Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan egyek kevesebbet, ha állandóan éhesnek érzem magam? fórum

Hogyan egyek kevesebbet, ha állandóan éhesnek érzem magam? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2022. máj. 18. 20:00
Amikor úgy érzed, hogy éhes vagy, igyál egy pohár vizet. Sokszor a szervezet becsapja magát, nem is éhes, csak vízhiánya van.
4. 71ddaa07fa (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
2022. máj. 18. 19:54
Mi van abban az esetben, ha egy Toldi Miklós alkat írta ki a kérdést? Mert annak a tenyere akkora legalább, mint egy szeneslapát. :))
2022. máj. 18. 19:50

Totálisan hagyd el az édességet. Minden formájában. Két-három pokoli nap után annyira lekattantam róla, hogy az sem érdekelt, ha előttem eszik a kedvenc tortámat.


Ha néhány napig kibírod, nem leszel folyton éhes. Annyi étel pont elég, amennyi a tenyereden elfér.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 18. 19:49

Használd a józan eszed.

Sok sikert!

2022. máj. 18. 19:44

Sziasztok!

A koleszterinem kezd magas lenni,hanyagolnom kéne a túlzott liszt és cukor bevitelt.Az orvos is ajánlotta mert probléma lesz belőle néhány éven belül.


Egyszerűen állandóan éhes vagyok és kívánom az édességet is!Ha kevesebbet eszek,állandóan az evésen jár az eszem,megbolundulok!Olyan boldogság érzést ad az evés,hogy nem tudom már mit tegyek.

Tanácsokat varok,köszönöm!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook