Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Bak férfiak egy kapcsolat elején hajlamosak az eltűnésre-felbukkanásra? Ők szeretnek kezdeményezni, vagy azt ha a nő rámenősebb? fórum

A Bak férfiak egy kapcsolat elején hajlamosak az eltűnésre-felbukkanásra? Ők szeretnek kezdeményezni, vagy azt ha a nő rámenősebb? (beszélgetős fórum)


1 2
39. Mucmuc987 (válaszként erre: 23. - Maja98)
2012. máj. 30. 06:01
Hú, ez mennyire igaz az én bak páromra is! Szeret a maga kis világában élni, jól elvan benne. Hűséges, ez egy jó oldala, de nagyon egocentrikus, ez a rossz oldala.
2010. aug. 10. 08:20

nekem a párom oroszlán én pedig bak..hát igen..van amikor rossz kedvem van és ő még próbál őlelgetni meg gügyőrészni..na hát attól én pl idegbajt kapok..akkor szeretek inkább magam lenni,mert ah valaki akkor a kőzelemben van,mindegy ki az illető,de nagyon leordítom..vannak olyan pillanataim amikor csak úgy hirtelen előnt az ideg:D:P

én 19vagyok ő21 és másfél éve vagyunk együtt...mondhatni nagyon jó a kapcsolatunk..előtte egy szűzzel jártam másfél évig[akivel elvileg legjobban ősszeillenék] de rémes volt,mert végig veszekedtük azt az időt,ő bulizott meg csajozott én meg féltékenykedtem és minden nap balhé volt,szóval nem minden esetben lehet általánosítani,mert a jelenlegi oroszlán párom meg egy hatalmas művész,imád egyedül lenni,sosincs haverokkal,nem bulizik,nem csajozik[remélem:D],inkább én vagyok az aki szert dumálni meg néha bulizni:D mondjuk az én aszcendensem vagy bika vagy ikrek[mindegyik oldalon más mutat]..ha valaki tudna mondani egy megbízható oldalt,ahol kiszámolhatnám azt megkőszőnném:D

37. e584b61b26 (válaszként erre: 34. - Katinkaboszi)
2010. aug. 9. 22:21
Gratulálok!:)Ez csodálatos dolog!Akkor még sokat :)
36. 9bbc382386 (válaszként erre: 29. - Katinkaboszi)
2010. aug. 9. 22:18

Most olvasom,mintha rólunk írtad volna :D


Az eltűnés nálunk max a saját szerelős szobája,bütykölés stb.,de akkor nyugodt , ha tudja ott vagyok a közelében(és nekem is ez a jó).

2010. aug. 9. 22:16

Ha egy bak férfi eltűnik,nem keres,az bizony baj.Legalábbis nálunk ez elő sem fordulhatott volna(sem az elején,sem most).

Ragaszkodó,igaz nem úgy mutatja ki az érzelmeit mint egy nyilas,vagy bika(tapasztalatom),

de ha szeret,akkor mindenféle formában mutatja azt,mindent megtesz,

ja és féltékeny,de csak ha kimozdulunk.

34. Katinkaboszi (válaszként erre: 31. - E584b61b26)
2010. aug. 9. 22:00

köszönöm, ránk fér :)

16 éve az orvosoktól kaptunk egy évet, Istentől a többit :D

most vagyunk 35 éves házasok az idén:D

2010. aug. 9. 21:42

Nekem is volt egy bak szerelmem, 10 évig kergetett az őrületbe. Időnként tényleg eltűnt, aztán jelentkezett, és mindig kiengesztelt, mert imádtam!

Unatkozni nem lehetett mellette, az biztos...Kiszámíthatatlan volt, néha megbízhatatlan, sokat hazudott, de ha bajban voltam, ott volt és segített. Aztán meguntam a kutya-macska játékot, és szakítottam vele, de azt csak egy másik férfi(a mostani férjem)segítségével, mert közben összejöttem vele. A "bakom" akkor döbbent rá, hogy milyen hülye volt, elmondta, mennyire szeret, feleségül vesz, még akkor is meginogtam, de nemet mondtam neki. Emlékszem, amikor nem voltam "kezes bárányka", mindig sokkal lelkesebb volt, tehát tényleg szeretett "vadászni". Még most(8 év elteltével)is sokat gondolok rá, ő volt nekem a nagy Ő. Kár, hogy ilyen lehetetlen alak volt:-(

2010. aug. 9. 21:38

Igen, párom is hagyni kell olyankor mikor bezárkózik.. majd jön ö magától.

Egyébbként neki sikerült megtanulnia a kinyilvánitást is, rájött, hogy az ölelkezés milyen jó..

31. e584b61b26 (válaszként erre: 30. - Katinkaboszi)
2010. aug. 9. 21:35
Mi akkor még csak tizenévesek!Sok boldogságot és sok szép évet még együtt nektek:)
30. Katinkaboszi (válaszként erre: 28. - E584b61b26)
2010. aug. 9. 21:34

huszonéves voltam én is,mikor összejöttünk,

békés, nyugodt, szeretetteljes ember, igazán a családja a mindene :D

megbízható, pontos. Imádom :D

29. Katinkaboszi (válaszként erre: 20. - Mamika2)
2010. aug. 9. 21:31

a bakok tényleg szeretnek néha egyedül maradni,

az enyém imádott ilyenkor szerkentyűzni, ahogy hívjuk, én pedig vagy főztem közben, vagy bármi mást csináltam, mikor megnyugodott, mert biztosan benti dolgok idegesítették, odajött hozzám és beszélgettünk :)


én egyszerűen, a magam módján tanítottam meg Vele :)

mindig is bújós, puszilkodós voltam, kis gyerekként is. Udvarlás alatt is szerette, de nem viszonozta, csak ha kettesben voltunk :D

Lassan megértette, én ezt szeretem, mivel bújtam Hozzá is, pusziltam amikor elmentem mellette, megsimogattam :)

megszokta, rászokott :DD

28. e584b61b26 (válaszként erre: 25. - Katinkaboszi)
2010. aug. 9. 21:30
Én már nem gyerekszerelemnek indult hosszú lett!Sok mindent tanultunk egymástól,és jó ez így ahogy volt!szeretettel gondolok rá,szerintem ő is rám!Ennyi a lényeg!:))
27. agis
2010. aug. 9. 21:28
A bak nagyon zárkózott, misztikus ember a legtöbb esetben. Az utolsó bak-kal nagyon rossz élményeim voltak. Nem tűnt el, de zárkózott volt és megbízhatatlan. (utólag kiderült nem szeretett úgy, ahogy én őt)
2010. aug. 9. 21:27

Az én párom is pont ilyen, tudom, hogy soha az életben nem csalna meg és nagyon szeret, de nagyon a saját világában él, nehezen mutatja ki az érzéseit!:(

Nem nagyon lehet hozzá közelebb férkőzni vagy én nem tudok vele bánni, ráadásul lobbanékony és ideges típus!

25. Katinkaboszi (válaszként erre: 17. - E584b61b26)
2010. aug. 9. 21:27

nemmondod! :(

sajnálom:(

2010. aug. 9. 21:23
hát hogy megbízhatóak vagyunk az biztos..kicsit néha szeretjük magunkat hűvsnek mutatni...de belül nagyon érzékenyek és hűségesek vagyunk..
23. maja98
2010. aug. 9. 21:20
Az én exférjem is bak. Szintén probléma volt a szeretet kimutatásával, ráadásul az esküvő után kezdett el szeretni egyedül maradni, s szinte kizárt az életéből. Majd én léptem le, mert ő nem is volt hajlandó nem hogy tanulni, de még rám se figyelni (hisz a saját külön kis világában élt). Egyébként egy hűséges típusú, soha nem csalt volna meg, s tudom, hogy szeretett, de nekem szükségem volt arra, hogy ezt érezzem is.
22. rudyvica (válaszként erre: 21. - Mamika2)
2010. aug. 9. 21:16
én is erre gondoltam mikor olvastam a hozzászólásod :D
21. mamika2 (válaszként erre: 18. - Rudyvica)
2010. aug. 9. 21:15
Akkor már mindent értek!:))
20. mamika2 (válaszként erre: 14. - Katinkaboszi)
2010. aug. 9. 21:15
Te meg taníts meg engem, hogy, hogy tanítsam meg a páromat a szeretet kimutatására!:)))
2010. aug. 9. 21:14
Szia!Az én férjem Bak és egyáltalán nem jellemző rá az eltünés.Sőt maximálisan megbizható és én mindennél fontosabb vagyok az életében.Képes volt 100km-re udvarolni hozzám fél évig,aztán megkérte a kezemet.Egyébként nem hiszem hogy az ilyen dolgok csillagjegy függőek lennének.Valami biztos van a hátérben!
2010. aug. 9. 21:14
Az én párom is bak, ö szeretett néha egyedül lenni idönként - most viszont már egyáltalán nem, nekünk is jöttek a gyerekek és én sem hinném, hogy bármikor is elhagyna... nagyon hüséges és bizhatok benne
17. e584b61b26 (válaszként erre: 14. - Katinkaboszi)
2010. aug. 9. 21:14
Dettó bak-rák!Dettó tanítás!Dettó eltűnt :D
16. megi04
2010. aug. 9. 21:14
Nekem a fiam bak....ő azt mondta mindig,hogy ő szeret vadászni,és nem szereti,ha a vad magától elesik...:))
15. e584b61b26 (válaszként erre: 12. - 8f1ddc2679)
2010. aug. 9. 21:13
Előfordul mert az elején nekünk nem volt ilyen!És vége is 9 év után lett!
2010. aug. 9. 21:13

35 éve van egy bak férjem, én rák vagyok :D

visszahúzódó, csendes volt mindig, el nem tűnt :)

ellenben tanítani kellett, hogy ki tudja mutatni a szeretetét :)

2010. aug. 9. 21:10

Az én párom bak, amikor megismerkedtünk egy szórakozóhelyen, akkor azt mondta, hogy másnap 15-kor hív és láss csodát 15-kor csörgött a telefonom!:)

Azóta is együtt vagyunk és van két gyönyörű közös gyerekünk, sose lépett le egy percre sem, nem az a típus és soha nem is fog, ez nem hiszem, hogy a csillagjegye miatt van, hanem ő ilyen, na meg a nevelés az sokat számít!

12. 8f1ddc2679 (válaszként erre: 9. - Agis)
2010. aug. 9. 21:10
hát...akkor lehet hogy csak szimplán nem érdeklem:)
2010. aug. 9. 21:10
nekem a vége felé tűnt el!Napokig....
10. agis (válaszként erre: 8. - 8f1ddc2679)
2010. aug. 9. 21:09
Nem. Maximum 2-3 órás, az egyikük szeretett néha egyedül lenni. De ilyen eltűnése 2 év alatt 1x volt :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook