Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a kemoterápiáról, és a sugárkezelésről? Segít vagy árt? fórum

Mi a véleményetek a kemoterápiáról, és a sugárkezelésről? Segít vagy árt? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
80. grizus (válaszként erre: 78. - Muraja)
2014. szept. 30. 18:08
Persze, tanulok, sokat olvasok. Mozogni is kéne, csak tök lusta vagyok. Van egy csomó dolgom, most beiratkoztam kiadványszerkesztő OKJ-re, de elég gyatrán megy, hát nem tudom.
79. grizus (válaszként erre: 77. - Ubi pretium)
2014. szept. 30. 18:07

Komolyan.

Ne legyél olyan nagyon meglepve, rajtam kívül még nagyon-nagyon sok ember gondolja így.

De nem akarok róla beszélni.

78. Muraja (válaszként erre: 76. - Grizus)
2014. szept. 30. 17:45

Barmilyen is keresztul kel menni az eletben de a fö hogy az emer soha de soha ne stagnaljon.

Igyekezen aladoan fejlödni ha nem a sajat szakmajaban akkor barmiben de " mozgasa " magat mind szellemileg ugy testileg .

En mar nyugdijban vagyok de csak most kezdödik az hogy sok mas erdekeimet is tudom uzni.

Megismerni uj földeket , uj emebreket , kulturakot Tehat fel a fejel minden jora fordul csak nagyon magasra kell tuzni a celokat hogy azokbol egy " kis " resze be is teljesuljön.

77. ubi pretium (válaszként erre: 64. - Grizus)
2014. szept. 30. 17:33
Ezt te komolyan így gondolod?????? :O
76. grizus (válaszként erre: 75. - Muraja)
2014. szept. 30. 15:22
Most éppen nincs munkám, egy tévében dolgoztam sokáig. Most töröm a fejem, mit csinálhatnék, amiben nem érzem úgy, hogy elpusztulok. A tévét szerettem, de hasonlót nem nagyon találok. Egyébként nagyon érdekel a spiritualitás.
75. Muraja (válaszként erre: 74. - Grizus)
2014. szept. 30. 15:19

Zurichben surun talkozok sok Jungianal es sokan kiknek nem idegen a csech szarmazasu Bretislav Kafka .

Ji Chingböl szarmazo sok bölcseseg legalab egy morzsanyija menyit tudna valtosztatni a mai " modern " emberkeken.

Mivel fogalakozol ha nem veszed rosszul kerdesem ? En dolgosztam sok even at mind szocilais worker igy sok minden tlatom es megtapasztaltam. Nagyon erdekelnek az emebrek es hogy miert veszik ki a szeretet es megertes.

74. grizus (válaszként erre: 73. - Muraja)
2014. szept. 30. 15:01
Jung foglalkozott mindenféle keleti tanokkal, komoly ezotériával, pl. a Ji Chinggel is, amit én tíz éve használok egyébként, csak óvatosan kellett fogalmazni, nehogy a pszichiátertársadalom kiközösítse. Azóta változtak némileg a dolgok, de a hivatalos orvoslás még mindig nagyon le van maradva, leszámítva a technológiákat, pl. lézer, műtétek, na abban jók, de ez az orvosokon is múlik.
73. Muraja (válaszként erre: 71. - Grizus)
2014. szept. 30. 13:09

Meg annyit hozza teszek hogy meg mielött a sok mai New age mozgalom meg ide oda bevonzasi super teoriak vilagot latok voltak sokal de sokal erdeksebb es logikusabb magyarazatok - tanitasok.

Carl Jungot nem fogadta a szellemi - elme gondokal foglalkozo vilag ugy mind Freudot es ez egy oriasi hiba .

Igen a Jung tanitasa a individnek es annak a hataranak bator veszitese.

Jungal tanitasaval nem lehetet volna az ami van ma ; egyszeruen hogy nepet mind birkat terelik a szuklatas es NE PROBALJ KILOGNI kategoriajaba.

72. Muraja (válaszként erre: 71. - Grizus)
2014. szept. 30. 12:59

En sem , meg az elejen irtam es ajnalottam a kanadai Ghislane - Ghis - Lanctot könyvet a Medical mafiat .

Nekem mar hosszu tamaszom volt egy 40 evek ota csech orszagban elterjedt Jungianus psychologiai könyve de sajnos nincs atforditva mas nyelvre .

Regi mocskos rendszer alat nem volt lehetöseg beszerezni de egy par exemplarja " körözött " a erdeklödöknel.

Nekem konkretan mind 0 - vercsoportunak nem legehett volna több gyerekem ( aban az idökben meg ismeretlen volt a D- globulin de a könyv megismerese utan nem lattam semiben sem akadalyt . Töbszörösen több gyerekem lett mind az orrvosi tudomany akkor elfogadott.

Utolasonal miutan megszuletett kellet cserelni vert de a többi mind oki ! no most ez mind az akarat ereje volt es maig is bennem van.

71. grizus (válaszként erre: 70. - Muraja)
2014. szept. 30. 12:23
Nem, nem járok szűrésekre.
70. Muraja (válaszként erre: 67. - Grizus)
2014. szept. 30. 09:50

Jol irod hasonloan allok hozza en is , mond te eljarsz azokra a bizonyos szuresekre ?

Akaratunk es gondolatunk ereje ami csodakra kepes.

69. grizus
2014. szept. 30. 04:07

Ajánlom pl. Anita Moorjani könyvét, aki renkdívül súlyos, elfajult rákból gyógyult ki.

Ha beírjátok a keresőbe, hogy a rák lelki oka, találtok cikkeket, amik rávilágítanak a betegség okára. Jó cikk van pl. az egészség-masszázs.hu oldalon. A rák általában elfojtott haragot jelent, az illető nem éli meg igazán önmagát, beletörődik dolgokba, amikbe nem kellene. A rákos sejtek nem kommunikálnak az aggyal és a többi sejttel, elszigetelődnek. Ajánlom Andreas Kalcker videóit e tárgyban, pl. ezt: [link]

Nem foglalkozom túl sokat külön a rákkal, engem általában érdekel a gyógyítás.

68. grizus (válaszként erre: 66. - Fincsi5)
2014. szept. 30. 03:54
Ki mondott ilyet, hogy akinek nincs esze, az rákos lesz? Én nem. Valamit nagyon félreértettél.
67. grizus (válaszként erre: 65. - Regin_a)
2014. szept. 30. 03:54

Képzeld, nem leszek az, mert úgy élek, úgy gondolkozom, hogy ne legyek az. Nem csinálok magamnak rákot.

Mielőtt itt puffogtok, talán nézzetek utána, hogy mi okozza igazából a betegségeket. Felelősek vagyunk a sorsunkért és a gondolatainknak teremtő ereje van. Sokkal nagyobb teremtőerőnk van, mint amit belénksulykoltak, hogy szinte nincs is. Könnyű azt mondani, hogy ez nem igaz, de aki utánanéz a dolgoknak és megpróbál tudatosan élni, az rá fog jönni, hogy így van. És ez nem üres szólam, ez így van. Kívánom, hogy Ti is rájöjjetek erre. De ha nektek kényelmesebb a sorsot vádolni és nem meglátni a dolgokat, akkor abba se szólhatok bele. Csak szóltam, hogy jobb meglátni a lényeget, benézni a felszín alá és nem a sztereotíp, süket és vak módon reagálni egy súlyos betegségre akár. A rák is gyógyítható, mint minden betegség. Természetesen vannak esetek, amikor nem, amikor késő, amikor az illető meg akar halni. Az tud meggyógyulni, aki meg akar. Ha nem akar, hagyni kell. Hát ennyi.

66. fincsi5 (válaszként erre: 64. - Grizus)
2014. szept. 29. 20:15

Igazad van, hogy nem muszáj szörnyű betegségekben meghalni,de; akkor akinek nincs esze, az lesz pl. rákos?

Érdekes.......

65. Regin_a (válaszként erre: 64. - Grizus)
2014. szept. 29. 20:11

Aha, te nem leszel és nem lehetsz!

Megfejtetted a rák titkát?

Priviben add meg a formulát

64. grizus
2014. szept. 29. 03:28
Tök mindegy, miket irogattok itt, a kemó és a sugár méreg és aki meggyógyul utánuk, az a kezelések ellenére gyógyul meg. Akinek van esze, más megoldásokat keres és talál is, ha nincs csőlátása. És igen, akkor is ezt mondanám, ha a környezetemben lenne valaki rákos, vagy én, de nem lesz és én pláne nem leszek. Kicsit nézzetek utána a dolgoknak, hogy igazából mi a rák és mi okozza. Az élet nem büntetés és nem muszáj ilyen szörnyű betegségben meghalni. Béke veletek!
63. katkaaa86 (válaszként erre: 62. - Regin_a)
2014. szept. 28. 22:53
Na igen, akik ezeket a baromságokat kipróbálják a kemoterápia és sugárrkezelés HELYETT és várnak a csodára na azokra mondom, hogy meg is érdemli a sorsát, még ha gonosz is vagyok ezért!
62. Regin_a (válaszként erre: 61. - Regin_a)
2014. szept. 28. 22:20

És a másik hülyeség

[link]

61. Regin_a (válaszként erre: 46. - Derya)
2014. szept. 28. 22:10

a rokos sejtek cukorral taplalkoznak, igy keotgen etrenddel szo sezrint ki lehet eheztetni a rakos sejteket! "


Háááát ,elég bizonyitatatlan!

Akkor elég lenne a cukrot v. szénhidrátot megvonni és meggyógyul az ember, vagy éppen cukorral a rákos sejtekbe juttatni a célzott pusztító gyógyszert


Máshol meg a deutériumot vonják meg

[link]

Hülyeséget is ír, mert desztilálással nem lehet a deutériumot eltávolitani

Máshol meg az étrend kiegészitőkre esküsznek

Maradjunk annyiban , hogy nincs meg az ellenszere

60. fincsi5 (válaszként erre: 59. - Zebracsikó)
2014. szept. 28. 21:18

Igen, néztem, már írt ki valami gyógyító sóval kapcsolatban is.

Kár miatta összeveszni pár embernek.

59. zebracsikó (válaszként erre: 52. - Fincsi5)
2014. szept. 28. 20:32
sose válaszol , sose köszöni meg a válaszokat, csak kiír...
58. katkaaa86 (válaszként erre: 57. - Derya)
2014. szept. 28. 19:53
Tudod mit, inkább maradok számodra gonosz :P és rosszindulatú "es akkor ki az akit kerdezel, hogy miert nem gyogyul meg? " én senkit nem kérdeztem, leírtam a véleményem a teljesen "gyógyszerellenes csak üzlet az egész rétegről" és tanácsoltam a kérdezőnek, h szakavatott/tapasztalt embert kérdezzen . Ennyi. és mostmár egy szót sem vagyok hajlandó ezzel kapcsolatosan írni, sokkal több dolgom van,mint ezen lovagolni.
57. Derya (válaszként erre: 56. - Katkaaa86)
2014. szept. 28. 19:25

jol van, ennek orulok.

es akkor ki az akit kerdezel, hogy miert nem gyogyul meg?

es ki mondta, hogy onmagaban a cukor nelkuli etkezes gyogyit?

en hol irtam ilyet?

56. katkaaa86 (válaszként erre: 55. - Derya)
2014. szept. 28. 19:20
Ha betegség alatt daganatos betegséget érted, akkor sajnos közvetlen környezetemben volt 2 beteg is és hála istennek meggyógyultak :) és nem alternatív gyógymódokkal (bár ezek után is voltunk informálva) , hanem protokoll terápiával.
55. Derya (válaszként erre: 54. - Katkaaa86)
2014. szept. 28. 19:11
te vagy beteg vagy valakid?
54. katkaaa86 (válaszként erre: 51. - Derya)
2014. szept. 28. 19:01
jajj bocs, cukor nélküli étkezés akart lenni, most legalább jogos, h össze-vissza írok, vagyis elírtam egy szót :P
53. Derya (válaszként erre: 52. - Fincsi5)
2014. szept. 28. 18:42

hat igen, na ez meg a masik dolog...

azt se tudjuk, kit erint ez a kerdes most... :-o

52. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2014. szept. 28. 18:34

Azért szólhatnál már valamit, meg is lettél kérdezve!

Vagy csak gondoltad, bedobod ezt a témát, ami már első olvasásra látszott, hogy ellentéteket szül.

Te vagy érintve? Rokon? Barát?

Mi volt már kipróbálva? Milyen stádiumban van?

51. Derya (válaszként erre: 50. - Katkaaa86)
2014. szept. 28. 18:28

mi az, hogy cukor nelkuli ehezes?


Te vagy beteg vagy valakid?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook