Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyulóban a rák. Lymphoma a vékonybélben, kemoterápia nélküli siker fórum

Gyógyulóban a rák. Lymphoma a vékonybélben, kemoterápia nélküli siker (beszélgetős fórum)

1 2
43. Andi0516 (válaszként erre: 41. - Nyamitörp)
máj. 24. 08:48
Nagyon szépen köszönjük az infókat!:)
42. Andi0516 (válaszként erre: 40. - Almasyv)
máj. 24. 08:46

Szia! Mi jól. Már túl a második kemon, jöv hét szerda a harmadik. Kitűzték a májműtét időpontját is, addig lesz a szerdain kívül még 1 kemo. Talált a sebész a 2 db tumoron kívül egy harmadikat is a májon a CT alapján. Elküldték máj MRre, és imádkozunk, hogy ne legyen több ill. a mellhas CT se mutasson semmit, mivel azt csak most jutott eszükbe kérni... Az idegei kivannak. Ingerlékeny, kontrollálhatatlan dühkitörései vannak. Azt mondják, a kemo mellékhatása.... Hát nem könnyű mostmár a dolog. A szemében felfedeztem hólyagolat, amikben barna foltok vannak.ég viccelődtünk os, h tuti nincs olyan, hogy szemrák. Hát van... Most szerdán majd rákérdezünk, hogy mi a teendő, de azt mondja, hogy hogyha szétterjedt mégjobban ez a sz@r, akkor nagyon ki fog készülni... Én most nem tudok semmi jót mesélni. Jelenleg nagyon rossz minden. A jókedvét kezdi elhagyni, egyre többet agonizál, nagyon sokat fekszik és nyünnyög. Remélem valahogy lesz makd valami löket, ami tovább lendíti. Ma a k8slánya névnapját ünnepeljük, remélem ez ad neki annyit, hogy újra megerősödjön!

Nektek nagyon örülök! A CBD olaj állítólag nagyon jó cucc. Ő is issza.

Szép napot Nektek!

máj. 17. 22:01

Sziasztok!

Nincs személyes tapasztalatom, csak azt tudom írni, amit hallottam.

Dolgoztam gyógynövény boltban, ott ajánlotta az egyik vásárló az alábbi kombinációt:

Ganoderma 2*2, Homoktövis+Q10 2-2, Macskakarom 2*2, plusz zeller+cékla+sárgarépa+pici fekete retek. Állítása szerint ez a rák minden fajtájánál segít. DE hangsúlyozom, hogy ezt csak hallottam. Utána kell olvasni a gyógynövényeknek.

Amit még hallottam (gyógyult betegtől), az a búzafű lé, ha megoldható, akkor frissen préselt, de gyógynövényboltban lehet kapni por formájában, amit vízzel lehet hígitani. Ő is járt pszichológushoz illetve beöntést alkalmazott naponta. A cukrot és a fehér lisztet elhagyta, sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztott.

Másik gyógyult beteg a gyermekláncfűre esküszik. Tea formájában is itta és ette is. Illetve a gyógynövény alapú nyugtató hatású készítményeket említette még.

A talpmasszázs is segíthet.

Nekem személy szerint szimpatikusak az adaptogén gyógynövények is. Pl. ezen a linken olvashattok róluk:

[link]

Kitartást és gyógyulást kívánok!

40. almasyv (válaszként erre: 39. - Andi0516)
máj. 17. 20:40

Szia!

Igen, tegnap volt varratszedésen. 😊

Jól van, szépen javul.

A tafedim teától most hasmenése van, a soult még a magörlemények miatt nem merjük, a céklalevet meg mert színezi a végeredményt és akkor nem látszik, ha baj van. Így most csak ezüst kolloidot ésva béres cseppet szedi.

Az arany kolloid "nem esik jól" neki...

A CBD olajat készülünk megrendelni.

Ti hogy vagytok?

39. Andi0516 (válaszként erre: 37. - Almasyv)
máj. 15. 16:22
Szia! Hogy vagytok? Otthon van már a férjed?
38. Andi0516 (válaszként erre: 37. - Almasyv)
máj. 3. 08:31

Szia! Nagyon örülök, hogy a Férjed jobban van!

Nálunk sem akarnak semmiről hallani. Azt mondták, válasszunk ki 1 valamit placebónak( ott ült a Férjem is, mikor mondták), aztán ennyi. De csodaszerek nincsenek! Van a kemo, ami gyógyít, a többi pénzkidobás...

Az orvosunk borzalom... Ekkora paraszt nőt a világ nem hordott a vállán. Mint a kutyákkal, úgy beszél, nem csak velünk, mindenkivel. Mikor rákérdeztünk a kemonál a nővérkénél, hogy miért ilyen, azt mondta, nagy szaktekintély, a stílusával meg ne foglalkozzunk... Hát nem tudom... Ha orvos vagyok és ha remegve, kiszolgáltatva ül előttem egy beteg, aki a haláltól retteg, nem hiszem, hogy a stílusa minőségét felülírhatja bármilyen szaktudás.... Hihetetlen...

Túl van az első adag kemon. Azon kívül, hogy nagyon fáradt, nincs különösebb panasza. A gyomrát érzi furának.

Bocs, hogy nem válaszoltam eddig, de 30án tették bele a kemót, tegnap húztam ki belőle. Hazahozós pumpás cuccot kapott.

További gyógyulást a Férjednek és kitartást Neked!

37. almasyv (válaszként erre: 35. - Andi0516)
ápr. 30. 12:23

Kedves Andi!

A férjed kezelőirvosa mennyire együttműködő ezeken az utakon?

Ezeket a kemó mellé vagy helyett alkalmazzátok?

A Kék golyó utcai kórházban hallani sem akartak semmi másról a kemón kívűl, de még kiegészítésről, vitaminról sem...

Most kistarcsára megyünk majd onkológiára. Tud valaki ott dokit ajánlani???

Köszönöm!

36. almasyv (válaszként erre: 35. - Andi0516)
ápr. 30. 06:29

Szia! Egyre jobban, hál Istennek (és a jó szakellátásnak)! Tegnap kikerült az intenzívről, most az őrzőben van, kicsit kába, de beszélget, elégtelenkedik és utálja a kórházat. 😀😀😀

A világ egyik legjobb érzése, hogy ma már visszavihetem a táskáját!

Köszönöm az érdeklődést, szorítást és a plusz infókat!

35. Andi0516 (válaszként erre: 29. - Almasyv)
ápr. 29. 08:13
Szia! Hogy vagytok? Izgulok értetek!
ápr. 28. 13:34
Infót.
33. Andi0516 (válaszként erre: 32. - Horex)
ápr. 28. 13:34
Köszönöm az 8nfót!
32. horex (válaszként erre: 31. - Andi0516)
ápr. 28. 12:44

C vitaminra egy kis magyarázat

[link]

31. Andi0516 (válaszként erre: 29. - Almasyv)
ápr. 28. 12:15

Jobbulást a Férjednek! Remélem egy ujabb mérföldkőhöz értetek, ahonnan csak a jó dolgok fognak sorra jönni!

Nem is hallottam erről az arany injekcióról. Akkor ezt el is olvasom a neten.

Ami új:

A keleti pályaudvarnál van egy gyógyszertár, ami külföldön forgalomban lévő gyógyszerek behozatalával foglalkozik. Most nem görgettem vissza, lehet, hogy tudtok róla vagy használtátok is, de mi moat fogjuk megrendelni a C-vitamin ampullákat. Állítólag ha mondom, hogy rák miatt kell, akkor adják hozzá az infuzióhoz szükséges ketyeréket is. Arat nem tudok még, holnap fogok telefonálni. Azt viszont tudom, hogy mellrákos csaj tüdőáttétekkel ezt használta évekkel ezelőtt. Heti 3x 5ooo ml C-vitamin, aztán a végén már 15000 ml volt neki. Meggyógyult. Tünetmentes. Csak telefonon beszéltem vele, mert ismerősön keresztül vettem fel vele a kapcsolatot, úgyhogy amint ezügyben többet tudok, megírom Nektek! Kitartást Neked és gyors felépülést a Férjednek!!!!!!!

30. horex
ápr. 28. 11:51

Rákgyógyitásban létezik olyan hogy molekuláris diagnosztika

Szövettanit elküldik egy cégnek, az megvizsgálja annak mikrobioéógiai szerkezetét és ha van a világon erre való gyógyszer, azt ajánlja

Több részletet nem tudok róla, nem tudom milyen eseteket vállalnak stb. Az árárol hallottam kb. 1millió Ft egy ilyen eljárás

[link]

29. almasyv (válaszként erre: 28. - Andi0516)
ápr. 28. 06:59

Kedves Andi!

Nagyon örülök, ha írsz, és annak főleg, ha te is megosztod a tapasztalataidat velünk!

A CBD olajról nem rég hallottam, tervben volt a kipróbálása, de mivel egyre javultak a dolgok, még nem próbáltuk. De majd most kipróbáljuk!

Persze amint a párom olyan állapotban lesz...

Megműtötték, egy összenövés szakadt szét - a vékonybél a vastagbélhez. A dokival eddig egyszer sikerült, a műtét után beszélni, sietősen. "Ami nem odavaló, azt kivették", a vastagbelet összestoppolták, a hasüregbe került széklet nagy kiterjedésű gyulladást okozott, még altatják az intenzíven.

Kistarcsán műtötték, az orvosok és a személyzet elött is megemelem a kalapom, nagyon azt érzem, hogy jó kezekben van.

A további kezelését, vele és a dokival való egyeztetés után itt is megosztom majd, mint ahogy a tapasztalatokat is.

Az aranykolloidot is be szeretném majd vezetni, arany injekciót az első kemóhoz kapott (töltött boríték átvétele után eszébe jutott a dokinak hogy van ilyen lehetőség), azt a modern orvoslás is használja!

28. Andi0516 (válaszként erre: 27. - Almasyv)
ápr. 26. 08:50

Hálasan köszönöm a válaszod! Drukkolok Nektek, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!!!!!

Utánaolvasok annak, amit írtál és mégegyszer nagyon köszönöm. Ha nem baj, néha írok Neked/Nektek, hogy hogy vagytok. Kicsit önkényesnek tűnhet, de "jó", hogy ugyanabban a cipőben járó Feleséggel beszélgethetek. Persze csak ha nem okoz problémát!

A CBD olajról és a kolloidokról van valami tapasztalásotok? Ő most azokban hisz, azt adom Neki( a CBD olaj ma érkezik).

27. almasyv (válaszként erre: 26. - Andi0516)
ápr. 26. 02:59

Szia Andi0516!

A párom egyre jobban lett, kb egy hónapja elkezdett dolgozni is. Mivel tünetmentes volt, nagyjából mindennel leállt (néha egy-egy tafedim tea és béres csepp). Most volt április 23-án kontrollon a Kék gokyó utcai kórházban. Vérszegény, a bélfal az érintett szakaszon megint vastagabb, 17mm az ultrahang szerint, viszont minden más eredménye jó (tumormarker, süllyedés). Az ultrahangon viszont úgy megnyomta a doki a hasát, hogy "majdnem leugrott az asztalról", pedig nem egy panaszkodós fajta. Azóta görcsösen fáj a hasa, ma a láza is felszökött 38,9-re. Ügyeletes kórház, akut hassal. Most izgulunk és szőjük az összeesküvés elméletünket.

Nekünk a legjobb és legerőteljesebb hatású a Rain Soul, fél óra múlva érezhető volt a pozitív hatás, több oldalnyi ódát tudnék zengeni róla (csak drága, ezért ez volt az első, amit elhagyott)

A tafedim tea is nagyon jó, nyugtatja is a gyomrát.

A homoktövis velő és a béres csepp volt még, amit jónak érzett.

És persze a pihenés, meditáció.

Jobbulást kívánok a férjednek!!!

Erőt és kitartást pedig mindkettőtöknek!

26. Andi0516 (válaszként erre: 20. - Almasyv)
ápr. 17. 14:45
Szia! Megkerdezhetem, hogy hogy van a Férjed? Mi most estünk bele ebbe a témába sajnos. Nekem is a Ferjem lett beteg. Végbélrák nyirokáttéttel és 2 gócos majáttettel... Meg szeretném érdeklődni, h a felsorolt dolgok mennyiben segítenek Nektek?
nov. 25. 09:19
Én azt hallottam, hogy minden ami piros. Cékla, paradicsom, eper, málna, ribizli, stb és jó sokat enni belőle.
24. Lávli
nov. 25. 09:13

"Azokat az embereket (akkor is ha rokonok), akik ilyen helyzetet okoznak, pedig egészséges távolságban tartani"

Nagyon tetszik a szemléletmódotok!

Csak így tovább, előre, gyerünk, hajrá! 🍀

23. semleges (válaszként erre: 7. - Aszparagusz)
nov. 25. 08:28

Általában nem szoktam negatív kicsengésűekre válaszolni de ez most bicskanyitógató volt. Nem szégyelled magad?! Minden eszembe jutott csak a marketing szó nem.

A fórumindító megosztotta a tapasztalatait mert ismeretlenül is segíteni akart. Elmondta nekik mi használt, mitől lett jobban a férje.

Tudod te, hogy mennyi ember szenved a rosszindulatú daganatos megbetegedésektől és okozza halálát a rák?

Tudod te, hogy minden szalmaszálba belekapaszkodik a beteg is és a hozzátartozó is?

Igen, ha már javul, nem romlik és tudja élni az életét, nincsenek fájdalmai, nem emészti fel testét lelkét az már előrejutás és jó. És akkor még a családról nem beszéltem. Ők is kiállják a kínok kínját nem csak aki ebben az alattomos betegségben szenved.

Ha ebben a témában pozitívat és előrevivőt nem tudsz hozzátenni, inkább ne írj.

22. semleges (válaszként erre: 1. - Almasyv)
nov. 25. 08:18
De jó ilyeneket olvasni, jó egészséget kívánok:)
21. lolita2112 (válaszként erre: 20. - Almasyv)
nov. 25. 07:56
a ceklarol en is hallottam es sargareparol is,nos meg a citrom/friss/leverol is.persze tudom mindenki mas,kinek ez,kinek meg az hasznal!mielobbi teljes gyogyulast kivanok a ferjednek!
nov. 24. 12:42

Köszönöm a hozzászólásokat, jó kívánságokat!

Tényleg Tafedim a tea neve, elnézést! Bennem valamiért még az elején rosszul rögzült, azóta is tafedinnek hívom, de szerencsére a gyógyszertárban így is kiadják.

Párom volt felülvizsgálaton (tartós betegállomány alatt rendszeres), és a felülvizsgálatot végző doktornő nem akadt fent az elutasított kemón, hanem megkérdezte, hogy a CÉKLALÉ jó hatásáról hallott-e már?

Úgyhogy a céklalevet is felvesszük a listánkra! :)

Ami eddig kimaradt, pedig fontos lehet: a lelki dolgok...

Az első körben is volt lelki ok, a másodikban is van. Nem pont mint a "nagykönyvben", de nagyjából.

Sajnos az, hogy találtunk rá "magyarázatot", nem mulasztja el a betegséget.

Még dolgoznia kell a megküzdési stratégiáján, az biztos. Érezhetően rossz hatása van az egészségére, közérzetére amikor stressz, csalódás éri(igen, van aki kihasználja a beteg embereket, a reménybe való kapaszkodást). Stressz mentes élet pedig nincs. Nem is lehet cél. Igyekszünk minél jobban megküzdeni ezekkel a helyzetekkel. Azokat az embereket (akkor is ha rokonok), akik ilyen helyzetet okoznak, pedig egészséges távolságban tartani.

A támogató háttér pedig tényleg nagyon fontos! Sok szeretet, törődés, türelem!

Ami segítség lehet - ingyen - mindenkinek:

- A Kék golyó utcai kórházban van pszichológus, aki tud segíteni, egyszer beszéltem vele telefonon, kedves volt. Az volt a kérése, hogy amikor megvan a pontos diagnózis és a tervezett kezelés (látjuk, hogy milyen úton indulunk), akkor hívjuk, és próbál azon a napon fogadni minket, amikor egyébként is megyünk a kezelőorvoshoz (utána). Mire visszamentünk a dokihoz (mintavétel és kontroll között egy hónap telt el), már jobban volt a párom, így nem ment pszichológushoz, így több tapasztalatom ezen a vonalon nincs.

- Családsegítők - nagyon sok mindenben tudnak segíteni, ebben is! A bejelentett lakcím (mindegy hogy állandó, vagy tartózkodási) szerinti Családsegítő Szolgálatnál lehet időpontot egyeztetni. Az első beszélgetés csak egy általános "felmérés", hogy miről is van szó, itt kap az ember időpontot a pszichológushoz. Na itt már van - saját - tapasztalatom. Én igazi harcedzett és kicsit sem pénzéhes pszichológusokkal (kettővel) találkoztam eddig. Csak ajánlani tudom őket. Nem biztos, hogy mindenhol ilyen kedvesek, de az én tapasztalataim jók.

Fontosnak tartom leszögezni (hozzászólásokról jutott eszembe), hogy JÁR A PÁROM ORVOSHOZ! Attól, hogy a kemót nem vállalta, nem fordított hátat az orvosoknak! Rendszeresen jár kontrollra. Innen is tudjuk hogy jó úton járunk, így tovább!

19. lolita2112 (válaszként erre: 12. - Almasyv)
nov. 23. 02:04

bocs,hogy kozbeszolok,de nagyon egyetertek veled veronika!aki cask egyszeris atelte szerette szenvedeset,viaskodasat a rakkal az tokeletesen megert teged,en barcsak 13 eves voltam amikor anyukam novere rakban meghalt,de mit szenvedett!szinte uvoltott a fajdalomtol morfium melletrt is,s azota tobb szerettemet vesztettem el rak miatt.

a forumokon az emberek szeretnek egymasnak esni,mert azt hiszik csakis az a jo,es helyes amit ok gondolnak,mindenkinek mas a jo,de velemenyt cserelni bekesen kellene.

tiszta szivembol kivanom,hogy ferjed gyogyuljon meg!

nov. 22. 20:11

Az ember hite a gyógyulásban az egyik legfontosabb, bizony.

[link]

Magától kigyógyult a rákból, az orvosok nem értik, mi történhetett

A kaliforniai férfi szerint az imádkozás segített.

17. Enissa (válaszként erre: 7. - Aszparagusz)
nov. 22. 19:57

Nem tudhatod, ki és mitől gyógyul meg.

Arra sincs garancia, ha valaki az orvosi protokollt választja.

Maga a hit is gyógyíthat. Egyik ismerősömnek már elvileg nem "kellene" élni. Kiutazott Egyiptomba, hogy tevetejet igyon tevevizelettel keverve. Morbid? Az, de valamitől mégis hatásos ez idáig. A hit benne, vagy tényleg ez a kombó hatott, nem tudhatjuk, de a torkába átdobott áttét kisebb lett, és talán műthető lesz a tüdeje is.

16. Lávli (válaszként erre: 14. - Almasyv)
nov. 22. 16:21

Tafedim

a neve, először azt hittem, hogy elírtad.

15. Mezei Virág (válaszként erre: 14. - Almasyv)
nov. 22. 15:04

Tafedim!

Én is ismerem a kezdetek óta, és tényleg segít.

Jó egészséget kívánok a párodnak!

14. almasyv (válaszként erre: 11. - Epervirág)
nov. 22. 14:50

Kedves Epervirág!

Sajnálom, ami a Mamáddal történt.

Igen, ezért írtam le, hogy nekünk, a vékonybélben előjött lymphomában mi segít.

Ugyanezért nem írom le a zsákutcákat, másnak lehet, hogy az válik be.

És azért a tafedin teával kezdtem, mert az elérhető árú és aki nekünk ajánlotta, ő csak azt használta és a meditációt, és teljesen meggyógyult.

Garanciát én sem adhatok semmire, az nem is volt cél.

Nekünk egy ilyen írás segítség lett volna. Ez a cél.

1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook