Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kemoterápia, de hogyan? fórum

Kemoterápia, de hogyan? (beszélgetős fórum)


2016. márc. 3. 11:10
Remoni.Örülök neki hogy felraktad,mert ezzel még nem futottam össze.Hasonlóan nézem a dolgokat amikor döntenem kell.Átböngésztem,és feliratkoztam követésre.
11. Remoni (válaszként erre: 9. - D7ba7bf7ff)
2016. márc. 2. 12:05
2016. márc. 1. 14:08
Ha lehet, akkor inkább sehogyan...
2016. márc. 1. 00:07
8. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Mariann65)
2016. márc. 1. 00:02
7. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Mariann65)
2016. márc. 1. 00:01
6. Fogaskérdés (válaszként erre: 1. - Mariann65)
2016. febr. 29. 20:27
Mondta az orvosa, hogy kemoterápiát kap ? Ez már biztos? Lehet más megoldást választanak pl.sugár th.
5. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Mariann65)
2016. febr. 29. 15:29

Mindenkinem más és más személyre szabott a kezelés a kemo mennyisége is. Van akinek be kell feküdni van aki csak bejár a kezelésekre, aztán végig üli az x órát amíg le megy a kemo utána mehet haza. Apukám 12 kemo kezelést kapott reggel bement lefolyt a 3- 4 különböző ml mennyiségű lötty aztán késő délután hazajött. Erőt egészséget!

Apukám a culevit készítményt szedte ez kimondottan rákosoknak van, ajánlom.

4. gizus58 (válaszként erre: 1. - Mariann65)
2016. febr. 29. 11:49
Összeül az orvosi TEAM, és a papírjai alapján eldöntik hogy melyik kezelés és milyen mennyiségben legyen nála.A TEAM áll az onkológusból, patológusból,a műtő orvosából és a radiológusból.A szövettani eredmény a mérvadó a döntésben, illetve a kiegészítő leleteket átnézik és így születik döntés.Általában a kemora be szokták fektetni ha van rá mód, ha nincs ,akkor ambulánsan oldják meg.De nagyobb százalékban felveszik az osztályra .
3. lusza (válaszként erre: 1. - Mariann65)
2016. febr. 29. 11:34
Az állapotától függően az orvosok megmondják, milyen kezelés szükséges, milyen vitaminokat, gyógyszereket kell szednie. Írjátok össze a kérdéseiteket, és amikor elmentek az orvoshoz, tegyétek fel őket. Így mindenre választ kaptok, ami fontos, és nem felejtitek el ott.
2. Icuska538 (válaszként erre: 1. - Mariann65)
2016. febr. 29. 11:31
Várd meg az orvosok döntését....ők mondják a továbbiakat..., hogy milyen kezeléseket fog kapni .....egyáltalán kap-e valamit???? Időbe telik a döntés...érintett voltam , tudom nehéz kivárni .....kérdezz ha tudok irok .....
2016. febr. 29. 11:11

A lányomnál aki 30 éves,petefészek rákot állípítottak meg,január elején.

Azóta megvolt a műtét, most még különféle vizsgálatokra kellett menni, gyomortükrözés,vastagbél tükrözés, shol szerncsére semmit nem találtak.

Ma hívtuk az orvosát, akihez mennnie kell.

Azt modta, összeül az onkológia és eldöntik, hogyan tövább.

Az iránt érdeklódnék, hogy is folyik igazából ez

Be kell feküdni? mit célszerű tenni?

Köszönöm a válaszokat, jó tanácsokat előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook