Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Jóslófájások és a szülés között eltelt idő. Kinél hogy volt/van? fórum

Jóslófájások és a szülés között eltelt idő. Kinél hogy volt/van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. márc. 8. 20:26
Nah??????miért ilyen nagy a csend????olyan szép nap volt ma, gondoltam rátok, egy ilyen nap csodás lenne a szül(etés)ésre!!!
73. manópofi (válaszként erre: 69. - Timike.baba)
2011. márc. 6. 12:47
A felfázós érzés olyan, mintha pisilni kellene, de nem tudsz.. nem úgy, mint általában a terhességnél, hogy a baba nyomja a hólyagod, hanem tök más...(huh megpróbálok érthetően fogalmazni) olyan, mintha feszülne az alvázad erősen, de nem segít semmi rajta.Ha a szorulásos érzés is jön mellé, akkor már célegyenesben vagy... Hajráááá!!!!
72. lliinnddaa (válaszként erre: 71. - Timike.baba)
2011. márc. 6. 12:07

Igen, nekem is partra vetett bálna jut mindig eszembe magamról :)

Nyákdugóval semmi.

Veszprémben nem ismerem én sem az orvosokat, de nem szeretem azt a kórházat. Mi oda tartozunk.

71. timike.baba (válaszként erre: 70. - Lliinnddaa)
2011. márc. 6. 11:31

Igen én Veszprémben de tanácsadásra nem oda járok csak most nst-re szóval elég ismeretlen nekem a kórház, orvosokat se ismerem.Nem baj majd lesz valahogy!!


Nyákdugóval hogy állsz?


Az alvás az nekem se egyszerű mint a hal amikor vergődik vagyis inkább bálna:-D

Drukkolok azért neked majd ha van valami fejlemény írd ám!!

70. lliinnddaa (válaszként erre: 64. - Timike.baba)
2011. márc. 6. 08:12
Fehérváron fogok szülni. Te Veszprémben? Pár napja kínlódok, egyre nehezebben viselem én is. Az alvás nagyon nehéz, alig tudok fordulni. A derékfájásom továbbra is tart.
2011. márc. 5. 17:09

Aranyosak vagytok hogy érdeklődtök köszi!

Tegnapi esti jó meleg zuhanytól csökkentek a görcsök reggel is ismételtem. De megint annyira keményedek, nem állhatok egész nap a zuhany alatt.


Manópofi mit értesz pontosan felfázós érzésen?

2011. márc. 5. 16:09
Nah??? Fejlemény?????
67. terek
2011. márc. 5. 14:30
Hogy vagy? :)
66. timike.baba (válaszként erre: 65. - Manópofi)
2011. márc. 4. 19:41

Szeméremcsont már fáj egy ideje nekem is de gondolom ahogy tágul rosszabb.Köszönöm a hasznos tanácsokat és a biztatást aranyos vagy.

Egyenlőre csak görcsök jelentkeznek.Türelmes maradok de azért várom már.

Minden jót kívánok neked!

2011. márc. 4. 19:22
Hahóó! Szeméremcsont fájdalma: Nekem kb az 5. hónaptól a 8.-ig folyamatosan fájt úgy, hogy a wc-re sem tudtam egyedül kimenni éjszaka. Nem volt semmi gond sem velem sem a babánkkal, egyszerűen tágult az amúgy sem kis méretű csontom. Szóval ez nem tipikus ,,szülős" tünet. Jóslófájásaim az utolsó 3 hétben voltak, volt úgy, hogy 2 óráig 10 perces rendszerességgel. Tehát ez sem biztos jel. AZnap, amikor szültem viszont reggeltől erős nyomást éreztem a hasamban, olyan volt mintha téglát cipelnék, plusz egy jó kis hascsikarásom is lenne... Ehhez jött még egy olyan ,,felfázós" érzés, amire azt mondják, hogy a méhszáj tágulása okozza. Egy a fontos: türelem, türelem , türelem. Szerintem teljesen fölösleges számolni, figyelgetni a fájásokat, amikor jön az igazi fájás, akkor azt tudni fogod. (se ülni, se állni, se feküdni, sehogy sem lesz jó...) De hidd el, szuper lesz, nagyon nagy élmény a szülés, én nem adnám azokat az órákat oda semmi pénzért.Ügyes leszel! Isten áldjon meg Téged kisbabáddal együtt!!!
64. timike.baba (válaszként erre: 63. - Lliinnddaa)
2011. márc. 4. 18:55
Hol fogsz szülni?Te is nehezen viseled már?
63. lliinnddaa (válaszként erre: 57. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 18:51
nekem március 19 :)
62. Cipike75 (válaszként erre: 61. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 18:22
Én mondjuk eléggé megijedtem, nem számítottam rá....Szerettem volna a kiírásig vinni, és akkor nem féltem volna annyira:))))
61. timike.baba (válaszként erre: 60. - Cipike75)
2011. márc. 4. 18:09

Köszi aranyos vagy!

Remélem nekem is vagy hamarabb picit vagy időbe szeretne kibújni annyira nem szeretném túlhordani!!

60. Cipike75 (válaszként erre: 58. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 18:05
Nagyon csinike csaj vagy:))))
59. Cipike75 (válaszként erre: 57. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 18:03

Jujjjjj, én is erre a dátumra voltam kiírva:)))))))

Köszi, tegnap volt 3 éves..:)))

58. timike.baba (válaszként erre: 55. - Cipike75)
2011. márc. 4. 15:38
Megnéztem az adatlapod nagyon vagány a pici fiad!!
57. timike.baba (válaszként erre: 56. - Cipike75)
2011. márc. 4. 15:32
Március 20.-ra szóval nincs sok hátra.Nekem az első nst-n pont lusta volt a másodikon már aktívabb sokkal kedden megyek a következőre kíváncsi vagyok az eredményre.
56. Cipike75 (válaszként erre: 51. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 15:22

Mikorra vagy kiírva?


Egyébként a jóslófájásokkal kapcsolatban , amikor nst-n voltam, az elsőn, akkor kérdezte az asszisztens, hogy nem érzem-e azokat a fájásokat, amiket a gép mutat?Nem értettem a dolgot, és azt mondta, hogy ezek már jóslófájások....

55. Cipike75 (válaszként erre: 37. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 15:21
Te, nekem ez a gáz nem is használt. Csak hányingerem volt tőle....
54. Cipike75 (válaszként erre: 53. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 15:20

Igen, ez biztos így lenne....Nálam is korán felismerte a doki, hogy picúrkám ráadásul még arccal előre helyezkedett be, és úgy nem is tudtam volna megszülni, de van egy idő, amit meg kell várniuk , hogy császározhassanak. Már a szívhangja is néha lassult, azért ezt is rizikósnak tartottam...


Szerintem nem mert előbb császározni....kell egy másik doki jóváhagyása is hozzá, és ő csak a letelt idő után vizsgált meg...:(

53. timike.baba (válaszként erre: 52. - Cipike75)
2011. márc. 4. 15:15

Ez így van igen.Ha jobban átgondolták volna nem várnak ilyen sokáig hogy természetes úton szülessen meg.Ráadásul a hab a tortán hogy annyira el voltak foglalva a picivel hogy az anyukába egy nagyon pici lepénydarab is benn maradt.Otthon ájult el még jó hogy 10 percre laknak a kórháztól!!

Most kezdenek gondolkozni még 1 babán de annyira beárnyékolja ez a szerencsétlen és mégis szerencsés eset az egészet...Apás szülés volt de annyira sokkoló volt hogy még 1x nem szeretne bemenni viszont ha nem megy be nem tudná mi történik megőrülne az biztos.

52. Cipike75 (válaszként erre: 51. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 15:03

Hát, igen. Örülök, hogy a pici jól van! Nem mindegy hogy a doki hogy méri fel a helyzetet.


Szerintem jórészt a császár ellen lehetnek, mert a létező összes doki aki a viziteken volt, mind megkérdezte, hogy :és miért kellett a császár?? Már kezdtem magam kényelmetlenül érezni....

51. timike.baba (válaszként erre: 50. - Cipike75)
2011. márc. 4. 14:41

Értem.Tesóm felesége nem volt ilyen szerencsés ő sem tágult aztán mégis de mire nyomni kellett elfogyott az ereje vákum lett belőle és újra kellett éleszteni a picit de minden jól alakult és izgő-mozgó 1,5 éves baba:-)

Császározni kellett volna.

2011. márc. 4. 14:28
Aztán amikor letelt ez az idő utána vittek császárra...
49. Cipike75 (válaszként erre: 48. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 14:27
A fájásaim aztán már infúzióval megjöttek, azzal nem volt gond, csak nem tágultam.És addíg, amig lealább 2 ujjnyira nem tágul a méhszáj, addig még fájd csill-ót sem lehet kapni, úgyhogy állati jól elvoltam a kínlódásommal vagy 10-11 órán keresztül...
48. timike.baba (válaszként erre: 46. - Cipike75)
2011. márc. 4. 14:07
Miért volt császárod?Nem voltakmolyan fájásaid talán?
47. timike.baba (válaszként erre: 45. - Kata 1977)
2011. márc. 4. 14:05
Én is úgy tervezem hogy majd szépen az 5-10 perces fájásoknál megyünk a kórházba de persze mint tudjuk ember tervez...
2011. márc. 4. 14:04
Nálam úgy volt, hogy 2,5 héttel a kiírt időpont előtt hajnali 4-kor elkezdett folyni a magzatvizem, de fájásom sehol, úgyhogy kellemes utam volt a kórházig....ott még eltelt egy egy kis idő, mire, elindult valami. A doki mondta is, hogy ma ebből nem lesz gyerek, de aztán este 7.29-re végülis császárral meglett a picúr.....
45. Kata 1977 (válaszként erre: 43. - Timike.baba)
2011. márc. 4. 13:59

Szerintem is.

Mert inkább otthon szenvedd végig azt a bizonyos jó pár órát mint a kórházba.

Nekem az elsővel azt mondták hogyha 5 percesek a fájások vagy elfolyt a magzatvíz irány a kórház,na én buta anyuka rögtön rohantam a víz elfolyása után és 20órával később lett meg a gyerek.

De persze lehetnek kivételek és azért max az 5 perces fájásokat várd meg mert lehet jön mint a gyors vonat:-))

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook