Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cicáim állandóan a laptopomon fekszenek. Mit tegyek hogy leszokjanak róla? fórum

Cicáim állandóan a laptopomon fekszenek. Mit tegyek hogy leszokjanak róla? (tudásbázis kérdés)


24. emagdi
2016. szept. 27. 15:09
egyébként miért baj, ha a macskák a laptopon fekszenek? :)
2016. szept. 27. 14:45
Összehajtod velük együtt.
2016. szept. 24. 14:33
lehet, hogy érzik a laptop melegét:)))) egy idő után bemelegszik a gép, ha nincs kikapcsolva:)
21. PöttyösPanka (válaszként erre: 20. - Mobidick)
2016. szept. 20. 10:12

:D Ez jó :D

Mondjuk a miénk ha csak meglátja a porszívót, elmenekül.

2016. szept. 20. 08:53
A cicák imádják a laptop által kibocsátott langymeleget. A levegős "lespriccelés" tényleg jó ötlet, csak az a fránya macsek megszokja, hiszen több neki a jóérzés, amit a meleg kelt, mint a két másodperces levegős lefújás. Bár egy kósza ötlet; próbáld meg porszívóval a hátát kicsit megszívatni, mert az eleinte hideg és ráadásul kellemetlen, főleg ha szőrnövéssel ellentétesen húzod a porszívó fejét
2016. szept. 19. 20:05
Élére állítod,ha biztosra akarsz menni,a szekrénybe állítod élére.A laptopot..ha nagyon elszánt vagy,megpróbálhatod a macskát is
2016. szept. 16. 12:53
én egyí - egy alkalommal - ha a laptomon fekszik- legalább 10-15-ször leveszem, és leteszem máshova, de teljesen hiába, biztosan azt hiszi, hogy ilyet játszok.
17. PöttyösPanka (válaszként erre: 4. - Magdalénia)
2016. szept. 16. 12:31
A duda kreatív ötlet. Mi egy kis, szórófejes, műanyag flakont használtunk. Nagyon nem szereti a macska, ha arcba kapja a vizet. De igazából nem is nagyon kell vele lespriccelni, elég távolabbról, mivel a hangját is utálja.
16. 3d787b167a (válaszként erre: 14. - Fincsi5)
2016. szept. 16. 11:51

Kedves Fincsi!


Nem a billentyűkre, mellé, meg ha össze van csukva, akkor rá.

Őrült bors.


Bár kisfüles ide se szagol.

15. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2016. szept. 16. 11:13

Újabb probléma...


Ne hagyd elő, ha nem tudod leszoktatni őket róla. Mondjuk én eleve a lakásban sem viselnék el cicát, de gondolom ha tartasz, akkor "nevelned" kellene. Biztos van rá valamilyen megoldás, hogy ne azt használják a sziesztához. Ha nem sikerül semmi, akkor nem hagynám elő. Kivéve, ha nem okoz gondot egy újat venni, ha esetleg véletlenül egyszer kárt tesznek benne. Bár engem már az zavarna, hogy ráhullik a szőre.

14. fincsi5 (válaszként erre: 6. - 3d787b167a)
2016. szept. 16. 07:25
Csak halkan kérdezem; a bors nem árt a billentyűzetnek? Ha közé megy, beragadhat, vagy jó nagy szemű borsra gondoltál, Kedves Forever Happy?
2016. szept. 16. 03:04
2016. szept. 15. 23:23
Semmit, törődj bele. A cicatartás ezzel jár. Örülj, hogy éjjel nem szaladgálnak a szekrény tetején, vagy nem lógnak a függönyön.
11. l.luiselotte (válaszként erre: 6. - 3d787b167a)
2016. szept. 15. 22:43
az enyémek -még többen voltak - a PC-re is ráfeküdtek, volt amikor a gépen 3-4 macska szorongott és bámultak engem
2016. szept. 15. 22:41

nem tesz jót a laptopnak, bemelegiti a macska és ezer baja lehet ) a laptopnak nem a macskának )

Nálunk is elrontott egy laptopot a Picike, mindig azon feküdt vagy aludt amikor nem voltam otthon, pedig akkor még kissúlyú kismacska volt.( mostmár akkora minteg disznó, de pld ma is szeretett volna ráfeküdni


Minél közelebb szeretne kerülni a gazdájához.

2016. szept. 15. 21:57

Nagyon szép estéket,és nagyon szép napokat kívánok neked kedves kisfüles.


Ne hagyd elöl. Csukd össze, rakd el, stb.


Ne fáradj a megköszönéssel kedves kisfüles. Szívesen kedves kisfüles.

2016. szept. 15. 21:32

Jó estét kívánok én is!


Én nem hagyom nyitva a laptopot. Jönne némelyik cicc akkor is, amikor gépelek rajta, de akkor el tudom hessegetni.


Összecsukva pedig letakarom, és rápakolok újságokat, azok csúsznak, ahogy fleugrik rá, és pofára esik. Egy ideje kerülik már, de ha odaülök, akkor azért van próbálkozás. :D

2016. szept. 15. 21:28
Vegyél nekik saját laptopot :)
2016. szept. 15. 21:14

Nagyon szép estét kívánok kedves kisfüles és minden kedves fórumozónak!


Szórj a laptop köré borsot,meg rá is kicsit, és akkor nem fognak azon heverészni.


Vagy ne legyen egy helyiségben a laptop a cicákkal.


Vagy add el a laptopot, és vegyél PC-t.

2016. szept. 15. 20:51
mindig levettem róla, a 4. napon megtanulta, hogy ott úgysem tud aludni :D
4. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2016. szept. 15. 20:48

Szeretik az elektromosságot és a meleget, viszont félnek a hangos zajtól.

Én egy szilveszteri dudával szoktattam le, amikor rossz helyen parkolt. Elég hamar megtanulta, hogy akkor jön a duda.

A dudát a kalitka tetején tároltam és messzire kerülte. :)

2016. szept. 15. 20:41

Fektesd rá a kutyát laptopra :)


Esetleg tedd bele a táskájába és állítsd élére. Ha nem akarod mindig elcsomagolni, akkor nem tudom... Valami olyat is tehetnél a tetejére, aminek szúrós vagy kemény a külső fele, amin nem kényelmes feküdnie a macskának.

2016. szept. 15. 20:37
passz; tedd elerhetetlen helyre a laptopot;
2016. szept. 15. 20:34
Cicáim állandóan a laptopomon fekszenek.Mit tegyek hogy leszokjanak róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook