Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki kezdeményezzen a férfi vagy a nő? fórum

Ki kezdeményezzen a férfi vagy a nő? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. dec. 26. 20:16

Én azt hiszem, hogy nincs az a gyáva anyámasszonykatonája, aki ne merne lépni, ha szerelmes lesz. Így vagy úgy, de megtalálja a módját, ha akar valamit. Pláne, ha Te is rásegítesz 1-2 jelzéssel, célzással.

Mondjuk nem tudom, mit értesz kezdeményezésen (én az egyértelmű rákérdezést ebben az esetben). Szerintem igenis a férfi udvaroljon, a nő meg könnyítse meg a dolgát, ha neki is tetsző a dolog.

Félénkebb típusok esetén picit egyértelműbben lehet kacérkodni, de a konkrét 'randira hívást' hagyd meg neki szerintem.

2011. dec. 26. 20:13

ha a srác félénk lépj te...

nem azt mondom, hogy teperd le....

csak ad a tutára h kell ő neked

2011. dec. 26. 20:13
Szerintem a tétova férfi nem férfi...
2011. dec. 26. 20:13
A férfi.
2011. dec. 26. 20:11
Nem a középkorban élünk ! A mai nő igenis kezdeményezzen és vegye kézbe az irányítást ha a férfi tétova :D Amúgy több olyan férfit ismerek aki várja hogy a nő kezdeményezzen , és tudod miért van ez ? Azért mert a ma nője nagyon fent hordja az orrát , nagyon az elvárások és az igények és a férfi már NEM MER sok esetben közeledni, mert fél az elutasítástól ! Persze ezt csak általánosságban írtam :)
2011. dec. 26. 20:11

Csakis a férfi!!!

Mese nincs ebben a témában!! :))

2011. dec. 26. 20:10
A férfi.
2011. dec. 26. 20:09

A férfi azért van, hogy udvaroljon...

a nő azért, hogy elfogadjon, vagy visszautasítson.

2011. dec. 26. 20:08

Világ életemben olyan nő voltam, aki várt míg a pasi nem lépett, de most olyan helyzetben vagyok, hogy már megőrülök a tétlenségben.

Érzem, hogy van köztünk vonzalom, látom a tekintetében és néha ő sem bír magával megérint, de olyankor elbizonytalanodik, hogy ez most sok volt vagy sem. Nem az a tipikus "nőzős" pasi, megtehetné mert hihetetlen kisugárzása van, de úgy érzem nem hisz magában.

A magam részéről már említettem, hogy vagyok ezzel. Egyszer volt kivétel, akkor is úgy éreztem mint most, hogy nem bírom tovább tudni akartam, még ha visszautasítás is lesz a válasz. Mint kiderült rosszul tettem, aztán hetekig a haverjaival röhögött, hogy rámásztam magyarán kurvának lettem kikiáltva mert kezdeményeztem. Nem tudom mit tegyek, nem akarok megint gátlástalan nőként kijönni a szituból...

Jó volna pár történet és tapasztalat ilyen estekről. Köszi

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook