Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? fórum

Ki lehet csak úgy szeretni valakiből, mi történhet egy szép szerelemmel, melyben mindketten azt hittük, a másik a nagy Ő? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. szept. 5. 15:39

Sziasztok!

Először is köszi Bubó, hogy gondolsz rám, de egyelőre ott tartok ahol eddig. Mi is beszélünk mindennap (és ő hív), azt is kinyöszörögte, hogy ha nem érezne semmit felém, ill. tökre elfelejtett volna akkor szerintem hívna mindennap? Hát... én már nem merek mondani semmit. Talán tényleg szeret, és kellenék is neki, de még az a bizonyos belső hang, az a késztetés nincs meg nála, hogy visszajöjjön. Na igen, de ha látna egy ismeretlennel...talán beindulnának a dolgok :-) Mindegy, amúgy megvagyok. Egyik nap (azt nem mondom hogy jól) de tényleg elvagyok, de másnap rámtörnek hirtelen az érzések, emlékek és akkor iszonyúan fáj megint minden. Istenem, lenne már vége ennek a rémálomnak! Hisz a két ember szereti egymást, ugyan mi értelme ennek a huzavonának??? Kívánom mihamarabb jelenjen meg nálam és vallja be, hogy csak én és senki más! És ez így is lesz!!! - lásd. amit tanácsolt egy nagyon kedves fórumozó: pozitív gondolkodás :-)

Kívánom mindenki problémája oldódjon meg és legyetek nagyon boldogok. ha valami érdemleges történik, jelezni fogom.

pusza

2009. szept. 5. 12:10

SZisztok csajok!!!

Látom, hogy mindenkinek mendegél az élete, és olyan jó, hogy írtok!! bár nekem sűrű leszidás, mert mér reégen nem jelentkeztem. na, de mindennap olvaslak ám Titeket, csak úgy összesűrűsödtek ezen a héten a dolgok. Nem volt oylan nap, hogy este 8 előtt hazaértem volna, és annyira utálom, amikor nincs este már egy kis időm sem, csak úgy magamra..ami marad 20 után, az meg kevés...viszont midennap felkeltem 3-kor, ami ugya nagyon dícséretes csak ahhoz még korai, hogy aelinduljak dolgozni, de egyszerűen olyan kipihetnek éreztem magam, hogy csak na...ellenben reggel fél hétkor, amikoris tényleg fel kellett volna kelnem...szóval mosott kaka szindróma volt rajtam egész héten. Remélem, hogy Cicamicánál kialakulnak a dolgok. Rólam még annyit, hogy mindennapos kapcsolat van, és tényelg jól alakulnak a dolgaink, mondhatnám azt is, hogy nyugodt vagyok ,de persze bármi történhet még...úgyhogy várok és idő....addig pedig elfoglalom magam valahogy...hát nehzé én nem mondom, de próbálkozom. Érdekes, hogy kb. fél napig tart max a hatás, ha beszélünk, utána, valami kényszeres függőség folytán szinte elvonási tünetek mutatkoznak rajtam, ha nem tudok róla, vagy hallok róla, annyira tud hiányozni. de azért ő jelentkezik ,én nem nyaggatom, egy kicsit teperjen csak ezek után.....

Ezt hívják vajon szerelemnek?

Most szobat de van itt 8ezt kavicska kedvéért írom) és a harmadik arcpakolásban flangálo ka lakásban, elég ijesztő vagyok, de nem láta senki. Mások meg az esőerdőben kirándulnak....jaj, sárgulok az írigységtől....tényleg, engem is érdekelne, hogy milyen arrafelé az élet...írj róla Kvicska, meg hogy hogyna kerültél oda! Ja, és ha fogyókúra, a 90 napos diétát ismered? Állítólag nagyon klassz.

Vigyorex, remélem, a kutymókád rendbe jött4 Nekem is van kutymóm, a Tiéd milyen fajta?

Az én barátnőmnak is volt tavaly leánybúcsúja, és ott is csuda jó feladatok voltak, héliumos lufi után énekelni meg verset mondani, az utcán petrezselmyet árulni, a vőlegénnyel kapcsolatos tesztfeladtokra válaszolni, ha nem megy a válasz, szigorúan inni kellett. Mindenki jól szórakozott...és jól beivott..

Puszi Neked is Klárika!!!!!

Vgezetül megosztok Veletek egy szuper és nagyon egyszerű süti receptet: Itt a szilvaszezon (én annyira nem is szeretem, de ez a süti garantált siker) egy kolléganőmtől van, családi ereklye és nagyon JÓÓÓÓ: Szóval:

Szilvás süti

Hozzávalók:

30 dkg liszt

15 dkg vaj

1 csipet sütőpor

2 evőkanál cukor

szilva

diódarabok

porcukor és fahéj

egy kevés savanykás lekvár

A tésztát a fentiek szerinti hozzávalókból összedolgozzuk, egy tepsiben kézzel kilapogatjuk, majd megkenjük a savanykás lekvárral és rászórjuk a negyedbe végott szilvákat és kisebb diódarabokat tetszés szerinti mennyiségben. Megszórjuk fahéjas porcukorral és megsütjük! Isteni minden kedves szilvakedvelőnek és diókevdelőnek ajánlom!

Várlak vissza Benneteket!

Puszi mindenkinek!

Kellemes hétvégét:

Bubó

365. e988488e87 (válaszként erre: 364. - Cicamica83)
2009. szept. 2. 19:40
Na szióka elolvastalak és örülök ,hogy azért már nem vagy elkeseredve annyira ! Éld az életed !Muszáj jól érezmed magad "egyedül" is !Igazad van én mi nem ismerjük Őt.De nekem az is bőven sok amit Te tudattál rólla.Félre ne érsd nem tüntetted fel rossz szinben csak ha neked szomorúságot okoz akkor nem lehet számomra pozitív hős.Na de tuti csodálatos ember ha nem megy ki a fejedből szivedből!Szép estét !!
364. cicamica83 (válaszként erre: 362. - E988488e87)
2009. szept. 2. 19:28

SZia!

Hát nem tudom fordított helyzetben mit mondanék, mert az a baj, hogy te ill. ti csak azokat a tényeket látjátok, amit leírok. Magát az illetőt nem ismered. Tudni kell róla, hogy nyílván van szíve (mint mindenkinek) de sosem mutatta a külvilág felé sem a jó sem a rossz érzéseit. Most perpill ott tartunk, hogy úgymond "elengedtem". Tudja jól, hogy amit tesz vagy tenni fog az nem jó és helyes, és nem arra vágyik, de valami miatt az tűnik neki a jónak. Erre én, hát jó, menjen csak fejjel a falnak, majd betörik az. Ráfog jönni hogy rossz úton jár. Mert bevallotta érzékény függetlenül attól hogy nem mindig mutatja(nehogy már ezáltal bántható legyen) és szeret engem, mert ha végleg lezárt volna mindent akkor nem hívna mindennap. És ugyebár mindenki a maga kárán tanul. Tudom nem ez a módja, hogy az ember megoldja a gondjait....de mi van akkor ha neki egy "hülyeséget" kell csinálnia ahoz, hogy rájöjjön akárhogy ellenkezik én vagyok az igazi neki? És lehet meg sem tudná tenni, mert ha annyira érzékeny és mellé még szeret is és jó neki velem, akkor megállítja az érzés, amiről most épp nem akar tudomást venni. Pedig ott van!!!

Illetve az tenné még helyre ha ő is azt látná, amit én: ha ő is látna engem ismeretlen emberekkel. Jönne is rossz érzés, hogy elveszíthet. Mivel mondom engem ez tett helyre! Talán neki is segítene. Csak nem mindegy mit vállal be az ember.... nem tudom mi lesz a vége. Levettem róla a kezem, tegye azt amit jónak lát, de rá fog jönni hiba volt. Nagy hiba - remélem! Legalábbis nekem ez a megérzésem, remélem nem csal. ÉS azután már csak minden jobb lehet, újra együtt és boldogan.

Nevezzetek naívnak, nem vannak ilyen emberek is. Kár hogy ez épp most velem történik, de nem tudok ellene tenni. Neki kell rájönnie, de azért nyomatékosítottam a kis fejében dolgokat, hátha jól jön még :-)

Na szóval velem ennyi. És veled? Veletek??

2009. szept. 2. 11:59

Hat igen, elkezdtem egy naplot, mert remelem hogy segit a fogyasban!

Az biztos, hogy nagyon jol erzem magam es nem vagyok ehes! Azt hiszem ez fontos!

Ok, majd irok erdekes dolgokat is a fold e feltekerol!

Jon a nyar lassan es nagyon nagyon meleg lesz!


Lanyok, de mi van Veletek???! Mindenki nagyon eltunt! Hahoooo!

Remelem nem a banat emszt fel tieteket?? Mert mi itt vagyunk Nektek!

Szep napot es lassan megyek, holnap koran megyek mert megyunk az iskolval kirandulni egy esoerdobe! Dzsungel!:-))) Jo lesz!

CSokolade Nektek!

362. e988488e87 (válaszként erre: 353. - Cicamica83)
2009. szept. 2. 11:13

Szia-Mia

Gondoltam vetek Rád egy pillantást de látom a helyzeted nem javul .Sajnálom!Figyelj !!Ha fordított lenne a helyzet és Te kivülálló lennél mit mondanál nekem ???Gondold át léci?

361. Vigyorex6 (válaszként erre: 359. - Kavicska)
2009. szept. 2. 11:01

Halihó!


A lagzi másfél hét múlva lesz!

A kutyinak talán pénteken megjön a a vakcinája.


Bubó? Újság?

Cicamica? Nálad?


Puszi Nektek lányok!

2009. szept. 1. 20:58
Szia kavicska! Beleolvastam a naplódba. Valóban írhatnál arról a világról érdekes dolgokat, ahova mi nem jutottunk, s nem is jutunk el. Avokádót én is most ettem először. 160-180 darabja. Van itt egy főzős műsor, és ott gyakran készítenek avokadó krémet előételnek. Sikerült jó érettet venni, pici fokhagyma, bors-isteni volt. A Hoxán tanultam padlizsánkrémet is. Igy most megy nálunk is a "zőccség"Majd írd meg, mennyi megy le hetente, talán fellelkesülök én is.A salátákra teszel valami öntetet? A halat hogy párolod, milyen módszerrel?Na majd találkozunk:) Szia!
359. kavicska (válaszként erre: 358. - Vigyorex6)
2009. szept. 1. 06:58

Az jo kis lany buli lehetett! Es mikor lesz a lagzi???

Szegeny kutyusod, de biztosan jobban lesz, az lebegjen a szemed elott!

Bubo! Orulok, hogy tartjatok a kaocsolatot, nagyon kivancsi vagyok mi lesz? Mert hat ugye az ember nem tud kibujni a borebol es ugye mi nok azert (az ido eloreha;adtaval) szeretnenk kozos jovot!

Szoval az jo, hogy beszeltek meg minden, csak az a kerdes, hogy ebbol lehet-e lesz-e realis kapcsolat! (mint: kozos jovo, kozos elet, csalad??)

En jol vagyok! Hetvegen kaptam a cuki Ferjemtol egy szuper sony laptopot es most mar tudok irni rendesen!

Hetfon elkezdtem egy programot, aminek segitsegevel remelem sikerul az eletmodvaltasom es megszabadulok feles kg-tol! (es aztan nem is jonnek vissza, remelem)

Elkezdtem egy naplot is, es ott reszletezem az ezzel kapcsolatos eszreveteleimet! Hat ennyi!

2009. aug. 31. 15:39

Sziasztok lááányok!!!

Vagyok! Nem tűntem el :)

Szombatonegy pazar lánybúcsún voltam, amire én készítettem a feladatokat és álmomban sem gondoltam volna, hogyy ennyire jól sikerül. Mindent végrehajtott. A legjobb za volt amikor 10kötelező szóból kellett szerelmes levelet írni, mint pl.teknősbékat, hajcsatt, stb...

Aztán felkellett hívnia egy olyan nevű pasit telefonkönyvből, mint a férje. Voltak segítségei is. Azt hittem igénybeveszi és lemond a telefonálásról, de nem. Felhívott egy számot...az asszony vette fel, kérte a férjét. Egy 50év körüli férfi hang jelentkezett be. Annyi engedményt kapott, hogy elmondhatta, hogy ez egy lánybúcsú és ez a feladata. Kihangosította és felolvasta neki. Amikor a legjobb részhez ért:"locsolótömlőd (ez volt az egyik szó) egy álom, motorkerékpárod (a másik szó) egy vicc, akkor sírtunk a nevetéstől és a pasi is nevetett, majd nagyon sok boldogságot kívánt. Abszolút pozitív volt a hozzáállása az úriembernek is :)

Kicsit elkészítettem magam. Tegnap agyhalál volt, de ma sem vagyok százas.

Elvittük a kutyimat délelőtt az állatkórházba, mert megfertőződött papilóma vírussal és ezért szemölcsök keletkeztek a szájában. Elbódították. Mintát vettek és most tenyésztik és vakcinát készítenek. Olyan rossz volt...lógott a nyelve, ki volt hűlve a kis teste. Leborotválták a lábikóját, hogy betudják tenni a kanült. 11.000Ft volt ez a kis mutatvány+a Dunaföldvári út. De megérte! Minden pénzt megér :)

Ilyenek vannak nálam!

Amúgy miden nap benézek :)

Puszi Nektek!

2009. aug. 31. 11:30

Sziasztok!

Köszönöm és jól esik, hogy hiányoltok. sok a melóm, úgyhoghy napközben ritkábban jutok ide, de én is mindig mindent elolvasok rendesen és szorgalmasan, és továbbra is örülök Kavicska, Kláriak és VIgyorex jelenlétének, hogy tanácsaikkal segítenek minket....Cicamicát és engem...

Arról számolhatok be, hogy pozitív fejlemények vannka, és napi kontakt, telefon, smsek, és tegnap kétszer is hosszabb msn-ezés..ami ugye bíztató és nagyon jó hangulatú. És boldoggá tezs, végre tudok dolgozni!!! Persze, tudom, óvatosság, lassú víz partot mos..szóval nem akarom én ezt egy percig sem elkiabálni és bármi megörténhet de most jó.....Nem akar már csillagot ígérni nekem az égről a barátom, visszaább vett ilyen téren, de kettőnk érdekében "működik" és velem tervez...és nagyon odavan értem...ezt érzem. Szóval remélem, szerencsém kitart és arról ios beszámolhatok majd, hogy végül minden ighazán jól kialakult közöttünk ezen hullámvölgy után.

Kívánjatok szerencsét és írjatok bármiről! Csevegjünk továbbra is mindenről ,rólatok, az életetekről, problémainkról és segítsünk egymásnak szavakkal, megértéssel ,tanácsokkal!

Millió puszi: Bubó

2009. aug. 31. 10:36

Szasztok!

Sajnalom, hogy mindenki eltunt!

Vigyorex, Te merre jarsz?

Hol vagytok Tobbiek! Bubo, mi van Veled? Tessek jelentkezni! :-)))

355. klarika5 (válaszként erre: 353. - Cicamica83)
2009. aug. 30. 13:27
Én dobbantanék tőle, és eljárnék szórakozni, ismerkedni. Lehet, hogy ez volna a változás, ami bevillantaná neki, hogy jé, el is veszíthetem, akit szeretek. Ha ez sem téríti észhez, akkor ott nem az a baj, amiről rizsáz.Az óvodások szoktak így huzakodni, nem felelősségteljes emberek.De hogy én nem gazsulálnék neki, az biztos. Tanácsot kértél, én az enyémet elmondtam.
354. kavicska (válaszként erre: 353. - Cicamica83)
2009. aug. 30. 12:12

Szia! En Bubonak iretam mar ez elobbiekben a sajat esetemet!

Ugyhogy en csak annyit mondani, hogy az biztos, hogy en nem futnek olyan szeker utan ami nem vesz fel, mert hidd el az hosszu tavon nem mukodik!

Szerintem tul sok energiatok megy el arra, hogy visszaszerezzetek az elvesztett tarsat es igy talan addig elveszitek magatoktol az eselyt, hogy valoban ratok talaljon az igazi!

A masik, hogy ne en adjam mar a szajab a masiknak, azt hogy szeret! Nekem ez nem jon be! Ertem igen is kuzdeni kellene es nem en mondom meg,hogy de en tudom, hogy szeretsz engem! En erzeni akarom tettekkel es szavakkal amit O sajat magatol mond ki!

Hat en igy gondolom! De senkit nem akarok megbantani! Nem vagyunk egyformak! En csak magambol undulok, hogy nekem is az a pasi kellene (es kellet is amig kamasz es aztan mar nagyobb lany lettem)akikert kuzdeni kell!!! Igy van ez a pasiknal is!

Egy kapcsolat az mindig 2 eberen mulik, mert mukodtetni kell! tehat 2 motorral mukodik, ha csak az egyik megy akkor az meg huzza ugyan valameddig, de az mar nem az igazi...

De mondom, en nem akarok itelkezni es palcat torni senki felett! En azt szoktam mondani, ha valaki menni akar akkor el kell engedni, mert elobb utobb ugy is elmegy!

2009. aug. 30. 09:37

Helló mindenki!

Kivel mi történt az elmúlt napo alatt? Mert velem nem sok, azaz csupa-csupa negatív dolog. Elindult a városban sok-sok (értelmetlen)pletyke, ami csupán arra van alapozva, hogy ez ezt látta, az meg azt hallotta... na képzelhetitek. Eddig sem volt csend, rend a lelkemben, de most, lassan már azt sem tudom fiú vagyok vagy lány :-) Mellesleg a kedvessel szószerint úgy kell beszélnem mint egy gyerekkel, meg kell gondolni mit hogyan fogalmazok, mert szószerint vesz mindent. Mondtam neki, hogy marha rossz úton jár. Barátként gondol rám. Ha-ha-ha, csak szeretne, de beismerte nem tud, mert szeret. És igen, sztem mindig is több lennék mint barát. És attól hogy próbál igy gondolni rám, attól az érzés még ott van és nem múlik el. Vagy rosszul gondolom? Na meg mondtam hogy nem akarom,hogy ilyen fájdalmat érezzen, mint most én, mert teljesen el van tévedve. Azt teszi amiről Ő maga is tudja nem helyes, nem az kell neki, de sajna a zizisége miatt ezt látja jónak.Ami pedig igazán hiányzik neki (amit mellesleg meg is kaphatna) nem kell, mert a sok rossz emlék. Lehet kell történnie valaminek ahhoz, hogy ismét rátaláljon a régi HELYES útra. De eljön az a pillanat,amikor már nem csak a rosszra emlékszik ez ember, hanem csakis a jóra? Ehez kell az idő,hogy túllásson a dolgokon? Jaj, ez egyre rosszabb...

Vélemény, tanács??? Jöhet

2009. aug. 28. 22:06

Hahó...én sem vesztem el!Olvaslak ám benneteket!:-)

Cicamica és Bubó történetét is!

Sajna a helyzet nálam változatlan:-(azóta sem jelentkezett!

De...a "szakítás" után olvasgattam egy érdekes dolgot,és itt a fórumon is megtaláltam a Titkot!

Azt hiszem Bubó erről beszélt!A gondolatok,és a meditáció erejéről!

Elolvastam közben néhány ilyen témájú könyvet és alkalmazni is szoktam,bár idáig még nem jött be!Mondjuk ennél a szerelem témánál ki szokták hangsúlyozni,hogy a mindkét fél szabad akaratából!

Szép estét Nektek!

2009. aug. 28. 17:06
Bubó-én is itt vagyok. Jöttem a varrónőtől, ruhát rendeltem, amit talán az esküvődre is felvehetek:))Persze nem biztos, hogy azzal, akit te gondolsz, hanem azzal, akit az Ég küld helyette. Semmi?sms?skype? Csend van, lappangási időszak? Gyújtsak újabb gyertyát?Szeptember mindig valaminek a kezdete...
350. commodus (válaszként erre: 349. - 489e7edb4a)
2009. aug. 28. 10:19

Sziasztok!

Olvaslak ám Titeket folyamatosan, van véleményem is, de nem akarok senkit megbántani.

2009. aug. 28. 09:50

Sziasztok!

Sehol senki....? uncsi lett a fórum? Nem fárasztalak titeket tovább, de szívesen csevegek másról is...dobjatok fel egy témát!!!

Szép napot! Puszi

348. cicamica83 (válaszként erre: 347. - E988488e87)
2009. aug. 27. 16:50

Tudod, 6-kor kellek, idő kell míg magamhoz térek, (páne most)07.30-tól meg már meló. Gondoltam felnézek.

Felétek kedves fórumozók, mi újság???

347. e988488e87 (válaszként erre: 346. - Cicamica83)
2009. aug. 27. 08:17
Jóóóó reggelt Cicamica nagyon korán keltél én még ilyenkor azt se tudom fiú vagyok vagy lány?
346. cicamica83 (válaszként erre: 338. - 489e7edb4a)
2009. aug. 27. 06:50

Szia Bubó!

Olyan jól sikerült a "meditációm", annyira erősen gondoltam rá és azokra a dolgokra, amiket szeretnék, hogy kivételesen tegnap fel sem hívott :-) Szeretnék hinni ilyen dolgokban, de nem tudom megérezheti-e azt, hogy épp rágondolok meg hasonló. Na mindegy. Amúgy változás 0. Talán nem is lesz, a napjaim úgy ahogy vannak pocsékok. :-(((

2009. aug. 26. 11:43

Sziasztok Lanyok!

Itt vagyok am es olvaslak Titeket! Kicsi technikai problemam van, de remelem sikerul orvosolni es kapok egy uj laptopot es akkor ujra tudok erdemben is resze lenni a formnak!

Bubo! Hat, ha valoban komolyan gondolja, hogy szeret Teged akkor fejvesztve rohan Hozzad, hogy bocsass meg es rajott arra, hogy csak Te letezel neki a vilagon es egy barom volt amiert ez az egesz igy alakult!

Vigyazz kerlek, mert most nagyon serulekeny vagy am, es egy ujabb csalodast szerintem meg sokkal nehzebben viselnel!

Szoval en azt mondom, hogy csak lassa... nem kell taktikazni, de lassan...

Ma mar nem irok, de holnap jelentkezem!


Szep napot Nektek! Egy szep ausztral kavicska:-))

344. 489e7edb4a (válaszként erre: 343. - Vigyorex6)
2009. aug. 26. 11:20

:-)

Kedves Kivégzőosztag!:-)

Úgy képzeltem el a jövőképemet, hogy

- rájön mennyire imád és szeret

- utána télen ezerrel gyűjti a pénzt ha lesz meló és tud úgy dolgozni mint általában

- addig folyton kapcsolatban maradunk,

- és én jövőre amint talpra állt, kimegyek hozzá..addig nekem is kell találnom vmi értelmes elfoglaltságot, érzem, hogy van még bennem vmi, aminek ott kell kibontakoznia. Azsretnék írni egy könyvet..őrült ötlet tudom....de mégis, van ott kint dolgom, nagyon rossz érzés az, mintha elvágtam volna magam attól az élettől, amit máér elterveztem ott kint

- persze ezt vele is közölni kellene...bár az eredeti terv is így volt közöttünk..köztünk

- remélem, jól alakul minden!

- tegnap voltam jósánőnél...sumam summárum szte semilyen közös jövőnk nincs, távolodunk egymástól és semmi remény köztünk semmire, még szerelmi kötést sem hajlandó csinálni nekem....viszont volt rajtam egy átok vagy rontás, azt levette legalább, de mindenesetre nagyon gazdag leszek jövőre, aszonta...na nem miondom el mennyire le vagyok törve...

meg kell íronom a könyvet!!

puszi

2009. aug. 26. 10:24

Nem azért vagyunk itt, hogy ítélkezzünk és giotin alá helyezzük a fejed.... :)))).

Sosem modtuk azt sem, hogy nem szerethet Téged, de egy kérdést intéznék csak hozád. Tehát, hogy képzelted el a dolgokat? Szerinted visszaköltözik kis hazánkba? -vagy: Te mész utána, hogy ott élj? -esetleg: Távkapcsolat?

Nekem csak ez fordult meg a fejemben...hogy mi a jövőképed?

Viszont, ha Ő ennyire szeret, akkor mi a bibi?

Júúújjj...milyen bonyolukt az emberi elme...

Cupp!

2009. aug. 26. 08:52

Jó reggelt minden kedves fórumozónak!

Hogy vagytok ma?

Pussz és szép napot Nektek!


(ja, csak félve jegyzem meg, hogy tegnap megint beszéltünk msnen és olyan kedves volt....hiányzom neki...becézgetett, és azt mondtam, hogy ah az igazgságot akarom tudni, akkor tessék: az igazság az, hogy szeret. ) tudom, hogy őrült és hülye vagyok, de hiszek neki..és annyira boldog lettem ettől! Ne hari csajok...félrementem....:-( letértem az útról és bementem az erdőbe...bocsánat!!!! Mentségem a szerelem. Reménykedek, mindig arra gondolok, hogy minek rfáradozna és hazudozna annyit ennyi km-ről..nem egyzserűbb lenne, ha tényéeg nem is jelentkezne, akkor sem tudnék mit tenni...de így, nem csinálhatja csak azért, hogy kínozzon, vagy szórakozzon, annyira senki nem, lehet disznó. Na, jöhetnek a fejlevételek...vállalom.

Puszi!

341. 489e7edb4a (válaszként erre: 340. - Klarika5)
2009. aug. 25. 21:25

Szia Klárika!!!!


Üdv és sok puszi!!!!


Bubó

2009. aug. 25. 18:49
Itt vagyok! Tegnap befuccsolt a netem, most csinálták meg. Éppen csak végigfutok, holnap alaposabban. Addig is sziasztoK!
2009. aug. 25. 17:53
ja, meg gondolatban emgérinted, megsimogatod, mélyen a szemébe nézel...vagyis eljáétszod, mintha együtt lennétek, közben pedig arra gondolsz, hogy ez így lesz, ez a valóság és ennek be kell következnie, mert ez nem is lehet másként, Megfogod a kezét, érzed és ismered az ujjait..szóval ilyenek...a többit Rád bízom
338. 489e7edb4a (válaszként erre: 337. - Cicamica83)
2009. aug. 25. 17:51

hát úgy, hogy pl este lefekszel az ágyba és körülötted már nyugi van. megpróbálsz elaludni és amikor már megnyugoál, elernyedtél, vagyis már úgymond lejjebb vagy egy szinttel..akkor azt mondod magadnak: most ....rád gondolok (a barátodra) látlak magam előtt, tudom hoy ilyenkor hogy szoktál feküdni, vagy hogy látom ahogy az asztalnál ülsz, gondolatban bekúszol a lakásába, a dolgai közé a fejébe. És közben arra gondolsz, hogy nagyon szereted, és ezt akarod éreztetni vele és szeretnéd, hogy megértse és ezt neki meg kell értenie. Tudod, és akarod, hogy visszajöjjön, és vissza is fog jönni, ehhez teljes bizonyosságal kell ragaszkodnod. csakis ilyen gondolatokat táplálhatsz a fejebe, mintegy üzenetként neki. Tudom, hogy gondolsz árm, tudom, hoyg szeretsz, gyere vissza jó és zsép lesz minden, rá kell hogy jöjj, együtt még dolgunk van! Kell még egy lehetőség! nagyon szeretlek4 ..ilyeneket szoktam én gondolni és mondani...vagy próbáld ki a Jóskönyvet abból lehet merítkezni

de akármilyen nehéz is, próbálj meg enni!!!!!

kitartás! (nekem sem jobb) pussz

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook