Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kérlek segítsetek tejszaporítási ügyben! fórum

Kérlek segítsetek tejszaporítási ügyben! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. febr. 13. 09:33

cici-cici-cici

Miközben szoptatsz, folyamatosan termelődik, és ingerli az egész "rendszeredet" arra, hogy több legyen.

Én soha semmit nem ittam/szedtem, ha úgy éreztem nem elég, akkor inkább többször tettem őket cicire és ennyi elég volt. Elvileg a fejés is jó, de én nem akartam, hogy túl sok legyen, ez a módszer eddig 4 gyerek 5 évnyi szoptatásánál vált be (ha kellett fél óra után is cicire tettem, de persze nem ez volt a jellemző)

Sok sikert!

4. c9f9b53798 (válaszként erre: 2. - 342bae44d8)
2012. febr. 13. 09:32
Nem így fejtem, inkább szoptass így. Szoptass másfél óránként. Egy szoptatási idő meddig tart? Elég hosszú?
2012. febr. 13. 09:31
Gyakori mellretétel (mindkét mellből minden alkalommal szoptatás, cserélgetni egy-egy szoptatás alatt is a két mell között a babát, többször), elegendő evés-ivás, pihenés, szopi után (nem közvetlenül, kb. fél óra fejés) mindezek után jöhetnek a teák, szoptatós sör, drága bogyók, kb ennyi.
2012. febr. 13. 09:30

próbálta valaki a 7-7-5-5-3-3-1-1 fejést? hozott eredményt? mikor csinálta szopi után? már csak ezt nem próbáltam, a citromos gösser sör bevált de 5 dl felé nem nagyon megy naponta pedig már 2-2.5 óránként eszik

2-2,5 dl tápszer kell mellé

1 hónapos

2012. febr. 13. 09:28
Kérlek segítsetek tejszaporítási ügyben! SOS
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook