Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyulóban a rák. Lymphoma a vékonybélben, kemoterápia nélküli siker fórum

Gyógyulóban a rák. Lymphoma a vékonybélben, kemoterápia nélküli siker (beszélgetős fórum)


1 2
53. unom (válaszként erre: 52. - Mezei Virág)
2019. júl. 2. 09:48
Én most kezdtem utána olvasni a témának, van, szerencsére rengeteg anyag van a neten, ingyenesen is.
52. Mezei Virág (válaszként erre: 51. - Unom)
2019. júl. 2. 09:43

Nem értek hozzá, de tudom, hogy sokan nagy dózisú C vitamint kapnak infúzióban.

Nem lettem meggyőzve a jó hatásáról...

Eddig nem olvastam ugyan a használata ellen, de most itt ez a cikk.

Nem tudom az igazságot, de csak óvatosan szabad szerintem az ilyesmit használni.

51. unom (válaszként erre: 50. - Mezei Virág)
2019. júl. 2. 09:36

Köszi, ez érdekes.

Mondjuk sose értettem, hogy a C vitamin, amely nagyon jót tesz a sejtosztódásnak, miért lenne hatásos a ràk ellen, ami tulajdonképpen kóros sejtburjánzás.

2019. júl. 2. 09:11

Remélem, mindenki gyógyul!

Ezt a cikket pedig ma találtam, olvassátok el!


[link]


Meglepő dolog derült ki a C-vitaminról

Pajzsként szolgál bizonyos tumorsejtek számára.

A tumorsejtek begyűjtik a körülöttük lévő nagy mennyiségű dehidroaszkorbinsavat, és redukált C-vitaminná alakítják át, amely életben tartja őket.

49. birebora (válaszként erre: 46. - Mezei Virág)
2019. jún. 9. 19:02
Én is gyógyulást kívánok mindenkinek!
2019. jún. 9. 18:46

Ezt most találta Édesanyám, Mike Balázs oldalán:

(Egyik szomszédunk diófalevél, közönséges galaj és csalán teákkal gyógyul)


A Magyar néphagyomány szerinti ráksejt lebontó kivonat készítése. Az utolsó gyógynövényt a Fehér Fagyöngyöt tesszük éppen bele. A kivonat három gyógynövényből áll: Diófalevél, Közönséges Galaj, Fehér Fagyöngy. Friss és szárított gyógynövényekből is készíthető. A Fagyöngyből már készül rák elleni gyógyszer az Iscador 14, ami igen hatékony, viszont egy doboz 40000ft. A Magyar néphagyományban találunk egy receptet, amit ennek a töredékéért bárki elkészíthet magának! Több betegen segített már! Tavasszal videót is készítünk az elkészítéséről.


Elkészítése:


Tinktúrát készítek. 40 fokos pálinkában (vodkában) oldom ki a friss gyógynövényeket. Azért ebben, mert a gyógynövények hatóanyaga háromféleképpen oldható ki: zsírban, alkoholban és vízben. A 40 fokos alkohol 40%-a alkohol, 60%-a víz. Ideális a tinktúra készítésre, minden hatóanyag kioldódik benne. A tinktúrák 15-20%-kal több hatóanyagot tartalmaznak, mint a teák. A tinktúra készítést én a DIÓLEVÉLLEL kezdem. A friss diólevelet júliusban kell szedni. Én egy 5 literes befőttes üveget rakok tele összevagdalt diólevéllel, majd teljesen felöntöm az alkohollal. Naponta 4-5-ször felrázom, és amikor a levél felissza az alkoholt, utánatöltök. Nyáron nincs gond, mert a hőmérséklet 20 C feletti. 2 hét után leszűröm, és kipréselem (vagy centrifugázom) a diólevélben lévő alkoholt és a saját nedvességét. A következő növény, amit beleteszek ugyanabba az üvegbe, a közönséges vagy ragadós GALAJ. Ugyanazzal az alkohollal öntöm fel, amit a diónál kipréseltem. Ugyanúgy 2 hétig hagyom az üvegben, rázogatom, leszűröm, kipréselem. A harmadik növény csak januárban szedhető. Ez a FEHÉR FAGYÖNGY. A bogyóját nem szabad beletenni, mert mérgező! Csak a lepotyogás után szedhető! Ceruzánál nem vastagabb ágait és leveleit összevagdalom 5 literes befőttes üvegbe (ebből kb. 2,5 liternyi jön ki), ugyanazt az alkoholt öntöm rá, amivel már áztattam a 2 előző gyógynövényt. Ezt is 2 hétig áztatom, naponta többször rázogatom. Ennél lényeges, hogy csak 20C feletti hőmérsékleten készíthető. Ezt is leszűröm, kicentrifugázom, és kész a tinktúra, amit mindenféle rákra lehet használni. (Legkevésbé az agydaganatra. Bőrráknál inni is, kenni is kell.)


Használati mód: 3. stádiumban 2-3 hétig 3 óránként inni kell egy mokkáskanállal. Amikor a következő CT-nél megállapítják, hogy kezdett összezsugorodni a daganat, lehet csökkenteni az adagot, 4-5 óránként elég inni. Amíg a rák el nem múlik, naponta 3x meg kell inni egy mokkáskanálnyit. Amikor negatív a lelet, fokozatosan csökkenteni (kétnaponta, négynaponta, stb.) Egy hónapban egyszer inni kell a fenti adagot életünk végéig, hogy vissza ne jöjjön a rák.

47. almasyv (válaszként erre: 44. - Almasyv)
2019. jún. 9. 18:36

Elnézést, elírtam!

A körömvirág teát kb 10 percig kell áztatni!

(A cickafark a 10 másodperces, az is nagyon sok mindenre jó, erre pont nem)

2019. jún. 6. 09:25

Mindenkinek jobbulást kívánok!

Ezeket a cikkeket pedig a figyelmetekbe ajánlom:

(a kurkuma hasmenést okozhat, mennyiséget ki kell tapasztalni!)

[link]

A kurkumin számos előnye


[link]

A rákgyilkos gyökér: edd ezt heti rendszerességgel

45. almasyv (válaszként erre: 42. - Andi0516)
2019. jún. 5. 16:15

A nyugtató teákat mi is szoktuk inni (én is 😊), kaptunk egy csomót, többfélét.

Amelyiket épp megkívánjuk...

44. almasyv (válaszként erre: 43. - Andi0516)
2019. jún. 5. 16:10

Sziasztok!

Hogy vagytok?

A párom hál Istennek egyre jobban van, időnként hasmenéses, most a Biogaia (probiotikum) tablettával próbálkozunk...

Viszont semmilyen gyógy-akármit nem hajlandó magához venni, mert azok erősítik a hasmenését, és szerinte ő már nem daganatos, hanem sebészeti beavatkozás után lábadozik (csak béres cseppet és c vitamint időnként.

A CDB olajjal még próbálkozom nála...

Jobbulást nektek és kitartás!!!

A körömvirág teát érdemes talán még kipróbálni, olvass utána Maria Treben könyvében (interneten is fenn vannak részek, pl mariatrebenpatikaja.hu)

Egy kiskanálnyi egy csészébe, 10 másodpercig kell áztatni (én kicsit tovább szoktam), napi 2-3-szor.

Az én párom azért nem issza, mert keserű lesz tőle a szájíze... 😖

Én szoktam inni mindenféle másra

43. Andi0516 (válaszként erre: 41. - Nyamitörp)
2019. máj. 24. 08:48
Nagyon szépen köszönjük az infókat!:)
42. Andi0516 (válaszként erre: 40. - Almasyv)
2019. máj. 24. 08:46

Szia! Mi jól. Már túl a második kemon, jöv hét szerda a harmadik. Kitűzték a májműtét időpontját is, addig lesz a szerdain kívül még 1 kemo. Talált a sebész a 2 db tumoron kívül egy harmadikat is a májon a CT alapján. Elküldték máj MRre, és imádkozunk, hogy ne legyen több ill. a mellhas CT se mutasson semmit, mivel azt csak most jutott eszükbe kérni... Az idegei kivannak. Ingerlékeny, kontrollálhatatlan dühkitörései vannak. Azt mondják, a kemo mellékhatása.... Hát nem könnyű mostmár a dolog. A szemében felfedeztem hólyagolat, amikben barna foltok vannak.ég viccelődtünk os, h tuti nincs olyan, hogy szemrák. Hát van... Most szerdán majd rákérdezünk, hogy mi a teendő, de azt mondja, hogy hogyha szétterjedt mégjobban ez a sz@r, akkor nagyon ki fog készülni... Én most nem tudok semmi jót mesélni. Jelenleg nagyon rossz minden. A jókedvét kezdi elhagyni, egyre többet agonizál, nagyon sokat fekszik és nyünnyög. Remélem valahogy lesz makd valami löket, ami tovább lendíti. Ma a k8slánya névnapját ünnepeljük, remélem ez ad neki annyit, hogy újra megerősödjön!

Nektek nagyon örülök! A CBD olaj állítólag nagyon jó cucc. Ő is issza.

Szép napot Nektek!

2019. máj. 17. 22:01

Sziasztok!

Nincs személyes tapasztalatom, csak azt tudom írni, amit hallottam.

Dolgoztam gyógynövény boltban, ott ajánlotta az egyik vásárló az alábbi kombinációt:

Ganoderma 2*2, Homoktövis+Q10 2-2, Macskakarom 2*2, plusz zeller+cékla+sárgarépa+pici fekete retek. Állítása szerint ez a rák minden fajtájánál segít. DE hangsúlyozom, hogy ezt csak hallottam. Utána kell olvasni a gyógynövényeknek.

Amit még hallottam (gyógyult betegtől), az a búzafű lé, ha megoldható, akkor frissen préselt, de gyógynövényboltban lehet kapni por formájában, amit vízzel lehet hígitani. Ő is járt pszichológushoz illetve beöntést alkalmazott naponta. A cukrot és a fehér lisztet elhagyta, sok zöldséget, gyümölcsöt fogyasztott.

Másik gyógyult beteg a gyermekláncfűre esküszik. Tea formájában is itta és ette is. Illetve a gyógynövény alapú nyugtató hatású készítményeket említette még.

A talpmasszázs is segíthet.

Nekem személy szerint szimpatikusak az adaptogén gyógynövények is. Pl. ezen a linken olvashattok róluk:

[link]


Kitartást és gyógyulást kívánok!

40. almasyv (válaszként erre: 39. - Andi0516)
2019. máj. 17. 20:40

Szia!

Igen, tegnap volt varratszedésen. 😊

Jól van, szépen javul.

A tafedim teától most hasmenése van, a soult még a magörlemények miatt nem merjük, a céklalevet meg mert színezi a végeredményt és akkor nem látszik, ha baj van. Így most csak ezüst kolloidot ésva béres cseppet szedi.

Az arany kolloid "nem esik jól" neki...

A CBD olajat készülünk megrendelni.

Ti hogy vagytok?

39. Andi0516 (válaszként erre: 37. - Almasyv)
2019. máj. 15. 16:22
Szia! Hogy vagytok? Otthon van már a férjed?
38. Andi0516 (válaszként erre: 37. - Almasyv)
2019. máj. 3. 08:31

Szia! Nagyon örülök, hogy a Férjed jobban van!


Nálunk sem akarnak semmiről hallani. Azt mondták, válasszunk ki 1 valamit placebónak( ott ült a Férjem is, mikor mondták), aztán ennyi. De csodaszerek nincsenek! Van a kemo, ami gyógyít, a többi pénzkidobás...


Az orvosunk borzalom... Ekkora paraszt nőt a világ nem hordott a vállán. Mint a kutyákkal, úgy beszél, nem csak velünk, mindenkivel. Mikor rákérdeztünk a kemonál a nővérkénél, hogy miért ilyen, azt mondta, nagy szaktekintély, a stílusával meg ne foglalkozzunk... Hát nem tudom... Ha orvos vagyok és ha remegve, kiszolgáltatva ül előttem egy beteg, aki a haláltól retteg, nem hiszem, hogy a stílusa minőségét felülírhatja bármilyen szaktudás.... Hihetetlen...

Túl van az első adag kemon. Azon kívül, hogy nagyon fáradt, nincs különösebb panasza. A gyomrát érzi furának.

Bocs, hogy nem válaszoltam eddig, de 30án tették bele a kemót, tegnap húztam ki belőle. Hazahozós pumpás cuccot kapott.

További gyógyulást a Férjednek és kitartást Neked!

37. almasyv (válaszként erre: 35. - Andi0516)
2019. ápr. 30. 12:23

Kedves Andi!


A férjed kezelőirvosa mennyire együttműködő ezeken az utakon?


Ezeket a kemó mellé vagy helyett alkalmazzátok?


A Kék golyó utcai kórházban hallani sem akartak semmi másról a kemón kívűl, de még kiegészítésről, vitaminról sem...


Most kistarcsára megyünk majd onkológiára. Tud valaki ott dokit ajánlani???


Köszönöm!

36. almasyv (válaszként erre: 35. - Andi0516)
2019. ápr. 30. 06:29

Szia! Egyre jobban, hál Istennek (és a jó szakellátásnak)! Tegnap kikerült az intenzívről, most az őrzőben van, kicsit kába, de beszélget, elégtelenkedik és utálja a kórházat. 😀😀😀

A világ egyik legjobb érzése, hogy ma már visszavihetem a táskáját!


Köszönöm az érdeklődést, szorítást és a plusz infókat!

35. Andi0516 (válaszként erre: 29. - Almasyv)
2019. ápr. 29. 08:13
Szia! Hogy vagytok? Izgulok értetek!
2019. ápr. 28. 13:34
Infót.
33. Andi0516 (válaszként erre: 32. - Horex)
2019. ápr. 28. 13:34
Köszönöm az 8nfót!
32. horex (válaszként erre: 31. - Andi0516)
2019. ápr. 28. 12:44

C vitaminra egy kis magyarázat

[link]

31. Andi0516 (válaszként erre: 29. - Almasyv)
2019. ápr. 28. 12:15

Jobbulást a Férjednek! Remélem egy ujabb mérföldkőhöz értetek, ahonnan csak a jó dolgok fognak sorra jönni!


Nem is hallottam erről az arany injekcióról. Akkor ezt el is olvasom a neten.


Ami új:


A keleti pályaudvarnál van egy gyógyszertár, ami külföldön forgalomban lévő gyógyszerek behozatalával foglalkozik. Most nem görgettem vissza, lehet, hogy tudtok róla vagy használtátok is, de mi moat fogjuk megrendelni a C-vitamin ampullákat. Állítólag ha mondom, hogy rák miatt kell, akkor adják hozzá az infuzióhoz szükséges ketyeréket is. Arat nem tudok még, holnap fogok telefonálni. Azt viszont tudom, hogy mellrákos csaj tüdőáttétekkel ezt használta évekkel ezelőtt. Heti 3x 5ooo ml C-vitamin, aztán a végén már 15000 ml volt neki. Meggyógyult. Tünetmentes. Csak telefonon beszéltem vele, mert ismerősön keresztül vettem fel vele a kapcsolatot, úgyhogy amint ezügyben többet tudok, megírom Nektek! Kitartást Neked és gyors felépülést a Férjednek!!!!!!!

30. horex
2019. ápr. 28. 11:51

Rákgyógyitásban létezik olyan hogy molekuláris diagnosztika

Szövettanit elküldik egy cégnek, az megvizsgálja annak mikrobioéógiai szerkezetét és ha van a világon erre való gyógyszer, azt ajánlja

Több részletet nem tudok róla, nem tudom milyen eseteket vállalnak stb. Az árárol hallottam kb. 1millió Ft egy ilyen eljárás

[link]

29. almasyv (válaszként erre: 28. - Andi0516)
2019. ápr. 28. 06:59

Kedves Andi!


Nagyon örülök, ha írsz, és annak főleg, ha te is megosztod a tapasztalataidat velünk!

A CBD olajról nem rég hallottam, tervben volt a kipróbálása, de mivel egyre javultak a dolgok, még nem próbáltuk. De majd most kipróbáljuk!

Persze amint a párom olyan állapotban lesz...

Megműtötték, egy összenövés szakadt szét - a vékonybél a vastagbélhez. A dokival eddig egyszer sikerült, a műtét után beszélni, sietősen. "Ami nem odavaló, azt kivették", a vastagbelet összestoppolták, a hasüregbe került széklet nagy kiterjedésű gyulladást okozott, még altatják az intenzíven.

Kistarcsán műtötték, az orvosok és a személyzet elött is megemelem a kalapom, nagyon azt érzem, hogy jó kezekben van.

A további kezelését, vele és a dokival való egyeztetés után itt is megosztom majd, mint ahogy a tapasztalatokat is.


Az aranykolloidot is be szeretném majd vezetni, arany injekciót az első kemóhoz kapott (töltött boríték átvétele után eszébe jutott a dokinak hogy van ilyen lehetőség), azt a modern orvoslás is használja!

28. Andi0516 (válaszként erre: 27. - Almasyv)
2019. ápr. 26. 08:50

Hálasan köszönöm a válaszod! Drukkolok Nektek, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!!!!!

Utánaolvasok annak, amit írtál és mégegyszer nagyon köszönöm. Ha nem baj, néha írok Neked/Nektek, hogy hogy vagytok. Kicsit önkényesnek tűnhet, de "jó", hogy ugyanabban a cipőben járó Feleséggel beszélgethetek. Persze csak ha nem okoz problémát!

A CBD olajról és a kolloidokról van valami tapasztalásotok? Ő most azokban hisz, azt adom Neki( a CBD olaj ma érkezik).

27. almasyv (válaszként erre: 26. - Andi0516)
2019. ápr. 26. 02:59

Szia Andi0516!


A párom egyre jobban lett, kb egy hónapja elkezdett dolgozni is. Mivel tünetmentes volt, nagyjából mindennel leállt (néha egy-egy tafedim tea és béres csepp). Most volt április 23-án kontrollon a Kék gokyó utcai kórházban. Vérszegény, a bélfal az érintett szakaszon megint vastagabb, 17mm az ultrahang szerint, viszont minden más eredménye jó (tumormarker, süllyedés). Az ultrahangon viszont úgy megnyomta a doki a hasát, hogy "majdnem leugrott az asztalról", pedig nem egy panaszkodós fajta. Azóta görcsösen fáj a hasa, ma a láza is felszökött 38,9-re. Ügyeletes kórház, akut hassal. Most izgulunk és szőjük az összeesküvés elméletünket.

Nekünk a legjobb és legerőteljesebb hatású a Rain Soul, fél óra múlva érezhető volt a pozitív hatás, több oldalnyi ódát tudnék zengeni róla (csak drága, ezért ez volt az első, amit elhagyott)

A tafedim tea is nagyon jó, nyugtatja is a gyomrát.

A homoktövis velő és a béres csepp volt még, amit jónak érzett.

És persze a pihenés, meditáció.


Jobbulást kívánok a férjednek!!!

Erőt és kitartást pedig mindkettőtöknek!

26. Andi0516 (válaszként erre: 20. - Almasyv)
2019. ápr. 17. 14:45
Szia! Megkerdezhetem, hogy hogy van a Férjed? Mi most estünk bele ebbe a témába sajnos. Nekem is a Ferjem lett beteg. Végbélrák nyirokáttéttel és 2 gócos majáttettel... Meg szeretném érdeklődni, h a felsorolt dolgok mennyiben segítenek Nektek?
2018. nov. 25. 09:19
Én azt hallottam, hogy minden ami piros. Cékla, paradicsom, eper, málna, ribizli, stb és jó sokat enni belőle.
24. Lávli
2018. nov. 25. 09:13

"Azokat az embereket (akkor is ha rokonok), akik ilyen helyzetet okoznak, pedig egészséges távolságban tartani"

Nagyon tetszik a szemléletmódotok!

Csak így tovább, előre, gyerünk, hajrá! 🍀

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook