Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Emeltszintű francia érettségivel kapcsolatban tud valaki segíteni? fórum

Emeltszintű francia érettségivel kapcsolatban tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


2011. máj. 25. 07:53
Nagyjából felsőfokú nyelvvizsga szintű, érdemes az 1000 kérdés 1000 választ megnézni az elejétől a végéig. Akár grafikonelemzést is kérhetnek. Rengeteg könyvből lehet rá készülni.
9. 0bc15d9cef (válaszként erre: 7. - 50d0def203)
2009. jan. 9. 11:21
A pdf-et meg kéne tudd nyitni, ez már informatikai dolog. Ingyenes program kell csak hozzá. (Adobe, vagy én inkább a Foxit Reader-t ajánlom, kevesebb memóriát eszik meg és gyorsabb)
8. 0bc15d9cef (válaszként erre: 7. - 50d0def203)
2009. jan. 9. 11:19
Nem a Kultúrába, de a kultúrába igen. Tehát étkezési szokások, célnyelvi ország iskolarendszere, ilyenek kellenek!
2009. jan. 9. 08:34

Jó reggelt!


Azért kértem segítséget, mert sok anyag van ugyan az interneten, de nem nyitja meg a gépem, mert a legtöbb pdf formátumban van.


A témakörök érdekelnének, hogy mennyire folyik bele pl a kultúrába???


Köszönöm a segítséget, megnézem!!!!

2009. jan. 8. 10:15

Én tanár vagyok, csak más nyelvből. De a követelmény ugyanaz.

Pont irodalom nincs, és gondolom a "beszédcentrika" kissé bő.


a francia vizsgáról nézd meg ezt:

[link]


A témakörök minden nyelvből ugyanazok. a franciánál nem találtam, de a spanyolban benne van:

[link]


Írásbelihez pedigérdemes végigbogarászni az elmúlt évek feladatait, letölthető, a hanganyag is.

[link]

5. maymona (válaszként erre: 4. - 50d0def203)
2009. jan. 8. 09:54
nem csináltam még emelt szintű francia érettségit de ha abból indulok ki hogy mit kérnek a vizsgán akkor menj rá az irodalomra és a beszédcentrikára
2009. jan. 8. 09:19

JÁROK EGY TANÁRHOZ. SOKSZOR KÉRDEZTEM MÁR TŐLE, HOGY A SZÓBELIN MILYEN TÉMAKÖRÖK SZOKTAK LENNI.

SZINTE MINDEN, ENNYI A VÁLASZA.


ENGEM ÉRDEKELNE PONTOSAN. TE CSINÁLTAD MÁR? MILYEN TÉMÁK VANNAK SZÓBELIN?


KÖSZI

2009. jan. 8. 08:47
Mi a kérdés?
2009. jan. 8. 08:24

Senki nem csinálta még meg?


Segítsetek!!!!!!!!!!!

2009. jan. 5. 14:26
VAN VALAKI, AKI TÚL VAN MÁR EZEN? SEGÍTSETEK LÉGYSZI!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook