Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Férfi vagy a nő kezdeményezzen? fórum

Férfi vagy a nő kezdeményezzen? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
96. Lávli* (válaszként erre: 95. - Gyöngy:))
ma 13:11

😀

Szegény Oneman meg csak kapkodja a fejét ide-oda.

Szóval, Sárival megdumcsiztam volna, hogy nem minden férfi harctéri elefánt.

Már nem akarom 😀

95. gyöngy:) (válaszként erre: 94. - Lávli*)
ma 12:42
Nesze neked eszmecsere...pfff...
94. Lávli* (válaszként erre: 92. - Gyöngy:))
ma 12:29
🙄
93. gyöngy:) (válaszként erre: 90. - Oneman)
ma 12:19

Pedig rád gondoltam, bocsánat.🙂

De csak azért, mert te írtál ide.

92. gyöngy:) (válaszként erre: 89. - Lávli*)
ma 12:17
Aztaaaa...! 😁
91. oneman (válaszként erre: 84. - New(l))
ma 11:49
Ezt sem értettem hogy jött ide a homoszexualitás, nem erről szól a társalgás.
90. oneman (válaszként erre: 87. - Gyöngy:))
ma 11:47
Ezt én sem értettem, de nem nekem írta.
89. Lávli* (válaszként erre: 87. - Gyöngy:))
ma 11:45
Sárika írta a 80-ra, hogy ő nem beteg leszbikus és nem engem keres. 🙃
ma 11:43
a mai világban, már nő is kezdeményezhet
87. gyöngy:) (válaszként erre: 82. - Lávli*)
ma 11:37

Ezt kinek, mire írtad, törölték?

Csak tudjam kihez nem szabad szólni 🙂

86. oneman (válaszként erre: 78. - Miss Sárika)
ma 11:22
Mi a különbség a kettő között?
85. Lávli* (válaszként erre: 84. - New(l))
ma 07:50
Oh, arra ki se tértem, még molesztálásnak vette volna.
84. New(l)
ma 07:38
Ja hogy ha a homoszexualitás betegség... Gratulálok, üdv a 21. században.
ma 07:13
Fèrfi.
ma 06:48

Jezusom, te beteg vagy mégis, ha szerinted fel akartalak szedni 😂

Ez egy beszélgetős fórum, nem szexpartnerkereső.

Remélem, mindenki tanul belőle, aki nő létére hozzád akar szólni. 😳

Amúgy nem is jönnél be, ne hari érte ...

ma 01:40
Ha már ilyen egyenlőek vagyunk, akkor mindkettő.
80. Lávli* (válaszként erre: 79. - Miss Sárika)
tegnap 22:36

Nem a kérdésemre válaszoltál, de nem baj.

Ami biztos, hogy az "eszmecseréd" elég határozottan (majdhogynem erőszakosan) diktál: lépj oda, kérdezz, változtass, nem kell Nyuszi stb.

Aki nem ilyen, annak szlogenekkel sem fog menni, csak az önbecsülését döngölöd tovább.

Mondjuk nekem méginkább mindegy, csak gondoltam hátha velem is eszmét cserélsz :)

79. Miss Sárika (válaszként erre: 77. - Lávli*)
tegnap 22:14

...ha èszrevetted, eszmecserèt folytatunk, s leírtam a saját véleményem!

Egyáltalán nem èrdekel, sőt, hidegen hagy, hogy hogyan èl, mit tesz, mit akar! Az legyen az ő szuverèn döntèse!

78. Miss Sárika (válaszként erre: 75. - Oneman)
tegnap 22:02
Először is a fogalommal kell tisztában lenni. A kitartás nem egyenlő a molesztálással. Az kèt különböző dolog.
77. Lávli* (válaszként erre: 73. - Miss Sárika)
tegnap 16:38
De miért akarod annyira, hogy kezdeményezzen, ha ő nem akar, nem mer?
tegnap 16:36
Én azt tapasztaltam, hogy amelyik férfi akar valamit az fog kezdeményezni, amelyik meg nem annál hiába kezdeményeztem csak beégés volt. Szóval én személy szerint megvárom máskor míg a férfi kezdeményez.
75. oneman (válaszként erre: 73. - Miss Sárika)
tegnap 16:33
Kitartás vagy molesztálás?
tegnap 13:05
mindegy,szerintem nincs sehová leirva ,hogy kinek kellene kezdeményezni.
73. Miss Sárika (válaszként erre: 70. - Oneman)
tegnap 12:58

Megèrteni minden, mit te írni.

Különben azt mondják, hogy a lelkesedès diktálja az iramot, de a kitartás èri el a cèlt! ..Ès ez mindenre igaz.

72. oneman (válaszként erre: 71. - Lily012)
tegnap 00:35
Minden férfi másképp gondolkodik, sajnos nincs egyértelmű recept, de szerintem egyáltalán nem ciki. Nekem volt olyan hölgyismerősöm, aki valamilyen szinten kezdeményező volt, vagy legalábbis úgy kereste velem a kapcsolatot, hogy feltűnt és aztán megbeszéltük. Máig nagyon hálás vagyok neki, az egyik legjobb dolog volt az életemben, már ami a nőkkel való kapcsolataimat illeti.
tegnapelőtt 18:36
Sokszor én is megtenném de még mindig él az a felfogás hogy ez a férfiak dolga, ha nő teszi akkor az nem illik és szégyellje magát. Viszont sok pasi meg olyan pipogya ha szeretné akkor sem mer lépni. Valóban érdekelne hogy a férfiak mit gondolnak erről, mennyire ciki vagy nem ha egy nő kezdeményez?
70. oneman (válaszként erre: 69. - Miss Sárika)
tegnapelőtt 00:16

Szóba elegyedni lehet, az még nem jelent semmit. Szoktam beszélgetni a szomszédasszonnyal, a munkatársnőim közül egyesekkel, ismerősökkel, stb. Vannak akiket 10-20 éve ismerek, ezek hétköznapi társalgások, valószínűleg egyikükben sem merül fel hogy a házba akarok rontani.

Itt most arról van szó ha jól értem amikor az ember mást is szeretne, ami érdekében ha tenni akar valamit akkor kínos szituációba keveredhet. Például az egyik ilyen esetemben, amiről meséltem egy sok éven át tartó általam jónak tekintett emberi kapcsolat ment tönkre örökre.

Értem, tudom hogy Te a klasszikus módon gondolkodsz több ilyen dologról, beszélgettünk már róla hogy különbözően látunk dolgokat, azt lehet így virtuálisan is. Nekem mindig az jött be, amit írtam, ezek a negatív, illetve a pozitív tapasztalataim.

69. Miss Sárika (válaszként erre: 68. - Oneman)
aug. 7. 15:44

Lèpj oda úgy, hogy ne tűnjön nyomulásnak. Kèrdezz valamit, vagy kèrj segítsèget..Szóba elegyedtek, ès már ki is alakul egyfajta beszèlgetès, amit tovább lehet folytatni. ..így nem èrzi majd senki, hogy ajtóstól rontottál a házba!

Èn mindig meghagytam a fèrfiaknak a kezdemènyezèst. ..Ha nekem nagyon tetszett is valaki, de a srác nem tett az ügy èrdekèben egy lèpèst sem, nem tudtam sajnálni. A nőknek Fèrfiakra van szüksègük, nem Nyuszikra!🙂

Èn cserkèsszem be, s otthon èn hordjam majd a nadrágot is?..🙂 Számomra abszurd lenne!!

Ez az èn vèlemènyem erről.

68. oneman (válaszként erre: 65. - Miss Sárika)
aug. 7. 11:56
Köszönöm a bővebb leírást. Nekem az a tapasztalatom (ebből a 2 esetből), hogy ha én próbálkozok, akkor menekülnek előlem és még az okát sem tudom, utána meg rosszul érzem magam. Más a helyzet ha a nő próbálkozik, vagy ilyen ismerkedős felületen jön létre a kapcsolat. Akkor nem menekül el, meg lehet vele beszélni a dolgokat. Lehet hogy így sem lesz semmi belőle, de az ember ekkor is sokkal nyugodtabban veszi tudomásul, hisz megismerte az okokat, tisztázódtak a dolgok. Nem egy sötét veremben kell tapogatózni, nem félreérthető jelek alapján történnek a dolgok.
67. Miss Sárika (válaszként erre: 64. - Oneman)
aug. 7. 00:50

Mèrt kell bármi miatt is szègyenkezni, ha kulturáltan, illemtudóan viselkedünk?! Èrezze magát rosszul az, aki nem kèpes kezelni az adott helyzetet.

...Viszont minden tanulható.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook