Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kérdések és félelmek a felnőttkori érettségivel kapcsolatban fórum

Kérdések és félelmek a felnőttkori érettségivel kapcsolatban (beszélgetős fórum)


68. opál (válaszként erre: 67. - Mankamanka)
2007. máj. 24. 17:28
Azt garantálhatom...én csak olyan emberekkel barátkozom akik nyitottak más emberek értékes üzeneteinek a megértésére és befogadására!:-)
67. mankamanka (válaszként erre: 66. - Opál)
2007. máj. 24. 17:23

Köszi,

örülök,hogy tetszettek,remélem akiknek tovább küldted azoknak is tetszeni fog.:-)))))

66. opál (válaszként erre: 65. - Mankamanka)
2007. máj. 24. 16:57

Nem nevettem.....sőt tetszettek és már továbbitottam is másoknak is!

Gratulálok....nekem tényleg bejöttek ezek a te saját műveid!:-)


Látod ezért szeretnék én is még jobban elmerülni a számítástehnika világában,mert érdekelnek az ilyen dolgok és jó érzés létrehozni valamit ami tőlem indul és körbejárja akár az egész világot!

Azért ez nem semmi!:-)

65. mankamanka (válaszként erre: 64. - Opál)
2007. máj. 24. 16:20

Helló,

elküldöm,amit én csináltam,de ne nevess ki:-)

64. opál (válaszként erre: 63. - Mankamanka)
2007. máj. 24. 15:11

Helló!


Küldhetsz bármilyet....én mindenre "vevő" vagyok!:-)

Te is szerkesztettél....akkor te nagyon ügyi vagy ám! Elküldöd nekem azt amit te készítettél(vagy talán már meg is kaptam?)

63. mankamanka (válaszként erre: 62. - Opál)
2007. máj. 24. 13:03

Helló,

én is köszönöm,azok is nagyon szépek amiket te küldtél.

Én is szerkesztettem PPS-t,csak azoknak nem ilyen a mondanivalójuk(így azokat nem küldtem el.)

Na,szia,majd még írok.

Te is írjál:-))))))

Pussssszancs

62. opál (válaszként erre: 61. - Mankamanka)
2007. máj. 24. 07:41

Jó reggelt!:-)


Köszi a sok e-mailt....nagyon tetszettek és nagyon sok mondanivalójuk volt!

Szeretem az ilyen e-mailt,mert nagy igazságok vannak bennük és rejtett üzenetek,hiszen minden az orrunk elött van csak észre kell tudni venni és értékelni!:-)

61. mankamanka (válaszként erre: 60. - Opál)
2007. máj. 23. 21:50

Szia,

küldtem 1-2 e-mailt,remélem odaért:-)

60. opál (válaszként erre: 59. - Mankamanka)
2007. máj. 23. 18:16

Én is elküldtem!:-)


Igen a rigónak arany élete van nálunk szerintem majd el sem akar menni !:-)

59. mankamanka (válaszként erre: 57. - Opál)
2007. máj. 23. 18:12

Akkor jó dolga van most a kismadárnak:-)


Elküldtem priviben az e-mail címemet:-)


Te is elküldöd a tiédet?

58. opál (válaszként erre: 56. - Mankamanka)
2007. máj. 23. 16:46

Jó lenne ha meg tudnád adni az e-mail cimedet!:-)

Persze privibe és igérem nem élek vissza vele,de persze nem kötelező csak olyan jó lenne!:-)

57. opál (válaszként erre: 55. - Mankamanka)
2007. máj. 23. 16:39

:-)


Nem bántottál meg én pozítívan állok a helyzet elé és bizom abban,hogy sikerülni fog!

Igazad van az ember átértékeli az életét x év után és rájön,hogy azok a dolgok amik régen esetleg problémát és kétségbeesést okoztak,mára a világ legtermészetesebb dolgai és az élet értelmei!


Egyébként most van kit babusgatnunk,mert otthont adtunk egy kisrigónak!!

Mi etetjük és itatjuk és csudára meg van elégedve a helyzettel a rigócska.

Most ő a mi "babánk"!:-)

2007. máj. 23. 16:27
Remélem ezzel nem mondtam rosszat,ha igen,akkor bocsánatot kérek.Nem állt szándékomban megbántani.
55. mankamanka (válaszként erre: 54. - Opál)
2007. máj. 23. 13:13

Szia,

érdekes az élet...

Gyermekkoromban azt mondtam,hogy nekem soha nem lesz gyerekem,most meg el sem tudnám nélkülük képzelni az életem.


Anyukáméknak is nagyon nehezen jött össze,36 évesen szült meg engem.(Volt egy ikerterhessége,meg is születtek a nővéreim,de sajnos 1-2 nap után csendben elaludtak)

Nem lehet kiszámítani a sorsot,ami régen nem volt túl lényeges,az most mindennél fontosabb,de szerintem ez így van rendjén,az ember,ahogy öregszik átértékeli az életét.


Remélem Te is nem sokára megismerheted az anyaság örömeit:-))))))))

54. opál (válaszként erre: 53. - Mankamanka)
2007. máj. 23. 09:10

Szia!


Milyen furcsa az élet én mindig attól féltem,hogy nehogy fiatalon babám legyen,mert rettegtem attól hogy elrontom az életem.

Most pedig azt bánom,hogy nem fiatolon lett babám mert úgy érzem egyre kisebb az esélye annak,hogy ez megtörténjen és a gyerekek rengeteg dolgon átsegítik az embert és bearanyozzák az életet.


Én 7 évig voltam férjnél és az ex-nek nem lehetet gyereke,birtam ezt így egy darabig aztán besokaltam és elváltam(a naplómban elolvashatod részletesen),4 éve vagyok együtt a mostani párommal és imádjuk egymást ő 4 évvel fiatalabb nálam és képzeld 1 hónapban és 1 napon születtünk!:-)


Nem itélem el a lányod apját,ő csak megijedt és meg kellett felelnie egy a szülei álltal előirt normának!

De a lányotok semmiről nem tehetett,talán jobb is hogy nem ő lett a párod és így ha nem is könnyen,de talpraálltál és most egy igazi családot mondhatsz a magadénak!:-)

Szerintem is jó,hogy a lányod nagyobb így ő már felelőséget tud vállalni a fiadért és biztosan jó tesok. Veszekedés van azt gondolom,de nem komoly és születnek kompromisszumok,nekem ikertesom van és egy 12 évvel idősebb bátyám....tudom mi az,hogy nagy korkülönbség!

Mégis most olyan jó,hogy ennyi év van közöttünk mert a bátyám teljesen más perspektívából látja az életet és el tud látni bennünket jótanácsokkal és segítséggel!.-)

2007. máj. 22. 20:55

Szia,

a lányom nem ebből a kapcsolatból született,18 éves voltam és egyedülálló,mert elhagyott az akkori barátom,pont azért mert teherbe estem.

A férjemmel 1999-ben ismerkedtem meg és 2000 júniusában házasodtunk össze.A fiam 2002-ben született,miután letettem a gyógyszerem(sokat fájt a fejem,gondoltam egy pár hónap szünetet tartok,hátha attól van a fejfájás.)Nem tudom pontosan hány hónapra rá estem a fiammal teherbe,de emlékeim szerint elég hamar.

A korkülönbség néha jó,de néha nem.:-)

A lányom nézné a teniszt,a fiam a mesét;a lányom tanulni szeretne,a fiam vele játszana;stb,stb...

De mikor arról van szó,hogy el kell mennem suliba, akkor nyugodtabb vagyok,mintha 2 picit kellene a nagymamára ráhagynunk.(Az anyukám is velünk él,az apukám sajnos tavaly elment...:-(((( )


(Elárulom neked,hogy a lányom apjával egy faluban laktunk,(mondjuk most már 5km-rel odébb költözött),de soha nem látogatta meg a kislányt(talán egyszer még 10 éve).Egy kis összegű gyerektartást kapok(6000ft-ot),a nevén van,de semmi több.Nem is ismerik egymást(de nem is bánom)

(Tudod,én nem lettem volna jó parti:-)))) )

Hát dióhéjban ennyi a történet.

52. opál (válaszként erre: 51. - Mankamanka)
2007. máj. 22. 15:40

Hát értük érdemes is élni,mert ők az élet ajándékai és nélkülük értelmetlen az egész mindenség!:-)


Szerencsések vagytok,hogy lehetett gyereketek még ha "fizetned" kell is érte,de szerintem ők bármit megérnek!:-)

Nektek könnyen összejöttek a gyerekeitek? Direkt van ennyi év korkülönbség köztük vagy így jött össze?

51. mankamanka (válaszként erre: 50. - Opál)
2007. máj. 22. 13:12

Szia,

a lányom 14 éves,a fiam pedig 4 és 1/2.

És értük élek:-)

50. opál (válaszként erre: 49. - Mankamanka)
2007. máj. 22. 08:43

Jó reggelt!


Láttam a képeket....szerintem jó a kép rólad profilból,a gyerekeid kis durcik de ők még ilyenek néha,aranyos kis arca van a fiadnak a lányod pedig hasonlit rád(már amennyire meg tudom állapítani,de nem láttam a párod így lehet hogy rá hasonlít)!:-)


Jó neked,hogy vannak gyerekeid,ők sok örömet és szeretetet adnak és értelmet az életeteknek!:-)

Hány évesek is a gyerekeid?

2007. máj. 21. 21:13

Helló,

feltettem egy-két képet,igaz nem a legjobbak,de most csak ezek vannak,ha találok még,akkor azokat is felteszem.

48. opál (válaszként erre: 47. - Mankamanka)
2007. máj. 21. 18:16

Így van....az a fontos,hogy minden rendben van veletek! Szerintem kitartással és mozgással csodákat lehet művelni.

És persze ott van neked 2 gyerek és gondolom a pároddal is jól megértitek egymást!


Elustulás ismerős.....sajnos nem mindig arra jut idő amire szeretnénk,amikor dolgoztam semmire sem volt időm és tunyának,fáradékonynak éreztem magam.

Mióta itthon vagyok és nem kell korán kelnem(3/4 5-kor keltem régen)azóta este sokkal fittebb és energikusabb vagyok,de tudom ha lenne babánk az egész életünk fenekestül felfordulna!:-)

De én már nagyon szeretnék babát és felfordulást az életembe!:-)


Várom a képeket!:-)

És ejnye-bejnye szerintem tényleg le kellene szoknod a cigiről!:-)

47. mankamanka (válaszként erre: 46. - Opál)
2007. máj. 21. 17:44

Szia,

így van,lehet mellette ugrálni eleget.Egyébként eléggé el vagyok lustulva:-(

Bicajozni szoktam,(régen rengeteget futottam).

Lehet,hogy az is hiányzik.(És nagyon sokat bagózok,de már eljutottam oda,hogy elég gyengét szívok,szeretnék leszokni,vagy lényegesen kevesebbet cigizni.)


A képeket hamarosan fel fogom rakni.:-)


Te tényleg szerencsés vagy,sokáig azt hittem,hogy én is az vagyok.Mikor a lányom született 80kg-ra híztam meg(a terhességem 9.hónapjában voltam ennyi),50-re fogytam vissza.

Mikor a fiammal voltam a 9.hónapban,akkor 86kg voltam,és 55-re fogytam vissza.Most meg nem vagyok terhes,mégis dagibb vagyok.:-(

De,nem baj csak mindenki egészséges legyen.:-))),én meg majd rendbe jövök.

46. opál (válaszként erre: 45. - Mankamanka)
2007. máj. 21. 16:15

Szia!


Remélem nem gond,hogy szóvátettem a képeket,csak tudod kiváncsi vagyok arra,hogy kivel is dumcsizok ilyen jókat!:-)

Megértem persze az okokat és nem erőltetem,nő vagyok én is tudom milyen érzés,ha valaki nincs megelégedve magával,pláne tőle független okok és tényezők miatt!

De a gyerekeidről azért rakjad azokat a képeket,rájuk büszke lehetsz !

Köszi,hogy csinosnak tartasz én még könnyen vagyok,mert nem szültem így a hormonjaim nem rendetlenkednek és szerencsés vagyok,mert az apukám alkatát örököltem,így 18 éves korom óta egyforma a súlyom...most leszek 36 éves!:-):-(

Van ikertesom neki 1 lánya van,de ő sem változott semmit szülés után,persze akkor 21 éves volt így még könnyen átvészelte a hormonháztartása.

Sajnos 30 után már nagyon oda kell figyelni az étkezésre és sportolni kell valamit,különben ellustul az izomzat és a bőr már nem lesz olyan feszes!

Nekünk van kondibérletünk,de néha egymást kell ellökdösni,mert szeretjük elbliccelni a testmozgást!:-)

Neked gondolom megvan a testmozgásod ,pláne a fiad mellett?!

45. mankamanka (válaszként erre: 44. - Opál)
2007. máj. 21. 13:49

Szia,

megmondom őszintén nincs különösebb oka,hogy nem tettünk fel képet,(a gyerekekről majd fogok is fel tenni).Magamról nem szívesen tennék,mert a szülést követően izületi gyulladásom lett a vállamban,amit szteroiddal kezeltek,amitől elhullott a szemöldököm jó része,újabb szteroid következett,ezektől felborult a hormonháztartásom(a szemöldököm szépen vissza nőtt),de 50-55kg-ról szépen lassan felhíztam 67-re.Soha életemben nem volt ekkora a súlyom így nem is nagyon tudom elfogadni magam.De,majd idővel talán jobb lesz.Most is szedek gyógyszereket,amik fogják a tesztoszteront a szervezetemben,mert már nagyon megritkult volna hajam,így talán nem fog.

Szóval sajnos ez van,(de majd keresek valamit magamról is)

(Te nagyon csinos vagy és szépek vagytok együtt a pároddal.)

44. opál (válaszként erre: 43. - Mankamanka)
2007. máj. 21. 11:00

:-)


Tehát,már halványodnak a foltok ez jó hír,akkor tényleg minden oké nálatok és nem kell a betegséggel foglalkoznotok!:-)


Én jól vagyok,köszi tanulgatok és úgy érzem jól is haladok vele. Apró lépésekkel,de biztosan haladok.

A tanfolyamot szeptemberben kezdem el,mert nem akartuk azt a párommal,hogy az egész nyaram elmenjen a tanulással és addigra az angolal is már jutok valamire.

Egyszerre egy dolog aztán jöhet a neheze késöbb!:-)

Mesélj,nektek hogyan telnek a napjaitok?

Oka van amiért nincs fenn kép rólatok?

43. mankamanka (válaszként erre: 42. - Opál)
2007. máj. 21. 10:53

Szia,

szerencsére már végig aludta az elmúlt 3 éjszakát úgy,hogy egyszer sem ébredt fel,így már nem kellett mellette ébren maradni.A foltjai szépen halványodnak,de még beletelik 1-2 hétbe,amíg teljesen elmúlnak(szerintem).


Ti jól vagytok?

Tanulgatsz?

A tanfolyamot mikor kezded?

42. opál (válaszként erre: 40. - Mankamanka)
2007. máj. 21. 08:25

Szia!


Gratulálok......most már pihizhetsz és félreteheted a tanulást egy időre,klassz érzés lehet amikor elérsz valamit és jöhet az új cél.

Persze fárasztó is,de megéri!:-)


És hogy vagytok különben,kisfiad jól van már?

2007. máj. 20. 19:01
:-)
2007. máj. 19. 16:33

Helló,

hát,túl vagyok rajt (és remélem nem sikerült rosszul).

Most nagyon fáradt vagyok,mert az éjjel szinte nem aludtam semmit(talán másfél órát).Nem azért mert ideges voltam,hanem hülyeségeket álmodtam,aztán már nem voltam álmos.

Bezzeg reggel...

Délután próbáltam egy picit aludni,de nem ment.Most csak vagyok és nézek ki a fejemből.De legalább most megtehetem,-nem kell tanulnom(majd legközelebb nyáron a nyelvvizsgára,aztán jövőre ilyenkor.Már jó lenne túl lenni rajt.)

39. opál (válaszként erre: 38. - Mankamanka)
2007. máj. 18. 19:05
:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook