Ha tényleg lesz ilyen, amit irtam, akkor nem lesz normális kapcsolatotok, szerintem ugy nem lehet élni:((
314. cicamica83 (válaszként erre: 313. - D3c6e89fee)
2009. aug. 24. 19:23
Ez egy jó kérdés, ebben a pillanatban azt mondom igen, mert szeretem őt annyira. De félek, ez nem így lenne, mivel eddig voltak alaptalan feltételezéseim (ez is adta a vita egy részét), hátmég ha igaz... biztos örök tüske lenne bennem. Na meg nem mindegy mikor jönne, még időben vagy más megkésve. És egyáltalán mondja meg valaki, meddig fog még ez ennyire fájni??? Ez kibírhatatlan :-(
2009. aug. 24. 16:13
cicamica ha mondjuk x idő múlva azt mondja majd, hogy kész van és veled akar lenni örökké és hogy igy szeret meg ugy, akkor vele is maradnál, hogy tudnád, hogy mondjuk ezt meg ezt csinálta, ennyi meg ennyi nővel volt??? Húh én ezt nem tudnám ugymond megbocsátani, de ha te igen, akkor le a kalappal!
312. e988488e87 (válaszként erre: 311. - Vigyorex6)
2009. aug. 24. 16:07
Ha nekem lenne pasiantiszérumom én gazdag lennék!!...nincs...De rajta csináljuk meg!
311. Vigyorex6 (válaszként erre: 309. - E988488e87)
2009. aug. 24. 15:33
...és mindenki...
2009. aug. 24. 15:32
Természetesen még van esély, hogy visszamenjen. Ami nem mindegy, hogy mik történnek addig...
309. e988488e87 (válaszként erre: 307. - Cicamica83)
2009. aug. 24. 15:32
Ha tudnám rég alkalmaznám én is!!!!!
308. Vigyorex6 (válaszként erre: 306. - Cicamica83)
2009. aug. 24. 15:30

Én nem írtam egy szóval sem, hogy próbáld meggyűlölni, de ha neked úgy könnyebb...mindenkinél más.

Én írtam Neked, hogy ilyenkor Nekem a gyűlölet nem vált be...sőt...csak rosszabb lett.

Én azt kívántam, hogy legyen boldog, mert jó ember, max.csak nem velem akar boldog lenni. Ne felejtsük el, hogy ez velünk is előfordulhat...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook